О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 "О Республиканской карте индустриализации на 2010 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2013 года № 685
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 «О Республиканской карте индустриализации на 2010 – 2014 годы» следующие изменения и дополнения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Ответственным государственным органам по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов обеспечить заполнение отчетных форм информационной системы «Информационно-аналитическая система управления проектами» (далее – проектный офис) на ежемесячной основе в срок до 5 числа месяца, следующего за отчетным.»;
Республиканскую карту индустриализации на 2010 – 2014 годы, утвержденную указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 38-1, 38-2, 38-3, 38-4, 38-5, следующего содержания:
«

"2010 - 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 14 сәуiрдегi № 303 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 шілдедегі № 685 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «2010 – 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 14 сәуiрдегi № 303 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Инвестициялық жобаларды іске асыру барысын бақылау жөніндегі жауапты мемлекеттік органдар ай сайынғы негiзде, есептi айдан кейiнгi айдың 5-күнiне дейiнгi мерзiмде «Жобаларды басқарудың ақпараттық-талдамалық жүйесі» ақпараттық жүйесінің (бұдан әрі – жобалық офис) есептік нысандарын толтыруды қамтамасыз етсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген 2010 – 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы мынадай мазмұндағы реттiк нөмірлері 38-1, 38-2, 38-3, 38-4, 38-5-жолдармен толықтырылсын:
«

38-1.
Производство каустической соды, треххлористого фосфора и глифосата
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Жамбылская область
ТОО «Объединенная химическая компания»
2013 – 2015 г.г.
2 550
38-2.
Строительство завода по производству углехимических продуктов и разреза по добыче угля
МИНТ, аким Карагандинской области
Карагандинская область
ТОО «СП АРБАТ»
2013 – 2019 г.г.
300,0
38-3.
Создание производства автомобилей марки Ssang Yong модели Nomad методом CKD (мелкоузловой) сборки
МИНТ, аким Костанайской области
Костанайская область
ТОО «СарыаркаАвтоПром»
2012 – 2014 г.г.
1 640,4
38-4.
Строительство завода по производству листового стекла в г. Кызылорда
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Кызылординская область
ТОО «Самрук-Казына Инвест»
2013 – 2015 г.г.
1 063
38-5.
Строительство линии 500 кВ Экибастуз – Шульбинская ГЭС (Семей) – Усть-Каменогорск
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Межрегиональный проект
АО «KEGOC»
2011 – 2017 г.г.
282,73
»;
строки, порядковые номера 55, 56 и 57, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

38-1.
Каустикалық сода, үшхлорлы фосфор және глифосат өндірісі
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Жамбыл облысы
«Бірлескен химия компаниясы» ЖШС
2013 – 2015 ж.ж.
2 550
38-2.
Көмір химиясы өнімдерін өндіретін зауыт және көмір шығаратын разрез құрылысы
ИЖТМ, Қарағанды облысының әкімі
Қарағанды облысы
«АРБАТ» БК» ЖШС
2013 – 2019 ж.ж.
300
38-3.
Nomad модельіндегі Ssang Yong маркалы автомобилдерін CKD әдісімен (ұсақ тораптық) жинақтау өндірісін құру
ИЖТМ, Қостанай облысының әкімі
Қостанай облысы
«Сарыарқа АвтоПром» ЖШС
2012 – 2014 ж.ж.
1 640,4
38-4.
Қызылорда қаласында табақ шыны өндіретін зауыт салу
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Қызылорда облысы
«Самұрық-Қазына Инвест» ЖШС
2013 – 2015 ж.ж.
1 063
38-5.
Екібастұз-Шүлбі ГЭС (Семей) – Өскемен 500 кВ желісінің құрылысы
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
«KEGOC» АҚ
2011 – 2017 ж.ж.
282,73
»;
реттiк нөмірлері 55, 56 және 57-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов