Отдельные вопросы, связанные с финансированием подготовки кадров для правоохранительных органов, деятельности правоохранительных органов и социальной защиты военнослужащих войск правительственной связи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года № 1427
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственное учреждение "Карагандинская высшая школа Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в Карагандинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить внесение соответствующих изменений в учредительные документы переименованного государственного учреждения с последующей их перерегистрацией в органах юстиции.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в двухмесячный срок в установленном законодательством порядке обеспечить финансирование гарантированных государством социальных выплат и компенсаций, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, увольняемым военнослужащим войск правительственной связи Республики Казахстан.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1334 P981334_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "14618945" заменить цифрой "14636234";
по учреждению 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "14618945" заменить цифрой "14636234";
по программе 1 "Административные расходы на республиканском уровне" учреждения 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "5406638" заменить цифрой "5423927";
по подпрограмме 2 "Аппарат территориальных органов" программы 1 "Административные расходы на республиканском уровне" учреждения 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "4568694" заменить цифрой "4585983";
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "5589823" заменить цифрой "5572534";
по учреждению 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "5114251" заменить цифрой "5096962";

Құқық қорғау органдары үшін кадрлар даярлауды, құқық қорғау органдарының қызметін және үкіметтік байланыс әскерлері әскери қызметшілерін әлеуметтік қорғауды қаржыландыруға байланысты жекелеген мәселелер
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 21 қыркүйек N 1427
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қарағанды жоғары мектебi" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қарағанды заң институты болып қайта аталсын.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен қайта аталған мемлекеттiк мекеменiң құрылтай құжаттарына кейiннен оны әдiлет органдарында қайта тiркеу арқылы тиiстi өзгерiстер енгiзудi қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi екi ай мерзiмде заңдарда белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының үкiметтiк байланыс әскерлерiнiң босатылатын әскери қызметшiлерiне Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген мемлекет кепiлдiк берген әлеуметтiк төлемдер мен өтемақыларды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 P981334_ қаулысында:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобындағы 1 "Құқық қорғау қызметi" iшкi функциясындағы "14618945" деген сан "14636234" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобындағы 1 "Құқық қорғау қызметi" iшкi функциясындағы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" мекемесi бойынша "14618945"деген сан "14636234" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобындағы 1 "Құқық қорғау қызметi" iшкi функциясындағы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" мекемесiнiң 1 "Республикалық деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "5406638" деген сан "5423927" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобының 1 "Құқық қорғау қызметi" iшкi функциясындағы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" мекемесiнiң 1 "Республикалық деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасындағы 2 "Аумақтық органдардың аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "4568694" деген сан "4585983" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобындағы 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету қызметi" iшкi функциясындағы "5589823" деген сан "5572534" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобындағы 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету қызметi" iшкi функциясындағы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" мекемесi бойынша "51 14251" деген сан "5096962" деген санмен ауыстырылсын;

по программе 1 "Административные расходы на республиканском уровне" учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "3168882" заменить цифрой "3151593";
по подпрограмме 2 "Аппарат территориальных органов" программы 1 "Административные расходы на республиканском уровне" учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "1385232" заменить цифрой "1367943";
по учреждению 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 6 "Высшее образование" функциональной группы 4 "Образование" цифру "340315" заменить цифрой "368167";
по программе 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне" учреждения 201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 6 "Высшее образование" функциональной группы 4 "Образование" цифру "340315" заменить цифрой "368167";
программу 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне" учреждения 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 6 "Высшее образование" функциональной группы 4 "Образование" дополнить подпрограммой 35 следующего содержания: "35 Карагандинский юридический институт 27852";
по учреждению 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 6 "Высшее образование" функциональной группы 4 "Образование" цифру "270953" заменить цифрой "243101";
по программе 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне" учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 6 "Высшее образование" функциональной группы 4 "Образование" цифру "258153" заменить цифрой "230301";
по подпрограмме 31 "Карагандинская высшая школа Комитета национальной безопасности" программы 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне" учреждения 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" подфункции 6 "Высшее образование" функциональной группы 4 "Образование" цифру "115568" заменить цифрой "87716";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1335 P981335_ "Вопросы учреждений-администраторов программ, финансируемых из государственного бюджета":
в Перечни программ и подпрограмм, финансируемых из республиканского бюджета, администрируемых центральными исполнительными органами, утвержденном указанным постановлением:
программу 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне" учреждения 201 "Министерство внутренних дел" дополнить подпрограммой 35 следующего содержания: "35 Карагандинский юридический институт";
в Перечне учреждений, выполняющих республиканские программы, финансируемые из республиканского бюджета, а также подлежащих перерегистрации в соответствии с законодательством в государственные учреждения, утвержденном указанным постановлением:
строку 4 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить строкой 14 следующего содержания: "14 Карагандинский юридический институт".

3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобындағы 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету қызметi" iшкi функциясындағы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" мекемесiнiң 1 "Республикалық деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасы бойынша "3168882" деген сан "3151593" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобындағы 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету қызметi" iшкi функциясындағы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" мекемесiнiң 1 "Республика көлемiндегi әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасының 2 "Аумақтық органдар аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "1385232" деген сан "1367943" деген санмен ауыстырылсын;
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобындағы 6 "Жоғары "бiлiм беру" iшкi функциясындағы 201 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" мекемесi бойынша "340315" деген сан "368167" деген санмен ауыстырылсын;
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобындағы 6 "Жоғары бiлiм беру" iшкi функциясындағы 201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" мекемесiнiң 9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау" бағдарламасы бойынша" "340315" деген сан "368167" деген санмен ауыстырылсын;
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобындағы 6 "Жоғары білiм беру" iшкi функциясындағы 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" мекемесiнiң 9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 35 кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"35 Қарағанды заң институты 27852";
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобындағы 6 "Жоғары бiлiм беру" iшкi функциясындағы 410 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" мекемесi бойынша "270953" деген сан "243101" деген санмен ауыстырылсын;
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобындағы 6 "Жоғары білiм беру" iшкi функциясындағы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" мекемесiнiң 9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау" бағдарламасы бойынша "258153" деген сан "23030I" деген санмен ауыстырылсын;
4 "Білiм беру" функционалдық тобындағы 6 "Жоғары бiлiм беру" iшкi функциясындағы 410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" мекемесiнiң 9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау" бағдарламасының 31 "Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң Қарағанды жоғары мектебi" кiшi бағдарламасы бойынша "115568" деген сан "87716" деген санмен ауыстырылсын;
2) "Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын әкiмшi-мекемелерiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335 P981335_ қаулысында:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, орталық атқарушы органдар әкiмшiлiк ететiн бағдарламалары мен кiшi бағдарламалардың тiзбесiнде:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" мекемесiндегi 9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 35-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"35 Қарағанды заң институты";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бағдарламаларды
орындайтын, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ заңға
сәйкес мемлекеттiк мекемелер етiп қайта тiркеуге жататын мекемелердiң
тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі" деген
"4-жол мынадай мазмұндағы 14-жолмен толықтырылсын:
"14 Қарағанды заң институты".

4. Настоящее постановление вступаает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.