Об утверждении перечня бюджетных программ и (или) товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2014 года № 467. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 449.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень бюджетных программ и (или) товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 мая 2014 года № 467
Перечень
бюджетных программ и (или)
товаров, работ, услуг, по которым организация
и проведение государственных закупок
осуществляется единым организатором
Функциональная
группа
Администратор
Программа
Подпрограмма
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
040
Создание информационной инфраструктуры государственных органов
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Развитие Интегрированной информационной системы для центров обслуживания населения Республики Казахстан
043
Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»
046
Развитие электронного правительства
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Развитие электронного правительства
052
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
053
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
217
Министерство финансов Республики Казахстан
026
Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
Строительство здания Департамента таможенного контроля с центром таможенного оформления в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
Жамбылская область
Разработка проектно-сметной документации, строительство, расширение и реконструкция пункта пропуска «Кордай» Жамбылской области
Южно-Казахстанская область
Разработка проектно-сметной документации, строительство, расширение и реконструкция пункта пропуска «Капланбек» Южно-Казахстанской области

Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламалардың және (немесе) тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 467 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 449 қаулысымен.
«Мемлекеттік сатып алу туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламалардың және (немесе) тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 11 мамырдағы
№ 467 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай
ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламалардың және
(немесе) тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің
тізбесі
Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
040
Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Қазақстан Республикасының Халыққа қызмет көрсету орталықтарын интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту
043
«Е-лицензиялау» мемлекеттік деректер базасын дамыту
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
«Е-лицензиялау» мемлекеттік деректер базасын дамыту
046
Электрондық үкіметті дамыту
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Электрондық үкіметті дамыту
052
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
053
Қазақстан Республикасы мобильдік Үкіметі ақпараттық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Қазақстан Республикасы мобильдік Үкіметі ақпараттық жүйесін құру
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
026
Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерін салу
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Шығыс Қазақстан облысы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласындағы кедендік ресімдеу орталығы бар Кедендік бақылау департаментінің ғимаратын салу
Жамбыл облысы
Жамбыл облысының «Қордай» өткізу пунктінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу, кеңейту және қайта жаңарту
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысының «Қапланбек» өткізу пунктінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу, кеңейту және қайта жаңарту

033
Модернизация автоматизированной интегрированной информационной системы «Электронные государственные закупки»
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Модернизация автоматизированной интегрированной информационной системы «Электронные государственные закупки»
040
Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов

033
«Электрондық мемлекеттік сатып алу» автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін жаңғырту
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
«Электрондық мемлекеттік сатып алу» автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін жаңғырту
040
Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру

061
Создание интегрированной автоматизированной информационной системы «е-Минфин»
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание интегрированной автоматизированной информационной системы «е-Минфин»
064
Создание информационной системы «Электронные счета фактуры»
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Информационная система по приему и обработке электронных счетов - фактур (создание)
073
Развитие Интегрированной информационной системы Казначейства и создание компонента «Казначейство-клиент»
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Развитие Интегрированной информационной системы Казначейства и создание компонента «Казначейство-клиент»

061
«е-Қаржымині» интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесін жасау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
«е-Қаржымині» интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесін құру
064
«Электрондық шот-фактуралар» ақпараттық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Электрондық шот-фактураларды қабылдау және өңдеу бойынша ақпараттық жүйе (құру)
073
Қазынашылықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту және «Қазынашылық-клиент» компонентін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Қазынашылықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту және «Қазынашылық-клиент» компонентін құру

222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
024
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
406
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
006
Создание интегрированной информационной системы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание интегрированной информационной системы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета

222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
024
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
406
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
006
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнің интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнің интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру

608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
013
Создание интегрированной информационной системы управления персоналом «Е-қызмет»
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание интегрированной информационной системы «е-кызмет»
2
Оборона
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
003
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей (II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
Актюбинская область
Строительство «Комплекс пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в городе Актобе
Строительство центральной водно-спасательной станции «Илек» на берегу реки Илек в районе Жилгородского пляжа города Актобе
Алматинская область
Модульная газовая котельная и теплотрасса для отапливаемых зданий войсковой части 68303 в с. Узынагаш Алматинской области
Атырауская область
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II – типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Атырау
Карагандинская область
Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Караганде в районе новой застройки «Голубые пруды».
Строительство водно-спасательной станции в г. Приозерске Карагандинской области
Кызылординская область
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IIВ, IIIB и IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов» в г. Аральск Кызылординской области
Мангистауская область
Строительство типового пожарного депо на 6 выездов в городе Жанаозене Мангистауской области
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II – типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Актау Мангистауской области
Павлодарская область
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в Усольском микрорайоне г. Павлодар
Южно-Казахстанская область

608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
013
«Е-қызмет» персоналды басқарудың интеграциялық ақпараттық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
«Е-қызмет» интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
2
Қорғаныс
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
003
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы «Көктем» шағын ауданының солтүстігіне қарай (қалыпты геологиялық жағдайларымен IВ, IIIА климатты кіші аудандары үшін II үлгілік) 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласындағы қарапайым геологиялық жағдайы бар IВ, IIIА климаттық кіші аудандар бойынша үлгілік жоба үшін II үлгілік 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
Ақтөбе қаласының тұрғын үй қалалық жаға жайы ауданындағы Елек өзенінің жағасындағы «Елек» орталық суда құтқару станциясын салу
Алматы облысы
Алматы облысы Ұзынағаш ауылындағы 68303 әскери бөлімінің жылытылатын ғимараттары үшін модульді газ қазандығы және жылу трассасы
Атырау облысы
«Атырау қаласында қалыпты геологиялық жағдайлары бар IVA, IVГ климатты кіші аудандарға арналған II үлгілік 6 автомобильге арналған өрт депосы кешенінің» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
Қарағанды облысы
Қарағанды қаласының «Голубые пруды» жаңа құрылыс ауданында қалыпты геологиялық жағдайлары бар IВ, IIIА климаттық кіші аудандарға арналған II үлгілік 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
Қарағанды облысының Приозерск қаласындағы су-құтқару станциясын салу
Қызылорда облысы
Қызылорда облысы Арал қаласында «Сейсмикалық белсенділігі 7 балдық IВ, IIIВ және IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгілік 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласында 6 шығуға арналған үлгілік өрт сөндіру депосын салу
Маңғыстау облысы Ақтау қаласында «Геологиялық жағдайлары әдеттегі IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгілік 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
Павлодар облысы
Павлодар қаласының Усольский шағын ауданында «Геологиялық жағдайлары қалыпты IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгілік 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
Оңтүстік Қазақстан облысы

Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IIIА, IIIВ и IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов» в г. Шымкент
Город Алматы
Строительство здания противопожарного депо на закрепленном земельном участке по адресу: западнее микрорайона Акбулак и Карасу в Алатауском районе г. Алматы. Комплекс пожарного депо на 6 автомобилей в микрорайоне Акбулак
Город Астана
Комплекс пожарного депо на земельном участке, расположенном в городе Астана по улице № 12
016
Создание корпоративной информационно-коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание корпоративной информационно-коммуникационной системы ЧС и ГО
023
Создание информационной системы единой дежурно-диспетчерской службы 112 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание единой дежурно-диспетчерской службы 112 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
007
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности и уголовно-исполнительной системы
в том числе инвестиционные проекты:
Жамбылская область
Строительство объектов для размещения военнослужащих внутренних войск по охране исправительных учреждений в городе Тараз Жамбылской области
Западно-Казахстанская область
Строительство следственного изолятора в г. Уральск 1500 мест
Мангистауская область
Строительство типового военного городка в г. Жанаозен
Южно-Казахстанская область
Строительство объектов для размещения военнослужащих внутренних войск по охране исправительных учреждений г. Ленгер в п. Шахта Тогус Толебиского района Южно-Казахстанской области
город Астана
Строительство военного городка с жилым домом в г. Астана
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
057
Создание эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде
058
Создание автоматизированной информационной системы органов исполнительного производства
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание автоматизированной информационной системы органов исполнительного производства
501
Верховный суд Республики Казахстан
012
Строительство объектов органов судебной системы
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область

Шымкент қаласында «Сейсмикалық белсенділігі 8 балдық IВ, IIIВ және IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II лгілік 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін» салу
Алматы қаласы
Алматы қаласы Алатау ауданы, Ақбұлақ және Қарасу ықшам ауданының батыс жағындағы бекітілген жер учаскесінде орналасқан өрт сөндіру депосы ғимаратының құрылысы. Ақбұлақ ықшам ауданындағы 6 автомобильді өрт сөндіру депосының кешені
Астана қаласы
Астана қаласындағы № 12 көшенің жер учаскесінде орналасқан өрт депосы кешені
016
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
ТЖ және АҚ корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық мемлекеттік жүйесін құру
023
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің 112 бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметінің ақпараттық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің 112 бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметін құру
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
007
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік және қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу, реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Жамбыл облысы
Жамбыл облысының Тараз қаласындағы түзеу мекемелерін күзету жөніндегі Ішкі әскерлердің әскери қызметшілерін орналастыру объектілерін салу
Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласында 1500 орынды тергеу изоляторын салу
Маңғыстау облысы
Жаңаөзен қаласында үлгі әскери қалашық салу
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төле би ауданы Шахта Тоғыс кентінде Леңгір қаласының түзеу мекемелерін күзету жөніндегі Ішкі әскерлердің әскери қызметшілерін орналастыру объектілерін салу
Астана қаласы
Астана қаласында тұрғын үйі бар әскери қалашық салу
221
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
057
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкін құру
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкін құру
058
Атқарушылық іс жүргізу органдарының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
Атқарушылық іс жүргізу органдарының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін құру
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
012
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы

Разработка ПСД с привязкой типового проекта на 10 составов «Здание Специализированного межрайонного экономического суда Алматинской области и специализированного межрайонного суда по делам несовершеннолетних № 1 в г. Талдыкорган Алматинской области»
Восточно-Казахстанская область
Строительство здания административного суда с территориальным участком судебных исполнителей на базе административного суда в г. Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области
Разработка ПСД с привязкой типового проекта «ТП РК 7 ЗРС «Строительство здания городского суда г. Риддер Восточно-Казахстанской области» (9 составный)
Разработка ПСД с привязкой типового проекта «ТП РК 10 ЗРС «Строительство здания суда № 2 г. Семей Восточно-Казахстанской области» (13 составный)
Строительство здания районного суда в с. Урджар Урджарского района Восточно-Казахстанской области (2 составный)
Карагандинская область
Разработка ПСД на строительство Карагандинского областного суда Карагандинской области (7 составный)
014
Создание электронного архива судебных документов
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание электронного архива судебных документов
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
008
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
Строительство здания Панфиловской районной прокуратуры по ул. Головацкого, 127/1 в г. Жаркент Панфиловского района Алматинской области
Атырауская область
Привязка рабочего проекта здания районной прокуратуры в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области
Привязка рабочего проекта здания районной прокуратуры в п. Аккистау Исатайского района Атырауской области
Привязка рабочего проекта на строительство здания районной прокуратуры в п. Макат Макатского района Атырауской области
Восточно-Казахстанская область
Строительство здания прокуратуры Аягозского района и Военной прокуратуры Аягозского гарнизона
Строительство здания прокуратуры Урджарского района ВКО
Жамбылская область
Строительство административного здания ГУ «Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры РК по Жамбылской области» в микрорайоне «Карасу» г. Тараз
Строительство административного здания межрайонной и транспортной прокуратуры по ул. Оспанова в г. Шу Шуского района Жамбылской области
Костанайская область
Административное здание в селе Убаган Алтынсаринского района
Северо-Казахстанская область
Стоительство административного здания Военной, транспортной прокуратуры и "УКПСиСУ " по ул. К. Сатпаева в г. Петропавловск Северо-Казахстанской области
Южно-Казахстанская область
Строительство администартивного здания Созакской районной прокуратуры в селе Шолаккорган Созакского района Южно-Казахстанской области
Город Астана
Многоквартирный жилой комплекс с паркингом на пересечении улиц Орынбор и Сыганак в г. Астане
Административное здание по пр. Кабанбай батыра, южнее ул. Сыганак в г. Астане (севернее улицы Т-100)

«Алматы облысы мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың және Талдықорған қаласында № 1 кәмелетке толмағандардың ісі бойынша мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың ғимаратын салу» үлгілік жобаға жалғастырып 10 құрамды жобалық сметалық құжаттамасын әзірлеу
Шығыс Қазақстан облысы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында әкімшілік соттың базасында аумақтық сот орындаушылары учаскесімен бірге әкімшілік сот ғимаратын салу
«Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында қалалық соттың ғимаратын салу» ҚР ТЖ АСҒ 7» үлгілік жобаға жалғастырып жобалық сметалық құжаттамасын өңдеу (9 құрамды)
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласындағы №2 сотының ғимаратын салу» ҚР ТЖ 10 АСҒ» үлгілік жобаға жалғастырып жобалық сметалық құжаттамасын өңдеу (13 құрамды)
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы, Үржар ауылындағы аудандық сот ғимаратын салу» (2 құрамды)
Қарағанды облысы
«Қарағанды облысында Қарағанды облыстық сотын салу» жобалық сметалық құжаттамасын өңдеу (7 құрамды)
014
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
008
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
Алматы облысы Панфилов ауданының Жаркент қаласында Головацкий көшесі, 127/1 мекенжайында Панфилов аудандық прокуратурасының ғимаратын салу
Атырау облысы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылындағы аудандық прокуратура ғимараты жұмыс жобасының байламы
Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау кентіндегі аудандық прокуратура ғимараты жұмыс жобасының байламы
Атырау облысы Мақат ауданы Мақат кентіндегі аудандық прокуратура ғимараты құрылысы жұмыс жобасының байламы
Шығыс Қазақстан облысы
Аягөз ауданы және Аягөз гарнизонының әскери прокуратурасы ғимаратының құрылысы
Үржар ауданының прокуратура ғимаратының құрылысы
Жамбыл облысы
Тараз қаласының «Қарасу» шағын ауданында «Жамбыл облысы бойынша ҚР Бас прокуратурасының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің басқармасы» ММ-нің әкімшілік ғимаратын салу
Жамбыл облысы Шу ауданы Шу қаласы Оспанов көшесі бойындағы ауданаралық және көлік прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
Қостанай облысы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Обаған ауылының әкімшілік ғимараты
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Қ. Сәтпаев көшесі бойындағы әскери, көлік прокуратуралары және ҚСЖАЕАЖК әкімшілік ғимаратын салу
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылындағы Созақ аудандық прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
Астана қаласы
Астана қаласындағы Орынбор және Сығанақ көшелерінің қиылысында паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені
Астана қаласындағы Сығанақ көшесінің оңтүстігіне қарай Қабанбай батыр даңғылы бойындағы әкімшілік ғимараты (Т-100 көшесінің солтүстігі)

010
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание системы информационного обмена правоохранительных и специальных органов
013
Создание информационной системы «Единый банк данных лиц, имеющих обязательства перед государством, «Шектеу»
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание информационной системы «Единый банк данных лиц, имеющих обязательства перед государством, «Шектеу»
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
008
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
4
Образование
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
Выкуп здания и реконструкция офисно-гостиничного комплекса под общежитие в г. Талдыкорган Алматинской области
Павлодарская область
Строительство общежития на 500 мест на территории РГКП «Павлодарский государственный университет им.С. Торайгырова» по ул. Ломова, 64
Строительство общежития на 500 мест РГКП «Павлодарский государственный педагогический институт» по ул. Торайгырова в г. Павлодар
Южно-Казахстанская область
Строительство общежития на 500 мест ЮКГПИ по улице Г. Иляева № 14 в г. Шымкенте
город Алматы
Строительство четырехэтажного комплекса (общежитие, спортзал с бассейном, актовый зал, столовая, библиотека, учебно-кружковые помещения) с устройством переходных галерей к существующим зданиям школы-интерната по ул. Бухар жырау, № 36 в Бостандыкском районе г. Алматы
Строительство общежития на 170 мест Алматинского хореографического училища им. А.В. Селезнева в г. Алматы
Строительство общежития на 450 мест с медицинским пунктом РГКП «КазГосЖенПУ», расположенного по ул. Айтеке би, 99 в Алмалинском районе г. Алматы
Строительство общежития на 344 мест КазНТУ имени К.И. Сатпаева по ул. Байтурсынова, 147Б в Бостандыкском районе г. Алматы
город Астана
Строительство Национального центра биотехнологии РК
Разработка ПСД и строительство студенческого городка в городе Астане
Строительство общежития квартирного типа по ул. Керей-Жанибек хандар, между ул. Сауран и Акмешит в г. Астане
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан

010
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
013
«Мемлекеттің алдында міндеттемелері бар адамдардың «Шектеу» бірыңғай деректер банкін» ақпараттық жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
«Мемлекет алдында міндеттемелері бар адамдардың «Шектеу» бірыңғай деректер банкі» ақпараттық жүйесін құру
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
008
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
4
Бiлiм беру
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
005
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
Ғимаратты сатып алу және Алматы облысының Талдықорған қаласындағы кеңсе-қонақ үй кешенін жатақхана ретінде реконструкциялау
Павлодар облысы
Ломов көш., 64 мекенжайындағы «С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті» РМҚК аумағында 500 орынға арналған жатақхана салу
Павлодар қ., Торайғыров көшесіндегі «Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты» РМКК 500 орынға арналған жатақхана салу
Оңтүстік Қазақстан облысы
Шымкент қаласындағы, Ғ.Иляев №14 көшесінде орналасқан ОҚМПИ 500 орындық жатақхана салу
Алматы қаласы
Алматы қаласы Бостандық ауданы Бұхар жырау көшесі № 36 мекен жайында орналасқан мектеп-интернатының бұрыннан бар ғимаратына өтетін өткел галереяларымен төрт қабатты кешенді (жатақхана, бассейні бар спортзал, мәжіліс залы, асхана, кітапхана, оқу-үйірме бөлмелері) салу
А.В. Селезнев атындағы Алматы хореография училищесінің 170 орындық жатақханасын салу
Алматы қаласы Алмалы ауданы Әйтеке би, 99 көшесінің бойында орналасқан «Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті» РМҚК медициналық пункті бар 450 орындық жатақхана салу
Алматы қаласы, Бостандық ауданындағы Байтұрсынов көшесі, 147Б бойындағы Қ.И. Сәтбаев атындағы КазҰТУ-дың 344 орындық жатақханасын салу
Астана қаласы
Қазақстан Республикасының Ұлттық биотехнология орталығының құрылысы
Астана қаласындағы студенттік қалашықтың құрылысы бойынша ЖСҚ әзірлеу және салу
Астана қаласындағы Сауран және Ақмешіт көшелерінің арасындағы Керей-Жәнібек хандар көшесіндегі пәтер үлгісіндегі жатақхананың құрылысы
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі

026
Строительство и реконструкция объектов образования
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
Строительство общежития на 1000 мест для РГКП «Западно-Казахстанский государственный медицинский университет им. М. Оспанова» в г. Актобе
Восточно-Казахстанская область
Общежитие на 1000 мест для РГКП «Государственный медицинский университет г. Семей»
Карагандинская область
Строительство общежития на 1000 мест при РГП «Карагандинского государственного медицинского университета» г. Караганда
Южно-Казахстанская область
Строительство общежития на 500 мест при РГП «Южно-Казахстанской государственной фармацевтической академии» в г. Шымкент
город Алматы
Строительство общежития на 1000 мест при РГП «Казахский национальный университет им. С.Д. Асфендиярова» в г. Алматы
город Астана

026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласындағы «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» РМҚК 1000 орынға арналған жатақхананың құрылысы
Шығыс Қазақстан облысы
«Семей қаласының мемлекеттік медициналық университеті» РМҚК үшін 1000 орынға арналған жатақхана
Қарағанды облысы
Қарағанды қаласындағы «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» РМК жанынан 1000 орындық жатақхана салу
Оңтүстік Қазақстан облысы
Шымкент қаласындағы «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы» РМК жанынан 500 орындық жатақхана салу
Алматы қаласы
Алматы қаласында «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМК жанынан 1000 орындық жатақхана салу
Астана қаласы

Строительство общежития № 1 на 1000 мест при АО «Медицинский университет Астаны» г. Астана
Строительство общежития № 2 на 1000 мест при АО «Медицинский университет Астаны» г. Астана
5
Здравоохранение
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
039
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
Строительство госпиталя на 200 койко-мест с поликлиникой на 250 посещений в сутки МВД РК (г. Астана)

Астана қаласында «Астана медицина университеті» АҚ жанынан 1000 орындық № 1 жатақхана салу
Астана қаласында «Астана медицина университеті» АҚ жанынан 1000 орындық № 2 жатақхана салу
5
Денсаулық сақтау
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
039
Денсаулық сақтау обьектілерін салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы ІІМ тәулігіне 250 адам келетін емханасы бар 200 төсек-орындық госпиталь салу

226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
016
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
в том числе инвестиционные проекты:
Город Алматы
Строительство спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра «Балбулак» на 125 коек в г. Алматы
019
Создание информационных систем здравоохранения
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание информационных систем здравоохранения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
016
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
125 төсектік «Балбұлақ» республикалық балаларды оңалту орталығының жатын корпусын салу
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

696
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
011
Бюджетные инвестиции в области спорта
100
Строительство и реконструкция объектов спорта
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
Строительство республиканской базы лыжного спорта в городе Щучинске Акмолинской области (І и II очередь)
Алматинская область
Строительство республиканской базы олимпийской подготовки в Алматинской области
Город Астана
Строительство многофункционального спортивного комплекса «Центр олимпийской подготовки» в г. Астане (без наружных инженерных сетей)
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование

696
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
011
Спорт саласындағы бюджеттік инвестициялар
100
Спорт объектілерін салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
Ақмола облысы Щучинск қаласындағы шаңғы спортының республикалық базасын салу (I және II кезек)
Алматы облысы
Алматы облысындағы республикалық олимпиадалық даярлық базасын салу
Астана қаласы
Астана қаласында көп функционалды «Олимпиадалық даярлау орталығы» спорттық кешенін салу (сыртқы инженерлік желісіз)
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану

233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
049
Передислокация геофизической обсерватории «Боровое»
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
Передислокация геофизической обсерватории «Боровое»
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
в том числе инвестиционные проекты:

233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
049
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі

004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
Акмолинская область
Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны
город Алматы
Реконструкция озера–накопителя сточных вод «Сорбулак», включая вспомогательные сооружения
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
Реконструкция зданий Кокшетауской зональной лесосеменной станции по ул. Кенесары, 39 в поселке Бурабай Акмолинской области
034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
005
За счет внутренних источников
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Ижевское, ст. Шоптыколь, ст. Вишневка Акмолинской области и строительство Ижевского магистрального водовода
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
Актюбинская область
Реконструкции рабочего водовыпуска Каргалинского водохранилища Актюбинской области
Алматинская область
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
Реконструкция Тентекского гидроузла с Правобережным магистральным каналом на реке Тентек в Алакольском районе Алматинской области
Реконструкция Верхне-Аксуского гидроузла на р. Аксу Аксуского района Алматинской области
Восточно-Казахстанская область
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Жеменей Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
Реконструкция сооружений водохранилища на р. Егинсу Урджарского района ВКО
Реконструкция гидроузла на реке Тебиске с магистральными каналами «Коктогам» и «Жана-Тогам» Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
Реконструкция водозабора на р. Базар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с магистральным каналом «Актоган» Урджарского района ВКО
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
Жамбылская область
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай» с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области

004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
Ақмола облысы
Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерін) тазарту және санациялау
Алматы қаласы
«Сорбұлақ» ағынды судың жинақтаушы көлін қосымша құрылыстарды қоса реконструкциялау
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектiлерiн салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
Ақмола облысы Бурабай кентіндегі Кенесары көшесі, 39 мекен жайындағы Көкшетау аймақтық ағаш тұқымы станциясының ғимаратын реконструкциялау
034
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
005
Ішкі көздер есебінен
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың 2-ші кезегі
Ақмола облысы Ижевский кентінің, Шөптікөл, Вишневка станцияларының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау және Ижевский магистральды су құбырын салу
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын реконструкциялау және жаңғырту
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп реконструкциялау және жаңғырту
Ақтөбе облысы
Ақтөбе облысы Қарғалы су қоймасының жұмыс су жібергішін реконструкциялау
Алматы облысы
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелең топты су құбырының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
Алматы облысы Алакөл ауданындағы Тентек өзенінің оңжағалау магистральдық каналымен Тентек су торабын реконструкциялау
Алматы облысы Ақсу ауданының Ақсу өзеніндегі Жоғарғы-Ақсу су торабын реконструкциялау
Шығыс Қазақстан облысы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Жеменей өзеніндегі бөгетті су торабын реконструкциялау
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Егінсу өзеніндегі су қоймасының ғимараттарын реконструкциялау
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданындағы «Көктоғам» және «Жаңа-Тоғам» магистральдық каналымен Тебіске өзеніндегі су торабын реконструкциялау
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Базар өзеніндегі су бөгетін реконструкциялау
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Келді-Мұрат өзеніндегі гидроторап бөгетін «Ақтоған» магистральдық тоғанымен реконструкциялау
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Құсақ өзеніндегі бөгеттік гидроторапты реконструкциялау
Жамбыл облысы
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суаратын суды берудің автоматтандырылған есептеу және реттеу жүйелерін енгізе отырып, Талас бөгетін және «Базарбай» магистралды арнасын реконструкциялау

Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством системы водоводов с расходом воды до 3,5 м3/сек р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области
Карагандинская область
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция оросительных систем пилотного участка на Жартасском массиве орошения с автоматизацией водоучета и внедрением передовых технологий орошения в Абайском районе Карагандинской области»
Кызылординская область
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района, Кызылординской области
Реконструкция водозаборных скважин Арало-Сарыбулакского группового водопровода Кызылординской области
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00) I очередь
Реконструкция коллекторов К-2, К-2-1, К-2-2 Казалинского района Кызылординской области (II-очередь). Электроснабжение насосной станции в коллекторе К-2 (ПКО+60)
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
Мангистауская область
Строительство магистрального водопровода Актау–Акшукур–С. Шапагатова Мангистауской области
Павлодарская область
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
Северо-Казахстанская область
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (1-я очередь строительства)
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь)
Южно-Казахстанская область
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3-очередь)
Реконструкция Туркестанского магистрального канала. Увеличение водообеспеченности на канале и орошаемых земель за счет восстановления скважин вертикального дренажа в Ордабасинском районе Южно-Казахстанской области. Бугуньский сельский округ
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области (2-очередь)
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизация водоучета и водораспределения на основных каналах Мактааральского района Южно-Казахстанской области (2-очередь)
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области (2-очередь)

Жамбыл облысының Жуалы ауданында Көксай өзенінің суын секундына 3,5 м3 жұмсайтын су жүргізу жүйесін сала отырып, Көксай өзеніндегі бас су жинаушы құрылысты реконструкциялау
Қарағанды облысы
Қарағанды облысының Жартас су қоймасын реконструкциялау
Қарағанды облысының Жартас су қоймасын (ирригациялық су топтаушысын, бұру арнасын) реконструкциялау
Қарағанды облысы Абай ауданында суарудың алдыңғы қатарлы технологияларын енгізумен және суды есептеуді автоматтандырумен Жартас суару алқабында пилоттық учаскенің суару жүйесін реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
Қызылорда облысы
Қызылорда облысының Жаңақорған ауданында Талап топтық су құбырын салу
Қызылорда облысының Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының су жинау ұңғымаларын реконструкциялау
Жиделі топтық су құбырын және оған №3 (ПК282+70) ПНС–тен бастап Қызылорда облысының Шиелі ауданы бойынша өтіп Бірлестік елді мекеніне дейін қосылатын тарамдарды салу. Оған №5 ПНС-тен бастап Жүлек елді мекеніне дейін қосылатын тарамдары, бас су өткізу құрылыстары мен елді мекендердің ішінде кентішілік желілері бар су жүргізу жүйесін салу
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін реконструкциялау 1-кезек
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы К-2, К-2-1, К-2-2 қашыртқыларын қайта құрылымдау (2-кезек). Қызылорда облысы Қазалы ауданының К-2 қашыртқысындағы (ПК0+60) сорғы станциясын электрмен қамту
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (2-кезек)
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысында Ақтау - Ақшұқыр - С. Шапағатов магистральды су құбыры құрылысы
Павлодар облысы
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын реконструкциялау
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың 1-кезегі)
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың ІІ кезегі)
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып реконструкциялау (3-кезек)
Түркістан магистральды каналын реконструкциялау. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы тік дренаж ұңғымалары есебінен каналда сумен қамтамасыз етудің және суармалы жерлерді ұлғайту. Бөген ауылдық округі
Оңтүстік Қазақстан облысының Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын реконструкциялау (3 кезек)
Оңтүстiк Қазақстан облысы, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын құрылыстарымен реконструкциялау (екінші кезек)
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы негізгі каналдарындағы су өлшеу құрылыстарын, автоматтандырылған су есептегіш және су тартқыштарын реконструкциялау (2-кезек)
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-30 шаруашылық каналын гидротехникалық құрылыстарымен, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен реконструкциялау
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-26 шаруашылық каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен реконструкциялау (екінші кезек)

Реконструкция канала К-34 с ПК 0+25 по ПК 10+00 в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
Реконструкция канала «Биресек» с распределительными каналами Р-2, Р-2-1, Р-3 и Р-4 в Созакском районе Южно-Казахстанской области (3-очередь)
Реконструкция водозаборных сооружений гидроузлов Караспанский, Шаульдерский, Бугуньское водохранилище в Южно-Казахстанской области с внедрением системы автоматизации водоучета по р. Арысь до сброса р. Сырдарья (1-очередь)
Реконструкция межхозяйственного канала К-24-1-1 в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов и города Арысь, подключаемых к групповому водопроводу Южно-Казахстанской области
Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области (2 этап)
Водоснабжения с. Абай Сарыагашского района Южно-Казахстанской области (водопроводные сети восьми близлежащих аулов с подключением к Сарыагашскому групповому водопроводу III этап
Прочие
043
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
231
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
064
Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
Строительство инфраструктуры и ограждений территории специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
12
Транспорт и коммуникации
215
Министерство транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
006
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
в том числе инвестиционные проекты:
Западно-Казахстанская область
Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы рулежной дорожки и перрона в аэропорту города Уральск
Северо-Казахстанская область
020
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
Строительство защитного судоходного гидротехнического сооружения на Шульбинском шлюзе
055
Создание информационной системы по изготовлению, выдаче и контролю удостоверений личности моряка
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание информационной системы по изготовлению, выдаче и контролю удостоверений личности моряка
13
Прочие

Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы К-34 каналының ПК0+25-пен ПК10+00 аралығын реконструкциялау
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Біресек каналын Р-2, Р-2-1, Р-3 және Р-4 таратқыш каналдарын реконструкциялау (3-кезек)
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сырдария өзеніне құятын Арыс өзеніндегі Қараспан, Шәуілдір және Бөген су қоймасының су алғыш тораптарына автоматтандырылған су есептеу жүйелерін енгізіп реконструкциялау (1-кезек)
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы К-24-1-1 шаруашылық каналын реконструкциялау
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс топтасқан су өткізгішіне қосумен Арыс қаласына жақын елді мекендерді сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялау және жаңарту
Оңтүстік Қазақстан облысы Шәуілдір топтасқан су өткізгішіне Отырар ауданының жақын елді мекендерінің сумен қамтамасыз ету жүйелерін жаңарту және реконструкциялау (2-кезек)
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Абай ауылын сумен қамтамасыз ету (Сарыағаш топтасқан су өткізгіштеріне қосылуымен жақын арадағы сегіз ауылдың су өткізгіш тораптары). ІІІ кезең.
Өзгелер
043
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
231
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
064
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Атырау облысы
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
12
Көлiк және коммуникация
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
006
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласының әуежайындағы жасанды ұшу-қону жолағын, рульдік жолын және перронын реконструкциялау
Солтүстік Қазақстан облысы
020
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Шығыс Қазақстан облысы
Шүлбі шлюзінің кеме жүретін құтқару гидротехникалық құрылысын салу
055
Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау бойынша ақпараттық жүйе құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау бойынша ақпараттық жүйе құру
13
Өзгелер

502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
007
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан

502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
007
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру