О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 1999 года N 1380. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующее дополнение:
в приложении 2 к указанному постановлению "Перечень товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям на основании разрешения Правительства Республики Казахстан":
в строке второй "Вооружение и военная техника, специальные комплектующие изделия для их производства, работы и услуги в области военно-технического сотрудничества":
в графе 2 после цифры "8802 12 100" дополнить цифрой "8802 20 100".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 қыркүйек N 1380. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға "Экспортты Қазақстан Республикасының Үкіметі рұқсатының негізінде лицензия бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тізбесінің" 2-қосымшасында:
"Қару-жарақ және әскери техника, оларды өндіруге арналған арнайы жиынтықтаушы бұйымдар, әскери-техникалық ынтымақтастық саласындағы жұмыстар мен қызмет көрсету" деген екінші жолында:
2-бағандағы "8802 12 100" деген сандардан кейін "8802 20 100" деген сандармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі