О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1353 "Об определении мер государственной поддержки категорий отечественных потенциальных поставщиков"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2013 года № 276. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2014 года № 470
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.05.2014 № 470.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1353 «Об определении мер государственной поддержки категорий отечественных потенциальных поставщиков» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 626) следующие изменение и дополнения:
в номенклатуре товаров (работ, услуг), закупаемых у отечественных потенциальных поставщиков, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 2:
подпункт 39) изложить в следующей редакции:
«39) пожарная техника передвижная и пожарные автомобили специальные;»;
дополнить подпунктами 41), 42), 43), 44) и 45) следующего содержания:
«41) поливомоечные машины;
42) вакуумные машины;
43) мусоровозы;
44) колесные трактора;
45) трансформаторы.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Отандық әлеуетті өнім берушілердің санаттарын мемлекеттік қолдау шараларын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1353 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 наурыздағы № 276 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 470 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.05.2014 № 470 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Отандық әлеуетті өнім берушілердің санаттарын мемлекеттік қолдау шараларын айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1353 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 626-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген отандық әлеуетті өнім берушілерден сатып алынатын тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) номенклатурасында:
2-тармақта:
39) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«39) жылжымалы өрт сөндіру техникасы және арнайы өрт сөндіру автомобильдері;»;
мынадай мазмұндағы 41), 42), 43), 44) және 45) тармақшалармен толықтырылсын:
«41) су себетін және жуатын машиналар;
42) вакуумды машиналар;
43) қоқыс тасығыштар;
44) доңғалақты тракторлар;
45) трансформаторлар.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов