О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об инвестиционных фондах"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2004 года N 292-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (по согласованию) в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты по реализации Закона Республики Казахстан "Об инвестиционных фондах" и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр

"Инвестициялық қорлар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 1 қазандағы N 292-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгi (келiсiм бойынша) екi ай мерзiмде "Инвестициялық қорлар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөніндегі тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiн қабылданған шаралар туралы хабардар етсiн.
Премьер-Министр