Об утверждении перечня заявок на привлечение связанных грантов на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2013 года № 288
В соответствии с пунктом 4 статьи 167 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заявок на привлечение связанных грантов на 2013 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2013 года № 288
Перечень
заявок на привлечение связанных грантов на 2013 год
долл. США
№ п/п
Наименование
проекта
Донор
Исполнительное агентство
Период
реализации (годы)
Общая
стоимость
проекта
(долл. США)
Сумма
гранта
(долл. США)
Сумма софинан-
сирования
гранта из государст-
венного
бюджета
(долл. США)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Духовно-
нравственное возрождение общества как предпосылка для социально-
экономической модернизации страны
Программа
Развития Организации Объеди-
ненных Наций
Администрация Президента Республики Казахстан

2013 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 наурыздағы № 288 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 167-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2013 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 28 наурыздағы
№ 288 қаулысымен
бекітілген
2013 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің
тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Донор
Орындаушы агенттік
Іске асыру кезеңі
(жылдар)
Жобаның жалпы құны
(АҚШ долл.)
Грант сомасы
(АҚШ долл.)
Мемлекеттік бюджеттен грантты қоса қаржыландыру сомасы
(АҚШ долл.)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Елді әлеуметтік-экономикалық жаңғыртуға алғышарт ретінде қоғамның рухани-адамгершілік қайта дамуы
Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі