Об определении оператора национальной платформы искусственного интеллекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2024 года № 25
В соответствии с подпунктом 55) статьи 1 Закона Республики Казахстан "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оператором национальной платформы искусственного интеллекта акционерное общество "Национальные информационные технологии".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Ұлттық жасанды интеллект платформасының операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 25 қаулысы
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 55) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы ұлттық жасанды интеллект платформасының операторы болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов