О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 249
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2014 года № 249
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 15 «Об утверждении Правил возмещения расходов по проезду к постоянному месту жительства и провозу имущества (в том числе скота), выделения средств для приобретения жилья по месту прибытия и выплаты единовременных пособий оралманам и членам их семей, прибывшим по квоте иммиграции» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 2, ст. 11).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2007 года № 858 «Об утверждении Правил включения в квоту иммиграции оралманов» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 35, ст. 400).
3. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2007 года № 978 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 40, ст. 458).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2010 года № 7 «О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 15» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 6, ст. 78).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 230 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 15» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 24, ст. 295).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года № 1581 «Об установлении квоты иммиграции оралманов на 2012 – 2014 годы».

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 249 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ 249 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күші жойылған кейбiр
шешiмдерiнің тізбесі
1. «Көшiп-келу квотасы бойынша келген оралмандарға және олардың отбасы мүшелеріне тұрақты тұратын жерiне бару және мүлкiн (оның iшiнде малын) апару жөнiндегi шығыстарын өтеу, келген жерi бойынша тұрғын үй сатып алу үшiн қаражат бөлу және бiржолғы жәрдемақылар төлеу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы № 15 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 2, 11-құжат).
2. «Оралмандарды көшіп келу квотасына енгізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қыркүйектегі № 858 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 35, 400-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 қазандағы № 978 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 40, 458-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы № 15 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 7 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 6, 78-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 230 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 24, 295-құжат).
6. «Оралмандардың 2012 – 2014 жылдарға арналған көшіп келу квотасын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 1581 қаулысы.