О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год" и от 31 марта 2014 года № 289 "Об утверждении Плана мероприятий на 2014 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2014 года № 700
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 81, ст. 1056):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 15 и 16, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 39-1, 39-2, следующего содержания:
«
39-1
Предпринимательский кодекс Республики Казахстан
МЮ
сентябрь
октябрь
декабрь
Баймолдина З.Х.
39-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предпринимательства
МЮ
сентябрь
октябрь
декабрь
Баймолдина З.Х.
»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 289 «Об утверждении Плана мероприятий на 2014 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года»:
в Плане мероприятий на 2014 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 8, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 18-1, следующего содержания:
«
18-1
Разработка и внесение на рассмотрение Парламента Республики Казахстан проекта Предпринимательского кодекса Республики Казахстан
Проект Кодекса
МЮ
4 квартал
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы" 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 және "Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2014 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 наурыздағы № 289 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 700 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 81, 1056-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 15 және 16-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 39-1, 39-2-жолдармен толықтырылсын:
«
39-1
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексі
Әділетмині
қыркүйек
қазан
желтоқсан
З.Х. Баймолдина
39-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
қыркүйек
қазан
желтоқсан
З.Х. Баймолдина
»;
2) «Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2014 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 289 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2014 жылға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 8-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 18-1-жолмен толықтырылсын:
«
18-1
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінің жобасын әзірлеу және Қазақстан Республикасы Парламентінің қарауына енгізу
Кодекс жобасы
Әділетмині
4 тоқсан
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов