О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2019 года № 809.
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество с баланса республиканского государственного учреждения "Комитет автомобильных дорог Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" в оплату акций акционерного общества "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом автомобильных дорог Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 октября 2019 года № 809
Перечень
имущества, передаваемого из республиканской собственности в оплату акций акционерного общества "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт"
№ п/п Наименование Инвентарный номер Единица измерения Количество Год выпуска
1 2 3 4 5 6
1
Трехосная система испытания ненасыщенного грунта (USTX-2000), в том числе:
1. Персональный компьютер – 1 шт.
2. Монитор – 1 шт.
3. Принтер – 1 шт.
4. Источник бесперебойного питания – 1 шт.
5. Комплект кабелей подключения – 1 шт.
6. WINDOWS XP Professional – 1 шт.
7. Компрессор 0,25 м3/мин, 10 атм, 3.5 кВт – 1 шт.
8. Осушительный фильтр – 1 шт.
9. Осушитель воздуха с точкой росы +3 С°– 1 шт.
10. Двухколонная силовая рама нагрузка 10 кН, ход 50 мм, частота 10 Гц – 1 шт.
11. Стабилометр 2000 кПа – 1 шт.
12. Комплект для испытания образцов диаметром 70 мм – 1 комплект.
13. Комплект для испытания образцов диаметром 50 мм – 1 комплект.
14. Комплект для испытания образцов диаметром 38 мм – 1 комплект.
15. Модуль изменения объема – 1 шт.
16. Модуль продувки воздуха – 1 шт.
17. Модуль контроля всестороннего давления/объема в стабилометре – 1 шт.
18. Модуль контроля порового давления/объема воды в образце – 1 шт.
19. Модуль контроля порового давления/объема воздуха в образце – 1 шт.
20. Панель контроля давления – 1 шт.
21. Контроллер – 1 шт.
22. Универсальная плата сбора данных – 10 шт.
23. Плата выходного сигнала – 4 шт.
24. Программное обеспечение – 1 шт.
25. Программное обеспечение для трехосных испытаний – 1 шт.
26. Программное обеспечение для динамических испытаний –1 шт.
27. Программное обеспечение для ненасыщенных грунтов –1 шт.
28. Комплект для контроля осевой и окружной деформации образца в стабилометре – 1 комплект.
29. Приспособление для измерения диаметральных деформаций образца в стабилометре – 1 шт.
30. Встраиваемый в стабилометр датчик силы 4,5 кН – 1 шт.
31. Комплект кабелей – 1 комплект.

Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 қазандағы № 809 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 30 қазандағы
№ 809 қаулысына
қосымша
"Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге республикалық меншіктен берілетін мүліктің тізбесі
Р/с
Атауы
Түгендеу нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны
Шығарылған жылы
1
2
3
4
5
6
1
Қанықпаған топырақты сынаудың үш осьті жүйесі (USTX-2000), оның ішінде:
Дербес компьютер – 1 дана.
Монитор – 1 дана.
Принтер – 1 дана.
Үздіксіз қоректендіру көзі – 1 дана.
Қосу кабельдерінің жиынтығы – 1 дана.
WINDOWS XP Professional – 1 дана.
Компрессор 0,25 м3/мин, 10 атм, 3.5 кВт – 1 дана.
Құрғатқыш сүзгі – 1 дана.
+3 C° шық нүктесі бар ауа құрғатқыш – 1 дана.
Жүктемесі 10 кН, жүрісі 50 мм, жиілік 10 Гц, екі бағанды күш рамасы – 1 дана.
Стабилометр 2000 кПа – 1 дана.
Диаметрі 70 мм үлгілерді сынауға арналған жиынтық – 1 жиынтық.
Диаметрі 50 мм үлгілерді сынауға арналған жиынтық – 1 жиынтық.
Диаметрі 38 мм үлгілерді сынауға арналған жиынтық – 1 жиынтық.
Көлемді өзгерту модулі – 1 дана.
Ауа үрлеу модулі – 1 дана.
Стабилометрде қысымды/көлемді жан-жақты бақылау модулі – 1 дана.
Үлгідегі судың шекті қысымын/көлемін бақылау модулі – 1 дана.
Үлгідегі ауаның қысымын көлемін/бақылау модулі – 1 дана.
Қысымды бақылау панелі – 1 дана.
Контроллер – 1 дана.
Деректерді жинаудың әмбебап платасы – 10 дана.
Шығу сигналының платасы – 4 дана.
Бағдарламалық қамтылым – 1 дана.
Үш ості сынауға арналған бағдарламалық қамтылым – 1 дана.
Динамикалық сынақтарға арналған бағдарламалық қамтылым – 1 дана.
Қанықпаған топырақтарға арналған бағдарламалық қамтылым – 1 дана.
Стабилометрде үлгінің осьтік және шеңберлік деформациясын бақылауға арналған жиынтық – 1 жиынтық.
Стабилометрде үлгінің диаметральды деформациясын өлшеуге арналған құрылғы – 1 дана.
Стабилометрге орнатылатын күш датчигі 4,5 кН – 1 дана.
Кабельдер жиынтығы – 1 жиынтық.

236005000004
Комплект
1
2018
2
Автоматизированная система для проведения трехосных испытаний асфальтобетона в различных температурных условиях, испытаний с одноосным нагружением "AMPT pro" (Asphalt Material Performance Tester), в том числе:
1. Персональный компьютер – 1 шт.
2. Монитор – 1 шт.
3. Принтер – 1 шт.
4. Источник бесперебойного питания – 1 шт.
5. Комплект кабелей подключения – 1 шт.
6. WINDOWS XP Professional – 1 шт.
7. Компрессор 0,25 м3/мин, 10 атм, 3.5 кВт – 1 шт.
8. Осушительный фильтр – 1 шт.
9. Осушитель воздуха с точкой росы +3 С° – 1 шт.
10. Интегрированная силовая рама – 1 шт.
11. Стабилометр – 1 шт.
12. Сервогидравлический привод – 1 шт.
13. Гидравлическая распределительная система – 1 шт.
14. Датчик силы, монтажный комплект, преобразователь сигнала – 1 комплект.
15. Система управления и сбора данных – 1 шт.
16. Интегрированный модуль контроля и управления температурой в стабилометре – 1 шт.
17. Комбинированная система регулировки давления/расхода – 1 шт.
18. Интегрированный модуль воздушного охлаждения системы – 1 шт.
19. Электрический блок управления системой – 1 шт.
20. Фитинги для подключения к системе подачи воздуха, комплект – 1 шт.
21. Комплект шлангов подключения – 1 шт.
22. Программное обеспечение для проведения испытаний – 1 шт.
23. Съемная верхняя и базовая плиты диаметром 100 мм – 1 шт.
24. Комплект осевых датчиков деформации – 3 шт.
25. Модуль для монтажа датчиков деформации – 1 шт.
26. Комплект расходных материалов (базовые точки, уплотнения) – 1 комплект.
27. Программное обеспечение с шаблонами для испытаний – 1 шт.
28. Комплект для испытаний методом косвенного растяжения – 1 комплект.
29. Комплект для усталостных испытаний асфальтобетона (растяжение/сжатие) – 1 комплект.
236005000005
Комплект
1
2018
3
Автоматизированный сервогидравлический вращательный компактор (Servopac), в том числе:
1. Персональный компьютер – 1 шт.
2. Монитор – 1 шт.
3. Принтер – 1шт.
4. Источник бесперебойного питания – 1 шт.
5. Комплект кабелей подключения – 1 шт.
6. WINDOWS XP Professional – 1 шт.
7. Компрессор 0,8 м3/мин, 10 атм, 5.5 кВт – 1 шт.
8. Осушительный фильтр – 1 шт.
9. Осушитель воздуха с точкой росы + 3°С – 1шт.
10. Сервогидравлический вращательный компактор – 1 шт.
11. Четырехколонная жесткая рама – 1 шт.
12. Пневматический сервопривод осевой нагрузки – 1 шт.
13. База со строенным экстрактором – 1 шт.
14. Встроенный контроллер и электроника управления – 1 шт.
15. Подвесной пульт управления режима уплотнения – 1 шт.
16. Кнопка аварийного отключения – 1 шт.
17. Защитный экран с блокировками – 1 шт.
18. Компьютерный интерфейс – 1 шт.
19. Итегрированный контроллер – 1 шт.
20. Пресс-формы для образцов – 2 шт.
21. Комплект плит для образцов диаметром – 2 комплекта.

236005000004
Жиынтық
1
2018
2
Әртүрлі температура жағдайларында асфальтбетонды үш осьті сынауды, бір осьті жүктемемен "AMPT pro" (Asphalt Material Performance Tester) сынауды жүргізуге арналған автоматтандырылған жүйе, оның ішінде:
Дербес компьютер – 1 дана.
Монитор – 1 дана.
Принтер – 1дана.
Үздіксіз қоректендіру көзі – 1 дана.
Қосу кабельдерінің жиынтығы – 1 дана.
WINDOWS XP Professional – 1 дана.
Компрессор 0,25 м3/мин, 10 атм, 3.5 кВт – 1 дана.
Құрғатқыш сүзгі – 1 дана.
+3 C° шық нүктесі бар ауа құрғатқыш – 1 дана.
Интеграцияланған күш рамасы – 1 дана.
Стабилометр – 1 дана.
Сервогидравликалық жетек – 1 дана.
Гидравликалық тарату жүйесі – 1 дана.
14. Күш датчигі, монтаждау жиынтығы, сигналды түрлендіргіш – 1 жиынтық.
15. Деректерді басқару және жинау жүйесі – 1 дана.
16. Стабилометрдегі температураны бақылау мен басқарудың интеграцияланған модулі – 1 дана.
17. Қысымды/шығысты реттеудің аралас жүйесі – 1 дана.
18. Ауаны салқындату жүйесінің интеграцияланған модулі – 1 дана.
19. Жүйені басқарудың электр блогы – 1 дана.
20. Ауа беру жүйесіне қосылуға арналған фитингтер, жиынтық – 1 дана.
21. Жалғаушы шлангтердің жиынтығы – 1 дана.
22. Сынақтар жүргізуге арналған бағдарламалық қамтылым – 1 дана.
23. Диаметрі 100 мм алмалы-салмалы жоғарғы және базалық плиталар – 1 дана.
24. Осьтік деформация датчиктерінің жиынтығы – 3 дана.
25. Деформация датчиктерін монтаждауға арналған модуль – 1 дана.
26. Шығыс материалдарының жиынтығы (базалық нүктелер, тығыздау) – 1 жиынтық.
27. Сынауға арналған үлгілері бар бағдарламалық қамтылым – 1 дана.
28. Жанама созу әдісімен сынауға арналған жиынтық – 1 жиынтық.
29. Асфальтбетонды тозығы жеткенше (созуға/сығуға) сынауға арналған жиынтық – 1 жиынтық.
236005000005
Жиынтық
1
2018
3
Автоматтандырылған сервогидравликалық айналмалы компактор (Servopac), оның ішінде:
Дербес компьютер – 1 дана.
Монитор – 1 дана.
Принтер – 1дана.
Үздіксіз қоректендіру көзі – 1 дана.
Қосу кабельдерінің жиынтығы – 1 дана.
WINDOWS XP Professional – 1 дана.
Компрессор 0,8 м3/мин, 10 атм, 5.5 кВт – 1 дана.
Құрғатқыш сүзгі – 1 дана.
+3 C° шық нүктесі бар ауа құрғатқыш – 1 дана.
Сервогидравликалық айналмалы компактор – 1 дана.
Төрт бағаналы қатты рама – 1 дана.
Осьтік жүктеменің пневматикалық сервожетегі – 1 дана.
Орнатылған экстракторы бар база – 1 дана.
Кіріктіре орнатылған контроллер және басқару электроникасы – 1 дана.
Тығыздау режимін басқарудың аспалы пульті – 1 дана.
Авариялық ажырату түймесі – 1 дана.
Бұғаттаулары бар қорғаныс экраны – 1 дана.
Компьютерлік интерфейс – 1 дана.
Интеграцияланған контроллер – 1 дана.
Үлгілерге арналған пресс-қалыптар – 2 дана.
Диаметрі үлгілерге арналған плиталар жиынтығы – 2 жиынтық.

236005000006
Комплект
1
2018
4
Пенетрометр автоматический для нефтепродуктов Линтел ПН-20Б, в том числе:
1. Аппарат – 1 шт.
2. Руководство по эксплуатации – 1 шт.
3. Паспорт – 1 шт.
4. Вставка плавкая ВП2-Б 4А 250В – 1 шт.
5. Игла для битумов – 10 шт.
6. Груз, m=50 г – 1 шт.
7. Груз, m=150 г – 1 шт.
8. Уровень (L<400 мм) – 1 шт.
9. Стержень поверочный (диаметром 3,2) – 1 шт.
10. Стержень тарировочный (L=63 мм) – 1 шт.
11. Чашка (h=35 мм) – 5 шт.
12. Чашка (h=60 мм) – 5 шт.
13. Подставка – 1 шт.
14. Баня пенетрометра – 1 шт.
15. Ручка – 1 шт.
16. Футляр для битумных игл – 1 шт.
236005000007
Комплект
1
2017
5
Автоматический для определения температуры размягчения нефтебитумов Линтел КИШ-20М4, в том числе:
1. Аппарат автоматический для определения температуры размягчения нефтебитумов – 1 шт.
2. Руководство по эксплуатации – 1 шт.
3. Паспорт – 1 шт.
4. Вставка плавкая H520-8A 250B – 2 шт.
5. Диск – 4 шт.
6. Нож – 1 шт.
7. Кольцо ступенчатое – 8 шт.
8. Кольцо гладкое – 8 шт.
9. Пластина – 1 шт.
10. Накладка – 2 шт.
11. Футляр – 1 шт.
12. Винт прижимной – 1 шт.
13. Планка – 1 шт.
14. Сито (сетка № 07 ГОСТ 3584-73) – 1 шт.
15. Стакан H1-1000 ГОСТ 25336-82 – 1 шт.
16. Шарик 9,525-40 ГОСТ 3722-88 – 8 шт.
17. Кабель соединительный RS-232*.
236005000008
Комплект
1
2017
6
Цифровой дуктилометр, 1500 мм InfraTest для определения растяжения нефтяных битумов, в том числе:
1. Аппарат автоматический для определения растяжения нефтяных битумов – 1 шт.
2. Блок управления на микропроцессорах – 1 шт.
3. Датчик усилия 500 Н – 1 шт.
4. Программное обеспечение Windows – 1 шт.
5. Комплект со съемным стеклом – 1 комплект.
6. Водяная баня – 1 шт.
236005000009
Комплект
1
2017
а) Охлаждающее устройство к цифровому дуктилометру 1500 мм InfraTest, в том числе:
1. Подвесной термостат – 1 шт.
2. Навесная консоль – 1 шт.
3. Соединительные детали – 1 комплект.
б) Погружной термостат с диапазоном от +25 до 100° C к цифровому дуктилометру 1500 мм InfraTest, в том числе:
1. Устройство регулировки температуры – 1 шт.
2. Контрольный термометр – 1 шт.
3. Встроенный циркуляционный насос с максимальной производительностью 17 л/мин, глубина погружения от 75 до 145 мм – 1 шт.
в) Датчик усилий, 500 Н к цифровому дуктилометру 1500 мм InfraTest, в том числе:
1. Датчик с разрешающей способностью 0.02 Н – 2 шт.
г) Датчик температуры в водяной бане к цифровому дуктилометру 1500 мм InfraTest, в том числе:
1. Датчики определения температуры – 2 шт.
д) Форма к цифровому дуктилометру 1500 мм InfraTest, в том числе:
1. Форма из латуни – 2 шт.
2. Опорная плита из высококачественной стали – 2 шт.
7
Универсальная испытательная машина, 50 кН InfraTest, в том числе:
1. Машина для исследований по методу Маршалла, определения CBR и т.д., а также исследований с регулируемым усилием с использованием дополнительного оснащения – 1 шт.
2. Управление процессом и регистрация данных должна осуществляться с помощью встроенного микропроцессорного блока с последовательным интерфейсом и программным обеспечением на базе ОС Windows – UNIPRESS – 1 шт.
3. Встраиваемое специальное ПО для обработки результатов измерения по методу Маршалла, определения CBR и т.д. – 1 шт.
4. Испытательное усилие макс. 50 кН – 1 шт.
5. Ступень 1 EN 7500/ – 1 комплект.
6. Скорость подачи 0.001…51 мм/мин – 1 комплект.
7. Диапазон измерения перемещения 0...50´0.01 мм – 1 комплект.
8. Ход прижимной пластины 90 мм – 1 комплект.
9. Диаметр прижимной пластины 250 мм – 1 шт.
10. Высота испытательной камеры 325 мм – 1 шт.
11. Пролет в свету между стойками 350 мм – 1 шт.
12. 230 В, 50 Гц – 1 шт.
13. Дополнительный модуль для регулирования нагрузки Load Control Module – 1 комплект.
14. Устройство для испытания на растяжение, 100мм – 1 комплект.
15. Рама на испытание на сдвиг 150 мм

236005000006
Жиынтық
1
2018
4
Линтел ПН-20Б мұнай өнімдеріне арналған автоматты пенетрометр, оның ішінде:
1. Аппарат – 1 дана.
2. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
3. Паспорт – 1 дана.
4. ВП2-Б 4А 250В балқымалы қондырма – 1 дана.
5. Битумдарға арналған тебен – 10 дана.
6. Жүк, m=50 г – 1 дана.
7. Жүк, m=150 г – 1 дана.
8. Деңгей (L<400 мм) – 1 дана.
9. Тексергіш өзек (диаметрі 3,2) – 1 дана.
10. Дәл өлшегіш өзек (L=63 мм) – 1 дана.
11. Тостаған (h=35 мм) – 5 дана.
12. Тостаған (h=60 мм) – 5 дана.
13. Тұғыр – 1 дана.
14. Пенетрометр буы – 1 дана.
15. Тұтқа – 1 дана.
16. Битумдық тебендерге арналған футляр – 1 дана.
236005000007
Жиынтық
1
2017
5
Линтел КИШ-20М4 мұнай битумдарын жұмсару температурасын анықтауға арналған автоматты аппарат, оның ішінде:
Мұнай битумдарын жұмсарту температурасын анықтауға арналған автоматты аппарат – 1 дана.
Пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
Паспорт – 1 дана.
H520-8A 250B балқымалы қондырма – 2 дана.
Диск – 4 дана.
Пышақ – 1 дана.
Сатылы шығыршық – 8 дана.
Тегіс шығыршық – 8 дана.
Пластина – 1 дана.
Жапсырма – 2 дана.
Футляр – 1 дана.
Қысу бұрандасы – 1 дана.
Планка – 1 дана.
Елек (тор № 07 ГОСТ 3584-73) – 1 дана.
Стақан H1-1000 ГОСТ 25336-82 – 1 дана.
Шарик 9,525-40 ГОСТ 3722-88 – 8 дана.
RS-232* жалғастыру кабелі.
236005000008
Жиынтық
1
2017
6
Мұнай битумдарының созылуын анықтауға арналған цифрлық дуктилометр, 1500 мм InfraTest, оның ішінде:
Мұнай битумдарының созылуын анықтауға арналған автоматты аппарат – 1 дана.
Микропроцессорлардағы басқару блогы – 1 дана.
500 Н күш датчигі – 1 дана.
Windows бағдарламалық қамтылымы – 1 дана.
Алмалы-салмалы шынысы бар жиынтық – 1 жиынтық.
Су буы – 1 дана.
236005000009
Жиынтық
1
2017
а) 1500 мм InfraTest цифрлық дуктилометрге салқындатқыш құрылғы, оның ішінде:
Аспалы термостат  – 1 дана.
Аспалы консоль – 1дана.
Жалғағыш бөлшектер – 1 жиынтық.
б) 1500 мм InfraTest цифрлық дуктилометрге +25-тен 100° C дейінгі диапазоны бар батырмалы термостат, оның ішінде:
Температураны реттеу құрылғысы – 1 дана.
Бақылаушы термометр – 1 дана.
Ең жоғары өнімділігі 17 л/мин, батыру тереңдігі 75-тен 145 мм дейін орнатылған айналмалы сорғы – 1 дана.
в) 1500 мм InfraTest цифрлық дуктилометрге 500 Н күш датчигі, оның ішінде:
1. 0.02 Н рұқсат беру қабілеті бар датчик – 2 дана.
г) 1500 мм InfraTest цифрлық дуктилометрге су буындағы температура датчигі, оның ішінде:
1. Температураны анықтау датчиктері – 2 дана.
д) 1500 мм InfraTest цифрлық дуктилометрге қалып, оның ішінде:
1. Жезден жасалған қалып – 2 дана.
2. Жоғары сапалы болаттан жасалған тірек плитасы – 2 дана.
7
Әмбебап сынақ машинасы, 50 kH InfraTest, оның ішінде:
Маршалл әдісі бойынша зерттеуге, CBR және т. б. анықтауға, сондай-ақ қосымша жабдықтандыруды пайдалана отырып, реттелетін күшпен зерттеулерге арналған машина – 1 дана.
Процесті басқару және деректерді тіркеу Windows – UNIPRESS ОЖ базасында тізбекті интерфейсі және бағдарламалық қамтылымы бар орнатылған микропроцессорлық блоктың көмегімен жүзеге асырылуы тиіс – 1 дана.
Маршалл әдісі бойынша өлшеу нәтижелерін өңдеуге, CBR және т. б. анықтауға құрастырылған арнайы БҚ – 1 дана.
Ең жоғары 50 кН сынақ күші – 1 дана.
EN 7500/1 саты – 1 жиынтық.
0.001…51 мм/мин беру жылдамдығы – 1 жиынтық.
0...50´0.01 мм ауыстыруды өлшеу диапазоны – 1 жиынтық.
Қысқыш пластинаның жүрісі 90 мм – 1 жиынтық.
Қысқыш пластинаның диаметрі 250 мм – 1 дана.
Сынақ камерасының биіктігі 325 мм – 1 дана.
Тіректердің арасындағы жарық аралығы 350 мм – 1 дана.
230 В, 50 Гц – 1 дана.
Load Control Module жүктемені реттеуге арналған қосымша модуль – 1 жиынтық.
Созылуды сынауға арналған құрылғы, 100 мм – 1 жиынтық.

Shearing Frame 150 mm – 1 комплект.
236005000010
Комплект
1
2017
8
Тестер когезии, в том числе:
1. Тестер – 1 шт.
2. Динамометрический ключ – 1 шт.
3. Формы для изготовления образцов 60х6 мм – 5 шт.
4. Формы для изготовления образцов 60х10 мм – 5 шт.
5. Квадратная форма B053-12 140х140х6,3 мм – 1 шт.
6. Квадратная форма B053-13 140х140х10 мм – 1 шт.
7. Квадратная форма B053-14 200х200х13 мм – 1 шт.
8. Квадратная форма B053-15 250х250х19 мм – 1 шт.
9. Форма Ø 60 х 6 мм B053-16 – 5 шт.
10. Форма Ø 60 х 10 мм B053-17 – 5 шт.
11. Запасной держатель – 5 шт.
12. Бумага – 1 комплект.
13. Песок для калибровки – 1 упаковка.
14. Воздушный компрессор, электропитание: 230 В – 1 шт.

Shearing Frame 150 мм жылжытуды сынауға арналған рама – 1 жиынтық.
236005000010
Жиынтық
1
2017
8
Когезия тестері, оның ішінде:
Тестер – 1 дана.
Динамометрикалық кілт – 1 дана.
60х6 мм үлгілерді дайындауға арналған қалыптар – 5 дана.
60х10 мм үлгілерді дайындауға арналған қалыптар – 5 дана.
B053-12 140х140х6,3 мм төртбұрышты пішін – 1 дана.
B053-13140х140х10 мм төртбұрышты пішін – 1 дана.
B053-14200х200х13 мм төртбұрышты пішін – 1 дана.
B053-15250х250х19 мм төртбұрышты пішін – 1 дана.
Ø 60 х 6 мм B053-16 пішіні – 5 дана.
Ø 60 х 10 мм B053-17 пішіні – 5 дана.
Қосалқы ұстағыш – 5 дана.
Қағаз – 1 жиынтық.
Калибрлеуге арналған құм – 1 орама.
Ауа компрессоры, электрмен қоректендіру: 230 В – 1 дана.