О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 118 "Об определении Единого контакт-центра"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2021 года № 27. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2023 года № 502.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06.2023 № 502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.04.2021.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 118 "Об определении Единого контакт-центра" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 15-16, ст. 81) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить Единым контакт-центром некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан".".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Бірыңғай байланыс орталығын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 118 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 27 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 502 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.06.2023 № 502 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.04.2021 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бірыңғай байланыс орталығын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 118 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 15-16, 81-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Бірыңғай байланыс орталығы болып айқындалсын.".
2. Осы қаулы 2021 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин