О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2021 года № 533.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" следующее дополнение:
Правила использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов, утвержденные указанным постановлением:
дополнить пунктом 18-2 следующего содержания:
"18-2. Возмещение расходов транспортных организаций по перевозке товаров, предоставленных Республике Казахстан иностранными государствами и международными организациями для оказания официальной гуманитарной помощи Республике Казахстан, для недопущения дальнейшего распространения коронавирусной инфекции COVID-19, осуществляется в течение восемнадцати месяцев со дня принятия решения Правительством Республики Казахстан о принятии официальной гуманитарной помощи Республикой Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 6 тамыздағы № 533 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидалары:
мынадай мазмұндағы 18-2-тармақпен толықтырылсын:
"18-2. COVID-19 коронавирус инфекциясының одан әрі таралуына жол бермеу мақсатында Қазақстан Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін шет мемлекеттер мен халықаралық ұйымдар Қазақстан Республикасына ұсынған тауарларды тасымалдау жөніндегі көлік ұйымдарының шығыстарын өтеу Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасының ресми ізгілік көмекті қабылдауы туралы шешім қабылдаған күннен бастап он сегіз ай ішінде жүзеге асырылады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин