Об определении юридического лица, проводящего исследования по вопросам внешней политики, международных отношений и международного права
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2022 года № 220
В соответствии со статьей 24-1 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Институт внешнеполитических исследований" юридическим лицом, проводящим исследования по вопросам внешней политики, международных отношений и международного права.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Сыртқы саясат, халықаралық қатынастар және халықаралық құқық мәселелері бойынша зерттеулер жүргізетін заңды тұлғаны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 220 қаулысы
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" 2002 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 24-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сыртқы саяси зерттеулер институты" акционерлік қоғамы сыртқы саясат, халықаралық қатынастар және халықаралық құқық мәселелері бойынша зерттеулер жүргізетін заңды тұлға болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов