О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2021 года № 560
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество в оплату акций некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан":
1) с баланса республиканского государственного учреждения "Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 14 тамыздағы № 560 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен республикалық мүлік:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" республикалық мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен;

2) с баланса республиканского государственного учреждения "Комитет государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 августа 2021 года № 560
Перечень республиканского имущества, передаваемого с баланса республиканского государственного учреждения "Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" в оплату акций некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
№ п/п Инвентарный номер Наименование имущества Единица измерения Площадь/ Количество

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 14 тамыздағы
№ 560 қаулысына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" республикалық мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с № Түгендеу нөмірі Мүліктің атауы Өлшем бірлігі Ауданы / Саны

1 2 3 4 5
1
231001000019
Земельный участок, Карагандинская область, Каркаралинский район, г.Каркаралинск, ул. Т.Аубакирова, соорж. 21, н.п. 2а
(кадастровый номер 09:143:001:601) (S= 0.0587 га)
га
0,0587
2
232101000109
Административное здание, Карагандинская область, Каркаралинский район, г. Каркаралинск, ул. Т.Аубакирова, сооружение 21, н.п. 2а
(кадастровый номер 09:143:001:601:1/2а) (пл.383,4 кв.м.)
кв.м.
383,4
3
231001000018
Земельный участок, Карагандинская область, г. Балхаш, ул. Ленина, д.37А
(кадастровый номер 09:108:002:106:1) (S= 0,0430 га)
га
0,0430
4
232101000110
Нежилое помещение, Карагандинская область, г. Балхаш, ул. Ленина, д. 37А, каб.102,105,107,109
(кадастровый номер 09:108:002:106:1:2/А) (пл.46.4 кв.м.)
кв.м.
46,4
5
231001000020
Земельный участок, Карагандинская область, г. Караганда, район имени Казыбек би, ул. Абая, строение 72/2
(кадастровый номер 09:142:117:288) (S=0,0618га)
га
0,0618
6
232101000111
Часть административного здания, Карагандинская область, г. Караганда, район имени Казыбек би, ул. Абая, строение 72/2
(кадастровый номер 09:142:117:288:1:3) (пл. 814.4 кв.м.)
кв.м.
814,4
7
231001000021
Земельный участок, Карагандинская область, г. Сарань, ул. Жамбыла д. 85/3 (кадастровый номер 09:144:007:289) (S=0,1942га)
га
0,1942
8
232101000115
Административное здание, Карагандинская область, г. Сарань, ул. Жамбыла, д. 85/3 (кадастровый номер 09:144:007:289:1/А) (пл.734,5 кв.м.)
кв.м.
734,5
9
231001000022
Земельный участок, Карагандинская область, Улытауский район, с.о. Улытауский, с. Улытау, ул. Аманкельды, уч. 29а (кадастровый номер 09:106:001:712) (S=0,0696га)
га
0,0696
10
232101000116
Служебное помещение, Карагандинская область, Улытауский район, с.о.Улытауский, с. Улытау, ул. Аманкельды, 29а (кадастровый номер 09:106:001:712:1/А) (пл.29,3 кв.м.)
кв.м
29,3
11
231001000023
Земельный участок, Карагандинская область, г. Сатпаев, ул. Мәңгілік Ел, д. 4
(кадастровый номер 09:112:001:006) (S=0,0213га)
га
0,0213
12
232101000119
Помещение, Карагандинская область, г.Сатпаев, ул. Мәңгілік Ел, д. 4
(кадастровый номер 09:112:001:006/А) (пл.239,3 кв.м.)
кв.м.
239,3
13
231001000024
Земельный участок, Карагандинская область, Осакаровский район, п. Осакаровка, ул. Пристанционная, д. 12
(кадастровый номер 09:137:016:116 9)
(S=0,1609га, в т.ч.доля 0,0901га)
га
0,0901
14
232101000117
Административное здание, Карагандинская область, Осакаровский район, п. Осакаровка, ул. Пристанционная, д. 12
(кадастровый номер 09:137:016:116:9:002/А) (пл.693,3 кв.м)
кв.м.
693,3
15
231001000025
Земельный участок, Карагандинская область, г. Каражал, ул. Ленина д. 18
(кадастровый номер 09:110:004:439) (S=0,0629га)
га

1 2 3 4 5
1
231001000019
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Т.Әубәкіров көшесі, 21-ғимарат, 2а т.е.ү-ж. (кадастрлық нөмірі 09:143:001:601) (S= 0,0587 га)
га
0,0587
2
232101000109
Әкімшілік ғимарат, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Т. Әубәкіров көшесі, 21-ғимарат, 2а т.е.ү-ж. (кадастрлық нөмірі 09:143:001:601:1/2а) (ауд. 383, 4 ш.м.)
ш.м.
383,4
3
231001000018
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Ленин көшесі, 37А үй
(кадастрлық нөмірі 09:108:002:106:1) (S= 0,0430 га)
га
0,0430
4
232101000110
Тұрғын емес үй-жай, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Ленин көшесі, 37А үй, 102, 105, 107, 109-каб., (кадастрлық нөмірі 09:108:002:106:1:2/А) (ауд. 46.4 ш.м.)
ш.м.
46,4
5
231001000020
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, Абай көшесі, 72/2 құрылыс (кадастрлық нөмірі 09:142:117:288) (S=0,0618 га)
га
0,0618
6
232101000111
Әкімшілік ғимараттың бір бөлігі, Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, Абай көшесі, 72/2 құрылыс (кадастрлық нөмірі 09:142:117:288:1:3) (ауд. 814.4 ш.м.)
ш.м.
814,4
7
231001000021
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 85/3 үй (кадастрлық нөмірі 09:144:007:289) (S=0,1942 га)
га
0,1942
8
232101000115
Әкімшілік ғимарат, Қарағанды облысы, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 85/3 үй (кадастрлық нөмірі 09:144:007:289:1/А) (ауд. 734,5 ш. м.)
ш.м.
734,5
9
231001000022
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау а.о., Ұлытау ауылы, Аманкелді көшесі, 29а учаскесі (кадастрлық нөмірі 09:106:001:712) (S=0,0696 га)
га
0,0696
10
232101000116
Қызметтік үй-жай, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау а.о., Ұлытау ауылы, Аманкелді көшесі, 29а (кадастрлық нөмірі 09:106:001:712:1/А) (ауд. 29,3 ш. м.)
ш.м
29,3
11
231001000023
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, Мәңгілік Ел көшесі, 4-үй (кадастрлық нөмірі 09:112:001:006) (S=0,0213 га)
га
0,0213
12
232101000119
Ғимарат, Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, Мәңгілік Ел көшесі, 4-үй (кадастрлық нөмірі 09:112:001:006/А) (ауд. 239,3 ш. м.)
ш.м.
239,3
13
231001000024
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаров кенті, Пристанционная көшесі, 12-үй (кадастрлық нөмірі 09:137:016: 116 9) (S=0,1609 га, оның ішінде үлесі 0,0901 га)
га
0,0901
14
232101000117
Әкімшілік ғимарат, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаров кенті, Пристанционная көшесі, 12-үй, (кадастрлық нөмірі 09:137:016:116:9:002/А) (ауд. 693, 3 ш. м)
ш.м.
693,3
15
231001000025
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18-үй (кадастрлық нөмірі 09:110:004:439) (S=0,0629 га)
га

0,0629
16
232101000114
Здание административного учреждения, Карагандинская область, г. Каражал, ул. Ленина д. 18
(кадастровый номер 09:110:004:439:1) (пл.550,6 кв.м.)
кв.м.
550,6
17
231001000026
Земельный участок, Карагандинская область, район Бухар-Жырауский, п. Ботакара, ул. Шопана д. 3,
(кадастровый номер 09:140:022:709) (S=0,0690 га)
га
0,0690
18
232101000118
Здание АБК, Карагандинская область, район Бухар-Жырауский, п. Ботакара, ул. Шопанай д. 3 (кадастровый номер 09:140:022:709:1/А) (пл.312,7 кв.м).
кв.м.
312,7
19
231001000027
Земельный участок, Карагандинская область, Абайский район, г. Абай, ул. Абая, строение 54 (кадастровый номер 09:141:007:046)
(S=0,1800, в т.ч. доля 0,0735га)
га
0,0735
20
232101000112
Часть административного здания, Карагандинская область, Абайский район, г. Абай, ул. Абая, строение 54
(кадастровый номер 09:141:007:046:2/А) (пл. 177.4кв.м.)
кв.м.
177,4
21
231001000028
Земельный участок, Карагандинская область, Нуринский район, п. Нура, ул. Сулейменовых, строение 2/2
(кадастровый номер 09:136:032:454) (S=0,0665га)
га
0,0665
22
232101000113
Здание, Карагандинская область, Нуринский район, п. Нура,
ул. Сулейменовых, строение 2/2,
(кадастровый номер 09:136:032:000:1/А) (пл.380,8 кв.м.)
кв.м.
380,8
23
232101000139
Административное здание, Жамбылская область, г. Тараз, ул. Колбасшы Койгельди, здание 158А
(кадастровый номер 06:097:001:115:2:158А/А) (пл. 1663.8 кв.м.)
На земельном участке, Жамбылская область, г. Тараз, ул. Колбасшы Койгельди, здание 158А
(кадастровый номер 06:097:001:115:2) (S= 0.6547 га)
кв.м./га
1663,8/0,6547
24

0,0629
16
232101000114
Әкімшілік мекеменің ғимараты, Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18-үй (кадастрлық нөмірі 09:110:004:439:1) (ауд. 550,6 ш. м.)
ш.м.
550,6
17
231001000026
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Шопанай көшесі, 3-үй (кадастрлық нөмірі 09:140:022:709) (S=0,069 га)
га
0,0690
18
232101000118
ӘӨК ғимараты, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Шопанай көшесі, 3-үй (кадастрлық нөмірі 09:140:022:709:1/А) (ауд. 312,7 ш.м.)
ш.м.
312,7
19
231001000027
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Абай көшесі, 54-құрылыс (кадастрлық нөмірі 09:141:007: 046) (S=0,1800, оның ішінде үлесі 0,0735 га)
га
0,0735
20
232101000112
Әкімшілік ғимараттың бір бөлігі, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Абай көшесі, 54-құрылыс (кадастрлық нөмірі 09:141:007:046:2/А) (ауд. 177.4 ш.м.)
ш.м.
177,4
21
231001000028
Жер учаскесі, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Нұра кенті, Сүлейменовтер көшесі, 2/2 құрылыс (кадастрлық нөмірі 09:136:032:454) (S=0,0665 га)
га
0,0665
22
232101000113
Ғимарат, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Нұра кенті, Сүлейменовтер көшесі, 2/2 құрылыс (кадастрлық нөмірі 09:136:032:000:1/А) (ауд. 380,8 ш. м.)
ш.м.
380,8
23
232101000139
Әкімшілік ғимарат, Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қолбасшы Қойгелді көшесі, 158А ғимарат (кадастрлық нөмірі 06:097:001:115:2:158А/ А) (ауд. 1663.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қолбасшы Қойгелді көшесі, 158А ғимараты
(кадастрлық нөмірі 06:097:001:115:2) (S= 0,6547 га)
ш.м./га
1663,8/0,6547
24

232101000104
Административное здание, Жамбылская область, г. Тараз, ул. Колбасшы Койгелды 158а
(кадастровый номер 06:097:001:115;2:158А/А-) (пл. 680.8 кв.м.)
На земельном участке, Жамбылская область, г. Тараз, ул. Колбасшы Койгельди, здание 158А
(кадастровый номер 06:097:001:115:2) (S= 0.6547 га)
кв.м.
680,8
25
232101000105
Административное здание, Жамбылская область, Таласский район, г.Каратау, ул.Алия Молдагулова д. 49 (кадастровый номер 06:099:001:123:9:49/А) (пл.275,2 кв.м.)
На земельном участке, Жамбылская область, Таласский район, г. Каратау, ул. Алия Молдагулова,д. 49
(кадастровый номер 06:099:001:123:9) (S= 0.155 га)
кв.м./га
275,2/0,155
26

232101000104
Әкімшілік ғимарат, Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қолбасшы Қойгелді көшесі, 158А ғимараты (кадастрлық нөмірі 06:097:001:115;2:158А/А) (ауд. 680.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Колбасшы Қойгелді көшесі, 158А ғимараты
(кадастрлық нөмірі 06:097:001:115:2) (S= 0.6547 га)
ш.м.
680,8
25
232101000105
Әкімшілік ғимарат, Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі, 49-үй (кадастрлық нөмірі 06:099:001:123:9:49/А) (ауд. 275,2 ш.м.)
Жер учаскесі, Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі, 49-үй (кадастрлық нөмірі 06:099:001:123:9) (S= 0.155 га)
ш.м./га
275,2/0,155
26

232101000106
Административное здание, Жамбылская область, Жамбылский район, с.о Асинский, с. Аса, ул. Абай, здание 127 (кадастровый номер 06:099:001:123:9:49/А) (пл.275,2 кв.м.)
На земельном участке, Жамбылская область, Жамбылский район, с.о Асинский, с. Аса, ул. Абай, здание 127
(кадастровый номер 06:088:014:640) (S= 0.0817 га)
кв.м./га
275,2/0,0817
27
232101000107
Административное здание, Жамбылская область, Мойынкумский район, с. Мойынкум, ул. К.Рыскулбекова, 2К (кадастровый номер 06:093:028:922/А) (пл. 214.5 кв.м.)
Сарай, Жамбылская область, Мойынкумский район, с. Мойынкум, ул. К.Рыскулбекова, 2 К
(кадастровый номер 06:093:028:922/Г) (пл. 59.9 кв.м.)
На земельном участке, Жамбылская область, Мойынкумский район, с. Мойынкум, ул. К.Рыскулбекова, 2 К
(кадастровый номер 06:093:028:922) (S= 0.2567 га)
кв.м./га
274,4/0,2567
28
232101000143
Пристройка, Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, с.о. Чапаевский, с. Чапаев, пер. Акжаик, д. 2 (кадастровый номер 08:131:001:740:2/А1) (пл. 60,9 кв.м.)
Пристройка, Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, с.о.Чапаевский, с. Чапаев, пер. Акжаик, д. 2 (кадастровый номер 08:131:001:740:2/А2) (пл. 5.9 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, с.о. Чапаевский, с. Чапаев, пер. Акжаик, д. 2
(кадастровый номер 08:131:001:740:2)
кв.м.

232101000106
Әкімшілік ғимараты, Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Аса а.о., Аса ауылы, Абай көшесі, 127-ғимарат (кадастрлық нөмірі 06:099:001:123:9:49/А) (ауд. 275,2 ш. м.)
Жер учаскесі, Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Аса а.о., Аса ауылы, Абай көшесі, 127-ғимараты (кадастрлық нөмірі 06:088:014:640) (S= 0.0817 га)
ш.м./га
275,2/0,0817
27
232101000107
Әкімшілік ғимарат, Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, 2 К (кадастрлық нөмірі 06: 093: 028: 922/А) (ауд. 214.5 ш.м.)
Сарай, Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, 2 К (кадастрлық нөмірі 06:093:028:922/Г) (ауд. 59.9 ш.м.)
Жер учаскесі, Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, 2 К
(кадастрлық нөмірі 06:093:028:922) (S= 0.2567 га)
ш.м./га
274,4/0,2567
28
232101000143
Жапсаржай, Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев а.о., Чапаев ауылы, Ақжайық тұйық көшесі, 2-үй (кадастрлық нөмірі 08:131:001:740:2/А1) (ауд. 60,9 ш. м.)
Жапсаржай, Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев а.о., Чапаев ауылы, Ақжайық тұйық көшесі, 2-үй (кадастрлық нөмірі 08:131:001:740:2/А2) (ауд. 5.9 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев а.о., Чапаев ауылы, Ақжайық тұйық көшесі, 2-үй (кадастрлық нөмірі 08:131:001:740:2)
ш.м.

66,8
29
232101000144
Административное здание, Западно-Казахстанская область,
Бурлинский район, г. Аксай, ул. Железнодорожная, д. 123А
(кадастровый номер 08:129:005:856:1/А) (пл. 513.0кв.м.)
Пристройка, Западно-Казахстанская область,
Бурлинский район, г. Аксай, ул. Железнодорожная, д. 123А
(кадастровый номер 08:129:005:085:6/а1) (пл. 5.6 кв.м.)
Пристройка, Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, г. Аксай, ул. Железнодорожная, д. 123А
(кадастровый номер 08:129:005:085:6/а2) (пл. 5.6 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область,
Бурлинский район, г. Аксай, ул. Железнодорожная, д. 123А
(кадастровый номер 08:129:005:085)
кв.м.

66,8
29
232101000144
Әкімшілік ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі, 123А үй (кадастрлық нөмірі 08:129:005:856:1/А) (ауд. 513.0 ш.м.)
Жапсаржай, Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі, 123А үй (кадастрлық нөмірі 08:129:005:085:6/а1) (ауд. 5.6 ш.м.)
Жапсаржай, Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі, 123А үй (кадастрлық нөмірі 08:129:005:085:6/а2) (ауд. 5.6 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі, 123А үй (кадастрлық нөмірі 08:129:005:085:6)
ш.м.

524,2
30
232101000029
Сарай, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о.
Таскалинский, с.Таскала, ул. Жукова, д.25
(кадастровый номер 08:124:023:045/2) (пл. 27.65 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045)
кв.м.
27,65
31
232101000030
Здание, Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, с.о. Сайхинский, с. Сайхин, ул. Бергалиев, здание 1
(кадастровый номер 08:126:013:113:2:1/А) (пл. 101.6 кв.м.)
На земельном участке, Западно- Казахстанская область, Бокейординский район, с.о. Сайхинский, с. Сайхин, ул. Бергалиев, здание 1
(кадастровый номер 08:126:013:113:2:1) (S= 0.217 га)
кв.м./га

524,2
30
232101000029
Сарай, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы,Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08:124:023:045/2) (ауд. 27.65 ш. м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08:124:023:045)
ш.м.
27,65
31
232101000030
Ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Сайхин а.о., Сайхин ауылы, Берғалиев көшесі, 1-ғимарат (кадастрлық нөмірі 08:126:013:113:2:1/А) (ауд. 101.6 ш.м. )
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Сайхин а.о., Сайхин ауылы, Берғалиев көшесі, 1-ғимараты (кадастрлық нөмірі 08:126:013:113:2:1) (S= 0.217 га)
ш.м./га

101,6/0,217
32
232101000031
Нежилое здание, Западно-Казахстанская область, Теректинский район, с.о. Федоровский, с. Федоровка, ул. Сұнқар, здание 24 (кадастровый номер 08:125:001:105:5:24/часть А) (пл. 282.0 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Теректинский район, с.о. Федоровский, с. Федоровка, ул. Сұнқар, здание 24
(кадастровый номер 08:125:001:105:5) (S= 0.2267 га)
кв.м./га
282,0/0,2267
33
232101000032
Административное здание (заборы), Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, с.о. Жангалинский, с. Жангала, ул. Халыктар Достыгы, д. 63, пом. 1
(кадастровый номер 08:115:040:231:9:1/А) (пл. 96.7 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, с.о. Жангалинский, с. Жангала, ул. Халыктар Достыгы, д. 63, пом. 1
(кадастровый номер 08:115:040:231:9) (S= 0.18 га)
кв.м./га
96,7/0,18
34
232101000033
Здание, Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, с.о. Каратобинский, с. Қаратөбе, ул. Курмангалиева, зд. 1
(кадастровый номер 08:120:035:490:1/А) (пл. 101.24 кв.м.)
На земельном участке, Западно- Казахстанская область, Каратобинский район, с.о. Каратобинский, с. Қаратөбе, ул. Курмангалиева, зд. 1
(кадастровый номер 08:120:035:490) (S= 0.1915 га)
кв.м./га
101,24/0,1915
35
232101000034
Административное здание, Западно-Казахстанская область, Жанибекский, с.о. Жанибекский, с. Жанибек, ул. Иманова, Здание 79
(кадастровый номер 08:116:037:139:1:79/А) (пл. 109.5 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Жанибекский, с.о. Жанибекский, с. Жанибек, ул. Иманова, здание 79
(кадастровый номер 08:116:037:139:1) (S= 5/2114 га)
кв.м./га
109,5/2114
36
232101000035
Административное здание с подвалом, Западно-Казахстанская область, Сырымский, с.о. Жымпитинский, с. Жымпитинский, ул.
Казахстанская, здание 11 н.п. 2
(кадастровый номер 08:122:034:007:1:2/А) (пл. 329.3 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Сырымский, с.о. Жымпитинский, с.Жымпитинский, ул. Казахстанская, здание 11 н.п. 2
(кадастровый номер 08:122:034:007) (S= 0.0703 га)
Пристройка, Западно-Казахстанская область, Сырымский, с.о. Жымпитинский, с. Жымпитинский, ул. Казахстанская, здание 11 н.п. 2
(кадастровый номер 08:122:034:007:1:2/а1) (пл. 26.4 кв.м.)
Административное здание с подвалом, Западно-Казахстанская область,Сырымский, с.о. Жымпитинский, с. Жымпитинский, ул.
Казахстанская, здание 11 н.п. 2
(кадастровый номер 08:122:034:007:1/А) (пл. 157.9 кв.м.)
Пристройка, Западно-Казахстанская область, Сырымский, с.о. Жымпитинский, с. Жымпитинский, ул. Казахстанская, здание 11 н.п. 2
(кадастровый номер 08:122:034:007:1:2/а2) (пл. 7.2 кв.м.)
кв.м./га

101,6/0,217
32
232101000031
Ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоров а.о., Федоровка ауылы, Сұңқар көшесі, 24-ғимарат (кадастрлық нөмірі 08:125:001:105:5:24/А бөлігі) (ауд. 282.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоров а.о., Федоровка ауылы, Сұңқар көшесі, 24-ғимараты (кадастрлық нөмірі 08:125:001:105:5) (S= 0.2267 га)
ш.м./га
282,0/0,2267
33
232101000032
Әкімшілік ғимарат (қоршаулар), Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала а.о., Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесі, 63-үй, 1-үй-жай (кадастрлық нөмірі 08:115:040:231:9:1/А) (ауд. 96.7 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала а.о., Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесі, 63-үй, 1-үй-жай (кадастрлық нөмірі 08:115:040:231:9) (S= 0.18 га)
ш.м./га
96,7/0,18
34
232101000033
Ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе а.о., Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесі, 1-ғимарат (кадастрлық нөмірі 08:120:035:490:1/А) (ауд. 101.24 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе а.о., Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесі, 1-ғимараты (кадастрлық нөмірі 08:120:035:490) (S= 0.1915 га)
ш.м./га
101,24/0,1915
35
232101000034
Әкімшілік ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек а.о., Жәнібек ауылы, Иманов көшесі, 79-ғимарат (кадастрлық нөмірі 08:116:037:139:1:79/А) (ауд. 109.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек а.о., Жәнібек ауылы, Иманов көшесі, 79-ғимараты (кадастрлық нөмірі 08:116:037:139:1) (S= 2114 ш.м.)
ш.м./га
109,5/2114
36
232101000035
Әкімшілік ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты а.о., Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 11-ғимарат, 2 т.е. ү-ж. (кадастрлық нөмірі 08:122:034:007:1:2/А) (ауд. 329.3 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Сырым, Жымпиты а.о., Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 11-ғимарат, 2 т.е. ү-ж (кадастрлық нөмірі 08:122:034:007) (S= 0.0703 га)
Жапсаржай, Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты а.о., Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 11-ғимарат, 2 т.е. ү-ж. (кадастрлық нөмірі 08:122:034:007:1:2/а1) (ауд. 26.4 ш.м.)
Әкімшілік ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты а.о., Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 1-ғимарат, 2 т.е. ү-ж. (кадастрлық нөмірі 08:122:034:007:1/А) (ауд. 157.9 ш.м.)
Жапсаржай, Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты а.о., Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 11-ғимарат, 2 т.е. ү-ж. (кадастрлық нөмірі 08:122:034:007:1:2/а2) (ауд. 7.2 ш.м.)
ш.м./га

520,8/0,0703
37
232101000036
Здание, Западно-Казахстанская область, г. Уральск, ул. Жамбыла,
д. 81
(кадастровый номер 08:130:025:520:81/И) (пл. 503.9кв.м.)
Пристройка, Западно-Казахстанская область, г.Уральск, ул. Жамбыла, д. 81
(кадастровый номер 08:130:025:520:81/И2) (пл. 41.7 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, г.Уральск, ул. Жамбыла, д. 81
(кадастровый номер 08:130:025:520) (S= 0.2315 га)
Трансформаторная, Западно-Казахстанская область, г.Уральск, ул. Жамбыла, д. 81
(кадастровый номер 08:130:025:607:81/Р) (пл. 47.3 кв.м.)
Канализационная насосная станция, Западно-Казахстанская область, г. Уральск, ул. Жамбыла, д. 81
(кадастровый номер 08:130:025:607:81/С) (пл. 16,2 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, г.Уральск, ул. Жамбыла, д. 81

520,8/0,0703
37
232101000036
Ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81-үй
(кадастрлық нөмірі 08:130:025:520:81/И) (ауд. 503.9 ш.м.)
Жапсаржай, Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 8 -үй
(кадастрлық нөмірі 08:130:025:520:81/И2) (ауд. 41.7 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81-үй
(кадастрлық нөмірі 08:130:025:520) (S= 0.2315 га)
Трансформатор, Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81-үй
(кадастрлық нөмірі 08:130:025:607:81/Р) (ауд. 47.3 ш.м.)
Кәріздік сорғы станциясы, Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81-үй
(кадастрлық нөмірі 08:130:025:607:81/С) (ауд. 16,2 ш. м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81-үй

(кадастровый номер 08:130:025:607) (S= 0.0576 га)
кв.м./га
611,8/0,2891
38
232101000037
Жилая пристройка, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045/А2) (пл. 21.9 кв.м.)
Административное здание, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045/А) (пл. 128.5 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045) (S= 0.1968 га)
кв.м./га

(кадастрлық нөмірі 08:130:025:607) (S= 0.0576 га)
ш.м./га
611,8/0,2891
38
232101000037
Тұрғын үй жапсаржайы, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй
(кадастрлық нөмірі 08:124:023:045/А2) (ауд. 21.9 ш.м.)
Әкімшілік ғимарат, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй
(кадастрлық нөмірі 08:124:023:045/А) (ауд. 128.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08: 124: 023: 045) (S= 0.1968 га)
ш.м./га

150,4/0,1968
39
232101000038
Баня, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045/3) (пл. 21.33 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045)
кв.м.
21,33
40
232101000039
Гараж, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045/1) (пл. 28.44 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045)
кв.м.
28,44
41
232101000040
Летняя кухня, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с.Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045/4) (пл. 21,62 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045)
кв.м.
21,62
42

150,4/0,1968
39
232101000038
Монша, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй
(кадастрлық нөмірі 08:124:023:045/3) (ауд. 21.33 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй
(кадастрлық нөмірі 08:124:023:045)
ш.м.
21,33
40
232101000039
Гараж, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08:124:023:045/1) (ауд. 28.44 ш. м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08:124:023:045)
ш.м.
28,44
41
232101000040
Жазғы ас үй, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08:124:023:045/4) (ауд. 21,62 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08:124:023:045)
ш.м.
21,62
42

232101000041
Забор, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045/I) (пл. 1,0 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045)
кв.м.
1,0
43
232101000042
Сарай, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о.
Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова д. 25 (кадастровый номер 08:124:023:045/5) (пл. 21,15 кв.м.)
На земельном участке, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, с.о. Таскалинский, с. Таскала, ул. Жукова, д. 25
(кадастровый номер 08:124:023:045)
кв.м.
21,15
44

232101000041
Қоршау, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй
(кадастрлық нөмірі 08:124:023:045/I) (ауд. 1,0 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08:124:023:045)
ш.м.
1,0
43
232101000042
Сарай, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй
(кадастрлық нөмірі 08:124:023:045/5) (ауд. 21,15 ш.м.)
Жер учаскесі, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а.о., Тасқала ауылы, Жуков көшесі, 25-үй (кадастрлық нөмірі 08:124:023:045)
ш.м.
21,15
44

360,5/0,198
46
232101000067
Административное здание, Алматинская область, Алакольский район, г. Ушарал, ул. 8 Март, зд. 63,
(кадастровый номер 03:271:003:1270:1/А) (пл. 668.2 кв.м.)
На земельном участке, Алматинская область, Алакольский район, г. Ушарал, ул. 8 Март, зд. 63
(кадастровый номер 03:271:003:127:0) (S=0.0672 га)
кв.м./га
668,2/0,0672
47
232101000068
Нежилое строение, Алматинская область, Коксуский район, с.о.
Балпыкский, с. Балпык би, ул. И. Измайлов, зд. 10,
(кадастровый номер 03:261:003:505:10/А) (пл. 468.8кв.м.)
Нежилое строение, Алматинская область, Коксуский район, с.о.
Балпыкский, с. Балпык би, ул. И. Измайлов, зд. 10,
(кадастровый номер 03:261:003:505:10/Б) (пл. 46.9 кв.м.)
На земельном участке, Алматинская область, Коксуский район, с.о.
Балпыкский, с. Балпык би, ул. И. Измайлов, зд. 10,
(кадастровый номер 03:261:003:505) (S=1240.98 кв.м.)
кв.м./га
515,7/1240,98
48
232101000069
Административное здание, Алматинская область, Каратальский район, г. Үштөбе, пр. Абылай хана, строение 22
(кадастровый номер 03:270:012:732:1/А) (пл. 513.4 кв.м.)
На земельном участке, Алматинская область, Каратальский район, г.Үштөбе, пр. Абылай хана, строение 22
(Кадастровый номер 03:270:012:732) (S=0.2269 га)
кв.м./га
513,4/0,2269
49
232101000070
Контора, Алматинская область, Енбекшиказахский район, с.о.
Шелекский, с. Шелек, ул. Бижанова, д. 100
(кадастровый номер 03:044:255:117:4:/А) (пл. 648.7 кв.м.)
Крыльцо, Алматинская область, Енбекши казахский район, с.о.
Шелекский, с. Шелек, ул. Бижанова, д. 100
(кадастровый номер 03:044:255:117:4:/а) (пл. 0,0 кв.м.)
На земельном участке, Алматинская область, Енбекшиказахский район, с.о. Шелекский, с. Шелек, ул. Бижанова, д. 100
(кадастровый номер 03:044:255:117:4) (S=0.2225 га)
Административное здание, Алматинская область, Енбекшиказахский район, с.о. Шелекский, с. Шелек, ул. Бижанова, д. 100
(кадастровый номер 03:044:255:117:4:1/А) (пл. 589.3 кв.м.)
Котельная, Алматинская область, Енбекшиказахский район, с.о. Шелекский, с. Шелек, ул. Бижанова, д. 100
(кадастровый номер 03:044:255:117:4:/А1) (пл. 28.1кв.м.)
кв.м./га
1266,1/0,2225
50
232101000071
Административное здание, Алматинская область, г. Текели, ул. Тауелсіздік, д. 9
(кадастровый номер 03:269:007:133:09) (пл. 1034.5 кв.м.)
На земельном участке, Алматинская область, г. Текели, ул. Тауелсіздік, д. 9
(кадастровый номер 03:269:007:133:09) ( S=0.0591 га)
кв.м./га
1034,5/0,0591
51
232101000072
Административное здание, Алматинская область, Аксуский район, с.о. Жансугуровский, с. Жансугуров, ул. Желтоқсан, строение 1 Б
(кадастровый номер 03:254:052:322:1/А) (пл. 74.5кв.м.)
На земельном участке, Алматинская область, Аксуский район, с.о. Жансугуровский, с. Жансугуров, ул. Желтоқсан, строение 1 Б

360,5/0,198
46
232101000067
Әкімшілік ғимарат, Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, 8 март көшесі, 63-ғимарат,
(кадастрлық нөмірі 03:271:003:1270:1/А) (ауд. 668.2 ш.м.)
Жер учаскесі, Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, 8 март көшесі, 63-ғимарат (кадастрлық нөмірі 03:271:003:127:0) (S=0.0672 га)
ш.м./га
668,2/0,0672
47
232101000068
Тұрғын емес құрылыс, Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық а.о., Балпық би ауылы, И.Измайлов көшесі, 10-ғимарат, (кадастрлық нөмірі 03:261:003:505:10/А) (ауд. 468.8 ш.м.)
Тұрғын емес құрылысы, Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық а.о., Балпық би ауылы, И.Измайлов көшесі, 10-ғимарат, (кадастрлық нөмірі 03:261:003:505:10/Б) (ауд. 46.9 ш.м.)
Жер учаскесі, Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық а.о, Балпық би ауылы, И.Измайлов көшесі, 10-ғимараты (кадастрлық нөмірі 03:261:003:505) (S=1240.98 ш.м.)
ш.м./га
515,7/1240,98
48
232101000069
Әкімшілік ғимарат, Алматы облысы, Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Абылайхан даңғылы, 22-құрылыс (кадастрлық нөмірі 03:270:012:732:1/А) (ауд. 513.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Алматы облысы, Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Абылайхан даңғылы, 22-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 03:270:012:732) (S=0.2269 га)
ш.м./га
513,4/0,2269
49
232101000070
Кеңсе, Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100-үй
(кадастрлық нөмірі 03:044:255:117:4:/А) (ауд. 648.7 ш.м.)
Кіреберіс, Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100-үй
(кадастрлық нөмірі 03:044:255:117:4:/а) (ауд. 0,0 ш.м.)
Жер учаскесі, Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек а.о., Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100-үй (кадастрлық нөмірі 03:044:255:117:4) (S=0.2225 га)
Әкімшілік ғимарат, Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек а.о., Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100-үй (кадастрлық нөмірі 03:044:255:117:4:1/А) (ауд. 589.3 ш.м.)
Қазандық, Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы а.о., Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100-үй (кадастрлық нөмірі 03:044:255:117:4:/А1) (ауд. 28.1 ш.м.)
ш.м./га
1266,1/0,2225
50
232101000071
Әкімшілік ғимарат, Алматы облысы, Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 9-үй
(кадастрлық нөмірі 03:269:007:133:09) (ауд. 1034.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Алматы облысы, Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 9-үй
(кадастрлық нөмірі 03:269:007:133:09) S=0.0591 га)
ш.м./га
1034,5/0,0591
51
232101000072
Әкімшілік ғимарат, Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров а.о., Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі, 1 Б құрылыс (кадастрлық нөмірі 03:254:052:322:1/А) (ауд. 74.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров а.о., Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі, 1 Б құрылыс

(кадастровый номер 03:254:052:322) ( S=0.0826 га)
кв.м./га
74,5/0,0826
52
232101000073
Административное здание, Павлодарская область, р-н Щербактинский, с.о. Шарбактинский, с. Шарбакты, ул. Малайсары Тархана, здание 42/1
(кадастровый номер 14:213:100:339:1/А) (пл. 239.3 кв.м.)
На земельном участке, Павлодарская область, р-н Щербактинский, с.о. Шарбактинский, с. Шарбакты, ул. Малайсары Тархана, здание 42/1
(кадастровый номер 14:213:100:339) (S= 0.33 га)
кв.м./га
239,3/0,33
53
232101000074

(кадастрлық нөмірі 03:254:052:322) (S=0.0826 га)
ш.м./га
74,5/0,0826
52
232101000073
Әкімшілік ғимарат, Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты а.о., Шарбақты ауылы, Малайсары Тархан көшесі, 42/1 ғимарат
(кадастрлық нөмірі 14:213:100:339:1/А) (ауд. 239.3 ш.м.)
Жер учаскесі, Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты а.о., Шарбақты ауылы, Малайсары Тархан көшесі, 42/1 ғимараты
(кадастрлық нөмірі 14: 213: 100: 339) (S= 0.33 га)
ш.м./га
239,3/0,33
53
232101000074

Часть административного здания, Павлодарская область, г. Павлодар, ул. Толстого, строение 10, н.п. 2
(кадастровый номер 14:218:012:124:3:626:3/А) (пл. 197.2 кв.м.)
На земельном участке, Павлодарская область, г. Павлодар, ул. Толстого, строение 10, н.п. 2
(кадастровый номер 14:218:012:124:3) (S= 0.0221 га)
кв.м./га
197,2/0,0221
54
232101000075
Служебное помещение, Павлодарская область,Майский район, с.о. Коктубекский, с. Коктобе, ул. Сакена Сейфуллина, строение 13
(кадастровый номер 14:210:028:292:1/А) (пл. 93.7кв.м.)
На земельном участке, Павлодарская область, Майский район, с.о. Коктубекский, с. Коктобе, ул. Сакена Сейфуллина, строение 13
(кадастровый номер 14:210:028:292) (S= 0.0252 га)
кв.м./га
93,7/0,0252
55
232101000076
Административное здание, Павлодарская область, г. Павлодар, ул. Михаила Исиналиева, строение 24, н.п. 1
(кадастровый номер 14:218:012:122:6:80:3) (пл. 1109.8 кв.м.)
На земельном участке, Павлодарская область, г. Павлодар, ул. Михаила Исиналиева, строение 24, н.п.1
(кадастровый номер 14:218:012:122:6) (S= 0.0454 га)
кв.м./га
1109,8/0,0454
56
232101000077
Административное здание, Павлодарская область,район Аққулы, с.о. Аққулы, с. Аққулы, ул. Ташимова, здание 114
(кадастровый номер 14:209:120:368:1/А) (пл. 314.8 кв.м.)
Здание котельной, Павлодарская область, район Аққулы, с.о. Аққулы, с. Аққулы, ул. Ташимова, здание 114

Әкімшілік ғимаратының бір бөлігі, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10-құрылыс, 2 т.е.ү-ж.
(кадастрлық нөмірі 14:218:012:124:3:626:3/А) (ауд. 197.2 ш.м.)
Жер учаскесі, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10-құрылыс, 2 т.е. ү-ж
(кадастрлық нөмірі 14:218:012:124:3) (S= 0.0221 га)
ш.м./га
197,2/0,0221
54
232101000075
Қызметтік үй-жай, Павлодар облысы, Май ауданы, Көктүбек а.о., Көктөбе ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 13-құрылыс (кадастрлық нөмірі 14:210:028:292:1/А) (ауд. 93.7 ш.м.)
Жер учаскесі, Павлодар облысы, Май ауданы, Көктүбек а.о., Көктөбе ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 13-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 14:210:028:292) (S= 0.0252 га)
ш.м./га
93,7/0,0252
55
232101000076
Әкімшілік ғимарат, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Михаил Есенәлиев көшесі, 24-құрылыс, 1 т.е. ү-ж.
(кадастрлық нөмірі 14:218:012:122:6:80:3) (ауд. 1109.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Михаил Есенәлиев көшесі, 24-құрылыс, 1 т.е. ү-ж
(кадастрлық нөмірі 14:218:012:122:6) (S= 0.0454 га)
ш.м./га
1109,8/0,0454
56
232101000077
Әкімшілік ғимарат, Павлодар облысы, Аққулы ауданы, Аққулы а.о., Аққулы ауылы, Тәшімов көшесі, 114-ғимарат
(кадастрлық нөмірі 14:209:120:368:1/А) (ауд. 314.8 ш.м.)
Қазандық ғимараты, Павлодар облысы, Аққулы ауданы, Аққулы а.о., Аққулы ауылы, Тәшімов көшесі, 114-ғимарат

(кадастровый номер 14:209:120:368:1/Б) (пл. 63.5 кв.м.)
На земельном участке, Павлодарская область,район Аққулы, с.о. Аққулы, с Аққулы, ул. Ташимова, здание 114
(кадастровый номер 14:209:120:368) (S= 0.1938 га)
кв.м./га
378,3/0,1938
57
232101000078
Административное здание, Павлодарская область, Иртышский район, с.о. Иртышский, с. Иртышск, ул. Исы Байзакова, строение 14
(кадастровый номер 14:216:003:572:1:15) (пл. 82.7 кв.м.)

(кадастрлық нөмірі 14:209:120:368:1/Б) (ауд. 63.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Павлодар облысы, Аққулы ауданы, Аққулы а.о., Аққулы ауылы, Тәшімов көшесі, 114-ғимараты
(кадастрлық нөмірі 14:209:120:368) (S= 0.1938 га)
ш.м./га
378,3/0,1938
57
232101000078
Әкімшілік ғимарат, Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс а.о., Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 14-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 14:216:003:572:1:15) (ауд. 82.7 ш.м.)

На земельном участке, Павлодарская область, Иртышский район, с.о. Иртышский, с. Иртышск, ул. Иса Байзакова, строение 14 (кадастровый номер 14:216:003:572) (S= 0.021 га)
кв.м./га
82,7/0,021
58
232101000079
Часть административного здания, Павлодарская область, Железинский район, с.о. Железинский, с. Железинка, ул. Квиткова, строение 7
(кадастровый номер 14:206:170:685:1/А) (пл. 249.7 кв.м.)
На земельном участке, Павлодарская область, Железинский район, с.о. Железинский, с. Железинка, ул. Квиткова, строение 7

Жер учаскесі, Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс а.о., Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 14-құрылыс (кадастрлық нөмірі 14:216:003:572) (S= 0.021 га)
ш.м./га
82,7/0,021
58
232101000079
Әкімшілік ғимаратының бір бөлігі, Павлодар облысы, Железин ауданы, Железин а.о., Железин ауылы, Квитков көшесі, 7-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 14:206:170:685:1/А) (ауд. 249.7 ш.м.)
Жер учаскесі, Павлодар облысы, Железин ауданы, Железин а.о., Железин ауылы, Квитков көшесі, 7-құрылыс

(кадастровый номер 14:206:170:685) (S= 0.0305 га)
кв.м./га
249,7/0,0305
59
232101000080
Здание, Кызылординская область, Казалинский район, п. Айтеке би, ул. Жанкожа Нурмухамедулы, д. 98А
(кадастровый номер 10:150:002:000:(57:0098:234Н/00364:234Н/003:64)/А)
(пл. 27.51 кв.м.)
кв.м.
27,51
60
232101000081
Административное здание, Кызылординская область, Аральский район, г. Аральск, ул. Карасакал Еримбет, здание 27/2
(кадастровый номер 10:147:008:000:(47:27-2:132Н/00147)/А) (пл. 126.4кв.м.)
На земельном участке, Кызылординская область, Аральский район, г. Аральск, ул. Карасакал Еримбет, здание 27/2
(кадастровый номер 10:147:008:000:(47:27-2:132)
кв.м.

(кадастрлық нөмірі 14:206:170:685) (S= 0.0305 га)
ш.м./га
249,7/0,0305
59
232101000080
Ғимарат, Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі, 98А үй
(кадастрлық нөмірі 10:150:002:000:(57:0098:234Н/00364:234Н/003: 64)/А) (ауд. 27.51 ш.м.)
ш.м.
27,51
60
232101000081
Әкімшілік ғимарат, Қызылорда облысы, Арал ауданы, Арал қаласы, Қарасақал Ерімбет көшесі, 27/2 ғимарат
(кадастрлық нөмірі 10:147:008:000:(47:27-2:132Н / 00147)/А) (ауд. 126.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Қызылорда облысы, Арал ауданы, Арал қаласы, Қарасақал Ерімбет көшесі, 27/2 ғимараты
(кадастрлық нөмірі 10:147:008:000:(47:27-2:132)
ш.м.

126,4
61
232101000082
Административное здание, Кызылординская область, Кармакшинский район, п. Жосалы, ул. Амангельди Иманов, здание 42Б
(кадастровый номер 10:151:001:213/А) (пл. 40,3 кв.м.)
На земельном участке, Кызылординская область, Кармакшинский район, п. Жосалы, ул. Амангельди Иманов, здание 42Б
(кадастровый номер 10:151:001:213)
кв.м.
40,3
62
232101000083
Помещение, Кызылординская область, Жалагашский район, п. Жалагаш, ул. Айтеке Би, строение 44
(кадастровый номер 10:148:003:162:2) (пл. 26,4 кв.м.)
На земельном участке, Кызылординская область, Жалагашский район, п. Жалагаш, ул. Айтеке Би, строение 44
(кадастровый номер 10:148:003:162:2)
кв.м.
26,4
63
232101000084
Административное здание, Кызылординская область, Жанакорганский район, п. Жанакорган, ул. Зулпыхар Мусаханов, д.2
(кадастровый номер 10:149:001:000:(4:002б:434Н/00405:434Н/00405)/А) (пл. 47.3кв.м.)
На земельном участке, Кызылординская область, Жанакорганский район, п.Жанакорган, ул. Зулпыхар Мусаханов, д.2
(кадастровый номер 10:149:001:000:(4:002б:434Н/00405:434)
кв.м.
47,3
64
232101000085
Контора, Кызылординская область, Шиелийский район, п. Шиели, ул. Турар Рыскулов, д. 70А
(кадастровый номер 10:154:000:000:(73:008*:380Ч/05703)/1) (пл. 40.4 кв.м.)
На земельном участке, Кызылординская область, Шиелийский район, п. Шиели, ул. Турар Рыскулов, д. 70А
(кадастровый номер 10:154:000:000:(73:008)
кв.м.
40,4
65
231001000010
Земельный участок, Восточно-Казахстанская область, Бородулихинский район, с.о. Бородулихинский, с. Бородулиха, ул. Молодежная, д. 25, н.п. 3
(кадастровый номер 05:241:002:123:4) (S= 0.0188 га.)
га
0,0188
66
232101000093
Административное здание, Восточно-Казахстанская область,
Бородулихинский район, с.о. Бородулихинский, с. Бородулиха, ул. Молодежная, д. 25, н.п. 3
(кадастровый номер 05:241:002:123:4:1/А) (пл. 188.0 кв.м.)
кв.м.
188,0
67
231001000011
Земельный участок, Восточно-Казахстанская область, Бескарагайский район, с.о. Бескарагайский, с. Бескарагай, ул.
Пушкина, здание 2А
(кадастровый номер 05:240:001:324.) (S= 3.76 га)
га
3,76
68
232101000091
Здание, Восточно-Казахстанская область, Бескарагайский район, с.о. Бескарагайский, с. Бескарагай, ул. Пушкина, зд. 2А
(кадастровый номер 05:240:001:324:2/Часть Д) (пл. 228.0 кв.м.)
кв.м.
228,0
69
231001000012
Земельный участок, Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, п. Глубокое, ул. Поповича,
д. 22, н.п. 5
(кадастровый номер 05:068:060:138.) (S= 0,2787 га)
га
0,2787
70
232101000088
Офис, Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, п.
Глубокое, ул. Поповича, д. 22, н.п. 5
(кадастровый номер 05:068:060:138:1/А) (пл. 286.8 кв.м.)
кв.м.

126,4
61
232101000082
Әкімшілік ғимарат, Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Амангелді Иманов көшесі, 42Б ғимараты
(кадастрлық нөмірі 10:151:001:213/А) (ауд. 40,3 ш.м.)
Жер учаскесі, Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Амангелді Иманов көшесі, 42б ғимараты
(кадастрлық нөмірі 10:151:001:213)
ш.м.
40,3
62
232101000083
Үй-жай, Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, Әйтеке би көшесі, 44-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 10:148:003:162:2) (ауд. 26,4 ш.м.)
Жер учаскесі, Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, Әйтеке би көшесі, 44-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 10:148:003:162:2)
ш.м.
26,4
63
232101000084
Әкімшілік ғимарат, Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кенті, Зұлпыхар Мұсаханов көшесі, 2-үй (кадастрлық нөмірі 10:149:001:000:(4:002б:434Н/00405:434Н/00405)/А) (ауд. 47.3 ш.м.)
Жер учаскесі, Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кенті, Зұлпыхар Мұсаханов көшесі, 2-үй
(кадастрлық нөмірі 10:149:001:000:(4:002б: 434)
ш.м.
47,3
64
232101000085
Кеңсе, Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Тұрар Рысқұлов көшесі, 70А үй
(кадастрлық нөмірі 10:154:000:000:(73:008*:38/05703)/1)
(ауд. 40.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Тұрар Рысқұлов көшесі, 70А үй (кадастрлық нөмірі 10:154:000:000:(73:008*:38)
ш.м.
40,4
65
231001000010
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Бородулиха ауданы, Бородулиха ауданы, Бородулиха а.о., Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25-үй, 3 т.е. ү-ж. (кадастрлық нөмірі 05:241:002:123:4) (S= 0.0188 га.)
га
0,0188
66
232101000093
Әкімшілік ғимарат, Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы, Бородулиха а.о., Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25-үй, 3 т.е. ү-ж. (кадастрлық нөмірі 05:241:002:123:4:1/А) (ауд. 188.0 ш.м.)
ш.м.
188,0
67
231001000011
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай а.о., Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2а ғимарат (кадастрлық нөмірі 05:240:001:324) (S= 3.76 га)
га
3,76
68
232101000091
Ғимарат, Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай а.о., Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2А ғимарат (кадастрлық нөмірі 05:240:001:324:2/Д бөлігі) (ауд. 228.0 ш.м.)
ш.м.
228,0
69
231001000012
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 22-үй, 5 т.е. ү-ж.
(кадастрлық нөмірі 05:068: 060: 138.) (S= 0.0205 га)
га
0,0205
70
232101000088
Кеңсе, Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 22-үй, 5 т.е. ү-ж.
(кадастрлық нөмірі 05:068:060:138:1/А) (ауд. 286.8 ш.м.)
ш.м.

286,8
71
231001000013
Земельный участок, Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, с.о. Калбатауский, с. Калбатау, ул. Достык, д.98/1
(кадастровый номер 05:068:060:138.) (S= 0.1385 га)
га
0,1385
72
232101000087
Здание, Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, с.о. Калбатауский, с. Калбатау, ул. Достык, д. 98/1
(кадастровый номер 05:243:001:782:3/А) (пл. 263.3 кв.м.)
Входная группа, Восточно- Казахстанская область, Жарминский район, с.о. Калбатауский, с. Калбатау, ул. Достык, д. 98/1
(кадастровый номер 05:243:001:782:2/а) (пл. 13.8 кв.м.)
кв.м.
277,1
73
231001000014
Земельный участок, Восточно-Казахстанская область, г. Усть-
Каменогорск, ул. Белинского, д. 37А
(кадастровый номер 05:085:052:850:2) (S= 0.2121 га)
га
0,2121
74
232101000092
Часть здания, Восточно-Казахстанская область, г. Усть-Каменогорск, ул. Белинского, д. 37А
(кадастровый номер 05:085:052:850:2/А) (пл. 462.3 кв.м.)
кв.м.
462,3
75
231001000015
Земельный участок, Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, п. Глубокое, ул. Поповича, д. 20, кв. 33
(кадастровый номер 05:068:060:061) (S= 0.0033 га)
га
0,0033
76
232101000090
Офис, Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, п.
Глубокое, ул. Поповича, д. 20, кв. 33
(кадастровый номер 05:068:060:061:1:33/А) (пл. 42.2 кв.м.)
кв.м.
42,2
77
231001000016
Земельный участок, Восточно-Казахстанская область,
Уланский район, п. Касыма Кайсенова, ул.З.Ахметова, здание 5, н.п. 4
(кадастровый номер 05:079:033:162:4) (S= 0.0191 га)
га
0,0191
78
232101000094
Административное помещение, Восточно-Казахстанская область, Уланский район, п. Касыма Кайсенова, ул. З.Ахметова, зд. 5, н.п. 4
(кадастровый номер 05:079:033:162:4:1:4/А) (пл. 124.0 кв.м.)
кв.м.
124,0
79
231001000017
Помещение, Восточно-Казахстанская область, Аягозский район, г. Аягоз, ул. А.Танирбергенова, д. 45А, кв. 6
(кадастровый номер 05:251:008:172:1:6/А) (пл 25.5 кв.м. )
На земельном участке, Восточно-Казахстанская область,
Аягозский район, г. Аягоз, ул. А.Танирбергенова, д.45А, кв. 6
(кадастровый номер 05:251:008:172:1:6)
кв.м.
25,5
80

286,8
71
231001000013
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Қалбатау а.о., Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98/1 үй
(кадастрлық нөмірі 05:068:060:138) (S= 0.1385 га)
га
0,1385
72
232101000087
Ғимарат, Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Қалбатау а.о., Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98/1 үй
(кадастрлық нөмірі 05:243:001:782:3/А) (ауд. 263.3 ш.м.)
Кіреберіс тобы, Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Қалбатау а.о., Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98/1
(кадастрлық нөмірі 05:243:001:782:2/а) (ауд. 13.8 ш.м.)
ш.м.
277,1
73
231001000014
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37А үй (кадастрлық нөмірі 05:085:052:850:2) (S= 0,2121 га)
га
0,2121
74
232101000092
Ғимараттың бір бөлігі, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37А үй (кадастрлық нөмірі 05:085:052:850:2/А) (ауд. 462.3 ш.м.)
ш.м.
462,3
75
231001000015
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 20-үй, 33-пәтер
(кадастрлық нөмірі 05:068:060:061) (S= 0.0033 га)
га
0,0033
76
232101000090
Кеңсе, Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 20-үй, 33-пәтер
(кадастрлық нөмірі 5:068:060:061:1:33/А) (ауд. 42.2 ш.м.)
ш.м.
42,2
77
231001000016
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, Қасым Қайсенов кенті, З.Ахметов көшесі, 5-ғимарат, 4 т.е.ү-ж.
(кадастрлық нөмірі 05:079:033:162:4) (S= 0,0191 га)
га
0,0191
78
232101000094
Әкімшілік үй-жай, Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, Қасым Қайсенов кенті, З.Ахметов көшесі, 5-ғимарат, 4 т.е. ү-ж. (кадастрлық нөмірі 05:079:033:162:4:1:4/А) (ауд. 124.0 ш.м.)
ш.м.
124,0
79
231001000017
Үй-жай, Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, А. Тәңірбергенов көшесі, 45А үй, 6-пәтер (кадастрлық нөмірі 05:251:008:172:1:6/А) (ауд. 25.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, А. Тәңірбергенов көшесі, 45А, 6-пәтер
(кадастрлық нөмірі 05:251:008:172:1:6)
ш.м.
25,5
80

232101000089
Земельный участок, Восточно-Казахстанская область, Аягозский район, г. Аягоз, ул. Танирбергенова, 45а (кадастровый номер 05:251:008:172)
га
0,2003
81
232101000095
Административное здание, Туркестанская область,
г. Арыс, ул. Ергобек, здание 109
(кадастровый номер 19:302:001:199:0/А) (пл. 752.3 кв.м.)
На земельном участке, Туркестанская область, г.Арыс, ул. Ергобек, здание 109
(кадастровый номер 19:302:001:199:0) (S=0.1242 га)
кв.м./га

232101000089
Жер учаскесі, Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, А.Тәңірбергенов көшесі, 45а (кадастрлық нөмірі 05:251:008:172)
га
0,2003
81
232101000095
Әкімшілік ғимарат, Түркістан облысы, Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, 109-ғимарат (кадастрлық нөмірі 19:302:001:199:0/А) (ауд. 752.3 ш.м.)
Жер учаскесі, Түркістан облысы, Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, 109 ғимараты
(кадастрлық нөмірі 19:302:001:199:0) (S=0.1242 га)
ш.м./га

752,3/0,1242
82
232101000096
Административное здание, Туркестанская область, Казыгуртский район, с.о.Казыгурт, с. Казыгурт,
ул. Д.Кунаев, зд. 90/3
(кадастровый номер 19:289:104:117:0:1/А) (пл. 517.8 кв.м.)
На земельном участке, Туркестанская область, Казыгуртский район, с.о. Казыгурт, с. Казыгурт, ул. Д.Кунаев, зд. 90/3
(кадастровый номер 19:289:104:117:0) (S= 0.07168 га)
кв.м./га
517,8/0,07168
83
232101000097
Административное здание, Туркестанская область, Жетысайский район, г. Жетысай, ул. Ахмета Яссауи, строение 21Б

752,3/0,1242
82
232101000096
Әкімшілік ғимарат, Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт а.о., Қазығұрт ауылы, Д. Қонаев көшесі, 90/3 ғимарат
(кадастрлық нөмірі 19:289:104:117:0:1/А) (ауд. 517.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт а.о., Қазығұрт ауылы, Д.Қонаев көшесі, 90/3 ғимараты
(кадастрлық нөмірі 19:289:104:117:0) (S= 0.07168 га)
ш.м./га
517,8/0,07168
83
232101000097
Әкімшілік ғимарат, Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Жетісай қаласы, Ахмет Яссауи көшесі, 21Б құрылыс

(кадастровый номер 19:303:011:919/А) (пл. 257.7 кв.м.)
Пристройка, Туркестанская область, Жетысайский район,
г. Жетысай, ул. Ахмета Яссауи, строение 21Б
(кадастровый номер 19:303:011:919/Г1) (пл. 9.8 кв.м.)
Туалет Туркестанская область, Жетысайский район,
г. Жетысай, ул. Ахмета Яссауи, строение 21Б
(кадастровый номер 19:303:011:919/Г2) (пл. 2.4 кв.м.)
Прихожая, Туркестанская область, Жетысайский район,
г. Жетысай, ул. Ахмета Яссауи, строение 21Б
(кадастровый номер 19:303:011:919/Г) (пл. 9.8 кв.м.)
На земельном участке, Туркестанская область, Жетысайский район,
г. Жетысай, ул. Ахмета Яссауи, строение 21Б
(кадастровый номер 19:303:011:919) (S= 0.090555 га)
кв.м./га
279,7/0,090555
84
232101000098
Административное здание, Туркестанская область, Байдибекский район , с.о. Шаянский, с. Шаян, ул. Турар Рыскулов, здание 36
(кадастровый номер 19:286:080:110:2:1/А) (пл. 192.7 кв.м.)
На земельном участке, Туркестанская область, Байдибекский район с.о. Шаянский, с. Шаян, ул. Турар Рыскулов, здание 36
(кадастровый номер 19:286:080:110:2) (S= 0.1423 га)
кв.м./га
192,7/0,1423
85
232101000099
Административное здание, Туркестанская область, Толебийский район, г. Ленгер, ул. Толе би, д. 366
(кадастровый номер 19:305:006:204:0:1/А) (пл. 458.2 кв.м.)
Котельная, Туркестанская область, Толебийский район, г. Ленгер, ул. Толе би, д. 366
(кадастровый номер 19:305:006:204:0:1/Г1) (пл. 11.0 кв.м.)
Туалет, Туркестанская область, Толебийский район, г. Ленгер, ул. Толе би, д. 366
(кадастровый номер 19:305:006:204:0:1/Г2) (пл. 11.0 кв.м.)
Крыльцо, Туркестанская область, Толебийский район, г. Ленгер, ул. Толе би, д. 366
(кадастровый номер 19:305:006:204:0:1/а1) (пл. 3.0 кв.м.)
На земельном участке, Туркестанская область, Толебийский район, г. Ленгер, ул. Толе би, д. 366
(кадастровый номер 19:305:006:204:0) (S= 0.2422 га)
Гараж, Туркестанская область, Толебийский район, г. Ленгер, ул. Толе би, д. 366
(кадастровый номер 19:305:006:204:0:1/Г) (пл. 92.0 кв.м.)
кв.м./га
575,2/0,2422
86
232101000100
Здание, Туркестанская область, Келесский район, с. Абай, ул.
Д.Конаев, строение 73
(кадастровый номер 19:296:229:118:3:4/І) (пл. 18.3 кв.м.)
На земельном участке, Туркестанская область, Келесский район, с. Абай, ул. Д.Конаев, строение 73
(кадастровый номер 19:296:229:118:3) (S= 0.0832 га)
кв.м./га

(кадастрлық нөмірі 19:303:011:919/а) (ауд. 257.7 ш.м.)
Жапсаржай, Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Жетісай қаласы, Ахмет Яссауи көшесі, 21Б құрылыс
(кадастрлық нөмірі 19:303:011:919/Г1) (ауд. 9.8 ш.м.)
Дәретхана, Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Жетісай қаласы, Ахмет Яссауи көшесі, 21Б құрылыс
(кадастрлық нөмірі 19:303:011:919/Г2) (ауд. 2.4 ш.м.)
Дәліз, Түркістан облысы, Жетісай ауданы,
Жетісай қаласы, Ахмет Яссауи көшесі, 21Б құрылыс
(кадастрлық нөмірі 19:303:011:919/Г) (ауд. 9.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Жетісай қаласы, Ахмет Яссауи көшесі, 21Б құрылыс
(кадастрлық нөмірі 19:303:011:919) (S= 0.090555 га)
ш.м./га
279,7/0,090555
84
232101000098
Әкімшілік ғимарат, Түркістан облысы, Бәйдібек ауданы, Шаян а.о., Шаян ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі, 36
(кадастрлық нөмірі 19:286:080:110:2:1/А) (ауд. 192.7 ш.м.)
Жер учаскесі, Түркістан облысы, Бәйдібек ауданы, Шаян а.о., Шаян ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі, 36-ғимараты
(кадастрлық нөмірі 19:286:080:110:2) (S= 0.1423 га)
ш.м./га
192,7/0,1423
85
232101000099
Әкімшілік ғимарат, Түркістан облысы, Төле би ауданы, Леңгір қаласы, Төле би көшесі, 366-үй
(кадастрлық нөмірі 19:305:006:204:0:1/А) (ауд. 458.2 ш.м.)
Қазандық, Түркістан облысы, Төле би ауданы, Леңгір қаласы, Төле би көшесі, 366-үй
(кадастрлық нөмірі 19:305:006:204:0:1/Г1) (ауд. 11.0 ш.м.)
Дәретхана, Түркістан облысы, Төле би ауданы, Леңгір қаласы, Төле би көшесі, 366-үй
(кадастрлық нөмірі 19:305:006:204:0:1/Г2) (ауд. 11.0 ш.м.)
Кіреберіс, Түркістан облысы, Төле би ауданы, Леңгір қаласы, Төле би көшесі, 366-үй
(кадастрлық нөмірі 19:305:006:204:0:1/а1) (ауд. 3.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Түркістан облысы, Төле би ауданы, Леңгір қаласы, Төле би көшесі, 366-үй (кадастрлық нөмірі 19:305:006:204:0) (S= 0.2422 га)
Гараж, Түркістан облысы, Төле би ауданы, Леңгір қаласы, Төле би көшесі, 366-үй (кадастрлық нөмірі 19:305:006:204:0:1/Г) (ауд. 92.0 ш.м.)
ш.м./га
575,2/0,2422
86
232101000100
Ғимарат, Түркістан облысы, Келес ауданы, Абай ауылы, Д.Қонаев, 73-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 19:296:229:118:3:4/І) (ауд. 18.3 ш.м.)
Жер учаскесі, Түркістан облысы, Келес ауданы, Абай ауылы, Д. Қонаев көшесі, 73-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 19:296:229:118:3) (S= 0.0832 га)
ш.м./га

18,3/0,0832
87
232101000101
Административное здание, Туркестанская область, Отырарский район, с.о. Шаульдерский, с.Шаульдер, пр. Жибек Жолы, здание 26
(кадастровый номер 19:294:088:808:1/А) (пл. 1082.0 кв.м.)
На земельном участке, Туркестанская область,Отырарский район, с.о.Шаульдерский, с.Шаульдер, пр. Жибек Жолы, здание 26
(кадастровый номер 19:294:088:808) (S= 0.2324 га)
кв.м./га
1082,0/0,2324
88
232101000102
Административное здание, Туркестанская область, Тюлькубасский район, с.о. Майлыкент, с. Турар Рыскулов, ул.
Т.Рыскулов, строение 189

18,3/0,0832
87
232101000101
Әкімшілік ғимарат, Түркістан облысы, Отырар ауданы, Шәуілдір а.о., Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы, 26-ғимарат
(кадастрлық нөмірі 19:294:088:808:1/А)
(ауд. 1082.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Түркістан облысы, Отырар ауданы, Шәуілдір а.о., Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы, 26-ғимараты
(кадастрлық нөмірі 19:294:088:808) (S= 0.2324 га)
ш.м./га
1082,0/0,2324
88
232101000102
Әкімшілік ғимарат, Түркістан облысы, Түлкібас ауданы, Майлыкент а.о., Тұрар Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 189-құрылыс

(кадастровый номер 19:300:049:736:1/А) (пл. 488.86 кв.м.)
Котельная, Туркестанская область, Тюлькубасский район, с.о.Майлыкент, с. Турар Рыскулов, ул. Т.Рыскулов, строение 189
(кадастровый номер 19:300:049:736:1/Г1) (пл. 21.9 кв.м.)
На земельном участке, Туркестанская область, Тюлькубасский район, с.о. Майлыкент, с. Турар Рыскулов, ул. Т.Рыскулов, строение 189
(кадастровый номер 19:300:049:736) (S= 0.1171 га)
кв.м./га

(кадастрлық нөмірі 19:300:049:736:1/А) (ауд. 488.86 ш.м.)
Қазандық, Түркістан облысы, Түлкібас ауданы, Майлыкент а.о., Тұрар Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 189-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 19:300:049:736:1/Г1) (ауд. 21.9 ш.м.)
Жер учаскесі, Түркістан облысы, Түлкібас ауданы, Майлыкент а.о., Тұрар Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 189-құрылыс (кадастрлық нөмірі 19:300:049:736) (S= 0.1171 га)
ш.м./га

(кадастровый номер 12:183:009:324) (S= 0.2131 га)
кв.м./га
477,6/0,2131
91
232101000120
Здание, Костанайская область, г. Лисаковск, мкр. 4, здание 34Б
(кадастровый номер 12:194:001:109:2:1) (пл. 386.5 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, г.Лисаковск, мкр. 4, здание 34Б
(кадастровый номер 12:194:001:109:2) (S= 0.0616 га)
кв.м./га
386,5/0,0616
92
232101000121
Административное здание, Костанайская область, Амангельдинский район, с.о. Амангельдинский, с. Амангельды, ул. Б.Майлина, д. 27
(кадастровый номер 12:272:002:626:1/А) (пл. 209.4 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, Амангельдинский район, с.о. Амангельдинский, с. Амангельды, ул. Б.Майлина, д. 27
(кадастровый номер 12:272:002:626) (S= 0.0437 га)
кв.м./га
209,4/0,0437
93
232101000122
Часть здания, Костанайская область, Карабалыкский район, п. Карабалык, ул. Космонавтов, здание 16 (кадастровый номер 12:182:003:107:6:1/А) (пл. 245.8 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, Карабалыкский район, п.Карабалык, ул. Космонавтов, здание 16
(кадастровый номер 12:182:003:107:6) (S= 01619. га)
кв.м./га
245,8/0,1619
94
232101000123
Часть здания, Костанайская область, Карасуский район, с.о.
Карасуский, с. Карасу,ул. Комсомольская, здание 24
(кадастровый номер 12:181:001:853:2/А) (пл. 294.6 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, Карасуский район, с.о.
Карасуский, с. Карасу,ул. Комсомольская, здание 24 (кадастровый номер 12:181:001:853) (S= 0.2035 га)
кв.м./га
294,6/0,2035
95
232101000124
Административное здание, Костанайская область, г.Рудный, проспект Комсомольский, д. 22
(кадастровый номер 12:195:004:369:4:1/А) (пл. 386.5 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, г.Рудный, проспект Комсомольский, д. 22
(кадастровый номер 12:195:004:369:4) (S= 0.0618 га)
кв.м./га
386,5/0,1618
96
232101000125
Административное здание, Костанайская область,Федоровский район, с.о. Федоровский, с. Федоровка, ул. Красноармейская, д. 56
(кадастровый номер 12:191:002:638:1/А) (пл. 823 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область,Федоровский район, с.о.Федоровский, с.Федоровка, ул. Красноармейская, д. 56
(кадастровый номер 12:191:002:638) (S= 0.0466 га)
кв.м./га
823/0,0466
97
232101000126
Административное учреждение, Костанайская область, Джангельдинский район, с. Торгай, ул. К.Алтынсары, здание 73
(кадастровый номер 12:276:002:007:1/А) (пл. 181.1 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, Джангельдинский район, с. Торгай, ул. К.Алтынсары, здание 73
(кадастровый номер 12:276:002:007) (S= 0.1469 га)
кв.м./га
181,1/0,1469
98
232101000127
Административное здание, Костанайская область, Денисовский район, с.о. Денисовский, с. Денисовка, ул.Советская, строение 13

(кадастрлық нөмірі 12:183:009:324) (S= 0.2131 га)
ш.м./га
477,6/0,2131
91
232101000120
Ғимарат, Қостанай облысы, Лисаков қаласы, 4 ш.а., 34Б ғимарат
(кадастрлық нөмірі 12:194:001:109:2:1) (ауд. 386.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Лисаков қаласы, 4-ш.а., 34б ғимарат
(кадастрлық нөмірі 12:194:001:109:2) (S= 0.0616 ш.м.)
ш.м./га
386,5/0,0616
92
232101000121
Әкімшілік ғимарат, Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді а.о., Амангелді ауылы, Б.Майлин көшесі, 27-үй (кадастрлық нөмірі 12:272:002:626:1/А) (ауд. 209.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді а.о., Амангелді ауылы, Б.Майлин көшесі, 27-үй (кадастрлық нөмірі 12:272:002:626) (S= 0.0437 ш. м.)
ш.м./га
209,4/0,0437
93
232101000122
Ғимараттың бір бөлігі, Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтов көшесі, 16-ғимарат
(кадастрлық нөмірі 12:182:003:107:6:1/А) (ауд. 245.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтов көшесі, 16-ғимараты
182:003:107:6) (S= 01619 га.)
ш.м./га
245,8/0,1619
94
232101000123
Ғимараттың бір бөлігі, Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қарасу а.о., Қарасу ауылы, Комсомольская көшесі, 24-ғимарат (кадастрлық нөмірі 12:181:001:853:2/А) (ауд. 294.6 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қарасу а.о., Қарасу ауылы, Комсомольская көшесі, 24-ғимараты (кадастрлық нөмірі 12:181:001:853) (S= 0.2035 га)
ш.м./га
294,6/0,2035
95
232101000124
Әкімшілік ғимарат, Қостанай облысы, Рудный қаласы, Комсомольский даңғылы, 22-үй (кадастрлық нөмірі 12:195:004:369:4:1/А) (ауд. 386.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Рудный қаласы, Комсомольский даңғылы, 22-үй (кадастрлық нөмірі 12:195:004:369:4) (S= 0.0618 га)
ш.м./га
386,5/0,1618
96
232101000125
Әкімшілік ғимарат, Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров а.о., Федоровка ауылы, Красноармейская көшесі, 56-үй
(кадастрлық нөмірі 12:191:002:638:1/А) (ауд. 823 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров а.о., Федоровка ауылы, Красноармейская көшесі, 56-үй (кадастрлық нөмірі 12:191:002:638) (S= 0.0466 га)
ш.м./га
823/0,0466
97
232101000126
Әкімшілік мекеме, Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, Қ.Алтынсары көшесі, 73-ғимарат
(кадастрлық нөмірі 12:276:002:007:1/А) (ауд. 181.1 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, Қ. Алтынсары көшесі, 73-ғимараты
(кадастрлық нөмірі 12: 276: 002: 007) (S= 0.1469 га)
ш.м./га
181,1/0,1469
98
232101000127
Әкімшілік ғимарат, Қостанай облысы, Денисов ауданы, Денисов а.о., Денисов ауылы, Советская көшесі, 13-құрылыс

(кадастровый номер 12:187:002:388:1/А) (пл. 260.4 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, Денисовский район, с.о. Денисовский, с. Денисовка, ул.Советская, строение 13
(кадастровый номер 12:187:002:388) (S= 0.1287 га)
кв.м./га
260,4/0,1287
99
232101000128
Административное здание, Костанайская область, Камыстинский район, с.о.Камыстинский, с.Камысты, ул. Ержанова, здание 66, т.п. 3
(кадастровый номер 12:180:002:583:1/А1) (пл. 206.0 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, Камыстинский район, с.о. Камыстинский, с. Камысты, ул. Ержанова, здание 66, т.п. 3 (кадастровый номер 12:180:002:583) (S= 0.01723 га)
кв.м./га
206,0/0,01723
100
232101000129
Административное здание, Костанайская область, Наурзумский район, с.о. Карамендинский, с. Караменды, ул. Шаяхметова, д. 2
(кадастровый номер 12:186:002:658:1/А) (пл. 210.4 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, Костанайская область, Наурзумский район, с.о. Карамендинский, с. Караменды, ул. Шаяхметова, д. 2
(кадастровый номер 12:186:002:658) (S= 0.4124 га)
кв.м./га

(кадастрлық нөмірі 12:187:002:388:1/А) (ауд. 260.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Денисов ауданы, Денисов а.о., Денисов ауылы, Советская көшесі, 13-құрылыс
(кадастрлық нөмірі 12:187:002:388) (S= 0.1287 га)
ш.м./га
260,4/0,1287
99
232101000128
Әкімшілік ғимарат, Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Қамысты а.о., Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 66-ғимарат, 3 т.е.ү-ж. (кадастрлық нөмірі 12:180:002:583:1/А1) (ауд. 206.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Қамысты а.о., Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 66-ғимарат, 3 т.е.ү-ж. (кадастрлық нөмірі 12:180:002:583) (S= 0.01723 га)
ш.м./га
206,0/0,01723
100
232101000129
Әкімшілік ғимарат, Қостанай облысы, Науырзым ауданы, Қарамеңді а.о., Қарамеңді ауылы, Шаяхметов көшесі, 2-үй (кадастрлық нөмірі 12:186:002:658:1/А) (ауд. 210.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Науырзым ауданы, Қарамеңді а.о., Қарамеңді ауылы, Шаяхметов көшесі, 2-үй (кадастрлық нөмірі 12:186:002:658) (S= 0.4124 га)
ш.м./га

210,4/0,4124
101
232101000130
Часть здания, Костанайская область, г. Рудный, ул. Ленина, строение 135, н.п. 3
(кадастровый номер 12:195:005:177:1:3/А) (пл. 183.1 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, г. Рудный, ул. Ленина, строение 135, н.п. 3
(кадастровый номер 12:195:005:177) (S= 0.0423 га)
кв.м./га
183,1/0,0423
102
232101000146
Часть административного здания, Костанайская область, г. Рудный, пр.Космонавтов, строение 12,

210,4/0,4124
101
232101000130
Ғимараттың бір бөлігі, Қостанай облысы, Рудный қаласы, Ленин көшесі, 135-құрылыс, 3 т.е.ү-ж. (кадастрлық нөмірі 12:195:005:177:1:3/А) (ауд. 183.1 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Рудный қаласы, Ленин көшесі, 135-құрылыс, 3 т.е.ү-ж (кадастрлық нөмірі 12: 195: 005: 177) (S= 0.0423 га)
ш.м./га
183,1/0,0423
102
232101000146
Әкімшілік ғимаратының бір бөлігі Қостанай облысы, Рудный қаласы, Ғарышкерлер даңғылы, 12-құрылыс,

(кадастровый номер 12:195:010:349: 2:1:1/А) (пл. 1427.9 кв.м.)
На земельном участке, Костанайская область, г. Рудный, пр.Космонавтов, ст-е 12,
(кадастровый номер 12:195:010:349:1) (S=.0.3288 га)
кв.м./га
1427,9/0,3288
103
232101000131
Административное здание, Акмолинская область, район
Биржан Сал, г. Степняк,ул. Абылай Хана, строение 10 Б
(кадастровый номер 01:176:001:121:2:1/А)
(пл. 303.0 кв.м.)
На земельном участке, Акмолинская область, район Биржан Сал, г. Степняк,ул. Абылай Хана, строение 10 Б
(кадастровый номер 01:176:001:121:2:1)
кв.м.

(кадастрлық нөмірі 12:195:010:349: 2:1:1/А) (ауд. 1427.9 ш.м.)
Жер учаскесі, Қостанай облысы, Рудный қаласы, Ғарышкерлер даңғылы, 12-құрылыс (кадастрлық нөмірі 12:195:010:349:1) (S=.0.3288 га)
ш.м./га
1427,9/0,3288
103
232101000131
Әкімшілік ғимарат, Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Абылай хан көшесі, 10 Б құрылыс
(кадастрлық нөмірі 01:176:001:121:2:1/А)
(ауд. 303.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Абылай хан көшесі, 10 Б құрылыс (кадастрлық нөмірі 01:176:001:121:2:1)
ш.м.

303,0
104
232101000132
Административное здание, Акмолинская область, Бурабайский район, г.Щучинск, ул. Байтерек, д. 8
(кадастровый номер 01:177:007:120:8/А) (пл. 174 кв.м.)
На земельном участке, Акмолинская область, Бурабайский район, г.Щучинск, ул. Байтерек, д. 8
(кадастровый номер 01:177:007:120:8)
кв.м.
174
105
232101000133
Административно- бытовое здание, Акмолинская область, Зерендинский район, с.о. Зерендинский, с. Зеренда, ул. Тауелсиздик, зд. 52, н.п. 2
(кадастровый номер 01:160:004:158:9:2/А) (пл. 200,8 кв.м.)
На земельном участке, Акмолинская область, Зерендинский район, с.о. Зерендинский, с.Зеренда, ул.
Тауелсиздик, зд. 52, н.п. 2
(кадастровый номер 01:160:004:158:9:2)
кв.м.
200,8
106
232101000142
Административно- бытовое здание, Акмолинская область, г.
Кокшетау, ул. М.Ауэзова, здание 189А
(кадастровый номер 01:174:003:500:1/А) (пл. 635.6 кв.м.)
На земельном участке, Акмолинская область, г.Кокшетау, ул. М.Ауэзова, здание 189А
(кадастровый номер 01:174:003:500:1)
кв.м.
635,6
107
232101000140
Мастерские, Северо- Казахстанская область, Тайыншинский район, г.Тайынша, ул. Астана, д.166

303,0
104
232101000132
Әкімшілік ғимарат, Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Бәйтерек көшесі, 8-үй (кадастрлық нөмірі 01:177:007:120:8/А) (ауд. 174 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Бәйтерек көшесі, 8-үй (кадастрлық нөмірі 01:177:007:120:8)
ш.м.
174
105
232101000133
Әкімшілік-тұрмыстық ғимарат, Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді а.о., Зеренді ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 52-ғимарат, 2 т.е. ү-ж. (кадастрлық нөмірі 01:160:004:158:9:2/А) (ауд. 200,8 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді а.о., Зеренді ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 52-ғимарат, 2 т.е. ү-ж
(кадастрлық нөмірі 01:160:004:158:9:2)
ш.м.
200,8
106
232101000142
Әкімшілік-тұрмыстық ғимарат, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, М.Әуезов көшесі, 189а ғимарат (кадастрлық нөмірі 01:174:003:500:1/А) (ауд. 635.6 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, М.Әуезов көшесі, 189а ғимараты
(кадастрлық нөмірі 01:174:003:500)
ш.м.
635,6
107
232101000140
Шеберханалар, Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Астана көшесі, 166-үй

(кадастровый номер 15:175:001:132:4:В) (пл. 30,8 кв.м.)
Архив, Северо- Казахстанская область, Тайыншинский район, г.Тайынша, ул. Астана, д.166
(кадастровый номер 15:175:001:132:4:Б) (пл. 17,7 кв.м.)
На земельном участке, Северо- Казахстанская область, Тайыншинский район, г.Тайынша, ул. Астана, д.166
(кадастровый номер 15:175:001:132:4)
кв.м.
48,5
108
232101000141
Административное здание, Северо- Казахстанская область, Тайыншинский район, г. Тайынша, ул. Астана, д.166

(кадастрлық нөмірі 15:175:001:132:4:В) (ауд. 30,8 ш.м.)
Архив, Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Астана көшесі, 166-үй (кадастрлық нөмірі 15:175:001:132:4:Б) (ауд. 17,7 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Астана көшесі, 166-үй
(кадастрлық нөмірі 15:175:001:132:4)
ш.м.
48,5
108
232101000141
Әкімшілік ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Астана көшесі, 166-үй

(кадастровый номер 15:175:001:132:4:А) (пл. 576.2 кв.м.)
На земельном участке, Северо- Казахстанская область, Тайыншинский район, г. Тайынша, ул. Астана, д.166
(кадастровый номер 15:175:001:132:4)
кв.м.
576,2
109
232101000066
Офис, Северо-Казахстанская область, район Шал Акына, г. Сергеевка, ул.Желтоксан, д. 31
(кадастровый номер 15:235:061:361:3) (пл. 140,0 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, район Шал Акына, г. Сергеевка, ул.Желтоксан, д. 31
(кадастровый номер 15:235:061:361:0) (S=0.0102 кв.м.)
кв.м./га
0,0102/140,0
110
232101000043
Административное здание, Северо-Казахстанская область,
Магжана Жумабаева, г. Булаево, ул. Юбилейная, здание 62
(кадастровый номер 15:232:071:902:3) (пл. 365.0 кв.м.)
На земельном участке, Северо- Казахстанская область,
Магжана Жумабаева, г. Булаево, ул. Юбилейная, здание 62
(кадастровый номер 15:232:071:902) (S= 0.0589 га)
кв.м./га
365,0/0,0589
111
232101000044
Встроенное нежилое помещение, Северо-Казахстанская область, район Имени Габита Мусрепова, с.о. Новоишимский, с. Новоишимское, ул. Ленина, д. 7
(кадастровый номер 15:165:003:946:1/А) (пл. 359.4 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, район Имени Габита Мусрепова, с.о. Новоишимский, с. Новоишимское, ул. Ленина, д. 7
(кадастровый номер 15:165:003:946) (S= 0.0632 га)
кв.м./га
359,4/0,0632
112
232101000045
Здание, Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, с.о. Кишкенекольский, с. Кишкенеколь, ул. Ш.Уалиханова, здание 80
(кадастровый номер 15:162:002:820:1) (пл. 281.5 кв.м.)
На земельном участке, Северо- Казахстанская область, Уалихановский район, с.о. Кишкенекольский, с. Кишкенеколь, ул. Ш.Уалиханова, здание 80
(кадастровый номер 15:162:002:820) (S= 0.18 га)
кв.м./га
281,5/0,18
113
232101000134
Здание, Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, ул.
Конституции Казахстана, д. 72
(кадастровый номер 15:234:024:103:2) (пл. 347.6 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, г. Петропавловск, ул. Конституции Казахстана, д. 72
(кадастровый номер 15:234:024:103) (S=0.3478 га)
кв.м./га
347,6/0,3478
114
232101000046
Помещение, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, с.о. Володарский, с. Саумалколь, ул. Сыздыкова, здание 4
(кадастровый номер 15:157:008:936:1) (пл. 230.1 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, с.о. Володарский, с. Саумалколь, ул. Сыздыкова, здание 4 (кадастровый номер 15:157:008:936) (S= 0.03182 га)
кв.м./га
230,1/0,03182
115
232101000047
Административное здание, Северо-Казахстанская область, Акжарский район, с.о. Талшыкский, с. Талшык, ул. Победы, здание 67
(кадастровый номер 15:167:002:180:1:1/А) (пл. 394.4кв.м.)
Земельный участок, Северо-Казахстанская область, Акжарский район, с.о. Талшыкский, с. Талшык, ул. Победы, здание 67
(кадастровый номер 15:167:002:180:1) (S= 0.1456 га)
кв.м./га

(кадастрлық нөмірі 15:175:001:132:4:А) (ауд. 576.2 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Астана көшесі, 166-үй
(кадастрлық нөмірі 15:175:001:132:4)
ш.м.
576,2
109
232101000066
Кеңсе, Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан көшесі, 31-үй (кадастрлық нөмірі 15:235:061:361:0) (S=0.0102 ш. м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан көшесі, 31-үй
(кадастрлық нөмірі 15:235:061:361:3) (ауд. 140,0 ш.м.)
га/ш.м.
0,0102/140,0
110
232101000043
Әкімшілік ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 62-ғимарат (кадастрлық нөмірі 15:232:071:902:3) (ауд. 365.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 62-ғимараты (кадастрлық нөмірі 15:232:071:902) (S= 0.0589 га)
ш.м./га
365,0/0,0589
111
232101000044
Жапсарлас салынған тұрғын емес үй-жай, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим а.о., Ленин көшесі, 7-үй (кадастрлық нөмірі 15:165:003:946:1/А) (ауд. 359.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим а.о., Ленин көшесі, 7-үй
(кадастрлық нөмірі 15:165:003:946) (S= 0.0632 га)
ш.м./га
359,4/0,0632
112
232101000045
Ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Ш.Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл а.о., Кішкенекөл ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі., 80-ғимарат (кадастрлық нөмірі 15:162:002:820:1) (ауд. 281.5 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Ш.Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл а.о., Кішкенекөл ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 80-ғимараты
(Кадастрлық нөмірі 15:162:002:820) (S= 0.18 га)
ш.м./га
281,5/0,18
113
232101000134
Ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72-үй (кадастрлық нөмірі 15:234:024:103:2) (ауд. 347.6 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72-үй (кадастрлық нөмірі 15:234:024:103) (S=0.3478 га)
ш.м./га
347,6/0,3478
114
232101000046
Үй-жай, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Володарск а.о., Саумалкөл ауылы, Сыздықов көшесі,
4-ғимарат (кадастрлық нөмірі 15:157:008:936:1) (ауд. 230.1 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Володарск а.о., Саумалкөл ауылы, Сыздықов көшесі, 4-ғимараты (кадастрлық нөмірі 15:157:008:936) (S= 0.03182 га)
ш.м./га
230,1/0,03182
115
232101000047
Әкімшілік ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық а.о., Талшық ауылы, Победа көшесі, 67-ғимарат (кадастрлық нөмірі 15:167:002:180:1:1/А) (ауд. 394.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық а.о., Талшық ауылы, Победа көшесі, 67-ғимараты (кадастрлық нөмірі 15:167:002:180:1) (S= 0.1456 га)
ш.м./га

394,4/0,1456
116
232101000048
Здание, Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с.о.
Смирновский, с. Смирново, ул. Труда, д.11
(кадастровый номер 15:229:012:408:2/А) (пл. 338.8 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с.о. Смирновский, с. Смирново, ул. Труда, д.11 (кадастровый номер 15:229:012:408) (S= 0.061 га)
кв.м./га
338,8/0,061
117
232101000049
Часть помещения, Северо-Казахстанская область, г. Петропавловск, ул. Имени Мухтара Ауэзова, д. 157
(кадастровый номер 15:234:024:163:0:157:1) (пл. 282.8 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, г. Петропавловск, ул. Имени Мухтара Ауэзова, д. 157
(кадастровый номер 15:234:024:163:0) (S= 0.1623 га)
кв.м./га
282,8/0,1623
118
232101000050
Помещение, Северо-Казахстанская область, Есильский район, с.о.
Явленский, с. Явленка, ул. Ленина, д. 6
(кадастровый номер 15:224:042:810:/А) (пл. 35.2 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, Есильский район, с.о. Явленский, с. Явленка, ул. Ленина, д. 6
(кадастровый номер 15:224:042:810:6) (S= 0.0076 га)
кв.м./га
35,2/0,0076
119
232101000051
Помещение, Северо-Казахстанская область, Есильский район, с.о. Явленский, с. Явленка, ул. Ленина, д. 4
(кадастровый номер 15:224:042:027:1) (пл. 110.4 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, Есильский район, с.о. Явленский, с. Явленка, ул. Ленина, д. 4
(кадастровый номер 15:224:042:027) (S= 0.3116 га)
кв.м./га
110,4/0,3116
120
232101000052
Административное здание, Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, с.о. Пресновский, с. Пресновка, пер. Горького, д. 10Г
(кадастровый номер 15:223:020:053:3:1) (пл. 268.3 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, с.о. Пресновский, с. Пресновка, пер. Горького, д. 10Г (кадастровый номер 15:223:020:053:3) (S= 0.0792 га)
кв.м./га
268,3/0,0792
121
232101000053
Административное здание, Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, с.о. Бескольский, с. Бесколь, ул. Институтская, здание 1В
(кадастровый номер 15:220:026:742:1/А) (пл. 974.1 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, с.о. Бескольский, с. Бесколь, ул. Институтская, здание 1В
(кадастровый номер 15:220:026:742) (S= 0.1625 га)
кв.м./га
974,1/0,1625
122
232101000054
Здание Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, г.
Мамлютка, ул. Сабита Муканова, здание 11
(кадастровый номер 15:233:000:000:1/А) (пл. 168.52 кв.м.)
Земельный участок, Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, г. Мамлютка, ул. Сабита Муканова, здание 11 (кадастровый номер 15:233:020:728) (S= 0.02231 га)
кв.м./га

394,4/0,1456
116
232101000048
Ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирнов а.о., Смирнов ауылы, Еңбек көшесі, 11-үй (кадастрлық нөмірі 15:229:012:408:2/А) (ауд. 338.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирнов а.о., Смирново ауылы, Еңбек көшесі, 11-үй (кадастрлық нөмірі 15:229:012:408) (S= 0.061 га)
ш.м./га
338,8/0,061
117
232101000049
Үй-жайдың бір бөлігі, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мұхтар Әуезов атындағы көше, 157-үй
(кадастрлық нөмірі 5:234:024:163:0:157:1) (ауд. 282.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мұхтар Әуезов атындағы көше, 157-үй
(кадастрлық нөмірі 15:234:024:163:0) (S= 0.1623 га)
ш.м./га
282,8/0,1623
118
232101000050
Үй-жай, Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка а.о., Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6-үй
(кадастрлық нөмірі 15:224:042:810:/а) (ауд. 35.2 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка а.о., Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6-үй
(кадастрлық нөмірі 15:224:042:810:6) (S= 0.0076 га)
ш.м./га
35,2/0,0076
119
232101000051
Үй-жай, Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка а.о., Явленка ауылы, Ленин көшесі, 4-үй
(кадастрлық нөмірі 15:224:042:027:1) (ауд. 110.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка а.о., Явленка ауылы, Ленин көшесі, 4-үй
(кадастрлық нөмірі 15: 224: 042: 027) (S= 0.3116 га)
ш.м./га
110,4/0,3116
120
232101000052
Әкімшілік ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка а.о., Пресновка ауылы, Горький тұйық көшесі, 10Г үй (кадастрлық нөмірі 15:223:020:053:3:1) (ауд. 268.3 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка а.о., Пресновка с., Горький тұйық көшесі, 10Г үй (кадастрлық нөмірі 15:223:020:053:3) (S= 0.0792 га)
ш.м./га
268,3/0,0792
121
232101000053
Әкімшілік ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл а.о., Бескөл ауылы, Институтская көшесі, 1В ғимараты (кадастрлық нөмірі 15:220:026:742:1/А) (ауд. 974.1 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл а.о., Бескөл ауылы, Институтская көшесі, 1В ғимараты (кадастрлық нөмірі 15:220:026:742) (S= 0.1625 га)
ш.м./га
974,1/0,1625
122
232101000054
Ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 11-ғимарат
(кадастрлық нөмірі 15:233:000:000:1/А) (ауд. 168.52 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 11-ғимараты (кадастрлық нөмірі 15:233:020:728) (S= 0.02231 га)
ш.м./га

168,52/0,02231
123
232101000055
Административное здание, Северо-Казахстанская область,
Тимирязевский район, с.о. Тимирязевский, с. Тимирязево, ул. Валиханова, д. 17
(кадастровый номер 15:231:017:685:3) (пл. 423.0 кв.м.)
На земельном участке, Северо-Казахстанская область,
Тимирязевский район, с.о. Тимирязевский, с. Тимирязево, ул. Валиханова, д. 17
(кадастровый номер 15:231:017:685) (S= 0.416 га)
кв.м./га
423,0/0,416
124
232101000056
Калитка, Мангистауская область, Тупкараганский район, г. Форт-Шевченко, ул. Нурсултан Онгалбайулы, д. 51
(кадастровый номер 13:202:002:483:1/3) ( пл. 1.0 кв.м.)
Забор, Мангистауская область, Тупкараганский район, г. Форт-Шевченко, ул. Нурсултан Онгалбайулы, д. 51
(кадастровый номер 13:202:002:483:1/2) ( пл. 63.0 кв.м.)
Здание, Мангистауская область, Тупкараганский район, г. Форт-Шевченко, ул. Нурсултан Онгалбайулы, д. 51
(кадастровый номер 13:202:002:483:1/А) ( пл. 152.7 кв.м.)
На земельном участке, Мангистауская область, Тупкараганский район, г. Форт-Шевченко, ул. Нурсултан Онгалбайулы, д. 51
(кадастровый номер 13:202:002:483) (S= 0.0602 га)
Туалет, Мангистауская область, Тупкараганский район, г. Форт-Шевченко, ул. Нурсултан Онгалбайулы, д. 51
(кадастровый номер 13:202:002:483:1/Г) ( пл. 2,2 кв.м.)
Колодец, Мангистауская область, Тупкараганский район, г. Форт-Шевченко, ул. Нурсултан Онгалбайулы, д. 51

168,52/0,02231
123
232101000055
Әкімшілік ғимарат, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев а.о., Тимирязев ауылы, Уәлиханов көшесі, 17-үй (кадастрлық нөмірі 15:231:017:685:3) (ауд. 423.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев а.о., Тимирязев ауылы, Уәлиханов көшесі, 17-үй (кадастрлық нөмірі 15:231:017:685) (S= 0.416 га)
ш.м./га
423,0/0,416
124
Қақпа, Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Нұрсұлтан Оңғалбайұлы көшесі, 51-үй
(кадастрлық нөмірі 13:202:002:483:1/3) (ауд. 1.0 ш.м.)
Қоршау, Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Нұрсұлтан Оңғалбайұлы көшесі, 51-үй
(кадастрлық нөмірі 13:202:002:483:1/2) (ауд. 63.0 ш.м.)
Ғимарат, Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Нұрсұлтан Оңғалбайұлы көшесі, 51-үй
(кадастрлық нөмірі 13:202:002:483:1/А) (ауд. 152.7 ш.м.)
Жер учаскесі, Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Нұрсұлтан Оңғалбайұлы көшесі, 51-үй
(кадастрлық нөмірі 13:202:002:483) (S= 0.0602 га)
Дәретхана, Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Нұрсұлтан Оңғалбайұлы көшесі, 51-үй (кадастрлық нөмірі 13:202:002:483:1/Г) (ауд. 2,2 ш.м.)
Құдық, Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Нұрсұлтан Оңғалбайұлы көшесі, 51-үй

(кадастровый номер 13:202:002:483:1/1) ( пл. 2,7 кв.м.)
кв.м./га
221,6/0,0602
125
232101000057
Здание, Мангистауская область, Бейнеуский район, с. Бейнеу,
ул. Косай Ата, зд. 4/6
(кадастровый номер 13:200:004:015:59/ДЮ/ВО) ( пл. 212.4 кв.м.)
На земельном участке, Мангистауская область, Бейнеуский район, с. Бейнеу,
ул. Косай Ата, зд. 4/6
(кадастровый номер 13:200:004:015:59)
кв.м.
212,4
126
232101000058
Часть здания, Мангистауская область, г.Актау, мкр. 4, зд. 59

(кадастрлық нөмірі 13:202:002:483:1/1) (ауд. 2,7 ш.м.)
ш.м./га
221,6/0,0602
125
232101000057
Ғимарат, Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, 4/6 ғимарат (кадастрлық нөмірі 13:200:004:015:59/ДЮ/ВО) (ауд. 212.4 ш.м.)
Жер учаскесі, Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, 4/6 ғимараты
(кадастрлық нөмірі 13:200:004:015:59)
ш.м.
212,4
126
232101000058
Ғимараттың бір бөлігі, Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, 4 ш/а., 59-ғимарат

(кадастровый номер 13:200:004:015:59/ДЮ/ВО) ( пл.346,7 кв.м.)
На земельном участке, Мангистауская область, г.Актау, мкр. 4, зд. 59
(кадастровый номер 13:200:004:015:59)
кв.м.
346,7
127
232101000059
Административное здание, Мангистауская область, Бейнеуский район, с. Бейнеу, ул. Косай Ата, д. 4/4
(кадастровый номер 13:196:002:285:1/А) ( пл. 49.2кв.м.)
На земельном участке, Мангистауская область, Бейнеуский район, с. Бейнеу, ул. Косай Ата, д. 4/4
(кадастровый номер 13:196:002:285) (S= 60 га)
кв.м./га
49,2/60
128
232101000060
Административное помещение, Актюбинская область, Байганинский район, с.о. Карауылкелдинский, с. Карауылкелды, ул. Барак Батыра, д. 41, кв 2
(кадастровый номер 02:023:014:500:1:2/А) ( пл. 189.0 кв.м.)
На земельном участке, Актюбинская область, Байганинский район, с.о. Карауылкелдинский, с. Карауылкелды, ул. Барак Батыра, д. 41, кв 2
(кадастровый номер 02:023:014:500) (S= 0.2567 га)
Гараж, Актюбинская область, Байганинский район, с.о. Карауылкелдинский, с. Карауылкелды, ул. Барак Батыра, д. 41, кв 2
(кадастровый номер 02:023:014:500:1:2/Б) ( пл. 59.6 кв.м.)
кв.м./га
248,6/0,2567
129
232101000061
Административное здание, Актюбинская область, Кобдинский район, Кобдинский с/о, село Кобда, переулок А. Нурымжанова, дом 2
(кадастровый номер 02:033:024:520:2/А) (пл. 130.9 кв.м.)
На земельном участке, Актюбинская область Кобдинский район, Кобдинский с/о, село Кобда, переулок А. Нурымжанова, дом 2
(кадастровый номер 02:033:024:520) (S= 483 га)
кв.м./га
130,9/483
130
232101000062
Административное здание, Актюбинская область, Каргалинский район, с.о. Бадамшинский, село Бадамша, улица Айтеке би, дом 27, кв.59
(кадастровый номер 02:028:024:395:1:59/А) (пл. 243.7 кв.м.)
Крыльцо, Актюбинская область, Каргалинский район, с.о. Бадамшинский, село Бадамша, улица Айтеке би, дом 27, кв.59
(кадастровый номер 02:028:024:395:1:59/I) (пл. 2.9 кв.м.)
Тамбур, Актюбинская область, Каргалинский район, с.о. Бадамшинский, село Бадамша, улица Айтеке би, дом 27, кв.59
(кадастровый номер 02:028:024:395:1:59/а) (пл. 6.6 кв.м.)
На земельном участке, Актюбинская область, Каргалинский район, с.о. Бадамшинский, село Бадамша, улица Айтеке би, дом 27, кв.59 (кадастровый номер 02:028:024:395) (S= 0.0109 га)
кв.м./га
253,2/0,0109
131
232101000063
Пристройка, Актюбинская область, Мугалжарский район, г. Кандыагаш, микрорайон Жастык, дом 47А
(кадастровый номер 02:038:002:251:4:1/А1) (пл. 26.8 кв.м.)
Холодная пристройка, Актюбинская область, Мугалжарский район, г.Кандыагаш, микрорайон Жастык, дом 47А
(кадастровый номер 02:038:002:251:4:1/а) (пл. 5.8 кв.м.)
На земельном участке, Актюбинская область, Мугалжарский район, г. Кандыагаш, микрорайон Жастык, дом 47А
(кадастровый номер 02:038:002:251:4) (S= 0.0768 га)
Пристройка, Актюбинская область, Мугалжарский район, г.Кандыагаш, микрорайон Жастык, дом 47А
(кадастровый номер 02:038:002:251:4:1/А2) (пл. 4.7 кв.м.)
Административное здание, Актюбинская область, Мугалжарский район, г.Кандыагаш, микрорайон Жастык, дом 47А

(кадастрлық нөмірі 13:200:004:015:59/ДЮ/ВО) (ауд. 346,7 ш.м.)
Жер учаскесі, Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, 4 ш/а., 59-ғимараты
(кадастрлық нөмірі 13:200:004:015:59)
ш.м.
346,7
127
232101000059
Әкімшілік ғимарат, Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, 4/4 үй (кадастрлық нөмірі 13:196:002:285:1/А) (ауд. 49.2 ш.м.)
Жер учаскесі, Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, 4/4 үй (кадастрлық нөмірі 13:196:002:285) (S= 60 га)
ш.м./га
49,2/60
128
232101000060
Әкімшілік үй-жай, Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қарауылкелді а.о., Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41-үй, 2-пәтер (кадастрлық нөмірі 02:023:014:500:1:2/А) (ауд. 189.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41-үй, 2-пәтер (кадастрлық нөмірі 02:023:014:500) (S= 0.2567 га)
Гараж, Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қарауылкелді а.о., Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41-үй, 2-пәтер
(кадастрлық нөмірі 02:023:014:500:1:2/Б) (ауд. 59.6 ш.м.)
ш.м./га
248,6/0,2567
129
232101000061
Әкімшілік ғимарат, Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда а.о., Қобда ауылы, А.Нұрымжанов тұйық көшесі, 2-үй
(кадастрлық нөмірі 02:033:024:520:2/А) (ауд. 130.9 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақтөбе облысы Қобда ауданы, Қобда а.о., Қобда ауылы, А.Нұрымжанов тұйық көшесі, 2-үй
(кадастрлық нөмірі 02:033:024:520) (S= 483 ш.м.)
ш.м./га
130,9/483
130
232101000062
Әкімшілік ғимарат, Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша а.о., Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27-үй, 59-пәтер
(кадастрлық нөмірі 2:028:024:395:1:59/А) (ауд. 243.7 ш.м.)
Кіреберіс, Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27-үй, 59-пәтер (кадастрлық нөмірі 02:028:024:395:1:59/I) (ауд. 2.9 ш.м.)
Тамбур, Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша а.о., Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27-үй, 59-пәтер
(кадастрлық нөмірі 2:028:024:395:1:59/а) (ауд. 6.6 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша а.о., Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27-үй, 59-пәтер (кадастрлық нөмірі 02:028:024:395) (S= 0.0109 га)
ш.м./га
253,2/0,0109
131
232101000063
Жапсаржай, Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, жастық шағын ауданы, 47а үй (кадастрлық нөмірі 02:038:002:251:4:1/А1) (ауд. 26.8 ш.м.)
Суық жапсаржай, Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, жастық шағын ауданы, 47а үй
(кадастрлық нөмірі 02:038:002:251:4:1/а) (ауд. 5.8 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Жастық шағын ауданы, 47а үй (кадастрлық нөмірі 02:038:002:251:4) (S= 0.0768 га)
Жапсаржай, Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Жастық шағын ауданы, 47а үй
(кадастрлық нөмірі 2:038:002:251:4:1/А2) (ауд. 4.7 ш.м.)
Әкімшілік ғимарат, Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Жастық шағын ауданы, 47а үй

(кадастровый номер 02:038:002:251:4:1/А) (пл. 197.4 кв.м.)
кв.м./га
234,7/0,0768
132
232101000064
1/3 Часть административного здания, Актюбинская область, Темирский район, Шубаркудыкский с/о, пос. Шубаркудык, ул. Нурпейс Байганин, дом 15 (кадастровый номер 02:031:017:121:1:1:1/А) (пл. 137.0кв.м.)
На земельном участке, Актюбинская область, Темирский район, Шубаркудыкский с/о, пос. Шубаркудык, ул. Нурпейс Байганин, дом 15
(кадастровый номер 02:031:017:121:1) (S= 0.2471га)
кв.м./га

(кадастрлық нөмірі 02:038:002:251:4:1/А) (ауд. 197.4 ш.м.)
ш.м./га
234,7/0,0768
132
232101000064
Әкімшілік ғимаратының 1/3 бөлігі, Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық а.о., Шұбарқұдық кенті, Нұрпейіс Байғанин көшесі, 15-үй
(кадастрлық нөмірі 02:031:017:121:1:1/А)
(ауд. 137.0 ш.м.)
Жер учаскесі, Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық а/о, Шұбарқұдық кенті, Нұрпейіс Байғанин көшесі, 15-үй
(кадастрлық нөмірі 02:031:017:121:1) (S= 0.2471 га)
ш.м./га