О вопросах передачи государственного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2013 года № 1077
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать с баланса Министерства образования и науки Республики Казахстан в оплату акций некоммерческого акционерного общества «Холдинг «Кәсіпқор» имущество согласно приложению к настоящему постановлению.

Мемлекеттік мүлікті беру мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 1077 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес мүлік Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің теңгерімінен «Кәсіпқор» холдингі» коммерциялық емес акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 октября 2013 года № 1075
Перечень
имущества, передаваемого с баланса Министерства образования
и науки Республики Казахстан в оплату акций некоммерческого
акционерного общества «Холдинг «Кәсіпқор»
п/п
Наименование имущества
Ед. изм.
Кол-во
1
2
3
4
1
Межрегиональный профессиональный учебный центр по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для нефтегазовой отрасли в города Атырау
Объект
1
2
Проектно-сметная документация «Строительство межрегионального профессионального учебного центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для нефтегазовой отрасли на 700 ученических мест в городе Атырау»
Том
24
3
Учебно-методический комплекс, в том числе:
Технические средства
1)
интерактивная доска ActivBoard 587Pro+2 c 3D проектором, фиксированная
компл
8
2)
визуальный презентатор ActiView 322
шт
8
3)
интерактивная беспроводная указка PrometheanActivWand 50
шт
8
4)
система тестирования ActivExspression
шт
100
5)
аудио система для классной комнаты ACTIVSOUNDONE
шт
2
6)
коммуникационное устройство радиочастоты для соединения интерактивной доски с дистанционными устройствами ActivHub 2.4GHz
шт
2
7)
беспроводное устройство дистанционного управления интерактивной доской ActivSlate 50
шт
2
8)
коммуникационное устройство радиочастоты для соединения интерактивной доски с дистанционными устройствами ActivHub 2.4GHz
шт
2
9)
устройство бесперебойного питания UPSPowercomIMD-825
шт
2
10)
многофункциональное устройство HPLaserJetM1120
шт
2
11)
маркерная доска
шт
12
12)
научная обучающая система SPARK PS-2008A-INT
шт
36
13)
универсальный интерфейс 850 UI-5000
шт
18
14)
3D Очки для образования
шт
32
15)
процессор для подключения цифрового подиума к интерактивной доске HPElite 8300
шт
6
16)
персональный компьютер Z220
шт
2
17)
USB кабель для SPARK SLS PS-2528
шт
36
18)
цифровой подиум в виде рабочего стола (Chаlk-190SL)
шт
8
Аудио-видео и электронные материалы
19)
программное обеспечение 3DСтерео Eureka.in 3DStereo
шт
2
20)
программное обеспечение 3D Моно Eureka.in 3DMono
шт
2
21)
сайт лицензия SPARKvue PS-2400
шт
2
22)
сайт лицензия Capstone UI-5400 для универсального интерфейса
шт
2

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 10 қазандағы
№ 1077 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің
теңгерімінен «Кәсіпқор» холдингі» коммерциялық емес акционерлік
қоғамының акцияларын төлеуге берілетін мүліктің
тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
1.
Атырау қаласындағы Мұнай-газ саласы үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық кәсіптік орталық
объект
1
2.
«Атырау қаласындағы 700 оқушы орынға арналған мұнай-газ саласы үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық кәсіптік оқу орталығының құрылысы» жобалау-сметалық құжаттамасы
том
24
3.
1)
Оқу-әдістемелік кешен, оның ішінде:
Техникалық құралдар
ActivBoard 587Pro+23D проекторы бар интерактивті тақта, бекітілген
жиынтық
8
2)
ActiView 322 визуальді презентаторы
дана
8
3)
PrometheanActivWand 50 интерактивті сымсыз көрсеткіші
дана
8
4)
ActivExspression тестілеу жүйесі
дана
100
5)
сынып бөлмесіне арналған ACTIVSOUNDONE аудио жүйесі
дана
2
6)
интерактивті тақтаны қашықтықтан басқаратын құрылғымен біріктіруге арналған ActivHub 2.4GHz радиожиілігінің коммуникациялық құрылғысы
дана
2
7)
интерактивті тақтаны қашықтықтан басқаратын ActivSlate 50 сымсыз құрылғысы
дана
2
8)
интерактивті тақтаны қашықтықтан басқаратын құрылғымен біріктіруге арналған ActivHub 2.4GHz радиожиілігінің коммуникациялық құрылғысы
дана
2
9)
UPSPowercomIMD-825 үздiксiз қоректену құрылғысы
дана
2
10)
HPLaserJetM1120 көпфункциялы құрылғысы
дана
2
11)
маркерлік тақта
дана
12
12)
SPARK PS-2008A-INT ғылыми оқыту жүйесі
дана
36
13)
850 UI-5000 әмбебап интерфейсі
дана
18
14)
білім беруге арналған 3D көзілдіріктер
дана
32
15)
интерактивті тақтаға цифрлы подиумды қосуға арналған HPElite 8300 процессоры
дана
6
16)
Z220 дербес компьютері
дана
2
17)
SPARK SLS PS-2528 арналған USB кәбілі
дана
36
18)
жұмыс үстелі түріндегі цифрлы подиум (Chаlk-190SL)
дана
8
Аудио-бейне және электрондық материалдар
19)
3D Стерео Eureka.in 3DStereo бағдарламалық қамтылымы
дана
2
20)
3D Моно Eureka.in 3DMono бағдарламалық қамтылымы
дана
2
21)
SPARKvue PS-2400 сайттық лицензиясы
дана
2
22)
әмбебап интерфейске арналған Capstone UI-5400 сайт лицензиясы
дана
2

23)
программное обеспечение DataStudio (Сайт лицензия) CI-6871G
шт
2
24)
регистратор данных XplorerGLXPS-2002
шт
2
25)
руководство «Физика методом исследования» (сборник лабораторных работ)
шт
2
26)
руководство «Химия через исследования» PS-2871
шт
2
Инвентарь для проведения лабораторных работ
27)
набор химических реактивов
компл
2
28)
набор химпосуды и принадлежностей для лабораторных работ по химии
компл
2
29)
набор робота, энергия и эффективность ST85 PH09
компл
18
30)
химический набор учащегося ST85 CHSS
набор
32
31)
разделения смесей – комплект исследования ST85 CH01
компл
18
32)
хроматография – комплект исследования ST85 CH05
компл
18
33)
учебный набор электропроводности ST85 CH17
набор
32
34)
учебный набор химической связи ST85 CH22
набор
8
35)
фотосинтез 2 - учебный набор ST85 BI15
набор
18
36)
учебный набор кислот и оснований - набор оборудований ST85 CH07
набор
18
37)
учебный набор электролиза жидкостей ST85 CH18
набор
18
38)
шкаф для хранения наборов, методических материалов
шт
4
39)
табурет лабораторный
шт
32
40)
кресло учителя
шт
4
41)
стол преподавателя
шт
2
42)
стол ученический
шт
16
43)
стул ученический
шт
32
44)
шкаф для реактивов
шт
4
45)
шкаф вытяжной
шт
6
Лабораторное оборудование
46)
комплект оборудования, средство технического обеспечения: станция усиления мощности MPS-PA
компл
1
47)
стол учебный (для экспериментов)
шт
36
48)
стандартный набор лабораторных работ по физике PS-2931
компл
18
49)
расширенная физика стандартный комплект датчиков PS-2932
компл
18
50)
схема зарядки/разрядки ЕМ-8678
шт
18
51)
базисная оптическая система II OS-8546B
компл
18
52)
базовая электрическая лаборатория EM-8622
шт
18
53)
зарядная станция SPARK PS-2570
шт
4
54)
динамическая система PAScar 1.2 m ME-6955
компл
18
55)
супер подъемный блок с зажимом ME-9448B
шт
18
56)
пружины равной длины ME-8970
шт
18
57)
катушка (400 витков) SF-8610
шт
18
58)
катушка (800 витков) SF-8611
шт
18
59)
стержень 45 см ME-8736
шт
10
60)
основание для стержня ME-8735
шт
8
61)
сохранение энергии EX-9961-220, эксперимент
компл
2
62)
закон Фарадея. Эксперимент, PASPORT EX-9957
компл
2
63)
центростремительная сила. Эксперимент, PASPORT EX-9926
компл
2
64)
система Статика ME-9502
компл
2
65)
стержневой магнит "Альнико" (2 шт.) EM-8620
компл
18
66)
эксперимент по закону Кулона EX-9930A
компл
2
67)
гири с крючком SE-8759
компл
18
68)
эксперимент по магнитным силам на проводах EX-9933
компл
2
69)
усовершенствованная система ядерной спектроскопии, USB SN-7901B
компл
2
70)
спектральная трубка (водородная) SE-9461
шт
2
71)
источник питания спектральной трубки, закрепленная SE-9460
шт
2
72)
спектрометр оптический излучений Океана для Системы XplorerGLXPS-2635 излучения спектрометра «Диапазон длины волн»
шт
2

23)
DataStudio (Сайт лицензиясы) CI-6871G бағдарламалық қамтылымы
дана
2
24)
XplorerGLXPS-2002 дерек тіркеушісі
дана
2
25)
«Зерттеу әдiсiмен физика» нұсқаулығы (зертханалық жұмыстар жинағы)
дана
2
26)
PS-2871 «Зерттеу арқылы химия» нұсқаулығы
дана
2
Зертханалық жұмыстар жүргізуге арналған құрал-жабдықтар
27)
химиялық реактивтер жиынтығы
жиынтық
2
28)
химия бойынша зертханалық жұмыстарға арналған химиялық ыдыстар мен керек-жарақтар жинағы
жиынтық
2
29)
ST85 PH09 роботы, энергия мен тиімділік жиынтығы
жиынтық
18
30)
ST85 CHSS оқушының химия жинағы
жиынтық
32
31)
ST85 CH01 қоспаларын бөлу – зерттеу жиынтығы
жиынтық
18
32)
ST85 CH05 хроматография – зерттеу жиынтығы
жиынтық
18
33)
ST85 CH17 электр өткізгіштік оқу жинағы
жинақ
32
34)
ST85 CH22 химиялық байланыс оқу жинағы
жинақ
8
35)
фотосинтез 2 – ST85 BI15 оқу жинағы
жинақ
18
36)
қышқылдар мен негіздердің оқу жинағы - ST85 CH07 жабдықтарының жинағы
жинақ
18
37)
ST85 CH18 сұйықтықтар электролизі оқу жинағы
жинақ
18
38)
жинақтар, әдістемелік материалдар сақтауға арналған шкаф
дана
4
39)
зертханалық орындық
дана
32
40)
мұғалімнің креслосы
дана
4
41)
оқытушының үстелі
дана
2
42)
оқушының үстелі
дана
16
43)
оқушының орындығы
дана
32
44)
реактивтерге арналған шкаф
дана
4
45)
тартпалы шкаф
дана
6
Зертханалық жабдық
46)
техникалық қамтамасыз ету жабдығының жиынтығы: MPS-PA қуатты күшейту стансасы
жиынтық
1
47)
оқуға арналған үстел (эксперименттер үшін)
дана
36
48)
PS-2931 физика бойынша зертханалық жұмыстардың стандартты жинағы
жиынтық
18
49)
PS-2932 кеңейтілген физика датчигінің стандартты жинағы
жиынтық
18
50)
ЕМ-8678 зарядтау/зарядтан ажырату схемасы
дана
18
51)
II OS-8546B базистік оптикалық жүйесі
жиынтық
18
52)
EM-8622 базалық электр зертханасы
дана
18
53)
SPARK PS-2570 зарядтау стансасы
дана
4
54)
PAScar 1.2 m ME-6955 динамикалық жүйесі
жиынтық
18
55)
ME-9448B қысқышы бар супер көтеру блогі
дана
18
56)
ME-8970 ұзындығы тең серіппелері
дана
18
57)
SF-8610 орауышы (400 орам)
дана
18
58)
SF-8611 орауышы (800 орам)
дана
18
59)
45 см ME-8736 өзегі
дана
10
60)
ME-8735 өзегіне арналған негіз
дана
8
61)
EX-9961-220 энергия сақтау, эксперимент
жиынтық
2
62)
фарадей заңы. Эксперимент, PASPORT EX-9957
жиынтық
2
63)
орталыққа тартқыш күш. Эксперимент, PASPORT EX-9926
жиынтық
2
64)
статика ME-9502 жүйесі
жиынтық
2
65)
EM-8620 "Альнико" өзек магниті (2 дана)
жиынтық
18
66)
EX-9930A Кулон заңы бойынша эксперимент
жиынтық
2
67)
SE-8759 ілгекті гірлері
жиынтық
18
68)
EX-9933 сымда магнит күші бойынша эксперимент
жиынтық
2
69)
USB SN-7901B ядролық спектроскопияның жетілдірілген жүйесі
жиынтық
2
70)
SE-9461 спектрлік (сутегі) түтігі
дана
2
71)
SE-9460 спектрлік түтіктің қуат көзі, бекітілген
дана
2
72)
«Толқындар ұзындығының диапазоны» XplorerGLXPS-2635 спектрометр сәулелену жүйесіне арналған мұхиттың сәуле шығаруын зерттейтін оптикалық спектрометр
дана
2

73)
эксперимент закона идеального газа, PASPORT EX-9954
компл
2
74)
100мл стакан (12 шт) SE-7287
шт
32
75)
250мл стакан (12 шт) SE-7702
шт
32
76)
1000мл стакан (6 шт) SE-7288
шт
32
77)
50мл градуированный цилиндр (12 шт) SE-7289
шт
32
78)
мерная колба на 100 мл (12 шт) SE-7704
шт
32
79)
трансфер пипеткой 5 мл (10 шт) SE-7708
шт
32
80)
трансфер пипеткой 25 мл (10 шт) SE-7710
шт
32
81)
пробирки, 10 мм х 75 мм (72 шт) SE-7715
шт
32
82)
магнитная мешалка SE-7700
шт
18
83)
нагревательная плита SE-8830
шт
18
84)
весы Scout Pro 400г.SE-8756A
шт
18
85)
счетчик капель с высокой точностью PASPORTPS-2117
шт
18
86)
датчик измерения качества воды PASPORT PS-2169
шт
18
87)
датчик по химии PASPORT PS-2170
шт
18
88)
датчик напряжения/тока PS-2115
шт
18
89)
датчик радиации PS-2166
шт
18
90)
датчик погоды PS-2174
шт
18
91)
основной калориметр Набор TD-8557A
шт
18
92)
колориметр PS-2121
шт
18
93)
камера свойств воздуха ME-6813
шт
18
94)
сетевой фильтр с контуром заземления Defender DFS-603
шт
6
Учебные, методические, наглядные материалы
95)
основы технической математики с вычислениями (сокращенный вариант) (9 издание).Вашингтон, Алин Дж., издательство Пирсон (Basic Tehnical Mathematics with Calculus (abridged version) (9th editioned.). Washington, Allyn J. Pearson Education)
шт
100
96)
геофизические исследования скважин для геологов. Элис
(Well Logging for Earth Scientists. Ellis)
шт
25
97)
геофизические исследования скважин на простом языке (2 издание). Дэвид Е. Джонсон и Катрин Е. Пайл. (2006)
(Well Logging in Non Technical Language (2nd). David E. Johnson and Katryne E. Pile. (2006)
шт
25
98)
наблюдение земли материковой части через бурение II. Бехр
(Observation of the Continental Crust through Drilling II. Behr)
шт
25
99)
разработка нефтяного и газового пласта. Практика. Намека Езек
(Petroleum Reservoir Engineering Practice. Naemeka Ezekwe)
шт
25
100)
практические достижения в нефтеперерабатывающей промышленности. Хсу
(Practical Advances in Petroleum Processing. Hsu)
шт
25
101)
принципы разработки нефтяного и газового пласта. Чиерики (Principles of Petroleum Reservoir Engineering.Chierici)
шт
25
102)
системы добычи нефти / Системы добычи нефти (2 издание ) [в тверд обложке]. Майкл Дж. Экономидес, А. Даниэл Хил и Кристин Эхлиг, Экономидес 1994, Прентис Халл
(PetroleumProductionSystems / PetroleumProductionSystems (2ndEdition) [Hardcover]. Michael J. Economides, A. Daniel Hill and Christine Ehlig - Economides 1994 Prentice Hall)
шт
25
103)
принципы и практика автоматического управления технологическими процессами. Смит.
(Principles and Practice of Automatic Process Control. Smith.)
шт
24

73)
идеал газдың заңына эксперимент, PASPORT EX-9954
жиынтық
2
74)
100 мл стакан (12 дана) SE-7287
дана
32
75)
250 мл стакан (12 дана) SE-7702
дана
32
76)
1000 мл стакан(6 дана) SE-7288
дана
32
77)
SE-7289 градуирленген цилиндрі 50 мл (12 дана)
дана
32
78)
SE-7704 өлшеуіш колбасы 100 мл (12 дана)
дана
32
79)
SE-7708 тамшуырлы трансфері 5 мл (10 дана)
дана
32
80)
SE-7710 тамшуырлы трансфері 25 мл (10 дана)
дана
32
81)
SE-7715 10 мм х 75 мм түтіктері (72 дана)
дана
32
82)
SE-7700 магниттік араластырушысы
дана
18
83)
SE-8830 жылытқыш плитасы
дана
18
84)
Scout Pro 400г SE-8756A таразысы
дана
18
85)
PASPORTPS-2117 жоғары дәлдіктегі тамшы есептеуіші
дана
18
86)
PASPORT PS-2169 су сапасын өлшеу датчигі
дана
18
87)
PASPORT PS-2170 химия бойынша датчигі
дана
18
88)
PS-2115 кернеу/ток датчигі
дана
18
89)
PS-2166 радиация датчигі
дана
18
90)
PS-2174 ауа-райы датчигі
дана
18
91)
TD-8557A негізгі колориметр жинағы
дана
18
92)
PS-2121 колориметрі
дана
18
93)
ME-6813 ауа қасиеттерiнiң камерасы
дана
18
94)
Defender DFS-603 жерге қосу бедері бар желілік фильтрі
дана
6
Оқу, әдістемелік, көрнекі материалдар
95)
есептеуіші бар техникалық математика негіздері (қысқартылған нұсқасы) (9-басылым). Вашингтон, Аллин Дж. Пирсон баспасы
(Basic Tehnical Mathematics with Carculus (abridged version) (9th edition ed.). Washington, Allyn J. Pearson Education)
дана
100
96)
геологтарға арналған ұңғыманы геофизикалық зерттеу. Элис
(Well Logging for Earth Scientists. Ellis)
дана
25
97)
қарапайым тілдегі ұңғыманы геофизикалық зерттеу (2-басылым). Дэвид Е. Джонсон және Катрин Е. Пайл. (2006)
(Well Logging in Non Technical Language (2nd). David E. Johnson and Katryne E. Pile. (2006))
дана
25
98)
құрлықтық жер қыртысын бұрғылау арқылы бақылау II. Бехр
(Observation of the Continental Crust through Drilling II. Behr)
дана
25
99)
мұнай және газ қыртысын дайындау. Практика. Намека Езек
(Petroleum Reservoir Engineering. Practice. Naemeka Ezekwe)
дана
25
100)
мұнай-газ саласындағы практикалық жетістіктер. Хсу
(Practical Advances in Petroleum Processing. Hsu)
дана
25
101)
мұнай және газ қыртысын дайындау қағидаттары. Чиерики.
(Principles of Petroleum Reservoir Engineering. Chierici)
дана
25
102)
мұнай өндіру жүйесі/Мұнай өндіру жүйесі (2-басылым) [қатты мұқабада]. Майкл Дж. Экономидес, A. Даниел Хилл және Кристин Эхилг - Экономидес 1994, Прентис Халл
(Petroleum Production Systems/Petroleum Production Systems (2nd Edition) [Hardcover]. Michael J. Economides, A. Daniel Hill and Christine Ehlig - Economides 1994 Prentice Hall)
дана
25
103)
технологиялық процестерді автоматты түрде басқару қағидаттары және практикасы. Смит.
(Principles and Practice of Automatic Process Control |Smith|)
дана
24

104)
основы управления проектом. Льюис
Fundamentals of Project Management. Lewis)
шт
25
105)
измерительные приборы. CAPT (Центр усовершенствования технологическими процессами)
(Instrumentation. CAPT (Center for the Advancement of Process Tech))
шт
25
106)
введение в термодинамику, гидравлику и теплообмен [в твердой обложке]. Франк В. Шмидт, Роберт Е. Хендерсон и Карл Х. Волгемус
(Introduction to Thermal Sciences: Thermodynamics, Fluid Dynamics, Heat Transfer [Hardcover]. Frank W. Schmidt, Robert E. Henderson and Carl H. Wolgemuth)
шт
25
107)
электрические машины, привод и силовые системы. Вилди
(Electric Machines, Drives and Power Systems.Wildi)
шт
25
108)
анализ электрических схем (с диском). Робинс
(Circuit Analysis (w/CD). Robbins)
шт
25
109)
основные принципы и вычисления в химической инженерии (международное издание). Химмелблау
(Basic Principles and Calculations in Chemical Engineering (Interbnational edition). Himmelblau)
шт
25
110)
химия (8 издание). С. Сумдал, С. Зумдал, S.A. (2009).
Chemistry (8th Edition ed). Sumdahl, SS.&Zumdahl, S.A. (2009)
шт
100
111)
современная инженерная экономика, Канадская перспектива (2 издание). Чан С. Пак/ 1993 Адисон Вислей издательство лимитед
(Contemporary Engineering Economics, Canadian Perspective (2ed). Chan S. Park/ 1993 Addision Wesley Publishers Limited)
шт
100
112)
инженерная экономика [в мягкой обложке]. E. Пол Дегармо, Вильям Г. Суливан
(Engineering Economy [Paperback]. E. Paul DeGarmo, William G. Sullivan)
шт
100
113)
инженерная экономика в Канаде/Глобал Инжениринг экономикс: книга по принятию финансовых решений с CD ISBN. Ниял М. Фразер, Ирвин Бернард, Элизабет М. Джукес, 1997 Прентис Халл, Канада
(Engineering Economics In Canada/Global Engineering Economics: Financial Decision Making Bkcsd+CD 1 SBN. Niall M Fraser, Irwin Bernhardt, Elizabeth M. Jewkes 1997 Prentice Hall Canada Inc)
шт
100
114)
макбет. Шекспир
(Macbeth. Global Shakespeare)
шт
100
115)
озероворон. Мэри Лоусон
(Crow Lake.Lawson, Mary)
шт
100
116)
гамлет. Шекспир
(Hamlet. Global Shakespeare)
шт
100
117)
краткий справочник (4 издание) / Краткий справочник (7 издание) Spiral Bound Bk. Тройка, Линн К. и Д, Хессе (2011). Пирсон Канада/ Образование Канады
(Quick Access Reference for Writers (4th Cfnfdian ed.) / Quick Access Reference for Writers (7th Edition) Spiral Bound Bk. Troyka, Lynn Q. and D. Hesse (2011). Canada Pearson Education Canada)
шт
100
118)
изучаем английский для академических целей. Дж. Вильямс (2005). изд.: Пирсон
(Learning English for Academic Purporses. Williams, J (2005). Pearson)
шт
100
119)
ораторское искусство. Справочник с электронным текстом (диском) MyCommunicationLab (4 издание). Стивет и Сюзан Бибе (Public Speaking Handbook Plus NEW MyCommunicationLab with eText (4th Edition). Steven and Susan Beebe)
шт

104)
жобаны басқару негіздері. Льюис
(Fundamentals of Project Management. Lewis)
дана
25
105)
бақылау-өлшеу құралдары. САРТ (Технологиялық процестерді жетілдіру орталығы)
(Instrumentation. CAPT (Center for the Advancement of Process Tech)
дана
25
106)
термодинамикаға, гидравликаға және жылу алмасуға кіріспе [қатты мұқабада]. Франк. В, Шмидт, Роберт E. Хендерсон және Карл Х. Волгемус
(Introduction to Thermal Sciences: Thermodynamics, Fluid Dynamics, Heat Transfer [Hardcover]. Frank W. Schmidt, Robert E. Henderson and Carl H. Wolgemuth)
дана
25
107)
электрлік машиналар, қозғалтқыштар және қуат жүйелері. Вилди
(Electric Machines, Drives and Power Systems. Wildi)
дана
25
108)
электрлік схемалар анализі (w/CD). Робинс
(Circuit Analysis (w/CD). Robbins)
дана
25
109)
химия инженериясындағы негізгі қағидаттар және есептеулер (Халықаралық баспа). Химмелблау
(Basic Principles and Calculations in Chemical Engineering (Interbnational edition). Himmelblau)
дана
25
110)
химия (8-басылым). Сумдал, С. Зумдахл, S.A. (2009).
(Chemistry (8th Edition ed). Sumdahl, SS.&Zumdahl, S.A. (2009))
дана
100
111)
қазіргі заманғы инженерлік экономика, Канадалық перспектива (2-басылым). Чан С. Пак/1993 Адисон Вислей лимитед баспасы
(Chan S. Park/1993 Addision Wesley Publishers Limited)
дана
100
112)
инженерлік экономика [жұмсақ мұқабада]. E. Пол Дегармо, Уиллиам Г. Суливан
(Engineering Economy [Paperback]. E. Paul De Garmo, William G. Sullivan)
дана
100
113)
канададағы инженерлік экономика/Глобал Инжениринг экономикс: қаржылық шешімдер қабылдау жөніндегі кітап. Бксд+CD 1 ISBN. Ниял М. Фрэйзер, Ирвин Бернхардт, Элизабет M. Джеукес 1997 Прентис Халл. Канада
(Engineering Economics In Canada/Global Engineering Economics: Financial Decision Making Bkcsd+CD 1 SBN. Niall M Fraser, Irwin Bernhardt, Elizabeth M. Jewkes 1997 Prentice Hall Canada Inc)
дана
100
114)
макбет. Шекспир
(Macbeth. Global Shakespeare)
дана
100
115)
қарғалы көл. Лаусан, Mэри
(Crow Lake. Lawson, Mary)
дана
100
116)
гамлет. Шекспир
(Hamlet. Global Shakespeare)
дана
100
117)
қысқаша анықтамалық (4 басылым.)/қысқаша анықтамалық (7-басылым) Спирал Баунд БК. Тройка, Линн Ку. және Д. Хессе (2011). Пирсон Канада/Канадағы білім беру
(Quick Access Reference for Writers (4th Cfnfdian ed.)/Quick Access Reference for Writers (7th Edition) Spiral Bound Bk. Troyka, Lynn Q. and D. Hesse (2011). Canada Pearson Education Canada)
дана
100
118)
академиялық мақсатта ағылшын тілін үйренеміз. Вильямс, Дж (2005). Пирсон
(Learning English for Academic Purporses. Williams, J (2005). Pearson)
дана
100
119)
шешендік өнер. Электронды (дискілік) мәтіні бар анықтамалық My Communication Lab (4-басылым). Стивен және Сюзан Бииб
(Public Speaking Handbook Plus NEW My Communication Lab with eText (4th Edition). Steven and Susan Beebe)
дана

100
120)
можете ли вы писать? 2009. Грахэм и Грахэм.
(Can Do Writing 2009 Graham & Graham)
шт
100
121)
методика поисков и разведки месторождений полезных ископаемых (нефть и газ). Рус. Нурсултанова С.Н. «Фолиант»
шт
100
122)
сбор и промысловая подготовка нефти и газа. Учебник на русском языке Ермеков М. «Фолиант»
шт
100
123)
«Краткая определения электротехники», учебник на казахском языке Косыбаев К.А. «Фолиант»
шт
100
124)
оборудование заводов по переработке нефти и газа. Учебник на русском языке Конюхова Г.М. «Фолиант»
шт
100
Учебные, методические, электронные материалы
125)
математика, 11 класс, на русском языке
шт
50
126)
математика, 11 класс, на казахском языке
шт
50
127)
физика, 11 класс, на русском языке
шт
50
128)
физика, 11 класс, на казахском языке
шт
50
129)
химия, 11 класс, на русском языке
шт
50
130)
химия, 11 класс, на казахском языке
шт
50
131)
английский язык, 6 уровень (C2), на русском языке
шт
50
132)
английский язык, 6 уровень (C2), на казахском языке
шт
50
133)
английский язык, 5 уровень (C1), на русском языке
шт
50
134)
английский язык, 5 уровень (C1), на казахском языке
шт
50
135)
английский язык, 4 уровень (B2), на русском языке
шт
50
136)
английский язык, 4 уровень (B2), на казахском языке
шт
50
137)
английский язык, 3 уровень (B1), на русском языке
шт
50
138)
английский язык, 3 уровень (B1), на казахском языке
шт
50
139)
основы нефтегазового дела
шт
25
140)
разработка нефтяных месторождений
шт
25
141)
комплекс технических средств автоматизированных систем
шт
25
142)
технология добычи нефти и газа
шт
25
143)
основы теплотехники
шт
25
144)
экономическая информатика МS EXCEL
шт
25
145)
экономическая информатика POWER POINT
шт
25
146)
месторождения нефти и газа, промысловая геология
шт
25
147)
экология и рациональное использование природных ресурсов
шт
25
148)
комплекс технических средств автоматизированных систем
шт
25
149)
основы разработки и эксплуатации нефтяных и газовых месторождений
шт
25
150)
электротехника
шт
25
151)
охрана окружающей среды при добыче нефти
шт
25
152)
методы увеличения нефтеотдачи пласта
шт
25
153)
скважинная добыча нефти
шт
25
154)
основы автоматизации производства
шт
25
155)
промысловая геофизика
шт
25
156)
применение ЭВМ в разработке и эксплуатации нефтяных и газовых месторождений (РЭНГМ)
шт
25
157)
эксплуатация шельфовых месторождений
шт
25
158)
разработка и эксплуатация газовых и газоконденсатных месторождений
шт
25
159)
эксплуатация скважин
шт
25
160)
сбор и подготовка скважинной продукции
шт
25
161)
общая нефтяная геология
шт
25

100
120)
жаза аласыз ба? 2009 Грахэм&Грахэм
(Can Do Writing 2009 Graham & Graham)
дана
100
121)
пайдалы қазбаларды iздестiру және барлау әдiстемесі (мұнай және газ). Орыс тілінде. Нурсултанова С.Н. «Фолиант»
дана
100
122)
мұнай мен газды жинақтау және кәсiпшiлiк дайындау. Оқулық. Орыс тілінде. Ермеков М. «Фолиант»
дана
100
123)
электр техникасының қысқаша анықтамалығы. Қазақ тіліндегі оқулық. Қосыбаев Қ.А. «Фолиант»
дана
100
124)
мұнай мен газды өңдейтін зауыттардың жабдықтары. Орыс тілінде. Конюхова Г.М. «Фолиант»
дана
100
Оқу, әдістемелік, электрондық материалдар
125)
математика, 11-сынып, орыс тілінде
дана
50
126)
математика, 11-сынып, қазақ тілінде
дана
50
127)
физика, 11-сынып, орыс тілінде
дана
50
128)
физика, 11-сынып, қазақ тілінде
дана
50
129)
химия, 11-сынып, орыс тілінде
дана
50
130)
химия, 11-сынып, қазақ тілінде
дана
50
131)
ағылшын тілі, 6-деңгей (C2), орыс тілінде
дана
50
132)
ағылшын тілі, 6-деңгей (C2), қазақ тілінде
дана
50
133)
ағылшын тілі, 5-деңгей (C1), орыс тілінде
дана
50
134)
ағылшын тілі, 5-деңгей (C1), қазақ тілінде
дана
50
135)
ағылшын тілі, 4-деңгей (B2), орыс тілінде
дана
50
136)
ағылшын тілі, 4-деңгей (B2), қазақ тілінде
дана
50
137)
ағылшын тілі, 3-деңгей (B1), орыс тілінде
дана
50
138)
ағылшын тілі, 3-деңгей (B1), қазақ тілінде
дана
50
139)
мұнай-газ iсінің негiздері
дана
25
140)
мұнай кен орындарын игеру
дана
25
141)
автоматтандырылған жүйелердің техникалық құралдар кешені
дана
25
142)
мұнай мен газды өндiру технологиясы
дана
25
143)
жылу техникасының негiздері
дана
25
144)
экономикалық информатика МS EXCEL
дана
25
145)
экономикалық информатика POWER POINT
дана
25
146)
мұнай және газ кен орындары, кәсіпшілік геологиясы
дана
25
147)
экология және табиғи ресурстарды ұтымды қолдану
дана
25
148)
автоматтандырылған жүйелердің техникалық құралдарының кешені
дана
25
149)
мұнай және газ кен орындарын дайындау және пайдалану негiздері
дана
25
150)
электр техникасы
дана
25
151)
мұнай өндiру кезінде қоршаған ортаны қорғау
дана
25
152)
жер қабаттарынан мұнайдың шығуын ұлғайту әдiстерi
дана
25
153)
ұңғымадан мұнай өндiру
дана
25
154)
өндiрiсті автоматтандыру негiздері
дана
25
155)
кәсiпшiлiк геофизикасы
дана
25
156)
мұнай және газ кен орындарын дайындау және пайдалану кезінде ЭЕМ қолдану (МГКДП)
дана
25
157)
қайраңдағы кен орындарын пайдалану
дана
25
158)
газды және газ конденсатты кен орындарын дайындау және пайдалану
дана
25
159)
ұңғымаларды пайдалану
дана
25
160)
ұңғыма өнiмiн жинақтау және дайындау
дана
25
161)
жалпы мұнай геологиясы
дана
25