Об утверждении Правил передачи имущества государственного учреждения правоохранительным и специальным государственным органам Республики Казахстан, Вооруженным Силам Республики Казахстан, другим войскам и воинским формированиям для принятия мер по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера, а также при введении чрезвычайного или военного положения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 194.
В соответствии с пунктом 1 статьи 161 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила передачи имущества государственного учреждения правоохранительным и специальным государственным органам Республики Казахстан, Вооруженным Силам Республики Казахстан, другим войскам и воинским формированиям для принятия мер по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера, а также при введении чрезвычайного или военного положения.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
18 марта 2024 года № 194
Правила передачи имущества государственного учреждения правоохранительным и специальным государственным органам Республики Казахстан, Вооруженным Силам Республики Казахстан, другим войскам и воинским формированиям для принятия мер по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера, а также при введении чрезвычайного или военного положения
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила передачи имущества государственного учреждения правоохранительным и специальным государственным органам Республики Казахстан, Вооруженным Силам Республики Казахстан, другим войскам и воинским формированиям для принятия мер по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера, а также при введении чрезвычайного или военного положения (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 1 статьи 161 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" и определяют порядок передачи имущества государственного учреждения правоохранительным и специальным государственным органам Республики Казахстан, Вооруженным Силам Республики Казахстан, другим войскам и воинским формированиям для принятия мер по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера, а также при введении чрезвычайного или военного положения.

Мемлекеттік мекеменің мүлкін әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөніндегі шараларды қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 194 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 161-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік мекеменің мүлкін әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөніндегі шараларды қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 18 наурыздағы
№ 194 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік мекеменің мүлкін әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөніндегі шараларды қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру қағидалары 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Мемлекеттік мекеменің мүлкін әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөнінде шараларды қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 161-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленді және Мемлекеттік мекеменің мүлкін әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөніндегі шараларды қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру тәртібін айқындайды.

2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) чрезвычайная ситуация социального характера – чрезвычайная ситуация, обусловленная возникновением на определенной территории противоречий и конфликтов в сфере социальных отношений, которые могут повлечь или повлекли за собой человеческие жертвы, причинение вреда здоровью, значительный имущественный ущерб или нарушения условий жизнедеятельности населения;
2) государственное учреждение – некоммерческая организация, созданная государством и содержащаяся только за счет бюджета или бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, если дополнительные источники финансирования не установлены законами Республики Казахстан, для осуществления управленческих, социально-культурных или иных функций некоммерческого характера;
3) государственное имущество – республиканское и коммунальное имущество (далее – имущество);
4) военное положение – особый правовой режим, предусматривающий комплекс политических, экономических, административных, военных и иных мер, направленных на создание условий для предотвращения или отражения агрессии против Республики Казахстан либо непосредственной внешней угрозы ее безопасности, и вводимый Президентом Республики Казахстан на всей территории Республики или в отдельных ее местностях;
5) чрезвычайное положение – временная мера, применяемая исключительно в интересах обеспечения безопасности граждан и защиты конституционного строя Республики Казахстан и представляющая собой особый правовой режим деятельности государственных органов, организаций, допускающий установление отдельных ограничений прав и свобод граждан, иностранцев и лиц без гражданства, а также прав юридических лиц и возлагающий на них дополнительные обязанности.
Глава 2. Порядок передачи имущества государственного учреждения правоохранительным и специальным государственным органам Республики Казахстан, Вооруженным Силам Республики Казахстан, другим войскам и воинским формированиям
3. Правоохранительные и специальные государственные органы Республики Казахстан, Вооруженные Силы Республики Казахстан, другие войска и воинские формирования для принятия мер по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера, а также при введении чрезвычайного или военного положения обращаются в государственные учреждения с заявкой о потребности в необходимом имуществе, составляемой по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее – заявка).
При этом в заявке указывается ссылка на решение руководителя государственного органа по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера или областного (города республиканского значения, столицы) оперативного штаба либо Указ Президента Республики Казахстан о введении чрезвычайного или военного положения.
До направления заявки допускается уточнение о наличии у государственного учреждения имущества, необходимого для нужд правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан, Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований.

2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдай – белгілі бір аумақта әлеуметтік қатынастар саласында адам шығынына, денсаулыққа зиян тиюіне, қомақты мүлік шығынына немесе тұрғындардың тыныс-тiршілiк жағдайының бұзылуына әкеп соғуы мүмкiн немесе әкеп соққан қайшылықтар мен жанжалдардың туындауымен байланысты төтенше жағдай;
2) мемлекеттік мекеме – басқарушылық, әлеуметтік-мәдени немесе коммерциялық емес сипаттағы өзге де функцияларды жүзеге асыру үшін мемлекет құрған және қаржыландырудың қосымша көздері Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленбесе, бюджет немесе Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджеті (шығыстар сметасы) есебінен ғана ұсталатын коммерциялық емес ұйым;
3) мемлекеттік мүлік – республикалық және коммуналдық мүлік (бұдан әрі – мүлік);
4) соғыс жағдайы – Қазақстан Республикасына қарсы агрессияны не оның қауiпсiздiгiне сырттан тiкелей төнген қатердi болғызбауға немесе оларға тойтарыс беруге жағдай жасауға бағытталған саяси, экономикалық, әкiмшiлiк, әскери және өзге де шаралар кешенiн көздейтiн және Қазақстан Республикасының Президентi Қазақстан Республиканың бүкiл аумағында немесе оның жекелеген жерлерiнде енгiзетiн ерекше құқықтық режим;
5) төтенше жағдай – азаматтардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының конституциялық құрылысын қорғау мүдделерiнде ғана қолданылатын және азаматтардың, шетелдiктердiң және азаматтығы жоқ адамдардың құқықтары мен бостандықтарына, сондай-ақ заңды тұлғалардың құқықтарына жекелеген шектеулер белгiлеуге жол беретiн және оларға қосымша мiндеттер жүктейтiн, мемлекеттiк органдар, ұйымдар қызметiнің ерекше құқықтық режимі болып табылатын уақытша шара.
2-тарау. Мемлекеттік мекеменің мүлкін Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру тәртібі
3. Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдары, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою жөнінде шаралар қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалатын қажетті мүлікке мұқтаждық туралы өтініммен (бұдан әрі – өтінім) мемлекеттік мекемеге жүгінеді.
Бұл ретте өтінімде мемлекеттік органның немесе облыстық (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жедел штаб басшысының әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөніндегі шешіміне сілтеме не Қазақстан Республикасы Президентінің төтенше жағдайды немесе соғыс жағдайын енгізу туралы жарлығы көрсетіледі.
Өтінім жіберілгенге дейін Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарының, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың мұқтаждары үшін мемлекеттік мекемеде қажетті мүліктің бар-жоғын нақтылауға жол беріледі.

4. Первый руководитель государственного учреждения или уполномоченное им лицо рассматривают заявку и принимают решение о передаче либо отказе в передаче имущества государственного учреждения в срок не более 1 (один) календарного дня с даты поступления заявки.
Решением о передаче имущества государственного учреждения является письменное согласование первым руководителем или уполномоченным им лицом заявки (далее – решение).
Основанием для отказа в передаче имущества государственного учреждения является его отсутствие на балансе государственного учреждения, а также если передача имущества государственного учреждения может привести к нарушению непрерывности его деятельности.
5. Передача имущества государственного учреждения осуществляется в день получения решения посредством составления акта приема-передачи имущества государственного учреждения по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам (далее – акт приема-передачи).
При приеме-передаче имущества передающая и принимающая стороны совместно определяют его физическое и техническое состояние, устанавливают его пригодность для дальнейшего использования, которая отражается в акте приема-передачи. Имущество, не пригодное к использованию по назначению, передаче или приемке не подлежит.
6. Акт приема-передачи составляется в двух экземплярах, подписывается уполномоченными должностными лицами и материально ответственными лицами передающей и принимающей сторон, утверждается первыми руководителями передающей и принимающей сторон или уполномоченными ими лицами.
7. Акт приема-передачи передается в структурные подразделения, обеспечивающие учет имущества государственного учреждения.
8. Возврат имущества государственного учреждения, полученного правоохранительными и специальными государственными органами Республики Казахстан, Вооруженными Силами Республики Казахстан, другими войсками и воинскими формированиями, осуществляется в течение 30 (тридцать) календарных дней после прекращения правового режима чрезвычайной ситуации социального характера, чрезвычайного или военного положения по акту приема-передачи, оформляемому в порядке, определенном пунктом 6 настоящих Правил.
К акту приема-передачи на поврежденное имущество государственного учреждения прилагаются подтверждающие документы (материалы), обосновывающие его повреждение в ходе правового режима чрезвычайной ситуации социального характера, чрезвычайного или военного положения, а также акт о техническом состоянии имущества, составляемый по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
В случае невозможности возврата полученного имущества государственного учреждения в связи с его уничтожением в данное государственное учреждение направляется соответствующее письмо за подписью руководителя государственного органа (учреждения), подписавшего заявку, с приложением подтверждающих такое уничтожение документов (материалов).
___________________________________
Приложение 1
к Правилам передачи имущества
государственного учреждения
правоохранительным и
специальным государственным
органам Республики Казахстан,
Вооруженным Силам
Республики Казахстан, другим
войскам и воинским
формированиям для принятия
мер по предупреждению и
ликвидации чрезвычайной
ситуации социального
характера, а также при введении
чрезвычайного или
военного положения
Форма
___________________________________________________________________
Наименование государственного органа (учреждения)
Заявка правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан, Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований о потребности на необходимое имущество
Основание:________________________________________________________________
(решение уполномоченного государственного органа о введении правового режима
чрезвычайной ситуации социального характера либо указ Президента
Республики Казахстан о введении чрезвычайного или военного положения)
№ п/п
Наименование имущества
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
Руководитель государственного органа (учреждения)
____________________________________________________________________________
должность (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
___________________________________
Приложение 2
к Правилам передачи имущества
государственного учреждения
правоохранительным и
специальным государственным
органам Республики Казахстан,
Вооруженным Силам
Республики Казахстан, другим
войскам и воинским
формированиям для принятия
мер по предупреждению и
ликвидации чрезвычайной
ситуации социального
характера, а также при введении
чрезвычайного или
военного положения
Форма
___________________________________________________________________
Наименование государственного органа (учреждения)
Утверждаю Руководитель государственного органа (учреждения) передающей стороны____________________
подпись (фамилия, имя, отчество (при его наличии) от "____" _______________ года Место печати
Утверждаю Руководитель государственного органа (учреждения) принимающей стороны ____________________
подпись (фамилия, имя, отчество (при его наличии) от "____" _______________ года Место печати
Акт приема-передачи имущества государственного учреждения правоохранительным и специальным государственным органам Республики Казахстан, Вооруженным Силам Республики Казахстан, другим войскам и воинским формированиям для принятия мер по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера, а также при введении чрезвычайного или военного положения
№ п/п
Наименование имущества
Единица измерения
Количество
Заводской номер
Категория
Балансовая стоимость
Техническое состояние исправное/неисправное
Год выпуска
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Должностное лицо передающей стороны:
_______________________________________________________________________________
должность (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________________________________________________________
Должностное лицо принимающей стороны:
________________________________________________________________________________
должность (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________________
На основании решения первого руководителя государственного учреждения или
уполномоченного им лица № _____ от "____" ___________ года
________________________________________________________________________________
произведен осмотр________________________________________________________________
название имущества, принимаемого (передаваемого)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Имущество передал:________________________________________________________
должность, подпись (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
"____" ______________________ года
Имущество принял:_________________________________________________________
должность, подпись (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
"____" ______________________ года
Отметка бухгалтерской службы передающей стороны____________________________
Главный бухгалтер передающей стороны ______________________________________
подпись (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Отметка бухгалтерской службы принимающей стороны__________________________
Главный бухгалтер принимающей стороны ____________________________________
подпись (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
___________________________________
Приложение 3
к Правилам передачи имущества
государственного учреждения
правоохранительным и
специальным государственным
органам Республики Казахстан,
Вооруженным Силам
Республики Казахстан, другим
войскам и воинским
формированиям для принятия
мер по предупреждению и
ликвидации чрезвычайной
ситуации социального
характера, а также при введении
чрезвычайного или
военного положения
Форма
АКТ
технического состояния имущества
Комиссией передающей стороны в составе: ___________________________________
_______________________________________________________________________________
должность, подпись (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
проведен осмотр технического состояния
_______________________________________________________________________________
(наименование имущества марка, модель, год выпуска и т.д.)
Результаты осмотра: _______________________________________________________
(указывается техническое состояние имущества)
________________________________________________________________________________
Состав комиссии: __________________________________________________________
должность, подпись (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
___________________________________

4. Мемлекеттік мекеменің бірінші басшысы немесе ол уәкілеттік берген адам өтінім түскен күннен бастап күнтізбелік 1 (бір) күннен аспайтын мерзімде өтінімді қарайды және мемлекеттік мекеменің мүлкін беру не беруден бас тарту туралы шешім қабылдайды.
Бірінші басшының немесе ол уәкілеттік берген адамның өтінімді жазбаша келісуі мемлекеттік мекеменің мүлкін беру туралы шешім (бұдан әрі – шешім) болып табылады.
Мемлекеттік мекеменің балансында болмауы, сондай-ақ егер мемлекеттік мекеменің мүлкін беру оның іркіліссіз қызметінің бұзылуына алып келетін болса мемлекеттік мекеменің мүлкін беруден бас тарту үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік мекеменің мүлкін беру осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік мекеменің мүлкін қабылдау-беру актісін (бұдан әрі – қабылдау-беру актісі) жасау арқылы шешім алынған күні жүзеге асырылады.
Мүлікті қабылдау-беру кезінде беретін және қабылдайтын тараптар оның физикалық және техникалық жай-күйін бірлесіп айқындайды, оның одан әрі пайдалануға жарамдылығын белгілейді, ол қабылдау-беру актісінде көрсетіледі. Мақсаты бойынша пайдалануға жарамсыз мүлік берілмейді немесе қабылданбайды.
6. Қабылдау-беру актісі екі данада жасалады, оған беретін және қабылдайтын тараптардың уәкілетті лауазымды адамдары және материалдық жауапты адамдары қол қояды, оны беретін және қабылдайтын тараптардың бірінші басшылары немесе олар уәкілеттік берген адамдар бекітеді.
7. Қабылдау-беру актісі мемлекеттік мекеменің мүлкін есепке алуды қамтамасыз ететін құрылымдық бөлімшелерге беріледі.
8. Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдары, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар алған мемлекеттік мекеменің мүлкін қайтару әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдай, төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы құқықтық режимі тоқтатылғаннан кейін күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде осы Қағидалардың 6-тармағында айқындалған тәртіппен ресімделетін қабылдау-беру актісі бойынша жүзеге асырылады.
Мемлекеттік мекеменің бүлінген мүлкіне жасалған қабылдау-беру актісіне оның әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдай, төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы құқықтық режимі кезінде бүлінгенін негіздейтін растау құжаттары (материалдары), сондай-ақ осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалатын мүліктің техникалық жай-күйі туралы акт қоса беріледі.
Мемлекеттік мекемеден алынған мүліктің жойылып кетуіне байланысты оны қайтару мүмкін болмаған жағдайда осы мемлекеттік мекемеге мемлекеттік органның (мекеменің) өтінімге қол қойған басшысының қолымен тиісті хат жіберіледі, оған осындай жойылып кетуді растайтын құжаттар (материалдар) қоса беріледі.
Мемлекеттік мекеменің мүлкін
әлеуметтік сипаттағы төтенше
жағдайдың алдын алу және
оларды жою жөніндегі
шараларды қабылдау үшін,
сондай-ақ төтенше жағдай
немесе соғыс жағдайы енгізілген
кезде Қазақстан
Республикасының құқық қорғау
органдары мен арнаулы
мемлекеттік органдарына,
Қазақстан Республикасының
Қарулы Күштеріне, басқа да
әскерлер мен әскери
құралымдарға беру
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
________________________________________________________ Мемлекеттік органның (мекеменің) атауы
Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарының, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың қажетті мүлікке мұқтаждығы туралы өтінімі
Негіздеме:____________________________________________________________
(уәкілетті мемлекеттік органның әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдай құқықтық режимін енгізу туралы шешімі не Қазақстан Республикасы Президентінің төтенше жағдайды немесе соғыс жағдайын енгізу туралы жарлығы)
Р/с
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
Мемлекеттік органның (мекеменің) басшысы ______________________________
лауазымы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мемлекеттік мекеменің мүлкін әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөніндегі шараларды қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
____________________________________ Мемлекеттік органның (мекеменің) атауы
Бекітемін Беретін тараптың мемлекеттік органының (мекемесінің) басшысы ____________________ қолы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ________ жылғы "____" _______ Мөр орны
Бекітемін Қабылдайтын тараптың мемлекеттік органының (мекемесінің) басшысы ____________________ қолы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ________ жылғы "____" _________ Мөр орны
Әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөнінде шаралар қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде мемлекеттік мекеменің мүлкін Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарының, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың қабылдау-беру актісі
Р/с
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Зауыттық нөмірі
Санаты
Баланс-тық құны
Техникалық жай-күйі жарамды/
жарамсыз
Шыға-рылған жылы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Беретін тараптың лауазымды адамы:
____________________________________________________________________
лауазымы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Қабылдаушы тараптың лауазымды адамы:
____________________________________________________________________
лауазымы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
____________________________________________________________________
Мемлекеттік мекеменің бірінші басшысының немесе ол уәкілеттік берген адамның
_____ жылғы "__" _____ № ______ шешімі негізінде
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
қабылданатын (берілетін) мүліктің атауы
____________________________________________________________________
_____________________________________________ қарап-тексеру жүргізілді.
Мүлікті берген:_______________________________________________________
лауазымы, қолы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ____ жылғы "_"_____________
Мүлікті қабылдаған:_____________________________________________________
лауазымы, қолы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ___ жылғы "__"_____________
Беретін тараптың бухгалтерлік қызметінің белгісі__________________________
Беретін тараптың бас бухгалтері______________________________________ қолы
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Қабылдайтын тараптың бухгалтерлік қызметінің белгісі_____________________
Қабылдайтын тараптың бас бухгалтері____________________________________
қолы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мемлекеттік мекеменің мүлкін әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөніндегі шараларды қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Мүліктің техникалық жай-күйі туралы АКТ
Мына құрамдағы беретін тараптың комиссиясы:
_______________________________________________________________________
лауазымы, қолы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_______________________________________техникалық жай-күйін қарап-тексерді
(мүліктің атауы, маркасы, моделі, шығарылған жылы және т.б.)
Қарап-тексеру нәтижелері:________________________________________________
(мүліктің техникалық жай-күйі көрсетіледі)
_______________________________________________________________________
Комиссия құрамы:
_______________________________________________________________________
лауазымы, қолы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________