О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2012 года № 1384 "Об утверждении Правил размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, а также перечня, форм и периодичности размещения отчетности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2021 года № 949. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2023 года № 550.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.07.2023 № 550 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2012 года № 1384 "Об утверждении Правил размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, а также перечня, форм и периодичности размещения отчетности" следующие изменения:
в Правилах размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан "О Фонде национального благосостояния" и определяют порядок размещения Фондом национального благосостояния (далее – Фонд) и организациями, входящими в группу Фонда (далее – организации), отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Фонд принимает предусмотренные Законом Республики Казахстан "Об информатизации" правовые, организационные и технические (программно-технические) меры защиты электронных информационных ресурсов ограниченного доступа, размещенных на интернет-ресурсе Фонда.";
в перечне и периодичности размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"
12.
Отчет по передаче в конкурентную среду объектов Фонда, предусмотренных в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 908 "О некоторых вопросах приватизации на 2021 – 2025 годы" (форма 12)
ежеквартально, до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АП (по согласованию), КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку:

"Мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру қағидаларын, сондай-ақ есептіліктің тізбесін, нысандарын және орналастыру кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 1384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 949 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 550 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2023 № 550 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру қағидаларын, сондай-ақ есептіліктің тізбесін, нысандарын және орналастыру кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 1384 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 3-тармағына сәйкес әзірленді және Ұлттық әл-ауқат қоры (бұдан әрі – Қор) мен Қордың тобына кіретін ұйымдардың (бұдан әрі – ұйымдар) мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Қордың интернет-ресурсына орналастыру тәртібін айқындайды.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қордың интернет-ресурсында орналастырылған қолжетімділігі шектелген электрондық ақпараттық ресурстарды қорғаудың "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген құқықтық, ұйымдық және техникалық (бағдарламалық-техникалық) шараларын Қор қабылдайды.";
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік органдарға қажетті есептіліктің тізбесінде және оны Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру кезеңділігінде:
реттік нөмірі 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
12.
"Жекешелендірудің 2021 – 2025 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 908 қаулысында көзделген Қор объектілерін бәсекелес ортаға беру жөніндегі есеп (12-нысан)
ттоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ПӘ (келісу бойынша), ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
мына:

"ГПИИР – Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы"
изложить в следующей редакции:
"ГПИИР – Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020 – 2025 годы";
в формах отчетности, необходимой государственным органам, размещаемой на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, утвержденных указанным постановлением:
формы 5 и 12 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2021 года № 949
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2012 года № 1384
Форма 5

"ИИДМБ – Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМБ – Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы";
көрсетілген қаулымен бекітілген Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастырылатын, мемлекеттік органдарға қажетті есептілік нысандарында:
5 және 12-нысандар осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 949 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 31 қазандағы
№ 1384 қаулысымен
бекітілген
5-нысан

1 Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020 – 2025 годы
2 Государственная программа инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2020 – 2025 годы
3 Дочерние и зависимые организации
4 Республиканский бюджет
5 Национальный фонд
6 Единый накопительный пенсионный фонд
Форма 12
Отчет по передаче в конкурентную среду объектов Фонда, предусмотренных в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 908 "О некоторых вопросах приватизации на 2021 – 2025 годы" (далее – ППРК № 908)
Наименование актива
Находится в приложении № 2/№ 5/ № 6 к ППРК 908
Доля собственности, всего, %
Доля на продажу (передачу), %
Передача в конкурентную среду, дата
Дата продажи (подписание договора купли-продажи)
Форма выбытия из структуры Фонда (продано, ликвидировано, реорганизовано)
Способ продажи
1
2
3
4
5
6
7
Итого
Всего по ППРК № 908
По приложению 2 ППРК № 908
По приложению 5 ППРК № 908
По приложению 6 ППРК № 908
Остаток
продолжение таблицы:
Стоимость12, тыс. тенге
Прочее
Балансовая13 (собственный капитал)
Оценочная (стартовая)
Продажи
Разница
балансовая
оценочная
8
9
10
11=10-8
12=10-9
13
Итого
______________________________
12 Не требуется заполнение по ликвидированным и реорганизованным активам.
13 Указываются финансовые показатели за отчетный год, предшествующий году продажи актива.

1 Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
2 Инфрақұрылымды дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жол" мемлекеттік бағдарламасы
3 Еншілес және тәуелді ұйымдар
4 Республикалық бюджет
5 Ұлттық қор
6 Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры
12-нысан
"Жекешелендірудің 2021 – 2025 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 908 қаулысында (бұдан әрі – № 908 ҚРҮҚ) көзделген Қор объектілерін бәсекелес ортаға беру жөніндегі есеп
Активтің атауы
№ 908 ҚРҮҚ-ға № 2/№ 5/№ 6 қосымшада берілген
Меншікті үлес, барлығы, %
Сатылатын (берілетін) үлес, %
Бәсекелес ортаға беру, күні
Сату күні (сатып алу-сату шартына қол қою)
Қордың құрамынан шығу нысаны (сатылды, таратылды, қайта ұйымдастырылды)
Сату тәсілі
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны
№ 908 ҚРҮҚ бойынша барлығы
№ 908 ҚРҮҚ 2-қосымша бойынша
№ 908 ҚРҮҚ 5-қосымша бойынша
№ 908 ҚРҮҚ 6-қосымша бойынша
Қалдық
кестенің жалғасы:
Құны12, мың теңге
Өзгелер
Баланстық13 (меншікті капитал)
Бағалау (бастапқы)
Сату
Айырмасы
баланстық
бағалау
8
9
10
11=10-8
12=10-9
13
Жиыны
______________________________
12 Таратылған және қайта ұйымдастырылған активтер бойынша толтыру талап етілмейді.
13 Активті сату жылының алдындағы есепті жылдың ішіндегі қаржылық көрсеткіштер көрсетіледі.