3. Управление по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
4. Управление по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
5. Управление по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
6. Талдыкорганское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
7. Управление по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
8. Управление по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
9. Риддерское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
10. Зыряновское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
11. Семипалатинское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
12. Усть-Каменогорское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
13. Управление по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
14. Управление по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
15. Управление по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
16. Жезказганское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
17. Балхашское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
18. Управление по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
19. Управление по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
20. Управление по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
21. Управление по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
22. Екибастузское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
23. Управление по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.

3. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Ақмола облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
4. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Ақтөбе облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
5. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Алматы облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
6. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Талдықорған қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
7. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Атырау облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
8. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
9. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Риддер қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
10. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Зыряновск қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
11. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгi Семей қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
12. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Өскемен қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
13. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттiгі Жамбыл облысының төтенше жағдайлар жөніндегi басқармасы.
14. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
15. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігi Қарағанды облысының төтенше жағдайлар жөніндегi басқармасы.
16. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Жезқазған қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
17. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігi Балқаш қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
18. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Қызылорда облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
19. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегi агенттiгi Қостанай облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
20. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі Маңғыстау облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
21. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігi Павлодар облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
22. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Екiбастұз қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
23. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Солтүстік Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.

24. Управление по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
25. Войсковая часть 28237 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
26. Войсковая часть 68303 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
27. Войсковая часть 52859 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
28. Кокшетауский технический институт Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
29. Восточный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
30. Северный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
31. Южный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
32. Западный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
33. Центральный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
34. Республиканский кризисный центр Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
35. Межобластная государственная инспекция по надзору за безопасным ведением работ в атомно-энергетическом комплексе Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
36. Казселезащита Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
37. Республиканский оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
38. Государственная инспекция по надзору за безопасным ведением нефтяных операций на море и внутренних водоемах Республики Казахстан Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.

24. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Оңтүстік Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөніндегi басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң 28237 әскери бөлiмi.
26. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігiнің 68303 әскери бөлiмi.
27. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгiнiң 52859 әскери бөлiмi.
28. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгінiң Көкшетау техникалық институты.
29. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң Шығыс өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
30. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң Солтүстiк өңірлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
31. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінiң Оңтүстік өңiрлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
32. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегi агенттігінің Батыс өңірлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
33. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігiнiң Орталық өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
34. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгінiң Республикалық дағдарыс орталығы.
35. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң Атом энергетикасы кешенiнде жұмыстардың қауiпсiз жүргізiлуiн қадағалау жөнiндегі облысаралық мемлекеттiк инспекция.
36. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінiң Қазселденқорғау.
37. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінiң Республикалық жедел құтқару жасағы.
38. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінiң Теңiзде және Қазақстан Республикасының iшкi су қоймаларында мұнай операцияларының қауiпсiз жүргізiлуiн қадағалау жөнiндегі мемлекеттiк инспекция.