О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 83 "Об определении регионов для расселения оралманов и переселенцев"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2021 года № 767. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2023 года № 765.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2023 № 765 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 83 "Об определении регионов для расселения оралманов и переселенцев" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об определении регионов для расселения кандасов и переселенцев";
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) регионы для расселения кандасов согласно приложению 1 к настоящему постановлению;";
в приложении 1 к указанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Регионы для расселения кандасов".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Оралмандар мен қоныс аударушыларды қоныстандыру үшін өңірлерді айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 83 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 26 қазандағы № 767 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2023 № 765 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оралмандар мен қоныс аударушыларды қоныстандыру үшін өңірлерді айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 83 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қандастар мен қоныс аударушыларды қоныстандыру үшін өңірлерді айқындау туралы";
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес қандастарды қоныстандыру үшін өңірлер;";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қандастарды қоныстандыру үшін өңірлер".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин