О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1819
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 «Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1819
Перечень
переименовываемых государственных учреждений
Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
1. Государственное учреждение «Акмолажоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Акмолажоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2. Государственное учреждение «Актобежоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Актобежоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Государственное учреждение «Алматыжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Алматыжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
4. Государственное учреждение «Атыраужоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Атыраужоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
5. Государственное учреждение «Батысжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Батысжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
6. Государственное учреждение «Жамбылжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Жамбылжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1819 қаулысы
«Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің мемлекеттік мекемелері осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1819 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің қайта аталатын мемлекеттік
мекемелерінің
тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Ақмолажолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Ақмолажолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Ақтөбежолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Ақтөбежолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Алматыжолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Алматыжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Атыраужолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Атыраужолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
5. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Батысжолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Батысжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
6. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Жамбылжолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Жамбылжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.

7. Государственное учреждение «Шыгысжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Шыгысжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
8. Государственное учреждение «Карагандыжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Карагандыжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
9. Государственное учреждение «Кызылордажоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Кызылордажоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
10. Государственное учреждение «Костанайжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Костанайжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
11. Государственное учреждение «Мангистаужоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Мангистаужоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
12. Государственное учреждение «Павлодаржоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Павлодаржоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
13. Государственное учреждение «Солтүстiкжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Солтүстiкжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
14. Государственное учреждение «Оңтүстiкжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Оңтүстiкжоллаборатория» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1819
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.

7. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Шығысжолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Шығысжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
8. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Қарағандыжолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Қарағандыжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
9. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Қызылордажолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Қызылордажолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
10. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Қостанайжолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Қостанайжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
11. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Маңғыстаужолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Маңғыстаужолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
12. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Павлодаржолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Павлодаржолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
13. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Солтүстікжолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Солтүстікжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
14. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Оңтүстікжолзертханасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Оңтүстікжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1819 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.