О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2020 года № 511. Срок действия постановления - до 1 января 2021 года.
Примечание ИЗПИ!
Срок действия постановления - до 01.01.2021 (п.2 постановления).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 27-28, ст. 168) следующее изменение:
в Правилах использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 24-1 изложить в следующей редакции:
"24-1. В случае выделения средств из резерва Правительства Республики Казахстан на проектирование и строительство биофармацевтического завода по выпуску иммунобиологических препаратов, соответствующих требованиям и стандартам надлежащей производственной практики (GMP), а также строительство модульной больницы по лечению Covid-19 ходатайство представляется с приложением сводных расчетов без представления проектно-сметной документации.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и прекращает свое действие с 1 января 2021 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 13 тамыздағы № 511 қаулысы. Қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілді және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап өз қолданысын тоқтатты - ҚР Үкіметінің 13.08.2020 № 511 қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2021 бастап өз қолданысын тоқтатты - ҚР Үкіметінің 13.08.2020 № 511 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 27-28, 168-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларында:
24-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"24-1. Тиісті өндірістік практика (GMP) талаптары мен стандарттарына сәйкес келетін иммундық-биологиялық препараттарды шығаратын биофармацевтикалық зауытты жобалауға және салуға, сондай-ақ Covid-19 емдеу бойынша модульдық аурухана салуға Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлінген жағдайда өтінішхат жобалау-сметалық құжаттама ұсынылмай, жиынтық есеп-қисаптармен қоса ұсынылады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап өз қолданысын тоқтатады.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі А. Мамин