О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внутреннем водном транспорте"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 ноября 2004 года N 346-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте" (далее - перечень).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) в двухмесячный срок принять необходимые меры по разработке и утверждению в установленном порядке нормативных правовых актов согласно перечню и о принятых мерах проинформировать Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 ноября 2004 года N 346-р
Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан "О внутреннем водном транспорте"
__________________________________________________________________________
N !   Наименование        !  Форма акта  !  Ответственные  ! Срок
п/п!   нормативного        !              !   исполнители   ! исполнения
!   правового акта      !              !                 !
--------------------------------------------------------------------------
1 !         2             !      3       !        4        !       5
--------------------------------------------------------------------------
1. Об утверждении правил    Постановление       МТК,          январь
эксплуатации внутренних  Правительства       МСХ           2005 года
водных путей             Республики
Казахстан
2. Об утверждении правил    Постановление       МТК           январь
государственной          Правительства                     2005 года
регистрации судна        Республики
и прав на него, а также  Казахстан
форм документов,
удостоверяющих право
собственности на судно
и прав на него
3.  Об утверждении перечня   Постановление       МТК           январь
обязательных услуг       Правительства                     2005 года
порта                    Республики
Казахстан
4. Об утверждении правил    Постановление       МТК,          январь
пользования береговой    Правительства       МСХ,          2005 года
полосой                  Республики          МООС
Казахстан
5. Об утверждении правил    Постановление       МТК           январь
осуществления            Правительства                     2005 года
лоцманской проводки      Республики
судов                    Казахстан

"Iшкi су көлiгі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 25 қарашадағы N 346-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса берiліп отырған "Iшкi су көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шiлдедегi  Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтілсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары және өзге де мемлекеттік органдары (келiсiм бойынша) екi ай мерзiмде белгіленген тәртiппен тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлеу және бекiту жөнiнде қажетті шаралар қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкiметін хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 25 қарашадағы
N 346-ө өкiмiмен
бекiтілген
"Iшкi су көлiгі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын
iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк
құқықтық кесiмдердiң
тiзбесi
____________________________________________________________________
Р/с|   Нормативтiк құқықтық        | Кесімнің   | Жауапты | Орындау
N |     кесiмнiң атауы            |  нысаны    | орындау.| мерзімі
|                               |            |  шылар  |
___|_______________________________|____________|_________|_________
1 |            2                  |    3       |    4    |    5
____________________________________________________________________
1.  Iшкi су жолдарын пайдалану      Қазақстан     ККМ,      2005
ережесiн бекiту туралы          Республикасы  АШМ       жылғы
Үкіметінің              қаңтар
қаулысы
2.  Кеменi және оған құқықтарды     Қазақстан     ККМ       2005
мемлекеттік тiркеу ережесiн,    Республикасы            жылғы
сондай-ақ кемеге меншiк         Үкіметінің              қаңтар
құқығын және оған құқықтарды    қаулысы
куәландыратын құжаттардың
нысандарын бекіту туралы
3.  Порттың мiндеттi қызметтерiнiң  Қазақстан     ККМ       2005
тiзбесiн бекiту туралы          Республикасы            жылғы
Үкіметінің              қаңтар
қаулысы
4.  Жағалау белдеуiн пайдалану      Қазақстан     ККМ,      2005
ережесін бекiту туралы          Республикасы  АШМ,      жылғы
Үкіметінің    Қоршаған- қаңтар
қаулысы       ортамині
5.  Кемелердi лоцмандық алып        Қазақстан     ККМ       2005
өтудi жүзеге асыру ережесiн     Республикасы            жылғы
бекiту туралы                   Үкіметінің              қаңтар
қаулысы

6. Об утверждении перечня   Постановление       МТК           январь
внутренних водных        Правительства                     2005 года
путей, открытых для      Республики
судоходства              Казахстан
7. Об утверждении правил    Постановление       МТК           январь
дипломирования членов    Правительства                     2005 года
экипажей судов           Республики
Казахстан
8. Об утверждении перечня   Постановление      МТК,           январь
опасных грузов,          Правительства      МООС,          2005 года
предназначенных для      Республики         МСХ
перевозки судами         Казахстан
9. Об утверждении правил    Постановление      МТК,           январь
судоходства по           Правительства      МООС,          2005 года
внутренним водным        Республики         МСХ
путям судами, плотами    Казахстан
и иными плавучими
объектами,
осуществляющими
перевозку опасных
грузов
10. Вопросы форменной        Постановление      МТК            январь
одежды работников        Правительства                     2005 года
государственного         Республики
контроля на внутреннем   Казахстан
водном транспорте
11. Об утверждении формы     Приказ             МТК            январь
государственного         уполномоченного                   2005 года
судового реестра и       органа
судовой книги
12. Об утверждении           Приказ             МТК            январь
положения о лоцманской   уполномоченного                   2005 года
службе                   органа
13. Об утверждении перечня   Приказ             МТК            январь
участков внутренних      уполномоченного                   2005 года
водных путей, типов и    органа
размеров судов,
подлежащих обязательной
лоцманской проводке
14. Об установлении          Приказ             МТК            январь
требований о             уполномоченного                   2005 года
минимальном составе      органа
экипажей судов
15. Об утверждении           Приказ             МТК            январь
квалификационных         уполномоченного                   2005 года
требований, предъявляе-  органа
мых к капитану судна,
и правил его аттестации
16. Вопросы форменной        Приказ             МТК            январь
одежды работников        уполномоченного                   2005 года
внутреннего водного      органа
транспорта
17. Об утверждении           Приказ             МТК            январь
положения о капитане     уполномоченного                   2005 года
порта                    органа
18. Об утверждении правил    Приказ             МТК            январь
осуществления капитаном  уполномоченного                   2005 года
порта надзора за судами  органа
в целях обеспечения
безопасности судоходства,
организации и регулиро-
вания деятельности
в порту

6.  Кеме қатынасы үшiн ашық iшкi    Қазақстан     ККМ       2005
су жолдарының тiзбесiн          Республикасы            жылғы
бекiту туралы                   Үкіметінің              қаңтар
қаулысы
7.  Кемелер экипаждары мүшелерiне   Қазақстан     ККМ       2005
диплом беру ережесiн бекiту     Республикасы            жылғы
туралы                          Үкіметінің              қаңтар
қаулысы
8.  Кемелермен тасымалдауға         Қазақстан     ККМ,      2005
арналған қауіпті жүктердiң      Республикасы  АШМ,      жылғы
тiзбесiн бекiту туралы          Үкіметінің    Қоршаған- қаңтар
қаулысы       ортамині
9.  Қауiптi жүктердi тасымалдауды   Қазақстан     ККМ,      2005
жүзеге асыратын кемелердiң,     Республикасы  Қоршаған- жылғы
сал қайықтардың және өзге де    Үкіметінің    ортамині, қаңтар
жүзу объектілерiнiң iшкi су     қаулысы       АШМ
жолдарымен кеме қатынау
ережесiн бекiту туралы
10. Iшкi су көлiгiндегi мемлекет.   Қазақстан     ККМ       2005
тiк бақылау қызметкерлерiнiң    Республикасы            жылғы
нысанды киiмiнiң мәселелерi     Үкіметінің              қаңтар
қаулысы
11. Мемлекеттiк кеме тiзiлiмi мен   Уәкілетті     ККМ       2005
кеме кiтабының нысандарын       органның                жылғы
бекiту туралы                   бұйрығы                 қаңтар
12. Лоцмандық қызмет туралы         Уәкілетті     ККМ       2005
ереженi бекiту туралы           органның                жылғы
бұйрығы                 қаңтар
13. Мiндеттi түрде лоцмандық        Уәкілетті     ККМ       2005
алып өтуге жататын iшкi су      органның                жылғы
жолдары учаскелерiнiң,          бұйрығы                 қаңтар
кемелер түрлерi мен көлемiнiң
тiзбесiн бекiту туралы
14. Кемелер экипаждарының ең аз     Уәкілетті     ККМ       2005
құрамы туралы талаптарды        органның                жылғы
белгілеу туралы                 бұйрығы                 қаңтар
15. Кеме капитанына қойылатын       Уәкілетті     ККМ       2005
білiктілiк талаптарын және      органның                жылғы
оны аттестаттау ережесiн        бұйрығы                 қаңтар
бекiту туралы
16. Iшкi су көлiгi саласындағы      Уәкілетті     ККМ       2005
қызметкерлерiнiң нысанды        органның                жылғы
киiмiнiң мәселелерi             бұйрығы                 қаңтар
17. Порт капитаны туралы ереженi    Уәкілетті     ККМ       2005
бекiту туралы                   органның                жылғы
бұйрығы                 қаңтар
18. Кеме қатынасы қауiпсiздiгiн     Уәкілетті     ККМ       2005
қамтамасыз ету, порттағы        органның                жылғы
қызметтi ұйымдастыру мен        бұйрығы                 қаңтар
peттeу мақсатында порт
капитанының кемелердi қадаға.
лауды жүзеге асыру ережесiн
бекiту туралы

19. Об утверждении правил    Приказ             МТК            январь
перевозки пассажиров,    уполномоченного                   2005 года
багажа и грузов, учета   органа
реализуемых грузов и
расчетов за них и
формы багажной квитанции
20. Об утверждении правил    Приказ             МТК            январь
устройства временных     уполномоченного                   2005 года
приспособлений и         органа
наплавных сооружений
для причаливания,
швартовки и стоянки
судов, плотов и иных
плавучих объектов,
посадки на суда и
высадки с судов пас-
сажиров, погрузки,
выгрузки и хранения
грузов
21. Об утверждении           Приказ             МТК            январь
правил и сроков          уполномоченного                   2005 года
подъема затонувшего      органа
имущества
22. Об утверждении правил    Приказ             МТК            январь
присвоения названия      уполномоченного                   2005 года
судна                    органа
23. Об утверждении правил    Приказ             МТК            январь
захода судов в порт и    уполномоченного                   2005 года
выхода их из порта,      органа
плавания судов в
пределах акватории порта
и стоянки в порту,
а также пользования
перевозчиками техноло-
гической связью
24. Об утверждении правил    Приказ             МТК            январь
буксировки судов,        уполномоченного                   2005 года
плотов и иных плавучих   органа
объектов
25. Об утверждении перечня   Приказ             МТК            январь
судовых документов, их   уполномоченного                   2005 года
формы, порядка их        органа
выдачи и ведения
26. Об утверждении правил    Приказ             АИС,           январь
перевозки почтовых       уполномоченного    МТК            2005 года
отправлений внутренним   органа
водным транспортом
27. Об утверждении правил    Приказ             МТК, МВД,      январь
действия капитана судна  уполномоченного    КНБ (по        2005 года
в случае нападения на    органа             согласованию)
судно лиц, с целью
совершения противо-
правных действий
28. Об утверждении условий,  Совместный         МТК, МИД,      январь
на которых иностранцы    приказ             МВД, МТСЗН,    2005 года
и лица без гражданства   государственных    КНБ (по
могут входить в состав   органов            согласованию)
экипажа судна
29. Об утверждении правил о  Приказ             МТК            январь
проектировании,          уполномоченного                   2005 года
постройке, ремонте и     органа
эксплуатации судов, за
которыми должен
осуществляться
технический надзор

19. Жолаушыларды, багажды және      Уәкілетті     ККМ       2005
жүктердi тасымалдау, сатылатын  органның                жылғы
жүктердi есепке алу және олар   бұйрығы                 қаңтар
үшiн есеп айырысу ережесiн
және багаж түбiртегiнiң
нысандарын бекiту туралы
20. Кемелердiң, сал қайықтардың     Уәкілетті     ККМ       2005
және өзге де жүзу объектiлерi.  органның                жылғы
нiң айлаққа келуi, арқандап     бұйрығы                 қаңтар
байлануы және тұрағы үшiн
уақытша құралдар мен жүзбелi
құрылыстарды құру, жолаушыларды
кемелерге отырғызу және кеме.
лерден түсiру, жүктердi тиеу,
түсiру және сақтау ережесiн
бекiту туралы
21. Суға кеткен мүлiктi көтеру      Уәкілетті     ККМ       2005
ережесi мен мерзiмдерiн         органның                жылғы
бекiту туралы                   бұйрығы                 қаңтар
22. Кеменiң атауын беру ережесiн    Уәкілетті     ККМ       2005
бекiту туралы                   органның                жылғы
бұйрығы                 қаңтар
23. Кемелердiң портқа кiру және     Уәкілетті     ККМ       2005
олардың порттан шығу,           органның                жылғы
кемелердiң порт акваториясы     бұйрығы                 қаңтар
шегiнде жүзу және портта тоқтап
тұру, сондай-ақ тасымалдаушы.
лардың технологиялық байланысты
пайдалану ережесiн бекiту
туралы
24. Кемелердi, сал қайықтарды және  Уәкілетті     ККМ       2005
өзге де жүзу объектілерiн       органның                жылғы
тiркеп сүйреу ережесiн бекiту   бұйрығы                 қаңтар
туралы
25. Кеме құжаттарының тiзбесiн,     Уәкілетті     ККМ       2005
олардың нысандарын, оларды      органның                жылғы
беру және жүргiзу ережесiн      бұйрығы                 қаңтар
бекiту туралы
26. Почта жөнелтiмдерiн iшкi су     Уәкілетті     АБА,      2005
көлiгiмен тасымалдау            органның      ККМ       жылғы
ережесiн бекiту туралы          бұйрығы                 қаңтар
27. Құқыққа қарсы iс-әрекет         Уәкілетті     ККМ,      2005
жасау мақсатында кемеге         органның      ІІМ, ҰҚК  жылғы
адамдар шабуыл жасаған          бұйрығы       (келiсiм  қаңтар
жағдайда кеме капитанының                     бойынша)
әрекет ету ережесiн бекiту
туралы
28. Шетелдiктер мен азаматтығы      Мемлекеттік   ККМ,      2005
жоқ адамдардың кеме экипажы.    органдардың   СIМ, IIM, жылғы
ның құрамына кiре алатын        бiрлескен    Еңбекмині, қаңтар
шарттарды бекiту туралы         бұйрығы       ҰҚК
(келiсiм
бойынша)
29. Техникалық қадағалау жүзеге     Уәкілетті     ККМ       2005
асырылуы тиiс кемелердi         органның                жылғы
жобалау, жасау, жөндеу және     бұйрығы                 қаңтар
пайдалану туралы ереженi
бекiту туралы

30. Об утверждении правил    Приказ             МТК            январь
об изготовлении          уполномоченного                   2005 года
материалов и изделий     органа
для установки на судах
__________________________________________________________________________

30. Кемелерге орнату үшiн           Уәкілетті     ККМ       2005
материалдар мен бұйымдар        органның                жылғы
дайындау туралы ереженi         бұйрығы                 қаңтар
бекiту туралы
____________________________________________________________________