Об обременении правами третьих лиц стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2016 года № 678
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть), принятого Верховным Советом Республики Казахстан 27 декабря 1994 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «Казпочта» совершить сделки по обременению правами третьих лиц стратегических объектов, указанных в приложении к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 ноября 2016 года  № 678
Перечень
стратегических объектов акционерного общества
«Казпочта»,разрешаемых к обременению правами третьих лиц
№ п/п Стратегический объект Адрес (местонахождение) объекта
1 2 3
1.

Стратегиялық объектілерге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 қарашадағы № 678 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесі 1994 жылғы 27 желтоқсанда қабылдаған Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазпошта» акционерлік қоғамына осы қаулыға қосымшада көрсетілген стратегиялық объектілерге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәмілелер жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 8 қарашадағы
№ 678 қаулысына
қосымша
«Қазпошта» акционерлік қоғамының үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салуға рұқсат етілетін стратегиялық объектілерінің тізбесі
Р\с
Стратегиялық объект
Объектінің мекенжайы (орналасқан жері)
1
2
3
1.

Часть нежилого помещения площадью 145,8 квадратных метров
Акмолинская область, Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, дом 116
2.
Часть нежилого помещения площадью 12,2 квадратных метров
Акмолинская область, Астраханский район, село Жалтыр, улица Ленина, дом 2 А
3.
Часть нежилого помещения площадью 260,9 квадратных метров
Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Валиханова, дом 3
4.
Часть нежилого помещения площадью 1084,1 квадратных метров
Акмолинская область, Буландинский район, город Макинск, улица Сейфуллина, дом 17
5.
Часть нежилого помещения площадью 144,4 квадратных метров
Акмолинская область, Буландинский район, село Журавлевка, улица Ленина, дом 27
6.
Часть нежилого помещения площадью 43,7 квадратных метров
Акмолинская область, Бурабайский район, село Дмитриевка, улица Ленина, дом 24
7.
Часть нежилого помещения площадью 573,6 квадратных метров
Акмолинская область, Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Биржан Сал, дом 25
8.
Часть нежилого помещения площадью 26,4 квадратных метров
Акмолинская область, Есильский район, станция Красивое, улица Станционная, дом 9
9.
Часть нежилого помещения площадью 66,5 квадратных метров
Акмолинская область, Жаксынский район, село Жана-Кийма, улица М.Маметовой, дом 8
10.
Часть нежилого помещения площадью 719,8 квадратных метров
Акмолинская область, Зерендинский район, село Зеренда, улица Мира, дом 65
11.
Часть нежилого помещения площадью 299,8 квадратных метров
Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай хана, дом 126А/1
12.
Часть нежилого помещения площадью 17,4 квадратных метров
Акмолинская область, Степногорский район, город Степногорск, микрорайон 7, здание 2Б
13.
Объект недвижимости площадью 973,6 квадратных метров
Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Советская, дом 18/1
14.
Часть нежилого помещения площадью 12,3 квадратных метров
Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Мира, дом 24
15.
Часть нежилого помещения площадью 33,6 квадратных метров
Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая, дом 108
16.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая, дом 146
17.
Часть нежилого помещения площадью 43,3 квадратных метров
Акмолинская область, город Кокшетау, Северная Промзона, строение 52
18.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Астраханский район, село Астраханка, улица А.Байтурсынова, дом 29
19.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, улица Гагарина, дом 2
20.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Едомского, дом 25
21.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Школьная, дом 4
22.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица Ленина, дом 10
23.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Степногорский район, поселок Бестобе, улица Дзержинского, дом 19
24.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Аккольский район, село Урюпинка, улица Мира, дом 27
25.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, город Кокшетау, село Красный Яр, улица Ленина, дом 51
26.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров

Ауданы 145,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 116-үй
2.
Ауданы 12,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Жалтыр ауылы, Ленин көшесі, 2А үй
3.
Ауданы 260,9 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 3-үй
4.
Ауданы 1084,1 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 17-үй
5.
Ауданы 144,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Журавлев ауылы, Ленин көшесі, 27-үй
6.
Ауданы 43,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Дмитриев ауылы, Ленин көшесі, 24-үй
7.
Ауданы 573,6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Біржан сал көшесі, 25-үй
8.
Ауданы 26,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Красивое станциясы, Станционная көшесі, 9-үй
9.
Ауданы 66,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жаңа-Қима ауылы, М.Мәметова көшесі, 8-үй
10.
Ауданы 719,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Мир көшесі, 65-үй
11.
Ауданы 299,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, 126А/1-үй
12.
Ауданы 17,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Степногорск ауданы, Степногорск қаласы, 7-шағын аудан, 2Б ғимарат
13.
Ауданы 973,6 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Советская көшесі, 18/1-үй
14.
Ауданы 12,3 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Мир көшесі, 24-үй
15.
Ауданы 33,6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 108-үй
16.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 146-үй
17.
Ауданы 43,3 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Солтүстік өндірістік аймақ, 52-құрылыс
18.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, А.Байтұрсынов көшесі, 29-үй
19.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, Гагарин көшесі, 2-үй
20.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Едомский көшесі, 25-үй
21.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Школьная көшесі, 4-үй
22.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 10-үй
23.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Степногорск ауданы, Бестөбе кенті, Дзержинский көшесі, 19-үй
24.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Ақкөл ауданы, Урюпинка ауылы, Мир көшесі, 27-үй
25.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 51-үй
26.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі

Акмолинская область, Степногорский район, город Степногорск, микрорайон 3, здание 84/4
27.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Васильковский, дом 1, квартира 82
28.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай-Хана, дом 126А/1
29.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Бурабайский район, село Кенесары, улица Мира, строение 110А
30.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Акмолинская область, Целиноградский район, село Кабанбай батыра, улица Целинная, дом 47В
31.
Часть нежилого помещения площадью 26,4 квадратных метров
Акмолинская область, Ерейментауский район, село Олжабай батыра, улица Ленина, дом 5
32.
Часть нежилого помещения площадью 12 квадратных метров
Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Болганбаева, дом 14
33.
Часть нежилого помещения площадью 1032,6 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, проспект Абулхаир хана, дом 62
34.
Часть нежилого помещения площадью 15 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, улица Т.Ахтанова, дом 57, квартира 7
35.
Часть нежилого помещения площадью 12 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, квартал Авиагородок, дом 22, квартира 90
36.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, проспект Абая, дом 21, квартира 68
37.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, проспект Абулхаир хана, дом 55А
38.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Алгинский район, город Алга, улица Есет Батыра, дом 23А
39.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Айтекебийский район, село Карабутак, улица Айтекеби, дом 28
40.
Часть нежилого помещения площадью 20 квадратных метров
Актюбинская область, Иргизский район, село Иргиз, улица Ы.Алтынсарина, дом 10А
41.
Часть нежилого помещения площадью 297,6 квадратных метров
Актюбинская область, Каргалинский район, село Бадамша, улица В.Пацаева, дом 11
42.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Мартукский район, село Хлебодаровка, улица Ленина, дом 36
43.
Часть нежилого помещения площадью 15 квадратных метров
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Кандыагаш, улица Жамбыл Жабаев, дом 16
44.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Кандыагаш, микрорайон Жастык, дом 24, квартира 2
45.
Часть нежилого помещения площадью 175 квадратных метров
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Эмба, улица Б. Момыш-улы, дом 51 А
46.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Актюбинская область, Уилский район, село Уил, улица Кокжар, дом 69
47.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Хромтауский район, село Коктау, улица Абая, дом 80
48.

Ақмола облысы, Степногорск ауданы, Степногорск қаласы, 3-шағын аудан, 84/4-ғимарат
27.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы, 1-үй, 82-пәтер
28.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, 126А/1-үй
29.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Кенесары ауылы, Мир көшесі, 110А құрылыс
30.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қабанбай батыр ауылы, Целинная көшесі, 47В үй
31.
Ауданы 26,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Олжабай батыр ауылы, Ленин көшесі, 5-үй
32.
Ауданы 12 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Болғанбаев көшесі, 14-үй
33.
Ауданы 1032,6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 62-үй
34.
Ауданы 15 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Т.Ахтанов көшесі, 57-үй, 7-пәтер
35.
Ауданы 12 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Авиақалашық кварталы, 22-үй, 90-пәтер
36.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Абай даңғылы, 21-үй, 68-пәтер
37.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 55А үй
38.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Алға қаласы, Есет батыр көшесі, 23А үй
39.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Әйтекеби ауданы, Қарабұтақ ауылы, Әйтекеби көшесі, 28-үй
40.
Ауданы 20 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 10А үй
41.
Ауданы 297,6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, В.Пацаев көшесі, 11-үй
42.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Мартөк ауданы, Хлебодаровка ауылы, Ленин көшесі, 36-үй
43.
Ауданы 15 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі, 16-үй
44.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Жастық шағын ауданы, 24-үй, 2-пәтер
45.
Ауданы 175 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 51А үй
46.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 69-үй
47.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Көктау ауылы, Абай көшесі, 80-үй
48.

Объект недвижимости площадью 67,3 квадратных метров
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, улица М.Ауэзова, дом 3, квартира 1
49.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Шалкарский район, село Бозой, улица Уран Бахтыбай, дом 31А
50.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Мартукский район, поселок Мартук, улица Есет Кокеулы, дом 175
51.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Хобдинский район, поселок Кобда, улица Астана, дом 46
52.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Байганинский район, село Байганин, улица Барак батыра, дом 37
53.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Айтекебийский район, село Комсомольское, улица Т.Жургенова, дом 70
54.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Шалкарский район, город Шалкар, улица Айтеке би, дом 54
55.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Темирский район, поселок Шубаркудук, улица Асау Барак, дом 6, квартира 1
56.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, проспект Абая, дом 12, квартира 82А
57.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, улица В.Шиловского, дом 9А, квартира 50А
58.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, улица Айтеке би, дом 54, квартира 40
59.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, улица Махамбетова, дом 24, квартира 2Б
60.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, улица Иманова, дом 119
61.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, улица Аз Наурыз, дом 8, квартира 37
62.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, город Актобе, улица Рыскулова, дом 271, квартира 3А
63.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Мартукский район, село Родниковка, улица Гагарина, дом 11
64.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Алгинский район, город Алга, улица Валиханова, дом 15, квартира 2
65.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Шалкарский район, город Шалкар, улица Привокзальная, дом 6А
66.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Алгинский район, село Тамды, улица Есет Батыра (Советская), дом 44А
67.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров

Ауданы 67,3 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, М.Әуезов көшесі, 3-үй, 1-пәтер
49.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Бозой ауылы, Ұран Бақтыбай көшесі, 31А үй
50.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы, Есет Көкеұлы көшесі, 175-үй
51.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда ауылы, Астана көшесі, 46-үй
52.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Байғанин ауылы, Барақ батыр көшесі, 37-үй
53.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Әйтекеби ауданы, Комсомольское ауылы, Т.Жүргенов көшесі, 70-үй
54.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі, 54-үй
55.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық ауылы, Асау Барақ көшесі, 6-үй, 1-пәтер
56.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай даңғылы, 12-үй, 82А пәтер
57.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, В.Шиловский көшесі, 9А үй, 50А пәтер
58.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Әйтеке би көшесі, 54-үй, 40-пәтер
59.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Махамбетов көшесі, 24-үй, 2Б пәтер
60.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Иманов көшесі, 119-үй
61.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Әз Наурыз көшесі, 8-үй, 37-пәтер
62.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Рысқұлов көшесі, 271- үй, 3А пәтер
63.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Родниковка ауылы, Гагарин көшесі, 11-үй
64.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Алға қаласы, Уәлиханов көшесі, 15-үй, 2-пәтер
65.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Привокзальная көшесі, 6А үй
66.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Тамды ауылы, Есет батыр (Советская) көшесі, 44А үй
67.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі

Актюбинская область, Темирский район, село Кенкияк, улица Қазақтың Мұнайына 100 жыл, строение 78 (улица Балуанова)
68.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Мартукский район, село Жайсан, улица Болашак, дом 33 А
69.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Актюбинская область, Мугалжарский район, село Жагабулак, улица Сага, дом 5
70.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, Илийский район, село Байсерке, улица Аркабая, дом 61
71.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, Карасайский район, город Каскелен, улица Абылайхана, дом 80
72.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, Панфиловский район, город Жаркент, улица Головацкого, дом 125
73.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, Алакольский район, город Ушарал, улица Кунаева, дом 74
74.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, Панфиловский район, село Коктал, улица Ш.Валиханова, дом 55
75.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, Жамбылский район, село Казбек-бек бекети, улица Шолпанкулова, дом 7
76.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, Уйгурский район, село Шарын, улица Розыбакиева, дом без номера
77.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, город Капчагай, село Шенгельды, улица Бражникова, дом 5
78.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Алматинская область, Жамбылский район, село Аккайнар, улица Жамбыла, дом без номера
79.
Часть нежилого помещения площадью 15 987 квадратных метров
Алматинская область, Илийский район, поселок Первомайский, дом без номера
80.
Часть нежилого помещения площадью 34 квадратных метра
Город Алматы, Медеуский район, улица Жибек жолы, дом 54
81.
Часть нежилого помещения площадью 12,9 квадратных метров
Город Алматы, Жетысуский район, улица Жибек жолы, дом 81
82.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Алматы, Алмалинский район, улица Прокофьева, дом 148
83.
Часть нежилого помещения площадью 26 квадратных метров
Город Алматы, Ауэзовский район, микрорайон Калкаман, улица Кудайбердиева, дом 10
84.
Часть нежилого помещения площадью 13 квадратных метров
Город Алматы, Медеуский район, улица Казанская, дом 52
85.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Город Алматы, Алмалинский район, улица Ауезова, дом 65
86.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Алматы, Алмалинский район, улица Гагарина, дом 41
87.

Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Кеңқияқ ауылы, Қазақтың Мұнайына 100 жыл көшесі, 78-құрылыс (Балуанов көшесі)
68.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Жайсаң ауылы, Болашақ көшесі, 33А үй
69.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Жағабұлақ ауылы, Саға көшесі, 5-үй
70.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Іле ауданы, Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, 61-үй
71.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі, 80-үй
72.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 125-үй
73.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Қонаев көшесі, 74-үй
74.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Панфилов ауданы, Көктал ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, 55-үй
75.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қазбек-бек бекеті ауылы, Шолпанқұлов көшесі, 7-үй
76.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шарын ауылы, Розыбакиев көшесі, нөмірсіз үй
77.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Шеңгелді ауылы, Бражников көшесі, 5-үй
78.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Аққайнар ауылы, Жамбыл көшесі, нөмірсіз үй
79.
Ауданы 15 987 шаршы тұрғын емес үй-жайдың метр бір бөлігі
Алматы облысы, Іле ауданы, Первомайский кенті, нөмірсіз үй
80.
Ауданы 34 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Медеу ауданы, Жібек жолы көшесі, 54-үй
81.
Ауданы 12,9 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Жетісу ауданы, Жібек жолы көшесі, 81-үй
82.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алмалы ауданы, Прокофьев көшесі, 148-үй
83.
Ауданы 26 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Әуезов ауданы, Қалқаман шағын ауданы, Құдайбердиев көшесі, 10-үй
84.
Ауданы 13 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Медеу ауданы, Казанская көшесі, 52-үй
85.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алмалы ауданы, Әуезов көшесі, 65-үй
86.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алмалы ауданы, Гагарин көшесі, 41-үй
87.

Часть нежилого помещения площадью 5,2 квадратных метров
Город Алматы, Медеуский район, проспект Достык, дом 36
88.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Алматы, Алмалинский район, улица Кабанбай батыра, дом 142/53
89.
Часть нежилого помещения площадью 53 квадратных метра
Город Алматы, Медеуский район, проспект Достык, дом 276
90.
Часть нежилого помещения площадью 9,6 квадратных метров
Город Алматы, Медеуский район, улица Курмангазы, дом 20
91.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Алматы, Алмалинский район, улица Толе би, дом 150
92.
Объект недвижимости площадью 68,3 квадратных метров
Город Алматы, Турксибский район, улица Земнухова, дом 19
93.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Алматы, Ауэзовский район, микрорайон Аксай-2, дом 11
94.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Алматы, Ауэзовский район, микрорайон 11, дом 27
95.
Объект недвижимости площадью 40,2 квадратных метров
Город Алматы, Турксибский район, проспект Суюнбая, дом 263/9
96.
Часть нежилого помещения площадью 200 квадратных метров
Город Алматы, Ауэзовский район, микрорайон Таугуль-1, дом 60
97.
Часть нежилого помещения площадью 11 квадратных метров
Город Алматы, Бостандыкский район, микрорайон Орбита-3, дом 4
98.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Город Алматы, Бостандыкский район, улица Сатпаева, дом 78
99.
Часть нежилого помещения площадью 27 квадратных метров
Город Алматы, Алатауский район, микрорайон Айгерим-1, улица Ленина, дом 85
100.
Часть нежилого помещения площадью 100,6 квадратных метров
Город Алматы, Медеуский район, проспект Достык, дом 91/1
101.
Часть нежилого помещения площадью 14 квадратных метров
Город Алматы, Бостандыкский район, улица Джандосова, дом 21/171
102.
Часть нежилого помещения площадью 25 квадратных метров
Город Алматы, Медеуский район, улица Фурманова, дом 240
103.
Часть нежилого помещения площадью 91 квадратных метров
Город Алматы, Алатауский район, проспект Райымбека, дом 383/2
104.
Часть нежилого помещения площадью 38,5 квадратных метров
Город Алматы, Ауэзовский район, микрорайон 2, дом 40А
105.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Алматы, Ауэзовский район, микрорайон Аксай-4, дом 90
106.
Часть нежилого помещения площадью 27 квадратных метров
Город Алматы, Алмалинский район, улица Богенбай батыра, дом 134
107.
Часть нежилого помещения площадью 269 квадратных метров
Город Алматы, Бостандыкский район, улица Егизбаева, дом 54
108.
Часть нежилого помещения площадью 159 квадратных метров
Город Алматы, Алмалинский район, улица Богенбай батыра, дом 152

Ауданы 5,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Медеу ауданы, Достық даңғылы, 36-үй
88.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алмалы ауданы, Қабанбай батыр көшесі, 142/53-үй
89.
Ауданы 53 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Медеу ауданы, Достық даңғылы, 276-үй
90.
Ауданы 9,6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Медеу ауданы, Құрманғазы көшесі, 20-үй
91.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алмалы ауданы, Төле би көшесі, 150-үй
92.
Ауданы 68,3 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, Земнухов көшесі, 19-үй
93.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Әуезов ауданы, Ақсай-2 шағын ауданы, 11-үй
94.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Әуезов ауданы, 11-шағын аудан, 27-үй
95.
Ауданы 40,2 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы қаласы, Түркісіб ауданы, Сүйінбай даңғылы, 263/9-үй
96.
Ауданы 200 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Әуезов ауданы, Таугүл-1 шағын ауданы, 60-үй
97.
Ауданы 11 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Орбита-3 шағын ауданы, 4-үй
98.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Сәтпаев көшесі, 78-үй
99.
Ауданы 27 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алатау ауданы, Әйгерім-1 шағын ауданы, Ленин көшесі, 85-үй
100.
Ауданы 100,6 шаршы тұрғын емес үй-жайдың метр бір бөлігі
Алматы қаласы, Медеу ауданы, Достық даңғылы, 91/1-үй
101.
Ауданы 14 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Жандосов көшесі, 21/171-үй
102.
Ауданы 25 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Медеу ауданы, Фурманов көшесі, 240-үй
103.
Ауданы 91 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алатау ауданы, Райымбек даңғылы, 383/2-үй
104.
Ауданы 38,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Әуезов ауданы, 2-шағын аудан, 40А үй
105.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Әуезов ауданы, Ақсай-4 шағын ауданы, 90-үй
106.
Ауданы 27 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алмалы ауданы, Бөгенбай батыр көшесі, 134-үй
107.
Ауданы 269 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Егізбаев көшесі, 54-үй
108.
Ауданы 159 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Алмалы ауданы, Бөгенбай батыр көшесі, 152-үй

109.
Часть нежилого помещения площадью 442,6 квадратных метров
Город Алматы, Жетысуский район, улица Бродского, дом 33
110.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Астана, район Сарыарка, улица Ауэзова, дом 13
111.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Астана, район Алматы, улица Кенесары, дом 82
112.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Город Астана, район Алматы, микрорайон 2, дом 4
113.
Часть нежилого помещения площадью 68 квадратных метров
Город Астана, район Сарыарка, площадь 310 гвардейской дивизии, дом 3/1
114.
Часть нежилого помещения площадью 11,5 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, улица Баймуханова, дом 70 А
115.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 6
116.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, проспект Азаттык, дом 5
117.
Часть нежилого помещения площадью 31,7 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, улица Ауэзова, дом 15
118.
Часть нежилого помещения площадью 41 квадратный метр
Атырауская область, город Атырау, село Атырау, улица Ищанова, дом 79
119.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, село Дамба, улица Амангельды, дом 10
120.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, село Жумыскер, улица Бекмагамбетова, дом 2А
121.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, село Бирлик, улица Бекет ата, дом 16А
122.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, село Акжар, улица Датулы, дом 10
123.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, село Мирас, улица Мунайтпасулы, дом 41А
124.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, село Еркинкала, улица Кушербаева, дом 30
125.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, село Томарлы, улица Колхозная, дом 2А
126.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, село Ракуша, улица Хасанова, дом 33А
127.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Кзылкугинский район, село Миялы, улица Абая, дом 15
128.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Кзылкугинский район, село Мукур, улица Есенгалиева, дом 14
129.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Кзылкугинский район, село Караколь, улица Айшуакова, дом 42

109.
Ауданы 442,6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Алматы қаласы, Жетісу ауданы, Бродский көшесі, 33-үй
110.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Әуезов көшесі, 13-үй
111.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Астана қаласы, Алматы ауданы, Кенесары көшесі, 82-үй
112.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Астана қаласы, Алматы ауданы, 2-шағын аудан, 4-үй
113.
Ауданы 68 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, 310-гвардиялық дивизия алаңы, 3/1-үй
114.
Ауданы 11,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, 70А үй
115.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай көшесі, 6-үй
116.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 5-үй
117.
Ауданы 31,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Әуезов көшесі, 15-үй
118.
Ауданы 41 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Атырау ауылы, Ищанов көшесі, 79-үй
119.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Дамба ауылы, Амангелді көшесі, 10-үй
120.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Жұмыскер ауылы, Бекмағамбетов көшесі, 2А үй
121.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі, 16А үй
122.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Ақжар ауылы, Датұлы көшесі, 10-үй
123.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Мирас ауылы, Мұңайтпасұлы көшесі, 41А үй
124.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Еркінқала ауылы, Көшербаев көшесі, 30-үй
125.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Томарлы ауылы, Колхозная көшесі, 2А үй
126.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Ракуша ауылы, Хасанов көшесі, 33А үй
127.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 15-үй
128.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылы, Есенғалиев көшесі, 14-үй
129.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қаракөл ауылы, Айшуақов көшесі, 42-үй

130.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Кзылкугинский район, село Коныстану, улица Жагалбаева, дом 8
131.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Кзылкугинский район, село Сагиз, улица Бейбарыс, дом 49
132.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Кзылкугинский район, село Тасшагыл, улица Сейфуллина, дом 34
133.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Кзылкугинский район, поселок Жангельдин, улица Асангалиева, дом 6
134.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, дом 23
135.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица 309, дом 40
136.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Жылыойский район, село Тургызба, улица Бокен би, дом 454
137.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Жылыойский район, село Жана Каратон, улица Мунайшылар, дом 893
138.
Часть нежилого помещения площадью 18 квадратных метров
Атырауская область, Индерский район, поселок Индер, улица Кунаева, дом 14
139.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Индерский район, село Орлик, улица Усенова, дом 13А
140.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Индерский район, село Бодене, улица Датулы, дом 1А
141.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Индерский район, село Коктогай, улица 60 лет Казахстана, дом 42А
142.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Индерский район, село Жарсуат, улица М. Жаналисова, дом 1А
143.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Индерский район, село Кулагино, улица Куанышбаева, дом 28
144.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Егеменды Казахстан, дом 13/1
145.
Часть нежилого помещения площадью 83,7 квадратных метров
Атырауская область, Исатайский район, село Тушыкудук (Чапаево), улица Шарипова, дом 9
146.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Мукашева, дом 19
147.
Часть нежилого помещения площадью 32 квадратных метра
Атырауская область, Макатский район, село Доссор, микрорайон Центральный-1, дом без номера
148.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Макатский район, село Доссор, микрорайон Нефтяников, дом 80

130.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қоныстану ауылы, Жағалбаев ауылы, 8-үй
131.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы, Бейбарыс көшесі, 49-үй
132.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылы, Сейфуллин көшесі, 34-үй
133.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Жангелді кенті, Асанғалиев көшесі, 6-үй
134.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 23-үй
135.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 309-көше, 40-үй
136.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Тұрғызба ауылы, Бөкен би көшесі, 454-үй
137.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон ауылы, Мұнайшылар көшесі, 893-үй
138.
Ауданы 18 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Индер ауданы, Индер кенті, Қонаев көшесі, 14-үй
139.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Индер ауданы, Өрлік ауылы, Үсенов көшесі, 13А үй
140.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Индер ауданы, Бөдене ауылы, Датұлы көшесі, 1А үй
141.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Индер ауданы, Көктоғай ауылы, Қазақстанға 60 жыл көшесі, 42А үй
142.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Индер ауданы, Жарсуат ауылы, М.Жанәлісов көшесі, 1А үй
143.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Индер ауданы, Кулагино ауылы, Қуанышбаев көшесі, 28-үй
144.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан көшесі, 13/1-үй
145.
Ауданы 83,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Исатай ауданы, Тұщықұдық (Чапаев) ауылы, Шәріпов көшесі, 9-үй
146.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат ауылы, Мұқашев көшесі, 19-үй
147.
Ауданы 32 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор ауылы, Орталық-1 шағын ауданы, нөмірсіз үй
148.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор ауылы, Мұнайшылар шағын ауданы, 80-үй

149.
Объект недвижимости площадью 255 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Ганюшкино, улица Абая, дом 29
150.
Часть нежилого помещения площадью 192,5 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Кудряшово, улица Мазурова, дом 45А
151.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Балкудук, улица Абая, дом 26
152.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Алга, улица Макаш Аким, дом 15а
153.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Акколь, улица Ищанова, дом 37
154.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Нуржау, улица Нурарал, дом 8
155.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Дашино, улица Е.Казахстан, дом 11
156.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Жумекен, улица Умирбаева, дом 1
157.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Курмангазинский район, село Котяевка, улица Курмангазы, дом 69
158.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Махамбетский район, поселок Махамбет, улица Абая, дом 19
159.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Махамбетский район, село Бейбарыс, улица Айтеке-би, дом 1А
160.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Махамбетский район, село Алмалы, улица Бейбитшилик, дом 38
161.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Махамбетский район, село Тандай, улица Есенбаева, дом 8
162.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Махамбетский район, село Сарайшык, улица Иманова, дом 43
163.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, микрорайон Авангард 3, дом 49
164.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, город Атырау, улица Смагулова, дом 52
165.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Атырауская область, Исатайский район, село Ергалиева, улица Баксай, дом 28
166.
Часть нежилого помещения площадью 138,2 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Жукова, дом 23
167.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Абылхаир-хана, дом 155

149.
Ауданы 255 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Абай көшесі, 29-үй
150.
Ауданы 192,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Кудряшов ауылы, Мазуров көшесі, 45А үй
151.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Балқұдық ауылы, Абай көшесі, 26-үй
152.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Алға ауылы, Мақаш Әкім көшесі, 15а үй
153.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ақкөл ауылы, Ищанов көшесі, 37-үй
154.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Нұржау ауылы, Нұрарал көшесі, 8-үй
155.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Дашино ауылы, Е. Қазақстан көшесі, 11-үй
156.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жұмекен ауылы, Өмірбаев көшесі, 1-үй
157.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Котяевка ауылы, Құрманғазы көшесі, 69-үй
158.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет кенті, Абай көшесі, 19-үй
159.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Бейбарыс ауылы, Әйтеке-би көшесі, 1А үй
160.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Алмалы ауылы, Бейбітшілік көшесі, 38-үй
161.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Таңдай ауылы, Есенбаев көшесі, 8-үй
162.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Сарайшық ауылы, Иманов көшесі, 43-үй
163.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Авангард 3-шағын аудан, 49-үй
164.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Смағұлов көшесі, 52-үй
165.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Атырау облысы, Исатай ауданы, Ерғалиев ауылы, Бақсай көшесі, 28-үй
166.
Ауданы 138,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Жуков көшесі, 23-үй
167.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Әбілқайыр хан, 155-үй

168.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Саратовская, дом 25, квартира 78
169.
Часть нежилого помещения площадью 42 квадратных метра
Западно-Казахстанская область, город Уральск, поселок Серебряково, улица Учительская, дом 8А
170.
Часть нежилого помещения площадью 13,8 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Тайпак, улица Х.Чурина, дом 9
171.
Часть нежилого помещения площадью 110 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, микрорайон 4, дом 14А
172.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, поселок Сайхин, улица Жарокова, дом 3
173.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, поселок Орда, улица Жангирхана, дом 39
174.
Часть нежилого помещения площадью 82 квадратных метра
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, поселок Таскала, улица Абая, дом 19А
175.
Часть нежилого помещения площадью 57 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, поселок Жымпиты, улица Казахстанская, дом 2А
176.
Часть нежилого помещения площадью 127,5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Переметное, улица Гагарина, дом 137
177.
Часть нежилого помещения площадью 96,1 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Дарьинск, улица Балдыргана (Пионерская), дом 26
178.
Часть нежилого помещения площадью 55,2 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Рубежка, улица Ситникова, дом без номера
179.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Щапова, улица Мира, дом 1
180.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Кушум, улица Утемисова, дом 35/1
181.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Большой-Чаган, улица Достык, дом 49
182.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Достык, улица Гагарина, дом 25
183.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Махамбет, улица Стадионная, дом 42
184.
Часть нежилого помещения площадью 40,5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, поселок Казталовка, улица Шарафутдинова, дом 5

168.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Саратов көшесі, 25-үй, 78-пәтер
169.
Ауданы 42 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Серебряков кенті, Учительская көшесі, 8А үй
170.
Ауданы 13,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Х.Чурин көшесі, 9-үй
171.
Ауданы 110 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, 4-шағын аудан, 14А үй
172.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкейорда ауданы, Сайхин кенті, Жароков көшесі, 3-үй
173.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкейорда ауданы, Орда кенті, Жәңгірхан көшесі, 39-үй
174.
Ауданы 82 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 19А үй
175.
Ауданы 57 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты кенті, Қазақстан көшесі, 2А үй
176.
Ауданы 127,5 шаршы тұрғын емес үй-жайдың метр бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметное кенті, Гагарин көшесі, 137-үй
177.
Ауданы 96,1 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Дарьинск кенті, Балдырған (Пионерская) көшесі, 26-үй
178.
Ауданы 55,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Рубежка кенті, Ситников көшесі, нөмірсіз үй
179.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Щапов ауылы, Мир көшесі, 1-үй
180.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Күшім кенті, Өтемісов көшесі, 35/1-үй
181.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Үлкен Шаған кенті, Достық көшесі, 49-үй
182.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Достық кенті, Гагарин көшесі, 25-үй
183.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Махамбет кенті, Стадионная көшесі, 42-үй
184.
Ауданы 40,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталовка кенті, Шарафутдинов көшесі, 5-үй

185.
Часть нежилого помещения площадью 206 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, поселок Жалпактал, улица Хусаинова, дом 18
186.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, поселок Бостандык, улица 10 лет Тауелсиздик (Независимости), дом 15
187.
Часть нежилого помещения площадью 20 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, поселок Каратобе, улица Курмангалиева, дом 23
188.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, поселок Федоровка, улица Юбилейная, дом 20
189.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Акжайык, улица Есенжанова, дом 3
190.
Часть нежилого помещения площадью 16 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, поселок Подстепное, улица Советская, дом 1В
191.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, поселок Новая-Жизнь, улица Парковая, дом 2
192.
Часть нежилого помещения площадью 100,1 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, поселок Чингирлау, улица Лукпана Клышева, дом 112
193.
Часть нежилого помещения площадью 27 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, поселок Чапаево, улица Кунаева, дом 72
194.
Часть нежилого помещения площадью 80 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, поселок Жангала, улица Айткулова, дом 20
195.
Часть нежилого помещения площадью 30 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, поселок Жанибек, улица Караша, дом 55
196.
Часть нежилого помещения площадью 15 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, дом 89
197.
Часть нежилого помещения площадью 20 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица К.Аманжолова, дом 104/1
198.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, город Уральск, поселок Деркул, улица Даля, дом 36
199.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, поселок Бурли, улица Советская, дом 37
200.
Часть нежилого помещения площадью 5 квадратных метров
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Мичурино, улица Заводская, дом 59/1
201.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, город Тараз, улица Толе би, дом 79
202.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, город Тараз, улица Сыпатай батыра, дом 34А

185.
Ауданы 206 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Жалпақтал кенті, Құсайынов көшесі, 18-үй
186.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық кенті, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі, 15-үй
187.
Ауданы 20 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе кенті, Құрманғалиев көшесі, 23-үй
188.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка кенті, Юбилейная көшесі, 20-үй
189.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылы, Есенжанов көшесі, 3-үй
190.
Ауданы 16 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепное кенті, Советская көшесі, 1В үй
191.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Новая-Жизнь кенті, Парковая көшесі, 2-үй
192.
Ауданы 100,1 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау кенті, Л.Қылышев көшесі, 112-үй
193.
Ауданы 27 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев кенті, Қонаев көшесі, 72-үй
194.
Ауданы 80 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала кенті, Айтқұлов көшесі, 20-үй
195.
Ауданы 30 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жәнібек кенті, Ғ.Қараш көшесі, 55-үй
196.
Ауданы 15 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 89-үй
197.
Ауданы 20 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Қ.Аманжолов көшесі, 104/1-үй
198.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Деркөл кенті, Даль көшесі, 36-үй
199.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Бөрлі кенті, Советская көшесі, 37-үй
200.
Ауданы 5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Мичурин ауылы, Заводская көшесі, 59/1-үй
201.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Төле би көшесі, 79-үй
202.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Сыпатай батыр көшесі, 34А үй

203.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, город Тараз, улица Сагындыкова, дом 10
204.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, город Тараз, улица Телецентр, дом 9
205.
Часть нежилого помещения площадью 60 квадратных метров
Жамбылская область, город Тараз, микрорайон Жайлау, дом 5А
206.
Часть нежилого помещения площадью 33,2 квадратных метров
Жамбылская область, Жамбылский район, село Аса, улица Абая, дом 119
207.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Жамбылская область, Жуалинский район, село Бауржан Момыш улы, улица Рысбек батыра, дом 100
208.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, Меркенский район, село Мерке, улица Исмайлова, дом 222
209.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, Сарысуский район, город Жанатас, 3 микрорайон, дом 47А
210.
Часть нежилого помещения площадью 214,7 квадратных метров
Жамбылская область, Сарысуский район, село Саудакент, улица У.Сыздыкбайулы, дом 20
211.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, Т.Рыскуловский район, село Кулан, улица Жибек жолы, дом 85
212.
Часть нежилого помещения площадью 263,4 квадратных метров
Жамбылская область, Шуский район, село Толе би, улица Толе Би, дом 270
213.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, Байзакский район, село Сарыкемер, улица Байзак батыра, дом 106
214.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, Таласский район, город Каратау, улица Конаева, дом 11
215.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, Мойынкумский район, село Мойынкум, улица Амангельды, дом 159
216.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, Байзакский район, село Бурыл, улица Кумжота, дом 38/1
217.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Жамбылская область, Кордайский район, село Сортобе, улица Ленина, дом 147А
218.
Объект недвижимости площадью 60,2 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон 18, дом 19
219.
Объект недвижимости площадью 29,3 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, улица Бирюзова, дом 37, квартира 21
220.
Объект недвижимости площадью 45,5 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон 12, дом 49, квартира 62
221.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, улица Н. Абдирова, дом 48/2
222.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, улица Кривогуза, дом 23

203.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Сағындықов көшесі, 10-үй
204.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Телецентр көшесі, 9-үй
205.
Ауданы 60 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жайлау көшесі, 5А үй
206.
Ауданы 33,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 119-үй
207.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, Рысбек батыр көшесі, 100-үй
208.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Мерке ауданы, Мерке ауылы, Исмайылов көшесі, 222-үй
209.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас ауылы, 3-шағын аудан, 47А үй
210.
Ауданы 214,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Саудакент ауылы, Ұ.Сыздықбайұлы көшесі, 20-үй
211.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 85-үй
212.
Ауданы 263,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төлеби ауылы, Төле Би көшесі, 270-үй
213.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 106-үй
214.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау ауылы, Қонаев көшесі, 11-үй
215.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 159-үй
216.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Бурыл ауылы, Құмжота көшесі, 38/1-үй
217.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Ленин көшесі, 147А үй
218.
Ауданы 60,2 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, 18-шағын аудан, 19-үй
219.
Ауданы 29,3 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Бирюзов көшесі, 37-үй, 21-пәтер
220.
Ауданы 45,5 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, 12-шағын аудан, 49-үй, 62-пәтер
221.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Н. Әбдіров көшесі, 48/2-үй
222.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Кривогуз көшесі, 23-үй

223.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон 22, дом 23
224.
Часть нежилого помещения площадью 30,2 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, улица Степная 3, дом 3
225.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, проспект Строителей, дом 4
226.
Часть нежилого помещения площадью 64,1 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, Бульвар Мира, дом 51/2
227.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон Восток 1, дом 3
228.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон Орбита-1, дом 11/2
229.
Объект недвижимости площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, Бульвар Мира, дом 19
230.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон 16, дом 1
231.
Часть нежилого помещения площадью 33,2 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон Степной 1, дом 7
232.
Часть нежилого помещения площадью 304,9 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, проспект Бухар Жырау, дом 39
233.
Часть нежилого помещения площадью 173,7 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, улица Гоголя, дом 34
234.
Часть нежилого помещения площадью 270,4 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, улица Бытовая, дом 23
235.
Часть нежилого помещения площадью 68,5 квадратных метров
Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Пономарева, дом 16
236.
Часть нежилого помещения площадью 340,7 квадратных метров
Карагандинская область, Шетский район, поселок Агадырь, ул. Т.Казахстанская, дом 3
237.
Часть нежилого помещения площадью 76,6 квадратных метров
Карагандинская область, Шетский район, поселок Моинты, улица А.Иманова, дом 17
238.
Часть нежилого помещения площадью 482 квадратных метров
Карагандинская область, Актогайский район, село Актогай, улица Бокейхана, дом 20
239.
Часть нежилого помещения площадью 18,8 квадратных метров
Карагандинская область, город Балхаш, улица Ленина, дом 7
240.
Объект недвижимости площадью 48,4 квадратных метров
Карагандинская область, Актогайский район, поселок Сарышаган, улица Абая, дом 14
241.
Часть нежилого помещения площадью 200,8 квадратных метров
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би, дом 77
242.
Часть нежилого помещения площадью 55,5 квадратных метров
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Корнеевка, улица Абая, дом 1

223.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, 22-шағын аудан, 23-үй
224.
Ауданы 30,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Степной 3 көшесі, 3-үй
225.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Құрылысшылар даңғылы, 4-үй
226.
Ауданы 64,1 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Бейбітшілік бульвары, 51/2-үй
227.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Восток 1-шағын аудан, 3-үй
228.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Орбита 1-шағын аудан, 11/2-үй
229.
Ауданы 6 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Бейбітшілік бульвары, 19-үй
230.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, 16-шағын аудан, 1-үй
231.
Ауданы 33,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Степной 1 шағын аудан, 7-үй
232.
Ауданы 304,9 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Бұқар Жырау даңғылы, 39-үй
233.
Ауданы 173,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Гоголь көшесі, 34-үй
234.
Ауданы 270,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Бытовая көшесі, 23-үй
235.
Ауданы 68,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Абай ауданы, Топар кенті, Пономарев көшесі, 16-үй
236.
Ауданы 340,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ағадыр кенті, Тәуелсіз Қазақстан көшесі, 3-үй
237.
Ауданы 76,6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Мойынты кенті, А.Иманов көшесі, 17-үй
238.
Ауданы 482 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Бөкейхан көшесі, 20-үй
239.
Ауданы 18,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Ленин көшесі, 7-үй
240.
Ауданы 48,4 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Сарышаған кенті, Абай көшесі, 14-үй
241.
Ауданы 200,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Қазыбек би көшесі, 77-үй
242.
Ауданы 55,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Корнеевка кенті, Абай көшесі, 1-үй

243.
Часть нежилого помещения площадью 685,2 квадратных метров
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Г.Мустафина, улица Мира, дом 24
244.
Часть нежилого помещения площадью 19,8 квадратных метров
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Петровка, улица Н.Абдирова, дом 54
245.
Часть нежилого помещения площадью 295,5 квадратных метров
Карагандинская область, Жанааркинский район, поселок Атасу, проспект Независимости, дом 22
246.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 27
247.
Часть нежилого помещения площадью 157,8 квадратных метров
Карагандинская область, город Сатпаев, поселок Жезказган, улица Асанова, дом 23
248.
Часть нежилого помещения площадью 570,5 квадратных метров
Карагандинская область, Улытауский район, село Жезды, улица Кутымбетова, дом 23
249.
Часть нежилого помещения площадью 184,8 квадратных метров
Карагандинская область, Улытауский район, село Карсакпай, улица Болмана, дом 73
250.
Часть нежилого помещения площадью 109,2 квадратных метров
Карагандинская область, Улытауский район, село Улытау, улица Абая, дом 20
251.
Часть нежилого помещения площадью 312,1 квадратных метров
Карагандинская область, Каркаралинский район, город Каркаралинск, улица Т.Аубакирова, дом 25
252.
Часть нежилого помещения площадью 503,1 квадратных метров
Карагандинская область, Каркаралинский район, село Егиндыбулак, улица Мади, дом 9
253.
Часть нежилого помещения площадью 460,9 квадратных метров
Карагандинская область, Нуринский район, поселок Киевка, улица Кунаева, дом 31
254.
Часть нежилого помещения площадью 930,4 квадратных метров
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Достык (ранее Новая), дом 36А
255.
Часть нежилого помещения площадью 15 квадратных метров
Карагандинская область, Осакаровский район, село Батпак, улица Центральная, дом 37А
256.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Сарань, поселок Актас, улица Первомайская, дом 16
257.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Дубовка, улица Юбилейная, дом 26А
258.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Темиртау, проспект Республики, дом 36
259.
Часть нежилого помещения площадью 9 квадратных метров
Карагандинская область, город Темиртау, проспект Мира, дом 100
260.
Часть нежилого помещения площадью 24,5 квадратных метров
Карагандинская область, город Темиртау, проспект Комсомольский, дом 55/1

243.
Ауданы 685,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғ.Мұстафин кенті, Мир көшесі, 24-үй
244.
Ауданы 19,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Петровка ауылы, Н. Әбдіров көшесі, 54-үй
245.
Ауданы 295,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Тәуелсіздік даңғылы, 22-үй
246.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургтар көшесі, 27-үй
247.
Ауданы 157,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Сәтпаев қаласы, Жезқазған кенті, Асанов көшесі, 23-үй
248.
Ауданы 570,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Жезді ауылы, Құтымбетов көшесі, 23-үй
249.
Ауданы 184,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Қарсақпай ауылы, Болман көшесі, 73-үй
250.
Ауданы 109,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Абай көшесі, 20-үй
251.
Ауданы 312,1 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы Қарқаралы қаласы, Т. Әубәкіров көшесі, 25-үй
252.
Ауданы 503,1 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Егіндібұлақ ауылы, Мәди көшесі, 9-үй
253.
Ауданы 460,9 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка кенті, Қонаев көшесі, 31-үй
254.
Ауданы 930,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Достық көшесі (бұрынғы Новая), 36А үй
255.
Ауданы 15 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Батпақты ауылы, Центральная көшесі, 37А үй
256.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Саран қаласы, Ақтас кенті, Первомайская көшесі, 16-үй
257.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Дубов кенті, Юбилейная көшесі, 26А үй
258.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 36-үй
259.
Ауданы 9 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Мир даңғылы, 100-үй
260.
Ауданы 24,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Комсомольский даңғылы, 55/1-үй

261.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Шахтинск, улица Казахстанская, дом 100 А
262.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Шахтинск, поселок Новодолинский, улица Центральная, дом 1А
263.
Часть нежилого помещения площадью 12,4 квадратных метров
Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Жангутты би, дом 37
264.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, Шетский район, поселок Акжал, улица Абая, дом 1А
265.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Жезказган, улица Жастар, дом 9
266.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, Абайский район, город Абай, проспект Победы, дом 1А/1
267.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Сарань, проспект Ленина, дом 11
268.
Часть нежилого помещения площадью 93,8 квадратных метров
Карагандинская область, город Каражал, улица Битабара, дом 20
269.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, улица Ленина, дом 54
270.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, Жезказганский район, город Сатпаев, улица Гурбы, дом 102
271.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон 14, дом 10/2
272.
Часть нежилого помещения площадью 684,5 квадратных метров
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Молодежный, улица Абая, дом 15
273.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, Абайский район, город Абай, улица Абая, дом 27, квартиры 17, 18
274.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Приозерск, улица Балхашская, дом 5
275.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, улица Мануильского, дом 12
276.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Караганда, микрорайон 11-а, дом 5
277.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, Шетский район, поселок Жарык, улица Сейфуллина, дом 13
278.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, Жезказганский район, город Сатпаев, улица Независимости, дом 31
279.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Карагандинская область, город Балхаш, улица Уалиханова, дом 9
280.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Костанайская область, город Лисаковск, улица Мира, дом 39

261.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Қазақстан көшесі, 100А үй
262.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Новодолинка кенті, Центральная көшесі, 1А үй
263.
Ауданы 12,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Жанқұтты би көшесі, 37-үй
264.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақжал кенті, Абай көшесі, 1А үй
265.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Жастар көшесі, 9-үй
266.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, 1А/1-үй
267.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Саран қаласы, Ленин даңғылы, 11-үй
268.
Ауданы 93,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Битабар көшесі, 20-үй
269.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Ленин көшесі, 54-үй
270.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Жезқазған ауданы, Сәтпаев қаласы, Гурба көшесі, 102-үй
271.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды көшесі, 14-шағын аудан, 10/2-үй
272.
Ауданы 684,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Молодежный кенті, Абай көшесі, 15-үй
273.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Абай көшесі, 27-үй, 17, 18-пәтер
274.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 5-үй
275.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Мануильский көшесі, 12-үй
276.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, 11-а шағын ауданы, 5-үй
277.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Жарық кенті, Сейфуллин көшесі, 13-үй
278.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Жезқазған ауданы, Сәтпаев қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 31-үй
279.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 9-үй
280.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қостанай облысы, Лисаковск қаласы, Мир көшесі, 39-үй

281.
Часть нежилого помещения площадью 64 квадратных метра
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Жанадилова, дом без номера
282.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Титова, дом 29
283.
Часть нежилого помещения площадью 9 квадратных метров
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Желтоксан, дом 32
284.
Часть нежилого помещения площадью 7,5 квадратных метров
Кызылординская область, Сырдарьинский район, село Акжарма, улица Балапанова, дом 19
285.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, город Кызылорда, микрорайон Акмешит, дом 12, квартира 85
286.
Часть нежилого помещения площадью 24 квадратных метра
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Муратбаева, дом 38
287.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, Аральский район, поселок Жаксыкылыш, улица Жаппарберди, дом 15
288.
Часть нежилого помещения площадью 36 квадратных метров
Кызылординская область, Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Жанкожа батыра, дом 35
289.
Часть нежилого помещения площадью 18 квадратных метров
Кызылординская область, Жалагашский район, село Аккум, улица Бейбитшилик, дом 24
290.
Часть нежилого помещения площадью 16,8 квадратных метров
Кызылординская область, Жалагашский район, село Енбек, улица Абая, дом 14
291.
Часть нежилого помещения площадью 78 квадратных метров
Кызылординская область, Сырдарьинский район, поселок Теренозек, улица Алиакбарова, дом 20
292.
Часть нежилого помещения площадью 190,4 квадратных метров
Кызылординская область, Сырдарьинский район, село Шаган, улица Есет би, дом 1
293.
Часть нежилого помещения площадью 283,4 квадратных метров
Кызылординская область, Сырдарьинский район, село Амангельды, улица Агайдарулы, дом 13
294.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Рыскулова, дом 4
295.
Часть нежилого помещения площадью 5,5 квадратных метров
Кызылординская область, Шиелийский район, село Ортакшыл, улица Абая, дом 14
296.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, Шиелийский район, село Солотобе, улица Гани Муратбаев, дом 6
297.
Часть нежилого помещения площадью 26 квадратных метров
Кызылординская область, Шиелийский район, село Алгабас, улица Бирлик (Ленина), дом 1
298.
Часть нежилого помещения площадью 39 квадратных метров
Кызылординская область, Шиелийский район, село Бидайкол, улица Маханбетовой, дом 2
299.
Часть нежилого помещения площадью 51,5 квадратных метров
Кызылординская область, Шиелийский район, село Байгекум, улица Асан ата, дом 18

281.
Ауданы 64 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Жанәділов көшесі, нөмірсіз үй
282.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Титов көшесі, 29-үй
283.
Ауданы 9 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Желтоқсан көшесі, 32-үй
284.
Ауданы 7,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Ақжарма ауылы, Балапанов көшесі, 19-үй
285.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Ақмешіт шағын ауданы, 12-үй, 85-пәтер
286.
Ауданы 24 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Мұратбаев көшесі, 38-үй
287.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жақсықылыш кенті, Жаппарберді көшесі, 15-үй
288.
Ауданы 36 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа батыр көшесі, 35-үй
289.
Ауданы 18 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Аққұм ауылы, Бейбітшілік көшесі, 24-үй
290.
Ауданы 16,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Еңбек ауылы, Абай көшесі, 14-үй
291.
Ауданы 78 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Әлиақбаров көшесі, 20-үй
292.
Ауданы 190,4 шаршы тұрғын емес үй-жайдың метр бір бөлігі
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Шаған ауылы, Есет би көшесі, 1-үй
293.
Ауданы 283,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Амангелді ауылы, Ағайдарұлы көшесі, 13-үй
294.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі, 4-үй
295.
Ауданы 5,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылы, Абай көшесі, 14-үй
296.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылы, Ғани Мұратбаев көшесі, 6-үй
297.
Ауданы 26 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Алғабас ауылы, Бірлік (Ленин) көшесі, 1-үй
298.
Ауданы 39 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Бидайкөл ауылы, Маханбетова көшесі, 2-үй
299.
Ауданы 51,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Бәйгеқұм ауылы, Асан ата көшесі, 18-үй

300.
Часть нежилого помещения площадью 29,1 квадратных метров
Кызылординская область, Жанакорганский район, поселок Жанакорган, улица Амангельды, дом 65
301.
Часть нежилого помещения площадью 12 квадратных метров
Кызылординская область, Жанакорганский район, село Кандоз, дом 17
302.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, Аральский район, город Аральск, улица Абилхайыр хана, дом 35
303.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, Кармакчинский район, поселок Торетам, улица Жанкожа батыра, дом без номера
304.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Кызылординская область, Казалинский район, город Казалинск, улица Коркыт ата, дом 35
305.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, Аральский район, поселок Саксаульск, улица Саксаульск, дом без номера
306.
Часть нежилого помещения площадью 9 квадратных метров
Кызылординская область, Жалагашский район, поселок Жалагаш, улица Желтоксан, дом 3
307.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, Жанакорганский район, село Тугискен, улица Конаева, дом 44
308.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Жумабаева, дом 5
309.
Часть нежилого помещения площадью 454,4 квадратных метров
Павлодарская область, город Павлодар, улица Академика Сатпаева, дом 50
310.
Часть нежилого помещения площадью 2035,5 квадратных метров
Павлодарская область, город Павлодар, улица Суворова, дом 81
311.
Часть нежилого помещения площадью 143,7 квадратных метров
Павлодарская область, город Павлодар, улица Майры, дом 23/1
312.
Часть нежилого помещения площадью 53 квадратных метра
Павлодарская область, город Павлодар, улица Торайгырова, дом 54
313.
Часть нежилого помещения площадью 144,2 квадратных метров
Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица Желтоксан, дом 106
314.
Часть нежилого помещения площадью 124 квадратных метра
Павлодарская область, город Экибастуз, улица Шешембекова, дом 15
315.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Павлодарская область, город Экибастуз, поселок Шидерты, улица Калинина, дом 6
316.
Часть нежилого помещения площадью 622,5 квадратных метров
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, дом 59
317.
Часть нежилого помещения площадью 51,2 квадратных метров
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауезова, дом 57
318.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Павлодарская область, Железинский район, село Михайловка, улица Суворова, дом без номера

300.
Ауданы 29,1 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кенті, Амангелді көшесі, 65-үй
301.
Ауданы 12 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Қандөз ауылы, 17-үй
302.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Арал қаласы, Әбілқайыр хан көшесі, 35-үй
303.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Төретам кенті, Жанқожа батыр көшесі, нөмірсіз үй
304.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы, Қорқыт ата көшесі, 35-үй
305.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Сексеуіл кенті, Сексеуіл көшесі, нөмірсіз үй
306.
Ауданы 9 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі, 3-үй
307.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Түгіскен ауылы, Қонаев көшесі, 44-үй
308.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Жұмабаев көшесі, 5-үй
309.
Ауданы 454,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Ак. Сәтпаев көшесі, 50-үй
310.
Ауданы 2035,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Суворов көшесі, 81-үй
311.
Ауданы 143,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Майра көшесі, 23/1-үй
312.
Ауданы 53 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 54-үй
313.
Ауданы 144,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Желтоқсан көшесі, 106-үй
314.
Ауданы 124 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Шешембеков көшесі, 15-үй
315.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Шідерті кенті, Калинин көшесі, 6-үй
316.
Ауданы 622,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелді көшесі, 59-үй
317.
Ауданы 51,2 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка ауылы, Әуезов көшесі, 57-үй
318.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Михайловка ауылы, Суворов көшесі, нөмірсіз үй

319.
Часть нежилого помещения площадью 236,1 квадратных метров
Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица Баюка, дом 33
320.
Часть нежилого помещения площадью 106,5 квадратных метров
Павлодарская область, Щербактинский район, село Щербакты, улица Ленина, дом 34
321.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Павлодарская область, Майский район, село Коктюбе, улица Аблайхана, дом 35
322.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Павлодарская область, Качирский район, село Кашыр, улица Байтурсынова, дом 99
323.
Часть нежилого помещения площадью 10 квадратных метров
Павлодарская область, Павлодарский район, село Кенжеколь, улица Конституции
324.
Часть нежилого помещения площадью 28 квадратных метров
Павлодарская область, город Павлодар, село Павлодарское, улица Советская, дом 4А
325.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Павлодарская область, город Павлодар, улица Камзина, дом 58
326.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Павлодарская область, город Экибастуз, улица Строителей, дом 56
327.
Объект недвижимости площадью 15,5 квадратных метров
Павлодарская область, город Павлодар, улица Российская, дом 5
328.
Часть нежилого помещения площадью 30 квадратных метров
Павлодарская область, город Экибастуз, поселок Щидерты, улица Калинина (в районе жилого дома № 6)
329.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Арысский район, село Монтайтас, улица К.Кенжебай, дом без номера
330.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Арысский район, село Байыркум, улица Ш.Жумабекулы, дом без номера
331.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Байдибекский район, село Боралдай, улица Батыршаева, дом 32А
332.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Казыгуртский район, село Шарапхан, дом без номера
333.
Часть нежилого помещения площадью 159 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Отырарский район, село Шаульдер, улица Сарсенбаева, дом 13
334.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Отырарский район, село Коксарай, улица Коксарай-Асылбекова, дом без номера
335.
Часть нежилого помещения площадью 115,5 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Сайрамский район, село Ак Су, улица Абылай хана, дом 62
336.
Часть нежилого помещения площадью 19 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Сайрамский район, село Жибек Жолы, улица Абылай хана, дом 87
337.
Часть нежилого помещения площадью 15 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Сайрамский район, село Манкент, улица Корганшы, дом 1

319.
Ауданы 236,1 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Успен ауданы, Успенка ауылы, Баюк көшесі, 33-үй
320.
Ауданы 106,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Ленин көшесі, 34-үй
321.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылай хан көшесі, 35-үй
322.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Қашыр ауданы, Қашыр ауылы, Байтұрсынов көшесі, 99-үй
323.
Ауданы 10 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Павлодар ауданы, Кенжекөл ауылы, Конституция көшесі, нөмірсіз үй
324.
Ауданы 28 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлодарское ауылы, Советская көшесі, 4А үй
325.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, 58-үй
326.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Строительная көшесі, 56-үй
327.
Ауданы 15,5 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Российская көшесі, 5-үй
328.
Ауданы 30 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Шідерті кенті, Калинин көшесі (№ 6 тұрғын үй маңайында)
329.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Арыс ауданы, Монтайтас ауылы, К.Кенжебай көшесі, нөмірсіз үй
330.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Арыс ауданы, Байырқұм ауылы, Ш. Жұмабекұлы көшесі, нөмірсіз үй
331.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Бәйдібек ауданы, Боралдай ауылы, Батыршаев көшесі, 32А үй
332.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Қазығұрт ауданы, Шарапхан ауылы, нөмірсіз үй
333.
Ауданы 159 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Сәрсенбаев көшесі, 13-үй
334.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Отырар ауданы, Көксарай ауылы, Көксарай-Асылбеков көшесі, нөмірсіз үй
335.
Ауданы 115,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, Ақ Су ауылы, Абылай хан көшесі, 62-үй
336.
Ауданы 19 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, Жібек Жолы ауылы, Абылай хан көшесі, 87-үй
337.
Ауданы 15 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, Манкент ауылы, Қорғаншы көшесі, 1-үй

338.
Часть нежилого помещения площадью 24 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Сайрамский район, село Ак булак, улица Курмантаева, дом 17Б
339.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Сайрамский район, село Карабулак, проспект Ахунбабаева, дом без номера
340.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Сарыагашский район, село Абай, улица Конаева, дом 44
341.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Толебийский район, город Ленгер, улица Толе би, дом 827
342.
Часть нежилого помещения площадью 17 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Толебийский район, село Кара тобе, улица Дала базар, дом 21
343.
Часть нежилого помещения площадью 35 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Толебийский район, село Достык, улица К.Жылкыбаева, дом 13
344.
Часть нежилого помещения площадью 16 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Толебийский район, село Алишера Навои, дом без номера
345.
Часть нежилого помещения площадью 7,5 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Толебийский район, село Зертас, улица Сантай, дом 95
346.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Толебийский район, село Коксайек, дом без номера
347.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Туркестанский район, село Жуйнек, улица Туркестан, дом 21
348.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Туркестанский район, село Сауран, улица Байкулаков, дом без номера
349.
Часть нежилого помещения площадью 95 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Шардаринский район, город Шардара, улица Толе Би, дом без номера
350.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Шардаринский район, город Шардара, улица Кожанова, дом 29
351.
Часть нежилого помещения площадью 27 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Шардаринский район, село Берекели, улица Ауэзова, дом без номера
352.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Шардаринский район, село Узын-Ата, улица Ынтымак, дом без номера
353.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, Шардаринский район, село Казахстан, улица Каттабекова, дом без номера
354.
Часть нежилого помещения площадью 36 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, город Шымкент, улица Казыбек Би, дом 24
355.
Часть нежилого помещения площадью 26 квадратных метров
Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики, дом 1/9

338.
Ауданы 24 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, Ақ бұлақ ауылы, Құрмантаев көшесі, 17Б үй
339.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, Ақынбабаев даңғылы, нөмірсіз үй
340.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы, Абай көшесі, Қонаев көшесі, 44-үй
341.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Төле би көшесі, 827-үй
342.
Ауданы 17 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы, Қара төбе ауылы, Дала базар көшесі, 21-үй
343.
Ауданы 35 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы, Достық ауылы, К.Жылқыбаев көшесі, 13-үй
344.
Ауданы 16 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы, Әлішер Навои көшесі, нөмірсіз үй
345.
Ауданы 7,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы, Зертас ауылы, Сантай көшесі, 95-үй
346.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы, Көксәйек көшесі, нөмірсіз үй
347.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан ауданы, Жүйнек ауылы, Түркістан көшесі, 21-үй
348.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан ауданы, Сауран ауылы, Байқұлақов көшесі, нөмірсіз үй
349.
Ауданы 95 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Шардара қаласы, Төле Би көшесі, нөмірсіз үй
350.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Шардара қаласы, Қожанов көшесі, 29-үй
351.
Ауданы 27 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Берекелі ауылы, Әуезов көшесі, нөмірсіз үй
352.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Ұзын-Ата ауылы, Ынтымақ көшесі, нөмірсіз үй
353.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Қазақстан ауылы, Қаттабеков көшесі, нөмірсіз үй
354.
Ауданы 36 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Қазыбек Би көшесі, 24-үй
355.
Ауданы 26 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы, 1/9-үй

356.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, поселок Смирново, улица Народная, дом 43
357.
Часть нежилого помещения площадью 124,4 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Аягузский район, город Аягуз, бульвар Абая, дом 19
358.
Часть нежилого помещения площадью 25 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Бескарагайский район, село Кривинка, улица Ленина, дом без номера
359.
Часть нежилого помещения площадью 26 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Бескарагайский район, село Жетижар, улица Ленина, дом без номера
360.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Бородулихинский район, село Ивановка, дом без номера
361.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, село Черемшанка, улица Центральная, дом 2А
362.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, село Быструха, улица Новостройка, дом 1А
363.
Часть нежилого помещения площадью 49,3 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, село Бобровка, улица Степная, дом 2
364.
Часть нежилого помещения площадью 652 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, город Шар, улица Ленина, дом 123
365.
Часть нежилого помещения площадью 14,8 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, село Жарык, дом без номера
366.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Зыряновский район, город Зыряновск, улица Первомайская, дом 10/1
367.
Часть нежилого помещения площадью 863,3 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, село Большенарымское, улица Абылайхана, дом 98
368.
Часть нежилого помещения площадью 89 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, село Урыль, улица Кабанбая, дом 1
369.
Часть нежилого помещения площадью 30 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Кокпектинский район, село Преображенка, улица Куйбышева, дом 28
370.
Часть нежилого помещения площадью 30 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Кокпектинский район, село Улкен Бокен, улица Пушкина, дом 13
371.
Часть нежилого помещения площадью 919 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Кокпектинский район, село Самарское, улица Горохова, дом 56
372.
Часть нежилого помещения площадью 41 квадратный метр
Восточно-Казахстанская область, Кокпектинский район, село Улгуль-Малши, улица Аубакирова, дом 33

356.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирнов кенті, Народная көшесі, 43-үй
357.
Ауданы 124,4 шаршы тұрғын емес үй-жайдың метр бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Абай бульвары, 19-үй
358.
Ауданы 25 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Кривинка ауылы, Ленин көшесі, нөмірсіз үй
359.
Ауданы 26 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Жетіжар ауылы, Ленин көшесі, нөмірсіз үй
360.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Бородулиха ауданы, Ивановка ауылы, нөмірсіз үй
361.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Черемшанка ауылы, Центральная көшесі, 2А үй
362.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Быструха ауылы, Новостройка көшесі, 1А үй
363.
Ауданы 49,3 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Бобровка ауылы, Степная көшесі, 2-үй
364.
Ауданы 652 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Шар қаласы, Ленин көшесі, 123-үй
365.
Ауданы 14,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Жарық ауылы, нөмірсіз үй
366.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Зырян ауданы, Зыряновск қаласы, Первомайская көшесі, 10/1-үй
367.
Ауданы 863,3 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Катон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан көшесі, 98-үй
368.
Ауданы 89 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Катон-Қарағай ауданы, Өріл ауылы, Қабанбай көшесі, 1-үй
369.
Ауданы 30 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, Преображенка ауылы, Куйбышев көшесі, 28-үй
370.
Ауданы 30 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, Үлкен Бөкен ауылы, Пушкин көшесі, 13-үй
371.
Ауданы 919 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, Самарское ауылы, Горохов көшесі, 56-үй
372.
Ауданы 41 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, Үлгілі малшы ауылы, Әубәкіров көшесі, 33-үй

373.
Часть нежилого помещения площадью 50 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Кокпектинский район, село Тассай, улица Ленина, дом 13
374.
Часть нежилого помещения площадью 47,8 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Курчумский район, село Акбулак, улица Абая, дом 7
375.
Часть нежилого помещения площадью 43,3 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Курчумский район, село Маралды, улица Центральная, дом без номера
376.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, город Риддер, улица Ауэзова, дом 4
377.
Часть нежилого помещения площадью 33,8 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, город Риддер, 4 микрорайон, дом 9
378.
Часть нежилого помещения площадью 140 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Лениногорская, дом 97
379.
Часть нежилого помещения площадью 94,6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Севастопольская, дом 9
380.
Часть нежилого помещения площадью 117,4 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, город Семей, улица Уранхаева, дом 48
381.
Часть нежилого помещения площадью 56,7 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, город Семей, улица Привокзальная, дом 1Б
382.
Объект недвижимости площадью 76,5 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Уланский район, поселок Молодежное, улица Ахметова, дом 6, квартира 61
383.
Часть нежилого помещения площадью 14,7 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Урджар, улица Морозова, дом 1
384.
Часть нежилого помещения площадью 120,5 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Науалы, улица Кабанбая, дом без номера
385.
Объект недвижимости площадью 71,5 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Таскескен, улица Ахтамберды, дом 24
386.
Часть нежилого помещения площадью 50,5 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Каратума, улица Абая, дом без номера
387.
Часть нежилого помещения площадью 7,3 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Бахты, улица Кабанбая, дом без номера
388.
Часть нежилого помещения площадью 43,8 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Акшокы, улица Найманбаева, дом 52
389.
Часть нежилого помещения площадью 56 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Кокозек, улица Школьная, дом без номера
390.
Часть нежилого помещения площадью 13 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Жогары Егинсу, улица Куанышева, дом 1

373.
Ауданы 50 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, Тассай ауылы, Ленин көшесі, 13-үй
374.
Ауданы 47,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Ақбұлақ ауылы, Абай көшесі, 7-үй
375.
Ауданы 43,3 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Маралды ауылы, Центральная көшесі, нөмірсіз үй
376.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қаласы, Әуезов көшесі, 4-үй
377.
Ауданы 33,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қаласы, 4-шағын аудан, 9-үй
378.
Ауданы 140 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Лениногорск көшесі, 97-үй
379.
Ауданы 94,6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Севастополь көшесі, 9-үй
380.
Ауданы 117,4 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Уранхаев көшесі, 48-үй
381.
Ауданы 56,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Привокзальная көшесі, 1Б үй
382.
Ауданы 76,5 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, Молодежное кенті, Ахметов көшесі, 6-үй, 61-пәтер
383.
Ауданы 14,7 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы, Морозов көшесі, 1-үй
384.
Ауданы 120,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Науалы ауылы, Қабанбай көшесі, нөмірсіз үй
385.
Ауданы 71,5 шаршы метр жылжымайтын мүлік объектісі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Таскескен ауылы, Ақтамберді көшесі, 24-үй
386.
Ауданы 50,5 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Қаратума ауылы, Абай көшесі, нөмірсіз үй
387.
Ауданы 7,3 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Бақты ауылы, Қабанбай көшесі, нөмірсіз үй
388.
Ауданы 43,8 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Ақшоқы ауылы, Найманбаев көшесі, 52-үй
389.
Ауданы 56 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Көкөзек ауылы, Школьная көшесі, нөмірсіз үй
390.
Ауданы 13 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Жоғары Егінсу ауылы, Қуанышев көшесі, 1-үй

391.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Шемонаихинский район, город Шемонаиха, улица Интернациональная, дом 2
392.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, поселок Глубокое, улица Поповича, дом 9А
393.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, село Катон-Карагай, улица Абая, дом без номера
394.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, село Белокаменка, улица Центральная, дом 41
395.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Аягозский район, город Аягоз, улица Макеева, дом 7
396.
Часть нежилого помещения площадью 1233,9 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Курчумский район, село Курчум, улица Момышулы, дом 22
397.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Кокпектинский район, село Кокпекты, улица Ш.Фахрутдинова, дом 44
398.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Тарбагатайский район, село Аксуат, улица Кабанбая, дом 45
399.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Урджар, улица Абылайхана, дом 139
400.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Тарбагатайский район, село Акжар, улица Жамбыла, дом 13
401.
Часть нежилого помещения площадью 1448 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Курчумский район, село Теректы, улица Крахмаля, дом 73
402.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Маканчи, улица Кабанбая, дом 56
403.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Гоголя, дом 34
404.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров

391.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы, Интернациональная көшесі, 2-үй
392.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 9А үй
393.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Катон-Қарағай ауданы, Катон-Қарағай ауылы, Абай көшесі, нөмірсіз үй
394.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Белокаменка ауылы, Центральная көшесі, 41-үй
395.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Макеев көшесі, 7-үй
396.
Ауданы 1233,9 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Күршім ауылы, Момышұлы көшесі, 22-үй
397.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Ш.Фахрутдинов көшесі, 44-үй
398.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесі, 45-үй
399.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан көшесі, 139-үй
400.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі, 13-үй
401.
Ауданы 1448 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Теректі ауылы, Крахмаль көшесі, 73-үй
402.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі, 56-үй
403.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Гоголь көшесі, 34-үй
404.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі

Восточно-Казахстанская область, город Семей, квартал 35, дом 24
405.
Часть нежилого помещения площадью 216 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, город Семей, село Кайнар, ул.Казыбек би, дом 47
406.
Часть нежилого помещения площадью 6 квадратных метров
Восточно-Казахстанская область, Аягозский район, станция Актогай, улица Кузембаева, дом 49А

Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, 35-квартал, 24-үй
405.
Ауданы 216 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Қайнар ауылы, Қазыбек би көшесі, 47-үй
406.
Ауданы 6 шаршы метр тұрғын емес үй-жайдың бір бөлігі
Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Ақтоғай станциясы, Күзембаев көшесі, 49А үй