О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 414 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 - 2016 годы и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2013 года № 989. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2015 № 238.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 414 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 – 2016 годы и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 41, ст. 550) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 – 2016 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 1. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении «2. Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на мировой спортивной арене»:

"Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 - 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 414 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № 989 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.04.2015 № 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 – 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 414 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 41, 550-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 – 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 1-кіші бөлімде:
«Қазақстандық спорттың әлемдiк спорт аренасында бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру» деген 2-стратегиялық бағытта:

в цели 2.1 «Развитие спорта высших достижений»:
строку:
«
Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели 002, 003, 005, 006, 007, 009, 010, 011, 012, 007, 023, 029
»
изложить в следующей редакции:
«
Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели 002, 003, 005, 006, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 007, 023, 029
»;
в разделе 7 «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Формирование государственной политики в сфере физической культуры и спорта»:
в показателях эффективности строки:
«
Средние затраты на содержание одного государственного служащего
тыс.
тенге

«Жоғары жетістіктер спортын дамыту» деген 2.1-мақсатта:
мына:
«
Осы мақсатқа қол жеткiзуге бағытталған бюджеттiк бағдарламалардың кодтары 002, 003, 005, 006, 007, 009, 010, 011, 012, 007, 23, 029
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Осы мақсатқа қол жеткiзуге бағытталған бюджеттiк бағдарламалардың кодтары 002, 003, 005, 006, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 007, 023, 029
»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
тиімділік көрсеткіштерінде:
мына:
«
Бір мемлекеттік қызметшіні ұстауға жұмсалатын орташа шығындар
мың теңге

4 940 462
4 273 987
2 332 509
111 000
»;
после таблицы 7.1.18 дополнить таблицей 7.1.19 следующего содержания:
«
7.1.19
Бюджетная программа
013 - Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на изъятие земельных участков под строительство объектов спорта
Описание
Предоставление трансфертов г. Алматы на изъятие земельных участков под строительство объектов спорта
вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
Предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/
развитие
Текущая
наименование мероприятий и показателей бюджетной программы
ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
Проектируемый год
2010 год (отчет)
2011 год (план)
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
2016 год
показатели прямого результата
Количество изымаемых земельных участков
Кол-во
39
показатели конечного результата
Полное и своевременное перечисление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Алматы
%
100
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс. тенге
3 047 906
»;
в таблице «Свод бюджетных расходов» в графе «2013 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «28 366 304» заменить цифрами «32 073 545»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «17 559 330» заменить цифрами «21 741 036»;
в строке «001 – Формирование государственной политики в сфере физической культуры и спорта» цифры «535 370» заменить цифрами «469 170»;
в строке «005 – Развитие спорта высших достижений» цифры «13 326 455» заменить цифрами «14 526 455»;
в строке «бюджетные программы развития» в графе цифры «10 806 974» заметить цифрами «10 332 509»;
в строке «011 – Бюджетные инвестиции в области спорта» цифры «9 966 559» заменить цифрами «8 000 000»;
в строке «012 – Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта» цифры «840 415» заменить цифрами «2 332 509»;
после строки «023 – Организация и проведение 7-х Зимних Азиатских игр 2011 года» дополнить строкой следующего содержания:
«
013 - Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на изъятие земельных участков под строительство объектов спорта
3 047 906
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

4 940 462
4 273 987
2 332 509
111 000
»;
7.1.18-кестеден кейін мынадай мазмұндағы 7.1.19-кестемен толықтырылсын:
«
7.1.19
Бюджеттiк бағдарлама
013 – Алматы қаласының бюджетіне спорт объектілерінің құрылысына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаттамасы
Спорт объектілерінің құрылысына жер учаскелерін алуға Алматы қаласына трансферттер беру
Бюджеттiк бағдарламаның түрi
Мазмұнына байланысты
Трансферттер мен бюджеттік субсидиялар беру
iске асыру тәсiлiне байланысты
жеке
ағымдағы/ даму
ағымдағы
Iс-шаралар мен бюджеттiк бағдарлама көрсеткiштерiнiң атауы
Өлшем бiрлiгi
Есептi кезең
Жоспарлы кезең
Жобалау жылы
2010 жылғы (есеп)
2011 жылғы (жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тiкелей нәтиже көрсеткiштерi
Алынатын жер учаскелерінің саны
саны
39
түпкiлiктi нәтиже көрсеткiштерi
Республикалық бюджеттен Алматы қаласының бюджетiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi толық және уақтылы аудару
%
100
сапа көрсеткiштерi
тиiмдiлiк көрсеткiштерi
бюджеттiк шығыстар көлемi
мың теңге
3 047 906
»;
«Бюджеттік шығыстар жиынтығы» деген кестедегі «2013 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ:» деген жолдағы «28 366 304» деген сандар «32 073 545» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «17 559 330» деген сандар «21 741 036» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 – Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген жолдағы «535 370» деген сандар «469 170» деген сандармен ауыстырылсын;
«005 – Жоғары жетiстiктер спортын дамыту» деген жолдағы «13 326 455» деген сандар «14 526 455» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «10 806 974» деген сандар «10 332 509» деген сандармен ауыстырылсын;
«011 – Спорт саласындағы бюджеттік инвестициялар» деген жолдағы «9 966 559» деген сандар «8 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«012 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «840 415» деген сандар «2 332 509» деген сандармен ауыстырылсын;
«023 – 2011 жылы 7-қысқы Азия Ойындарын ұйымдастыру және өткізу» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
013 – Алматы қаласының бюджетіне спорт объектілерінің құрылысына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 047 906
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       С. Ахметов