Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 69
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2014 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 февраля 2014 года № 69
Перечень заемщиков по негосударственным займам,
обеспеченным государственными гарантиями, погашение
и обслуживание которых предусмотрены в республиканском
бюджете на 2014 год
1. Акционерное общество «Астана Горкоммунхоз».

Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2014 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 69 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
«Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2014 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 10 ақпандағы
№ 69 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2014 жылға
арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету
көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың
тізбесі
1. «Астана қалалық коммуналдық шаруашылық» акционерлік қоғамы.