О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1604 "Об утверждении натуральных норм снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом специальных государственных органов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2019 года № 105
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1604 "Об утверждении натуральных норм снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом специальных государственных органов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүкәммал мүліктермен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1604 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 13 наурыздағы № 105 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүкәммал мүліктермен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1604 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин