Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2014 года № 395
В соответствии со статьей 216 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2014 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2014 года № 395
Перечень
инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет
средств негосударственных займов под государственные
гарантии на 2014 год
№ п/п
Наименование
проекта
Общая
стоимость
проекта (тыс. тенге)
Период
реализации
(годы)
Размер
государственной
гарантии
(тыс. тенге)
Заемщик
1
Финансирование малого и среднего бизнеса через банки второго уровня за счет средств Азиатского Банка Развития

2014 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 395 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 216-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2014 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 395 қаулысымен
бекiтiлген
2014 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін
мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру
ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Жобаның жалпы құны (мың теңге)
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Мемлекеттік кепілдіктің мөлшері (мың теңге)
Қарыз алушы
1
Азия Даму Банкі қаражаты есебінен екінші деңгейдегі банктер арқылы шағын және орта бизнесті қаржыландыру