О Программе действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 2014
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О Программе действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000-2002 жылдарға арналған іс-қимылдар Бағдарламасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 желтоқсан N 2014
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000-2002 жылдарға арналған іс-қимылдар Бағдарламасы туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі