О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2023 года № 440.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение "Управление полиции района "Нұра" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Установить, что финансирование вышеуказанного государственного учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Министерства внутренних дел Республики Казахстан и местном бюджете.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства, и территориальных подразделений его ведомств:
раздел "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 21-1, следующего содержания:
"21-1. Управление полиции района "Нұра" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 2 маусымдағы № 440 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті "Нұра" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесi құрылсын.
2. Жоғарыда көрсетілген мемлекеттік мекемені қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігін ұстауға арналған және жергілікті бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомстволары аумақтық бөлiмшелерiнің тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлiгі" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-1-жолмен толықтырылсын:
"21-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті "Нұра" ауданының полиция басқармасы".
4. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов