О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 806 "Об утверждении Правил оформления сопроводительных накладных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 769.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 806 "Об утверждении Правил оформления сопроводительных накладных" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 635).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 806 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 769 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 806 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 2011 ж., № 47, 635-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев