О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2014 года № 177 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством финансов Республики Казахстан, в сфере учета государственного имущества"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2015 года № 837
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2014 года № 177 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством финансов Республики Казахстан, в сфере учета государственного имущества» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 14, ст. 123).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

"Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 177 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 837 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 177 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 14, 123-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов