О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 г. N 1144. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 16 июля 1999 г. N 988 ~P990988.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656 P950656_ "О передаче неплатежеспособных предприятий в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 1995 г., N 17, ст. 194) следующее дополнение:
дополнить перечень неплатежеспособных предприятий, передаваемых в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан строкой следующего содержания:
"АО "Акмоласельхозмаш", Акмолинская область".
2. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан передать государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан право владения, пользования и управления государственным пакетом акций акционерного общества "Акмоласельхозмаш" для проведения в отношении
него процедур реабилитации и финансового оздоровления согласно
действующему законодательству.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить
на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 22 шiлде N 1144. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.07.16. N 988 қаулысымен. ~P990988
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындарды Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656 қаулысына P950656_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 194-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне берiлген төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындардың тiзбесi мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақмолаауылшармаш" АҚ, Ақмола облысы".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне қолданылып жүрген заңдарға сәйкес оңалту мен қаржылық сауықтыру рәсiмдерiн жүргiзуi үшiн "Ақмолаауылшармаш" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн иелену, пайдалану және басқару құқығын берсiн.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi