Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015 - 2019 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 344.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 1030 "Об утверждении Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015 - 2019 годы и внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Нұрлы жол" инфрақұрылымды дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 344 қаулысы.
"Нұрлы жол" инфрақұрылымды дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту және "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 1030 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015-2019 годы (далее - План мероприятий).
2. Ответственным центральным и местным исполнительным органам и организациям (по согласованию):
1) обеспечить своевременное исполнение Плана мероприятий;
2) представлять информацию о реализации Плана мероприятий в сроки и порядке, установленные Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931 "О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан".

1. Қоса беріліп отырған "Нұрлы жол" инфрақұрылымды дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдар мен ұйымдар (келісім бойынша):
1) Іс-шаралар жоспарының уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін;
2) "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығында белгіленген мерзімдерде және тәртіппен Іс-шаралар жоспарының іске асырылуы туралы ақпарат берсін.

3) представлять в центральный уполномоченный орган по государственному планированию на ежемесячной основе к 10 числу месяца, следующего за отчетным, информацию по освоению выделенных средств в рамках Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015 - 2019 годы и на ежеквартальной основе к 15 числу месяца, следующего за отчетным, информацию по созданным рабочим местам, в том числе временным и постоянным.

3) мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органға ай сайынғы негізде есепті айдан кейінгі айдың 10-ы күніне қарай "Нұрлы жол" инфрақұрылымды дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бөлінген қаражатты игеру жөніндегі ақпаратты және тоқсан сайынғы негізде есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-і күніне қарай құрылған, оның ішінде уақытша және тұрақты жұмыс орындары жөнінде ақпарат берсін.

Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 180.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 апреля 2015 года № 344
План мероприятий по реализации Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015 - 2019 годы

Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 180 қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 27 сәуірдегі
№ 344 қаулысымен
бекітілген
"Нұрлы жол" инфрақұрылымды дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары

9215,3
собственные средства
139
Внесение предложений по строительству инженерно-коммуникационной инфраструктуры к рекреационной зоне седьмого квартала
г. Приозерска (ТОО "Гранд Курылыс")
информация в МКС
2017 год
акимат Карагандинской области
финансирование не требуется
140
Внесение предложений по субсидированию новых межобластных авиарейсов "Астана-Ушарал", "Алматы-Ушарал"
информация в МКС
2017 год
акимат Алматинской области
финансирование не требуется
141
Внесение предложений по строительству систем канализации сел Акши, Коктума Алакольского района Алматинской области
информация в МКС
2017 год
акимат Алматинской области
финансирование не требуется
142
Внесение предложений по строительству ограждающей дамбы озера Алаколь Алакольского района
информация в МКС
2017 год
акимат Алматинской области
финансирование не требуется
143
Внесение предложений по реконструкции автомобильной дороги до озера Балхаш
информация в МКС
2017 год
акимат Алматинской области
финансирование не требуется
144
Внесение предложений по берегоукреплению озера Алаколь
информация в МКС
2017 год
акимат ВКО
финансирование не требуется
145
Внесение предложений по капитальному ремонту автомобильной дороги областного значения КТ-65 "Арыкбалык-Саумалколь" - 27 км
информация в МКС
2017 год
акимат СКО
финансирование не требуется
146
Внесение предложений по капитальному ремонту автомобильной дороги районного значения КТ-65 "Арыкбалык-Саумалколь-Сырымбет-Каракамыс-Светлое" участок 38 км "Саумалколь-Сырымбет"
информация в МКС
2017 год
акимат СКО
финансирование не требуется
147
Внесение предложений по капитальному ремонту автомобильной дороги КСТ-61 "Саумалколь-Лобаново-Зеренда" - 22 км
информация в МКС
2017 год
акимат СКО
финансирование не требуется
148
Внесение предложений по капитальному ремонту дороги районного значения КТА 1-80 "Саумалколь-Новоукраинка-Каратал-Казанка" - 47 км
информация в МКС
2017 год
акимат СКО
финансирование не требуется
149
Внесение предложений по строительству инженерно-коммуникационных сетей туристско-рекреационного комплекса "Каскасу"
информация в МКС
2017 год
акимат ЮКО
финансирование не требуется

9215,3
өз қаражаты
139
Приозерск қаласының жетінші орамындағы рекреациялық аймаққа инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу жөнінде ұсыныстар енгізу ("Гранд Құрылыс" ЖШС)
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
Қарағанды облысының әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
140
"Астана - Үшарал", "Алматы - Үшарал" облысаралық жаңа авиарейстерін субсидиялау жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
Алматы облысының әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
141
Алматы облысы Алакөл ауданының Көктұма, Ақши ауылдарында кәріз жүйелерін салу жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
Алматы облысының әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
142
Алакөл ауданында Алакөл көлін қоршайтын дамбаны салу жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
Алматы облысының әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
143
Балқаш көліне дейінгі автомобиль жолын реконструкциялау жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
Алматы облысының әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
144
Алакөл көлінің жағалауын бекіту жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
ШҚО әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
145
"Арықбалық – Саумалкөл" - 27 км КТ-65 облыстық маңызы бар автомобиль жолын күрделі жөндеу жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
СҚО әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
146
"Арықбалық-Саумалкөл-Сырымбет-Қарақамыс- Светлое" КТ-65 аудандық маңызы бар автомобиль жолының 38 км "Саумалкөл-Сырымбет" бөлігін күрделі жөндеу жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
СҚО әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
147
"Саумалкөл-Лобаново-Зеренді" - 22 км КСТ-61 автомобиль жолын күрделі жөндеу жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
СҚО әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
148
"Саумалкөл-Новоукраинка-Қаратал-Казанка" - 47 км КТА 1-80 аудандық маңызды бар жолын күрделі жөндеу жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
СҚО әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
149
"Қасқасу" туристік-рекреациялық кешенінің инженерлік-коммуникациялық желілерін салу жөнінде ұсыныстар енгізу
МСМ-ге ақпарат
2017 жыл
ОҚО әкімдігі
қаржы-ландыру талап етіл-мейді

084 (пп 100)
157
Проработка вопроса по разработке предпроектных и проектно-сметных документаций за счет средств республиканского бюджета по технически сложным объектам систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
ПСД
ежегодно
МНЭ
финансирование не требуется
158
Разработка и утверждение схем теплоснабжения городов и населенных пунктов
отчет в МНЭ
2015 год
МИО
финансирование не требуется
159
Принятие соответствующих мер по обеспечению единой технической политики при реализации инфраструктурных проектов (строительство, реконструкция и модернизация систем тепло-, водоснабжения и водоотведения, электро-, газоснабжения), в том числе путем применения материалов, оборудований и технологий
ед.
приказ МНЭ
март 2016 года
МНЭ, АО "Каз Центр ЖКХ" (по согласованию), РГП "Госэкспертиза" (по согласованию)
финансирование не требуется

084 (100 к.б.)
157
Жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің техникалық жағынан күрделі объектілері бойынша республикалық бюджет қаражаты есебінен жоба алды және жобалау-сметалық құжаттамалар әзірлеу мәселесін пысықтау
ЖСҚ
жыл сайын
ҰЭМ
қаржы-ландыру талап етілмей-ді
158
Қалалар мен елді мекендерді жылумен жабдықтау схемаларын әзірлеу және бекіту
ҰЭМ-ге есеп
2015 жыл
ЖАО
қаржы-ландыру талап етілмей-ді
159
Инфрақұрылым-дық жобаларды (жылумен, сумен жабдықтау және су бұру, электрмен және газбен жабдықтау жүйелерін салу, реконструкциялау және жаңғырту) іске асыру кезінде бірыңғай техникалық саясатты қамтамасыз ету жөнінде, оның ішінде материалдарды, жабдықтар мен технологияларды қолдану арқылы тиісті шаралар қабылдау
бірлік
ҰЭМ- бұйрығы
2016 жылғы наурыз
ҰЭМ, "ТКШ ҚазОрталық" АҚ (келісім бойынша), "Мемлекеттік сараптама" РМК (келісім бойынша)
қаржы-ландыру талап етіл-мейді

160
Проработка вопроса по разработке комплексного плана по реформированию сектора теплоснабжения городов и населенных пунктов
информация в Правительство Республики Казахстан
2015 год
МНЭ, МИР, МЭ, МФ, МИО, АО "КазЦентр ЖКХ" (по согласованию)
финансирование не требуется
161
Проработка вопроса по проведению централизованного технического обследования систем теплоснабжения
млн. тенге
информация в Правительство Республики Казахстан

160
Қалалар мен елді мекендерді жылумен жабдықтау секторын реформалау жөніндегі кешенді жоспарды әзірлеу жөніндегі мәселені пысықтау
Қазақс-тан Респуб-ликасы-ның Үкіметі-не ақпарат
2015 жыл
ҰЭМ, ИДМ, ЭМ, Қаржымині, ЖАО, "ТКШ ҚазОрталық" АҚ (келісім бойынша)
қаржы-ландыру талап етілмей-ді
161
Жылумен жабдықтау жүйелеріне орталықтандырылған техникалық қарап-тексеру жүргізу жөніндегі мәселені пысықтау
млн. теңге
Қазақс-тан Респуб-ликасы-ның Үкіметі-не ақпарат

086 (пп 109)
164
Выработка и реализация механизма по обеспечению выполнения функции АО "КазЦент ЖКХ" в качестве оператора субсидий
информация в Правительство Республики Казахстан
ежегодно
МНЭ, АО "КазЦентр ЖКХ" (по согласованию)
финансирование не требуется
165
Проработка вопроса субсидирования систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
информация в Правительство Республики Казахстан
август 2015 года
МНЭ
финансирование не требуется

086 (109 к.б.)
164
"ТКШ ҚазОрталығы" АҚ-ның субсидиялар операторы ретінде функциясының орындалуын қамтамасыз ету жөніндегі тетікті пысықтау және іске асыру
Қазақс-тан Респуб-ликасы-ның Үкіметі-не ақпарат
жыл сайын
ҰЭМ, "ТКШ ҚазОрталық" АҚ (келісім бойынша)
қаржы-ландыру талап етілмей-ді
165
Жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін субсидиялау мәселесін пысықтау
Қазақс-тан Респуб-ликасы-ның Үкіметі-не ақпарат
2015 жылғы тамыз
ҰЭМ
қаржы-ландыру талап етілмей-ді

166
Проработка вопроса о присвоении АО "КазЦентр ЖКХ" статуса финансового агентства, которому бюджетные кредиты из республиканского бюджета могут выделяться без обеспечения исполнения обязательств
информация в Правительство Республики Казахстан
2015 год
МНЭ
финансирование не требуется
167
Проработка вопроса внедрения единых операторов (оператора) и и/или механизмов государственно-частного партнерства в сфере теплоснабжения (теплоисточники, тепловые сети), водоснабжения и водоотведения
информация в Правительство Республики Казахстан
2015 год
МНЭ, МИО, АО "КазЦентр ЖКХ" (по согласованию)
финансирование не требуется
Задача 5. Развитие инфраструктуры сферы образования
Показатели прямых результатов
1
Доля сокращенных аварийных школ, школ, ведущих занятия в три смены, от их общего количества
%
*
*
МОН
35
80

166
"ТКШ ҚазОрталығы" АҚ-ға республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз етусіз бөлінетін қаржы агенттігі мәртебесін беру мәселесін пысықтау
Қазақс-тан Респуб-ликасы-ның Үкіметі-не ақпарат
2015 жыл
ҰЭМ
қаржы-ландыру талап етілмей-ді
167
Жылумен жабдықтау (жылу көздері, жылу желілері), сумен жабдықтау және су бұру саласындағы бірыңғай операторларды (операторды) және /немесе мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетіктерін енгізу мәселесін пысықтау
Қазақс-тан Респуб-ликасы-ның Үкі-метіне ақпарат
2015 жыл
ҰЭМ, ЖАО, "ТКШ ҚазОрталық" АҚ (келісім бойынша)
қаржы-ландыру талап етілмей-ді
5-міндет. Білім беру саласындағы инфрақұрылымды дамыту
Тікелей нәтижелер көрсеткіштері
1
Авариялық мектептердің, үш ауысыммен оқытатын мектептердің қысқартылған санының олардың
жалпы санындағы үлесі
%
*
*
БҒМ
35
80

204/105 (МОН), 239/006/111 (МЗ), 212/263/032 (МСХ)
173
Заключение 18 меморандумов и соглашений на совместную работу с зарубежными научными парками и компаниями, а также с международными финансовыми организациями для привлечения инвестиций
ед.
мемо-ранду-мы
2015 -2019 годы
МОН, АОО "Назарбаев Университет" (по согласованию)
финансирование не требуется
174
Формирование заявок на участие в конкурсах на грантовое и программно-целевое финансирование научных исследований, а также конкурсах, направленных на развитие инноваций
ед.
заявки на грант
2015 -2019 годы
МОН, АОО "Назарбаев Университет" (по согласованию)
финансирование не требуется
Задача 6. Повышение конкурентоспособности субъектов предпринимательства
Показатели прямых результатов
1
Объем продукции, произведенной субъектами предпринимательства, получившими поддержку в рамках Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015 - 2019 годы
млрд. тенге
*
*
МНЭ, АО "НУХ "Байтерек" (по согласованию)

204/105 (БҒМ ), 239/006/111 (ДCМ), 212/263/032 (АШМ)
173
Инвестициялар тарту үшін шетелдік ғылыми парктермен және компаниялармен, сондай-ақ халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлескен жұмысқа 18 меморандум мен келісім жасасу
бірлік
меморандумдар
2015 – 2019 жыл-дар
БҒМ, "Назарбаев Универ-ситеті" ДБҰ (келісім бойынша)
қаржы-ландыру талап етіл-мейді
174
Ғылыми зерттеулерді гранттық және бағдарламалық-нысаналы қаржыландыруға арналған конкурстарға, сондай-ақ инновацияларды дамытуға бағытталған конкурс- тарға қатысуға өтінімдер қалыптастыру
бірлік
грантқа өтінім-дер
2015 – 2019 жыл-дар
БҒМ, "Назар-баев Университеті" ДБҰ (келісім бойынша)
қаржы-ландыру талап етілмей-ді
6-міндет. Кәсіпкерлік субъектілерінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
Тікелей нәтижелер көрсеткіштері
1
"Нұрлы жол" инфрақұрылымды дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қолдау алған кәсіпкерлік субъектілері өндірген өнім көлемі
млрд. теңге
*
*
ҰЭМ, "Бәйтерек" ҰБХ" АҚ (келісім бойынша)

2015 -2016 годы
МИР
698,9
698,9
НФ
089
194
Комплексные геолого-геофизические исследования по опорным региональным профилям (геотраверсы)
млн. тенге
акт выполненных работ
2015 – 2017 годы
МИР
1167,5
1167,5
НФ
089
195
Проведение поисково-разведочных работ на геотермальные воды
млн. тенге
акт выполненных работ
2015 – 2016 годы
МИР
540,0
540,0
НФ
089
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АБП
АБР
АО "БРК"
АО "БРК-лизинг"
АО "ИО "КИК"
АО "КазЦентрЖКХ"
АО "Казавиаспас"
АО "KEGOC"
АО "КФГИК"
АО "Научный центр
противоинфекционных препаратов"
АО "НИИ ПБ и ГО"
АО "НК "КТЖ"
АО "НК "КазАвтоЖол"
АО "НУХ "Байтерек"
АО УК "СЭЗ "НИНТ"
АО УК "СЭЗ "Хоргос - Восточные ворота"
АО "ФНБ "Самрук-Казына"
АО "ФРП "Даму"
АО "Назарбаев Университет"
АО "НМСК "КМТФ"
АО "НК "АММТП"
АПК
БВУ
ВВП
ВЭФ
ГЭС
ГПИИР
ГТЭС
ГЧП
ДФЭ
ЕБРР
ЖССБК
ИТС
МБРР
МВД
МЗ
МИО
МИР
МКС
МНЭ
МОН
МСБ
МСХ
МТСЗН
МФ
МФО
МЭ
МОАП
НБ РК
НФ
НПП
ПСД
ПС КНБ
РБ
РГП "Госэкспертиза"
РГП "Казаэронавигация"
РГП "Национальный центр по
комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан"
РГП "Национальный центр экспертизы"
РГП на ПХВ "Республиканская
ветеринарная лаборатория"
РГКПВП
СЭЗ
САИС
ТОО "ОХК"
ТР ТС
ТОО "АМСТ"
ЧИ
КГД МФ
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
администратор бюджетных программ
Азиатский Банк Развития
акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
акционерное общество "БРК-лизинг"
акционерное общество "Ипотечная организация "Казахстанская ипотечная компания"
акционерное общество "Казахстанский центр модернизации и развития
жилищно-коммунального хозяйства"
акционерное общество "Казавиаспас" Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями"
акционерное общество "Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов"
акционерное общество "Научный центр противоинфекционных препаратов"
Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
акционерное общество "Научно-исследовательский институт пожарной безопасности
и гражданской обороны" Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
акционерное общество "Национальная компания "КазАвтоЖол"
акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
акционерное общество "Специальная экономическая зона "Национальный
индустриальный нефтехимический технопарк"
акционерное общество "Специальная экономическая зона "Хоргос - Восточные
ворота"
акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
акционерное общество "Фонд развития предпринимательства "Даму"
автономная организация образования "Назарбаев Университет"
акционерное общество "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот"
акционерное общество "Национальная компания "Актауский международный морской торговый порт"
агропромышленный комплекс
банки второго уровня
валовый внутренний продукт
Всемирный экономический форум
гидроэлектростанция
Государственная программа индустриально-инновационного развития
Республики Казахстан
газотурбинная электростанция
государственно-частное партнерство
двадцатифутовый эквивалент
Европейский Банк Реконструкции и Развития
акционерное общество "Жилстройсбербанк Казахстана"
интеллектуальная транспортная система
Международный Банк Реконструкции и Развития
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
местные исполнительные органы
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
малый и средний бизнес
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Министерство труда и социальной защиты Республики Казахстан
Министерство финансов Республики Казахстан
международные финансовые организации
Министерство энергетики Республики Казахстан
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Национальный Банк Республики Казахстан
Национальный фонд Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
проектно-сметная документация
Пограничная служба Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
республиканский бюджет
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственная вневедомственная экспертиза проектов" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
республиканское государственное предприятие "Казаэронавигация"
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья" Министерства по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр экспертизы" Министерства национальной экономики Республики Казахстан
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканская ветеринарная лаборатория" при Комитете ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
республиканские государственные казенные предприятия водных путей
специальная экономическая зона
специальный автоматизированный измеритель средств
товарищество с ограниченной ответственностью "Объединенная химическая компания"
технический регламент Таможенного союза
товарищество с ограниченной ответственностью "Актауский Морской Северный Терминал"
частные инвестиции
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан

2015 – 2016 жыл-дар
ИДМ
698,9
698,9
ҰҚ
89
194
Өңірлік тірек бейіндер (геотраверстер) бойынша кешенді геологиялық-геофизикалық зерттеулер
млн. теңге
орындалған жұмыс-тар актісі
2015 – 2017 жыл-дар
ИДМ
1167,5
1167,5
ҰҚ
89
195
Геотермальдық
суға іздестіру -барлау жұмыстарын жүргізу
млн. теңге
орындалған жұмыс-тар актісі
2015 – 2016 жыл-дар
ИДМ
540,0
540,0
ҰҚ
89
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы
ББӘ
-
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
АДБ
-
Азия Даму Банкі
"ҚДБ" АҚ
-
"Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы
"ҚДБ-Лизинг" АҚ
-
"ҚДБ-Лизинг" акционерлік қоғамы
"ҚИК" ИҰ" АҚ
-
"Қазақстан ипотекалық компаниясы" ипотекалық ұйымы" акционерлік қоғамы
"ТКШ ҚазОрталығы" АҚ
-
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" акционерлік қоғамы
"Қазавиақұтқару" АҚ
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамы
"KEGOC" АҚ
-
"Электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" акционерлік қоғамы
"ҚИККҚ" АҚ
-
"Қазақстанның ипотекалық кредиттерге кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамы
"Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" АҚ
-
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің "Инфекцияға қарсы препараттардың ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы
"ӨҚ және АҚ ҒЗИ" АҚ
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің "Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы
"ҚТЖ"ҰК" АҚ
-
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
"ҚазАвтоЖол" ҰК" АҚ
-
"Қазавтожол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
"Бәйтерек" ҰБХ" АҚ
-
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы
"ҰИМТ" АЭА БК" АҚ
-
"Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" акционерлік қоғамы арнайы экономикалық аймағы" басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы
"Қорғас – Шығыс қақпасы" АЭА БК" АҚ
-
"Қорғас – Шығыс қақпасы" арнайы экономикалық аймағы" басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
-
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы
"Даму" КДҚ" АҚ
-
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
-
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы
"ҚТКФ"ҰК" АҚ
-
"Қазақ теңіз көлік флоты" ұлттық теңізде жүзу компаниясы" акционерлік қоғамы
"АХТСП"ҰТЖК" АҚ
-
"Ақтау халықаралық теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
АӨК
-
агроөнеркәсіптік кешен
ЕДБ
-
екінші деңгейдегі банктер
ЖІӨ
-
жалпы ішкі өнім
ДЭФ
-
Дүниежүзілік экономикалық форум
ГЭС
-
гидроэлектр станциясы
ИИДМБ
-
Қазақстан Республикасын индустриялық- инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
ГТЭС
-
газ-турбиналық электр станциясы
МЖӘ
-
мемлекеттік-жекешелік әріптестік
ЖФБ
-
жиырма фунттық балама
ЕҚДБ
-
Еуропа Қайта құру және Даму Банкі
ТҮҚЖБ
-
"Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамы
ЗКЖ
-
Зияткерлік көлік жүйесі
ХҚДБ
-
Халықаралық Қайта құру және Даму Банкі
ІІМ
-
Қазақстан Республикасының Ішкі Істер министрлігі
ДСМ
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
ЖАО
-
жергілікті атқарушы органдар
ИДМ
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлiгi
МСМ
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
ҰЭМ
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
БҒМ
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ШОБ
-
шағын және орта бизнес
АШМ
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Еңбекмині
-
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Қаржымині
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ХҚҰ
-
Халықаралық қаржы ұйымдары
ЭМ
-
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
ҚАӨМ
-
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ҚР ҰБ
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ҰҚ
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
"Атамекен" ҰКП
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
ЖСҚ
-
Жобалау-сметалық құжаттама
ҰҚК ШҚ
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі
РБ
-
республикалық бюджет
"Мемсараптама" РМК
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Жобаларды мемлекеттік ведомстводан тыс сараптау" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"Қазаэронавигация" РМК
-
"Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"Қазақстан Республикасының минералдық шикізатын кешенді өңдеу жөніндегі ұлттық орталық" РМК
-
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің "Қазақстан Республикасының минералдық шикізатын кешенді өңдеу жөніндегі ұлттық орталық" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"Ұлттық сараптама орталығы" РМК
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Ұлттықсараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"Республикалық ветеринариялық зертхана" ШЖҚ РМК
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және комитетінің "Республикалық ветеринариялық зертханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
СЖРМҚК
-
Су жолдарының республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындары
АЭА
-
арнайы экономикалық аймақ
ААӨҚ
-
Арнайы автоматтандырылған өлшеу құралдары
"БХК" ЖШС
-
"Біріккен химия компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
КО ТР
-
Кеден одағының техникалық регламенті
"АСТТ" ЖШС
-
"Ақтау солтүстік теңізі терминалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ЖИ
-
жеке инвестициялар
Қаржыминінің МКК
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті