О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан.
2. Центральным исполнительным и иным государственным органам (по согласованию):
1) обеспечить разработку, утверждение и, при необходимости, направление на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан нормативных правовых актов согласно прилагаемому перечню;
2) ежеквартально к пятому числу месяца, следующего за отчетным периодом, представлять в Министерство юстиции Республики Казахстан информацию по реализации настоящего распоряжения.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан ежеквартально к пятнадцатому числу месяца, следующего за отчетным периодом, представлять сводную информацию в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
4. Признать утратившими силу некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению.
5. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 декабря 2004 года N 383-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 10.02.2005 N 23; от 16.02.2005 N 27; от 15.03.2005 N 51; от 19.03.2005 N 59; от 08.04.2005 N 83; от 11.04.2005 N 85; от 15.04.2005 N 92; от 20.05.2005 N 134-р и 135-р; от 24.06.2005 N 174-р; от 19.07.2005 N 201; от 28.07.2005 N 210; от 09.09.2005 N 247-р; от 11.10.2005 N 285-р; от 14.11.2005 N 318-p; от 23.11.2005 N 328-p; от 29.12.2005 N 353-р; от 27.01.2006 N 11-p; от 01.03.2006 N 39-р; от 13.03.2006 N 53-р; от 27.03.2006 N 72-р; от 30.03.2006 N 77-p; от 30.06.2006 N 186-p; от 01.09.2006 N 255-р; от 31.10.2006 N 310-p; от 23.11.2006 N 339-p; от 29.12.2006 N 373-р; от 16.02.2007 N 25-р; от 15.05.2007 N 125-р; от 17.07.2007 N 189-р; от 23.08.2007 N 240-р; от 08.12.2007 N 370-р; от 29.12.2007 N 396-р; от 22.01.2008 N 16-р; от 20.02.2008 N 41-p; от 11.07.2008 N 184-р; от 08.12.2010 № 153-р.
__________________________________________________________________________
N |  Наименование   |    Наименование      | Форма     | Срок  |Ответст-
| законодательного|нормативных правовых  |завершения |испол- |венный
|       акта      |       актов          |           |нения  |исполни-
|                 |                      |           |       |тель
--------------------------------------------------------------------------

Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн іске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдар (келiсiм бойынша):
1) қоса берiлiп отырған тізбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлеудi, бекiтудi және қажет болған кезде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберудi қамтамасыз етсiн;
2) тоқсан сайын есептi кезеңнен кейiнгi айдың бесiншi күнiне Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне осы өкiмнiң iске асырылуы жөнiндегi ақпаратты ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi тоқсан сайын есептi кезеңнен кейiнгі айдың он бесiншi күнiне Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жиынтық ақпаратты ұсынсын.
4. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр өкiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 30 желтоқсандағы
N 383-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы заңнамалық кесімдерін
іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтiк құқықтық кесімдердің тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің
2005.02.10 N 23, 2005.0.16 N 27, 2005.03.15 N 51, 2005.03.19 N 59,
2005.04.08 N 83, 2005.04.11 N 85, 2005.04.15 N 92, 2005.05.20 N 134,
135, 2005.06.24 N 174, 2005.09.09 N 247, 2005.10.11 N 285, 2005.11.14
N 318, 2005.11.23 N 328, 2005.12.29 N 353, 2006.01.27 N 11,
2006.03.01 N 39, 2006.03.13 N 53, 2006.03.27 N 72, 2006.03.30 N 77,
2006.06.30 N 186, 2006.09.01 N 255, 2006.10.31 N 310, 2006.11.23 N 339, 2006.12.29 N 373, 2007.02.16 N 25, 2007.05.15 N 125, 2007.07.17
N 189, 2007.08.23 N 240, 2007.12.08 N 370, 2007.12.29 N 396-ө,
2008.01.22 N 16-ө, 2008.02.20 N 41, 2008.07.11 N 184, 2010.12.08 N 153-ө Өкімдерімен.
____________________________________________________________________
N  | Заңнамалық  | Нормативтiк құқықтық | Аяқтау  |Орындау |Жауапты
|  кесімнiң   |  кесімдердің атауы   | нысаны  |мерзімі | орын-
|   атауы     |                      |         |        | даушы
____|_____________|______________________|_________|________|_______

1 |       2         |       3              |     4     |   5   |    6
--------------------------------------------------------------------------
1992 год
1   (исключена - от 8 декабря 2007 г. N  370-р )
2   (исключена - N 92-р от 15.04.2005 г.)
1993 год
3   (исключена -   от 22 января 2008 года  N 16-р )
4   Закон Республики   Правила возмещения     Постанов-   март    МО, КНБ
Казахстан от 20    суммы кредита военно-  ление       2008    (по сог-
января 1993 года   служащим (кроме воен-  Правитель-  года    ласова-
"О статусе и со-   нослужащих срочной     ства                нию)
циальной защите    службы и курсантов     Республики
военнослужащих и   военных (специальных)  Казахстан
членов их семей"   учебных заведений),
получившим кредит для
выкупа жилого помеще-
ния или строительства
индивидуального жилого
дома
1994 год
5   Закон Республики   Правила проведения     Постанов-   декабрь МВД, КНБ
Казахстан от 15    специальных мероприя-  ление       2007    (по сог-
сентября 1994      тий при возникновении  Правитель-  года    ласова-
года "Об опера-    реальной угрозы        ства                нию),
тивно-розыскной    противоправного пося-  Республики          МО, МЮ,
деятельности"      гательства на жизнь,   Казахстан           МФ
здоровье или имущество
граждан в связи с их
содействием органам,
осуществляющим опера-
тивно-розыскную
деятельность, а равно
членов их семей и
близких родственников
6   Закон Республики   1) Правила осуществ-   Постанов-  декабрь МТК
Казахстан от 21    ления службами воени-  ление       2007
сентября 1994      зированной охраны и    Правитель-  года
года "О транспор-  подразделениями        ства
те в Республике    противопожарной охра-  Республики
Казахстан"         ны грузов и объектов   Казахстан
транспорта, а также
проведение профилак-
тических работ по
пожарной безопасности
и ликвидация последст-
вий пожаров на железно-
дорожном, воздушном
транспорте;
2) Правила о прямых    Приказ      январь  МТК
смешанных перевозках   уполномо-   2005
ченного     года
органа
1995 год
7  Указ Президента     1) Правила определе-   Постанов-   январь  АЗР
Республики          ния фактического       ление       2005
Казахстан,          местоположения бере-   Правитель-  года
имеющий силу        говой линии;           ства
закона, от 28                              Республики
июня 1995 года                             Казахстан
"О нефти"
2) Правила ведения     Постанов-   июнь   МЭМР
единой базы данных     ление       2006
добычи и оборота       Правитель-  года
нефти;                 ства
Республики
Казахстан

1  |     2       |          3           |    4    |   5    |   6
____|_______________________________________________________________
1992 жыл
____________________________________________________________________
1   Алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.12.08.  N 370 өкімімен.
2  Алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2005.04.15.  N 92 өкімімен.
____________________________________________________________________
1993 жыл
____________________________________________________________________
3   Алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2008.01.22.  N 16-ө
Өкімімен.
4  "Әскери қызмет- Тұрғын үй сатып алу     Қазақстан  2008   Қорға-
шiлер мен       немесе жеке тұрғын      Республи-  жылғы  нысми-
олардың отбасы  үй салу үшiн кредит     касы       наурыз ні, ҰҚК
мүшелерiнiң     алған әскери қызметшi-  Үкiметiнiң        (келі-
мәртебесi және  лердiң (мерзiмдi        қаулысы           сім
оларды әлеумет- қызметтегi әскери                         бойын-
тiк қорғау      қызметшiлер мен әскери                    ша)
туралы"         (арнаулы) оқу орында-
Қазақстан       рының курсанттарынан
Республикасы-   басқа) кредит сомасын
ның 1993 жылғы  өтеу ережесi
20 қаңтардағы
Заңы
____________________________________________________________________
1994 жыл
____________________________________________________________________
5  "Жедел-iздестi- Жедел-iздестiру қызме-  Қазақстан  2007   ІІМ,
ру қызметi      тiн жүзеге асыратын     Республи-  жылғы  ҰҚК
туралы"         органдарға жәрдемдесу-  касы       жел-  (келі-
Қазақстан       мен байланысты азамат-  Үкiметiнiң тоқсан сім
Республикасы-   тардың, сондай-ақ олар- қаулысы           бойын-
ның 1994 жылғы  дың отбасылары мен                        ша),
15 қыркүйектегi жақын туыстарының өмiрi                   Қорға-
Заңы             мен денсаулығына немесе                   нысми-
мүлкiне заңсыз қол                        нi,
сұғудың нақты қаупi                       Әдiлет-
туындаған жағдайда                        минi,
арнайы іс-шаралар жүр-                    Қаржы-
гізу ережесi                              минi
6  "Қазақстан      1) Әскерилендiрiлген    Қазақстан  2007   ККМ
Республика-     күзет қызметтерi мен    Республи-  жылғы
сындағы         өртке қарсы қызмет      касы       жел-
көлiк туралы"   бөлiмшелерiнiң жүктер   Үкiметiнiң тоқсан
Қазақстан       мен көлiк объектiлерiн  қаулысы
Республикасы-   күзетудi, сондай-ақ
ның 1994 жылғы  темiр жол, әуе көлiгiн-
21 қыркүйектегi де өрт қауіпсiздiгi және
Заңы             өрт зардаптарын жою
жөнiндегі алдын алу
жұмыстарын жүргізуді
жүзеге асыру ережесi;
2) Тiкелей аралас       Уәкiлеттi  2005   ККМ
тасымалдар туралы       органның   жылғы
ереже                   бұйрығы    қаңтар
____________________________________________________________________
1995 жыл
____________________________________________________________________
7  Қазақстан       1) Жағалау сызығының    Қазақстан  2005   ЖРА
Республикасы    iс жүзiнде орналасу     Республи-  жылғы
Президентінің   жағдайын айқындау       касы       қаңтар
"Мұнай туралы"  ережесi;                Үкiметiнiң
1995 жылғы                              қаулысы
28 маусымдағы   2) Мұнай өндiру мен     Қазақстан  2006   ЭМРМ
заң күшi бар    оның айналымының        Республи-  жылғы
Жарлығы         бірыңғай деректер       касы       маусым
қорын енгiзу ережесi;   Үкiметiнiң
қаулысы

3)  исключен - от 17 июля 2007 года  N 189-р
4) Об утверждении      Постанов-   март    МЭМР
метода измерения и     ление       2006
взвешивания нефти,     Правитель-  года
добытой на контракт-   ства
ной территории,        Республики
производимой           Казахстан
подрядчиком;
5) исключен - от 08.12.2010 № 153-р
8   (исключена -   от 22 января 2008 года  N 16-р )
9   Указ Президента    1) Перечни должностей  Постанов-   март  МТК
Республики Казах-  авиационного персона-  ление       2005
стан, имеющий      ла гражданской, го-    Правитель-  года
силу закона,       сударственной и экс-   ства
от 20 декабря      периментальной авиа-   Республики
1995 года          ции;                   Казахстан
"Об использовании  2) Правила сертифика-  Приказ      январь  МО
воздушного         ции, регистрации,      уполномо-   2005
пространства и     выдачи сертификатов    ченного     года
деятельности       годности аэродромов к  органа
авиации Респуб-    эксплуатации и сви-
лики Казахстан"    детельств о регист-
рации, для аэродро-
мов государственной
авиации
10   Закон Республики  Правила выплаты        Постанов-   январь  ГП (по
Казахстан от 21   денежного содержания   ление       2005    согла-
декабря 1995 года иждивенцам и наслед-   Правитель-  года    сованию)
"О Прокуратуре    никам сотрудника       ства
Республики        органов прокуратуры    Республики
Казахстан"        в случае его гибели    Казахстан
(смерти) при исполне-
нии служебных
обязанностей либо
после увольнения со
службы вследствие
травмы или увечья,
полученных при испол-
нении служебных
обязанностей
11   Указ Президента   О проекте Указа        Постанов-   февраль  МВД
Республики        Президента Республики  ление       2005
Казахстан,        Казахстан "Об          Правитель-  года
имеющий силу      утверждении текста     ства
закона, от        присяги для граждан,   Республики
21 декабря 1995   поступивших на службу  Казахстан
года "Об органах  в органы внутренних
внутренних дел    дел"
Республики
Казахстан"
12   Указ Президента   Правила закрепления    Постанов-   январь   МФ
Республики        иного государствен-    ление       2005
Казахстан,        ного имущества за      Правитель-  года
имеющий силу      государственными       ства
закона, от 23     учреждениями           Республики
декабря 1995                             Казахстан
года "О привати-
зации"
13   Указ Президента   Об утверждении         Постанов-   февраль  МЮ,
Республики        территорий и сроков    ление       2005     МФ,
Казахстан, имею-  проведения поэтапной   Правитель-  года     АЗР
щий силу закона,  регистрации прав       ства
от 25 декабря     (обременении прав) на  Республики
1995 года "О го-  недвижимое имущество   Казахстан
сударственной
регистрации прав
на недвижимое
имущество и
сделок с ним"
14  (исключена -   от 22 января 2008 года  N 16-р )
1996 год
15   Указ Президента   1) Об утверждении      Постанов-   июнь   МСХ,
Республики        перечня геологичес-    ление       2005     МЭМР,
Казахстан,        ких, геоморфологи-     Правитель-  года     МООС
имеющий силу      ческих и гидрогеоло-   ства
закона, от        гических объектов      Республики

3)  алынып тасталды       Қазақстан  2007   ЭМРМ
Республи-  жылғы
касы       желтоқ-
Үкiметiнiң сан
қаулысы
4) Келiсiм-шарт аума-   Қазақстан  2006   ЭМРМ
ғында өндiрiлген мұнай- Республи-  жылғы
ды мердiгер жүргiзетiн  касы       наурыз
өлшеу мен салмақтау     Үкiметiнiң
әдiсiн бекiту туралы;   қаулысы
5) алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің
2010.12.08 N 153-ө Өкімдерімен.
8   Алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2008.01.22.  N 16-ө
Өкімімен.
9  Қазақстан       1) Азаматтық, мемлекет- Қазақстан  2005   ККМ
Республикасы    тiк және эксперименттік Республи-  жылғы
Президентiнiң   авиациялық персоналы    касы       наурыз
"Қазақстан      лауазымдарының          Үкiметiнiң
Республикасының тiзбелерi;              қаулысы
әуе кеңiстiгiн
пайдалану және  2) Мемлекеттiк авиация- Уәкiлеттi  2005   Қорға-
авиация қызметi ның әуе айлақтары үшін  органның   жылғы  нысминi
туралы" 1995    әуе айлақтарын сертифи- бұйрығы    қаңтар
жылғы 20 жел-   каттау, тiркеу, олардың
тоқсандағы заң  пайдалануға жарамдылы-
күші бар        ғы сертификаттары мен
Жарлығы         тiркеу туралы куәлiк-
терiн беру ережесi
10 Қазақстан       Прокуратура органдары-  Қазақстан  2005   БП
Республикасы-   ның қызметкерi қызмет-  Республи-  жылғы  (келi-
ның прокура-    тік мiндеттерiн атқару  касы       қаңтар сiм
турасы туралы   кезiнде не қызметтiк    Үкiметiнiң        бойын-
Қазақстан       мiндеттерiн атқару      қаулысы           ша)
Республикасы-   кезiнде жарақат алуы
ның 1995 жылғы  немесе мертiгуi
21 желтоқсан-   салдарынан қызметтен
дағы  Заңы        босағаннан кейін қаза
болған (қайтыс болған)
жағдайда оның асырау-
ындағы адамдар мен
мұрагерлерiне ақшалай
үлес төлеу ережесi
11 Қазақстан       Қазақстан Республикасы  Қазақстан  2005   ІІМ
Республикасы    Президентiнiң "Iшкi     Республи-  жылғы
Президентiнiң   істер органдарына       касы       ақпан
"Қазақстан      қызметке түскен азамат- Үкiметiнiң
Республикасы-   тарға арналған анттың   қаулысы
ның Iшкi iстер  мәтiнiн бекiту туралы"
органдары       Жарлығының жобасы
туралы" 1995    туралы
жылғы 21
желтоқсандағы
заң күшi бар
Жарлығы
12 Қазақстан       Мемлекеттiк мекемелерге Қазақстан  2005   Қаржы-
Республикасы    өзге де мемлекеттiк     Республи-  жылғы  мині
Президентiнiң   мүлiктi бекiтiп беру    касы       қаңтар
"Жекешелендіру  ережесi                 Үкiметiнiң
туралы" 1995                            қаулысы
жылғы 23
желтоқсандағы
заң күшi бар
Жарлығы
13 Қазақстан       Жылжымайтын мүлiкке     Қазақстан  2005   Әділет-
Республикасы    құқықтарды (құқықтық    Республи-  жылғы  мині,
Президентiнiң   ауыртпалықтарды)        касы       ақпан  Қаржы-
"Жылжымайтын    кезең-кезеңмен тiркеу-  Үкiметiнiң        мині,
мүлiкке құқық-  дi жүргiзудiң аумақта-  қаулысы           ЖРА
тарды және      ры мен мерзiмдерiн
онымен жасала-  бекiту туралы
тын мәмiлелердi
мемлекеттiк
тiркеу туралы"
1995 жылғы 25
желтоқсандағы
заң күшi бар
Жарлығы
14  Алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2008.01.22.  N 16-ө
Өкімімен.
____________________________________________________________________
1996 жыл
____________________________________________________________________
15 Қазақстан       1) Республикалық және   Қазақстан  2005   АШМ,
Республикасы    халықаралық маңызы бар  Республи-  жылғы  ЭМРМ,
Президентiнiң   мемлекеттiк табиғи-     касы       маусым Қорша-
"Жер қойнауы    қорық қорының геология- Үкiметiнiң        ғанор-
және жер        лық, геоморфологиялық   қаулысы           тамині
қойнауын пайда- және гидрогеологиялық
лану туралы"    объектiлерiнiң тiзбе-

5) Типовые правила     Постанов-   январь  МОН
деятельности органи-   ление       2005
заций образования,     Правитель-  года
реализующих образова-  ства
тельные программы      Республики
начального профессио-  Казахстан
нального образования;
6) Типовые правила     Постанов-   январь  МОН
деятельности органи-   ление       2005
заций образования,     Правитель-  года
реализующих образова-  ства
тельные программы      Республики
среднего профессио-    Казахстан
нального образования;
7) Типовые правила     Постанов-   январь  МОН
организации деятель-   ление       2005
ности организаций      Правитель-  года
образования, реали-    ства
зующих образователь-   Республики
ные программы высшего  Казахстан
профессионального
образования;
8) Типовые правила     Постанов-   январь  МОН
деятельности органи-   ление       2005
заций образования,     Правитель-  года
реализующих образова-  ства
тельные программы      Республики
послевузовского        Казахстан
профессионального
образования;
9) Типовые правила     Постанов-   январь  МОН
деятельности органи-   ление       2005
заций образования,     Правитель-  года
реализующих образова-  ства
тельные программы      Республики
дополнительного        Казахстан
профессионального
образования;
10) Правила осущест-   Постанов-   январь  МОН
вления образователь-   ление       2005
ного мониторинга;      Правитель-  года
ства
Республики
Казахстан
11) Об утверждении     Постанов-   январь  МОН
государственных имен-  ление       2005
ных стипендий обучаю-  Правитель-  года
щимся организаций      ства
образования;           Республики
Казахстан
12) О внесении допол-  Постанов-   январь  МОН
нения в  постановление   ление       2005
Правительства          Правитель-  года
Республики Казахстан   ства
от 17 мая 2000 года    Республики
N 738;                 Казахстан
13) О внесении изме-   Постанов-   январь  МОН
нений и дополнений в   ление       2005
постановление Прави-   Правитель-  года
тельства Республики    ства
Казахстан от           Республики
18 апреля 2000 года    Казахстан
N 596;
14) О внесении изме-   Постанов-   январь  МОН
нений и дополнений в   ление       2005
постановление Прави-   Правитель-  года
тельства Республики    ства
Казахстан от           Республики
23 августа 1999 года   Казахстан
N 1219;
15) О внесении допол-  Постанов-   январь  МОН
нения в  постановление   ление       2005
Правительства          Правитель-  года
Республики Казахстан   ства
от 11 ноября 2002      Республики
года N 1188;           Казахстан
16) О внесении допол-  Постанов-   январь  МОН
нений в  постановление   ление       2005
Правительства          Правитель-  года
Республики Казахстан   ства
от 19 февраля 2003     Республики
года N 173;            Казахстан

5) Кәсiптiк бастауыш    Қазақстан  2005   БҒМ
бiлiм беру бағдарла-    Республи-  жылғы
маларын iске асыратын   касы       қаңтар
бiлiм беру ұйымдары     Үкіметінің
қызметiнiң үлгi         қаулысы
ережесi;
6) Кәсiптiк орта бiлiм  Қазақстан  2005   БҒМ
беру бағдарламаларын    Республи-  жылғы
iске асыратын бiлiм     касы       қаңтар
беру ұйымдары қызметi-  Үкіметінің
нiң үлгi ережесi;       қаулысы
7) Кәсiптiк жоғары      Қазақстан  2005   БҒМ
бiлiм беру бағдарлама-  Республи-  жылғы
ларын iске асыратын     касы       қаңтар
білiм беру ұйымдары     Үкіметінің
қызметiнiң үлгi         қаулысы
ережесi;
8) Жоғары оқу орнынан   Қазақстан  2005   БҒМ
кейiнгi кәсiптiк бiлiм  Республи-  жылғы
беру бағдарламаларын    касы       қаңтар
iске асыратын бiлiм     Үкіметінің
беру ұйымдары қызметi-  қаулысы
нiң үлгi ережесi;
9) Қосымша кәсiптiк     Қазақстан  2005   БҒМ
бiлiм беру бағдарлама-  Республи-  жылғы
ларын iске асыратын     касы       қаңтар
бiлiм беру ұйымдары     Үкіметінің
қызметiнiң үлгi         қаулысы
ережесi;
10) Бiлiм беру монито-  Қазақстан  2005   БҒМ
рингiн жүзеге асыру     Республи-  жылғы
ережесi;                касы       қаңтар
Үкіметінің
қаулысы
11) Бiлiм беру ұйымда-  Қазақстан  2005   БҒМ
рына оқитындарға атаулы Республи-  жылғы
мемлекеттiк стипендия-  касы       қаңтар
лар бекiту туралы;      Үкіметінің
қаулысы
12) Қазақстан Республи- Қазақстан  2005   БҒМ
касы Үкiметiнiң 2000    Республи-  жылғы
жылғы 17 мамырдағы N    касы       қаңтар
738  Қаулысына толықтыру Үкіметінің
енгiзу туралы;          қаулысы
13) Қазақстан Республи- Қазақстан  2005   БҒМ
касы Үкiметiнiң 2000    Республи-  жылғы
жылғы 18 сәуiрдегi N    касы       қаңтар
596  қаулысына өзгерiс-  Үкіметінің
тер мен толықтырулар    қаулысы
енгiзу туралы;
14) Қазақстан Респуб-   Қазақстан  2005   БҒМ
ликасы Үкiметiнiң 1999  Республи-  жылғы
жылғы 23 тамыздағы N    касы       қаңтар
1219  қаулысына өзгерiс- Үкіметінің
тер мен толықтырулар    қаулысы
енгiзу туралы;
15) Қазақстан Республи- Қазақстан  2005   БҒМ
касы Үкiметiнiң 2002    Республи-  жылғы
жылғы 11 қарашадағы N   касы       қаңтар
1188  қаулысына толықты- Үкіметінің
ру енгiзу туралы;       қаулысы
16) Қазақстан Республи- Қазақстан  2005   БҒМ
касы Үкiметiнiң 2003    Республи-  жылғы
жылғы 19 ақпандағы N    касы       қаңтар
173  қаулысына толықты- Үкіметінің
рулар енгізу туралы;    қаулысы

17) (исключен)
18) (исключен)
19) О внесении изме-   Постанов-   январь  МОН
нений и дополнений в   ление       2005
постановление Прави-   Правитель-  года
тельства Республики    ства
Казахстан от           Республики
10 декабря 1999 года   Казахстан
N 1903;
20) О внесении изме-   Постанов-   январь  МОН
нений в  постановление   ление       2005
Правительства          Правитель-  года
Республики Казахстан   ства
от 11 января 2002      Республики
года N 41;             Казахстан
21) Правила организа-  Приказ      январь  МОН
ции учебно-методи-     уполномо-   2005
ческой работы в орга-  ченного     года
низациях образования;  органа
22) Правила организа-  Приказ      январь  МОН
ции и функционирова-   уполномо-   2005
ния единой информа-    ченного     года
ционной системы        органа
образования;
23) Перечень профес-   Приказ      январь  МОН
сий и специальнос-     уполномо-   2005
тей, получение         ченного     года
которых в заочной,     органа
вечерней и форме
экстерната не
допускается;
24) Правила выдачи     Приказ      январь  МОН
разрешений на обучение уполномо-   2005
в форме экстерната;    ченного     года
органа
25) Правила проведе-   Приказ      январь  МОН
ния текущего контроля  уполномо-   2005
успеваемости, проме-   ченного     года
жуточной и итоговой    органа
аттестации обучаю-
щихся в организациях
образования, дающих
среднее, начальное
профессиональное,
среднее профессио-
нальное, высшее
профессиональное
образование;
26) Правила проведе-   Приказ      январь  МОН
ния республиканских    уполномо-   2005
олимпиад по обще-      ченного     года
образовательным        органа
предметам;
27) Правила прове-     Приказ      январь  МОН
дения научных сорев-   уполномо-   2005
нований по общеобра-   ченного     года
зовательным            органа
предметам;
28) Правила прове-     Приказ      январь  МОН
дения республикан-     уполномо-   2005
ских конкурсов         ченного     года
исполнителей;          органа
29) Правила проведе-   Приказ      январь  МОН
ния республиканских    уполномо-   2005
конкурсов профессио-   ченного     года
нального мастерства;   органа
30) Типовая форма      Приказ      январь  МОН
договора возмездного   уполномо-   2005
оказания образова-     ченного     года
тельных услуг;         органа
31) Правила предос-    Приказ      январь  МОН
тавления академичес-   уполномо-   2005
ких отпусков обучаю-   ченного     года
щимся в организациях   органа
образования очной
формы обучения;
32) Правила конкурс-   Приказ      январь  МОН
ного замещения долж-   уполномо-   2005
ностей научно-педаго-  ченного     года
гического персонала    органа
(профессорско-препо-
давательского
состава, научных
работников) высших
учебных заведений;

17) алынып тасталды - 2005.05.20. N   135   өкімімен.
18)   алынып тасталды - 2005.05.20. N   135   өкімімен.
19) Қазақстан Республи- Қазақстан  2005   БҒМ
касы Үкiметiнiң 1999    Республи-  жылғы
жылғы 10 желтоқсандағы  касы       қаңтар
N 1903  қаулысына өзге- Үкіметінің
рiстер мен толықтырулар қаулысы
енгiзу туралы;
20) Қазақстан Республи- Қазақстан  2005   БҒМ
касы Үкiметiнiң 2002    Республи-  жылғы
жылғы 11 қаңтардағы N   касы       қаңтар
41  қаулысына өзгерiстер Үкіметінің
енгiзу туралы;          қаулысы
21) Бiлiм беру ұйымда-  Уәкілетті  2005   БҒМ
рында оқу-әдiстемелiк   органның   жылғы
жұмысты ұйымдастыру     бұйрығы    қаңтар
тәртiбi;
22) Бiлiм берудiң       Уәкілетті  2005   БҒМ
бiрыңғай ақпараттық     органның   жылғы
жүйесiн ұйымдастыру     бұйрығы    қаңтар
және оның жұмыс iстеу
ережесi;
23) Оларды сырттай,     Уәкілетті  2005   БҒМ
кешкi және экстернат    органның   жылғы
нысанында алуға жол     бұйрығы    қаңтар
берiлмейтiн кәсiптер
мен мамандықтардың
тiзбесi;
24) Экстернат нысанында Уәкілетті  2005   БҒМ
оқуға рұқсат беру       органның   жылғы
ережесi;                бұйрығы    қаңтар
25) Орта, кәсiптiк      Уәкілетті  2005   БҒМ
бастауыш, кәсiптiк      органның   жылғы
орта, кәсiптiк жоғары   бұйрығы    қаңтар
бiлiм беретiн бiлiм
беру ұйымдарында оқи-
тындардың үлгерiмiне
ағымдық бақылау, аралық
және қорытынды аттес-
таттау жүргiзу ережесi;
26) Жалпы бiлiм беру    Уәкілетті  2005   БҒМ
пәндерi бойынша респуб- органның   жылғы
ликалық олимпиадалар    бұйрығы    қаңтар
өткiзу ережесi;
27) Жалпы бiлiм беру    Уәкілетті  2005   БҒМ
пәндерi бойынша ғылыми  органның   жылғы
жарыстарды өткiзу       бұйрығы    қаңтар
ережесi;
28) Орындаушылардың     Уәкілетті  2005   БҒМ
республикалық конкурс-  органның   жылғы
тарын өткiзу ережесi;   бұйрығы    қаңтар
29) Кәсiби шеберлiктiң  Уәкілетті  2005   БҒМ
республикалық конкурс-  органның   жылғы
тарын өткiзу ережесi;   бұйрығы    қаңтар
30) Өтеулi бiлiм беру   Уәкілетті  2005   БҒМ
қызметтерiн көрсету     органның   жылғы
шартының үлгілік        бұйрығы    қаңтар
нысаны;
31) Күндiзгi оқыту      Уәкілетті  2005   БҒМ
нысанында бiлiм беру    органның   жылғы
ұйымдарында оқитындарға бұйрығы    қаңтар
академиялық демалыстар
беру ережесi;
32) Жоғары оқу орындары Уәкілетті  2005   БҒМ
ғылыми-педагогикалық    органның   жылғы
персоналының (профес-   бұйрығы    қаңтар
сорлық-оқытушылық
құрамның, ғылыми
қызметкерлердiң) лауа-
зымдарына конкурстық
орналасу ережесi;

33) Правила аттеста-   Приказ      январь  МОН
ции педагогических     уполномо-   2005
работников;            ченного     года
органа
34) Правила проведе-   Приказ      январь  МОН
ния промежуточного     уполномо-   2005
государственного       ченного     года
контроля;              органа
35) Формы документов   Приказ      январь  МОН
строгой отчетности,    уполномо-   2005
используемые органи-   ченного     года
зациями образования в  органа
образовательной
деятельности;
36) Правила организа-  Приказ      январь  МОН
ции работы, порядок    уполномо-   2005
избрания форм          ченного     года
коллегиального управ-  органа
ления организациями
образования;
37) Типовые правила    Приказ      январь  МОН
приема в адъюнктуру;   уполномо-   2005
ченного     года
органа
38) Типовые правила    Приказ      январь  МОН
приема в клиническую   уполномо-   2005
ординатуру;            ченного     года
органа
39) Правила подтверж-  Приказ      январь  МОН
дения уровня профес-   уполномо-   2005
сиональной подготов-   ченного     года
ленности и присвоения  органа
квалификации по про-
фессиям (специальнос-
тям) технического и
обслуживающего труда
29   (исключена - N 210 от 28.07.2005 г.)
30   Закон Республики  Правила сохранения     Приказ      январь  МКИС
Казахстан от      записей, имеющие       уполномо-   2005
23 июля 1999      историческую или       ченного     года
года              культурную ценность    органа
"О средствах
массовой
информации"
2000 год
31   Закон Республики  Правила электронного   Приказ      февраль  МИТ
Казахстан  от     учета данных о пове-   уполномо-   2005
7 июня 2000 года  ряемых средствах       ченного     года
"Об обеспечении   измерений и их пере-   органа
единства измере-  дачи в государствен-
ний"              ный научный метроло-
гический центр
32   Закон Республики  Правила увеличения     Постанов-   январь  АРНФРФО
Казахстан от      размера регулярных     ление       2005    (по
18 декабря 2000   страховых выплат в     Правления   года    согла-
года "О страховой период действия дого-  АРНФРФО             сованию)
деятельности"     вора аннуитета на
основании заключения
актуария
2001 год
33   Кодекс Респуб-    Правила и условия      Постанов-   январь  МФ
лики Казахстан    маркировки акцизными   ление       2005

33) Педагогикалық қыз-  Уәкілетті  2005   БҒМ
меткерлердi аттестаттау органның   жылғы
ережесi;                бұйрығы    қаңтар
34) Аралық мемлекеттiк  Уәкілетті  2005   БҒМ
бақылау жүргiзу         органның   жылғы
ережесi;                бұйрығы    қаңтар
35) Бiлiм беру қызме-   Уәкілетті  2005   БҒМ
тiнде бiлiм беру        органның   жылғы
ұйымдары пайдаланатын   бұйрығы    қаңтар
қатаң есептегi құжат-
тардың нысандары;
36) Бiлім беру ұйымда-  Уәкілетті  2005   БҒМ
рының жұмысын ұйымдас-  органның   жылғы
тыру ережесi, оларды    бұйрығы    қаңтар
алқалы басқарудың
нысандарын таңдау
тәртiбi;
37) Адъюнктураға        Уәкілетті  2005   БҒМ
қабылдаудың үлгi        органның   жылғы
ережесi;                бұйрығы    қаңтар
38) Клиникалық ордина-  Уәкілетті  2005   БҒМ
тураға қабылдаудың үлгi органның   жылғы
ережесi;                бұйрығы    қаңтар
39) Кәсiптiк даярлық    Уәкілетті  2005   БҒМ
деңгейiн растау және    органның   жылғы
техникалық және қызмет  бұйрығы    қаңтар
көрсету еңбегiнiң
кәсiптерi (мамандықта-
ры) бойынша бiлiктiлiк
беру ережесi
29  Алып тасталды - 2005.07.28. N 210-ө  өкімімен .
30 "Бұқаралық      Тарихи немесе мәдени    Уәкілетті  2005   МАСМ
ақпарат құрал-  жағынан құнды жазба-    органның   жылғы
дары туралы"    ларды сақтау ережесi    бұйрығы    қаңтар
Қазақстан
Республикасы-
ның 1999 жылғы
23 шiлдедегi
Заңы
____________________________________________________________________
2000 жыл
____________________________________________________________________
31 "Өлшем бiрлiгiн Тексерiлетiн өлшем      Уәкілетті  2005   ИСМ
қамтамасыз ету  құралдары және оларды   органның   жылғы
туралы"         мемлекеттiк ғылыми      бұйрығы    ақпан
Қазақстан       метрологиялық орталық-
Республикасы-   қа беру туралы дерек-
ның 2000 жылғы  тердiң электрондық
7 маусымдағы    есебiнiң ережесi
Заңы
32 "Сақтандыру     Аннуитет шарты қолданы- ҚНҚҰРҚА    2005   ҚНҚҰРҚА
қызметi туралы" латын кезеңде актуарий- басқар-    жылғы  (келі-
Қазақстан       дiң қорытындысы негi-   масының    қаңтар сім
Республикасы-   зiнде тұрақты берiлiп   қаулысы           бойын-
ның 2000 жылғы  тұратын сақтандыру                         ша)
18 желтоқсанда- төлемiнiң мөлшерiн
ғы  Заңы          ұлғайту ережесi
____________________________________________________________________
2001 жыл
____________________________________________________________________
33 "Салық және     Акцизделетiн тауарларды Қазақстан  2005   Қаржы-
бюджетке төле-  акциздiк және есептiк-  Республи-  жылғы  мині
нетiн басқа да  бақылау таңбаларымен    касы       қаңтар
мiндеттi        таңбалау ережесi және   Үкіметінің
төлемдер        шарттары                қаулысы
туралы" (Салық
кодексi)
Қазақстан
Республикасының

от 12 июня 2001   и учетно-контрольными  Правитель-  года
года              марками подакцизных    ства
"О налогах и      товаров (за исключе-   Республики
других обяза-     нием виноматериалов    Казахстан
тельных плате-    и пива)
жах в бюджет"
(Налоговый
кодекс)
34   Закон Республики  Перечень объектов и    Постанов-   декабрь  МИТ
Казахстан от      территории, запрещен-  ление       2007
13 июня 2001      ных для посещения      Правитель-  года
года              туристами              ства
"О туристской                            Республики
деятельности в                           Казахстан
Республике
Казахстан"
35   Закон Республики  Правила аттестации     Приказ      февраль  МИТ
Казахстан от      государственных        уполномо-   2005
16 июля 2001      строительных  инспек-  ченного     года
года "Об архи-    торов, осуществляющих  органа
тектурной,        архитектурно-строи-
градостроитель-   тельный  контроль
ной и строитель-
ной деятельности
в Республике
Казахстан"
36   Закон Республики  1) Правила обеспече-   Постанов-   январь   МТК
Казахстан         ния военизированной    ление       2005
от 8 декабря      охраной грузов при     Правитель-  года
2001 года         перевозке железно-     ства
"О железнодорож-  дорожным транспортом;  Республики
ном транспорте"                          Казахстан
2) Правила организа-   Постанов-   январь   МТК
ции перевозок          ление       2005
пассажиров в между-    Правитель-  года
народном и межобласт-  ства
ном сообщениях;        Республики
Казахстан
3) Перечень долж-      Приказ      февраль  МТК
ностей (профессий),    уполномо-   2005
осуществляющих про-    ченного     года
верку соблюдения       органа
требований безопас-
ности движения на
магистральных,
станционных и
подъездных путях,
правила определения
уровня профессиональ-
ной подготовки в
соответствии квалифи-
кационными требова-
ниями, предъявляемыми
должности (профессии)
и квалификационных
требований, предъяв-
ляемых к должностям
(профессиям)
2002 год
37   Закон Республики  1) Правила техничес-   Постанов-   июль  МТК
Казахстан         кого надзора за        ление       2005
от 17 января      морскими судами и их   Правитель-  года
2002 года         классификации;         ства
"О торговом                              Республики
мореплавании"                            Казахстан
2) (исключен)
3)Перечень опасных     Постанов-   февраль  МТК
грузов, предназначен-  ление       2005
ных для перевозки      Правитель-  года
судами;                ства
Республики
Казахстан
4) (исключен)
38   Закон Республики  1)  (исключен - от 30 июня 2006 года N  186-p )
Казахстан от
7 марта 2002
года "О диплома-
тической службе
Республики
Казахстан"
2) Об утверждении      Постанов-   январь   МИД
нормативов обеспече-   ление       2005
ния персонала дипло-   Правитель-  года
матической службы      ства
жильем за границей;    Республики
Казахстан
3) Об условиях труда   Постанов-   январь   МИД
персонала дипломати-   ление       2005
ческой службы за       Правитель-  года
рубежом;               ства
Республики
Казахстан

2001 жылғы 12
маусымдағы
Кодексi
34 "Қазақстан      Туристер аралауға тыйым Қазақстан  2007   ИСМ
Республикасын-  салынған объектiлер мен Республи-  жылғы
дағы туристiк   аумақтардың тiзбесi     касы       жел-
қызмет туралы"                          Үкіметінің тоқсан
Қазақстан                               қаулысы
Республикасы-
ның 2001 жылғы
13 маусымдағы
Заңы
35 "Қазақстан      Сәулет-құрылыс бақылау- Уәкілетті  2005   ИСМ
Республикасын-  ын жүзеге асыратын      органның   жылғы
дағы сәулет,    мемлекеттiк құрылыс     бұйрығы    ақпан
қала құрылысы   инспекторларын аттес-
және құрылыс    таттау ережесi
қызметi туралы"
Қазақстан
Республикасы-
ның 2001 жылғы
16 шiлдедегi
Заңы
36 "Темiр жол      1) Темiр жол көлiгiмен  Қазақстан  2005   ККМ
көлiгi туралы"  тасымалдау кезiнде      Республи-  жылғы
Қазақстан       жүктердiң әскерилен-    касы       қаңтар
Республикасы-   дiрiлген күзетiн қамта- Үкіметінің
ның 2001 жылғы  масыз ету ережесi;      қаулысы
8 желтоқсанда-
ғы  Заңы          2) Жолаушыларды халық-  Қазақстан  2005   ККМ
аралық және облысаралық Республи-  жылғы
қатынастарда тасымал-   касы       қаңтар
дауды ұйымдастыру       Үкіметінің
ережесi;                қаулысы
3) Магистралдық, стан-  Уәкілетті  2005   ККМ
циялық және кiрме       органның   жылғы
жолдардағы жүру қауiп-  бұйрығы    ақпан
сiздiгi талаптарының
сақталуын тексерудi
жүзеге асыратын лауа-
зымдардың (кәсiптердiң)
тiзбесi және лауазымға
(кәсiпке) қойылатын
бiлiктiлiк талаптарына
сәйкес кәсiби даярлық
деңгейi мен лауазымдар-
ға (кәсiптерге) қойыла-
тын бiлiктiлiк талапта-
рын айқындау ережесi
____________________________________________________________________
2002 жыл
____________________________________________________________________
37 "Сауда мақса-   1) Теңiз кемелерiн      Қазақстан  2005   ККМ
тында теңiзде   техникалық қадағалау    Республи-  жылғы
жүзу туралы"    және оларды сыныптау    касы       шілде
Қазақстан       ережесi;                Үкіметінің
Республикасы-                           қаулысы
ның 2002 жылғы  2)  алынып тасталды - 2005.09.09. N   247   өкімімен.
17 қаңтардағы
Заңы             3) Кемелермен тасымал-  Қазақстан  2005   ККМ
дауға арналған қауiптi  Республи-  жылғы
жүктердiң тiзбесi;      касы       ақпан
Үкіметінің
қаулысы
4)  алынып тасталды - 2005.09.09. N   247   өкімімен.
38 "Қазақстан      1)  (алынып тасталды - 2006.06.30. N  186 өкімімен)
Республикасы-
ның дипломатия-
лық қызметi
туралы"
Қазақстан
Республикасы-
ның 2002 жылғы  2) Дипломатиялық қызмет Қазақстан  2005   СІМ
7 наурыздағы    персоналын шет елде     Республи-  жылғы
Заңы             тұрғын үймен қамтамасыз касы       қаңтар
ету нормативтерiн       Үкіметінің
бекiту туралы;          қаулысы
3) Шет елдегi диплома-  Қазақстан  2005   СІМ
тиялық қызмет персона-  Республи-  жылғы
лының шет елдегi еңбек  касы       қаңтар
жағдайлары туралы;      Үкіметінің
қаулысы

4) О размерах денеж-   Постанов-   январь   МИД
ных выплат сотрудни-   ление       2005
кам дипломатической    Правитель-  года
службы Республики      ства
Казахстан;             Республики
Казахстан
5)  (исключен - от 30 июня 2006 года N  186-p )
39   Закон Республики  1) Правила инвентари-  Приказ      февраль  МООС,
Казахстан         зации выбросов вред-   уполномо-   2005     МЗ
от 11 марта 2002  ных (загрязняющих)     ченного     года
года "Об охране   веществ в атмосферный  органа
атмосферного      воздух, вредных физи-
воздуха"          ческих воздействий на
атмосферный воздух и
их источников физичес-
кими и юридическими
лицами, имеющими
источники выбросов
вредных (загрязняющих)
веществ в атмосферный
воздух и вредных
физических воздействий
на него;
2) Правила установле-  Приказ      февраль  МООС,
ния источников выбро-  уполномо-   2005     МЗ
сов вредных (загряз-   ченного     года
няющих) веществ в      органа
атмосферный воздух,
источников вредных
физических воздейст-
вий на атмосферный
воздух, перечня
вредных (загрязняющих)
веществ, перечня
вредных физических
воздействий на атмос-
ферный воздух,
подлежащих государст-
венному учету и
нормированию, на
основании данных о
результатах инвентари-
зации выбросов вредных
(загрязняющих) веществ
в атмосферный воздух,
вредных физических
воздействий на
атмосферный воздух и
их источников
40   Закон Республики  1) Правила представ-   Приказ      февраль  МЧС
Казахстан от      ления информации о     уполномо-   2005
3 апреля 2002     состоянии промышлен-   ченного     года
года              ной безопасности;      органа
"О промышленной   2) Правила и сроки     Приказ      февраль  МЧС
безопасности на   профессионального      уполномо-   2005
опасных произ-    обучения должностных   ченного     года
водственных       лиц и работников       органа
объектах"         опасных производствен-
ных объектов по
промышленной
безопасности;
3) Правила проведения  Приказ      февраль  МЧС
расследования причин   уполномо-   2005
аварий                 ченного     года
органа
41  Закон Республики   1) Перечень субъектов  Постанов-   февраль  АРЕМ,
Казахстан от       государственной        ление       2005     МФ
16 мая 2002 года   монополии и сферы,     Правитель-  года
"О государствен-   в которых данные       ства
ных закупках"      субъекты занимают мо-  Республики
нопольное положение;   Казахстан
2) Правила определения Постанов-    январь  МФ, МИТ
демпинговой цены       ление        2005
конкурсной заявки;     Правитель-   года
ства
Республики
Казахстан
3) Правила государст-  Постанов-    январь  МФ, МИТ
венных закупок услуг   ление        2005
по проведению анализа  Правитель-   года
эффективности управ-   ства
ления активами,        Республики
оценке стоимости       Казахстан
объектов приватизации
и их финансового
состояния, выполнения
инвестиционных
обязательств;

4) Қазақстан Республи-  Қазақстан  2005   СІМ
касы дипломатиялық      Республи-  жылғы
қызметiнiң қызметкер-   касы       қаңтар
лерiне төленетiн ақша-  Үкіметінің
лай төлемдердiң мөлшерi қаулысы
туралы;
5)  (алынып тасталды - 2006.06.30. N  186 өкімімен)
39 "Атмосфералық   1) Атмосфералық ауаға   Уәкілетті  2005   Қорша-
ауаны қорғау    зиянды (ластаушы)       органның   жылғы  ғанор-
туралы"         заттар шығаратын және   бұйрығы    ақпан  тамині,
Қазақстан       оған зиянды физикалық                     ДСМ
Республикасы-   әсер ететiн көздерi
ның 2002 жылғы  бар жеке және заңды
11 наурыздағы   тұлғалардың атмосфера-
Заңы             лық ауаға зиянды
(ластаушы) заттар шыға-
рылымдарының, атмосфе-
ралық ауаға зиянды
физикалық әсер ету мен
олардың көздерiнiң
есебiн жүргiзуi
ережесi;
2) Атмосфералық ауаға   Уәкілетті  2005   Қорша-
зиянды (ластаушы) зат-  органның   жылғы  ғанор-
тар шығарылымдарының,   бұйрығы    ақпан  тамині,
атмосфералық ауаға                        ДСМ
зиянды физикалық әсер
ету мен олардың көзде-
рiнiң есебiн жүргiзу
нәтижелерi туралы
деректердiң негiзiнде
мемлекеттiк есепке
алынуға және нормалану-
ға тиiс атмосфералық
ауаға зиянды (ластаушы)
заттар шығаратын көз-
дердi, атмосфералық
ауаға зиянды физикалық
әсер ету көздерiн,
зиянды (ластаушы) зат-
тардың тiзбелерiн,
атмосфералық ауаға
зиянды физикалық әсер
етудiң тiзбесiн белгi-
леу ережесi
40 "Қауiптi өндi-  1) Өнеркәсiптiк қауiп-  Уәкілетті  2005   ТЖМ
рiстiк объектi- сiздiктiң жай-күйi      органның   жылғы
лердегi         туралы ақпарат беру     бұйрығы    ақпан
өнеркәсiптiк    ережесi;
қауiпсiздiк
туралы"         2) Қауiптi өндiрiстiк   Уәкілетті  2005   ТЖМ
Қазақстан       объектiлердiң лауазымды органның   жылғы
Республикасы-   адамдары мен қызметкер- бұйрығы    ақпан
ның 2002 жылғы  лерiн өнеркәсiптiк
3 сәуiрдегi     қауiпсiздiк бойынша
Заңы             кәсiби оқытудың ережесi
және мерзiмi;
3) Авариялардың себеп-  Уәкілетті  2005   ТЖМ
терiне тексеру жүргiзу  органның   жылғы
ережесi                 бұйрығы    ақпан
41 "Мемлекеттiк    1) Мемлекеттiк монопо-  Қазақстан  2005   ТМРА,
сатып алу       лия субъектiлерiнiң     Республи-  жылғы  Қаржы-
туралы"         және осы субъектiлер    касы       ақпан  мині
Қазақстан       монополиялық жағдайда   Үкіметінің
Республикасы-   болатын салалардың      қаулысы
ның 2002 жылғы  тiзбесi;
16 мамырдағы
Заңы             2) Конкурстық өтiнiм-   Қазақстан  2005   Қаржы-
нiң демпингтiк бағасын  Республи-  жылғы  мині,
айқындау ережесi;       касы       қаңтар ИСМ
Үкіметінің
қаулысы
3) Активтердi басқару-  Қазақстан  2005   Қаржы-
дың тиiмдiлiгiне талдау Республи-  жылғы  мині,
жүргiзу, жекешелендiру  касы       қаңтар ИСМ
объектiлерiнiң құнын    Үкіметінің
және олардың қаржылық   қаулысы
жай-күйiн бағалау
жөнiндегi қызметтердi
мемлекеттiк сатып алу,
инвестициялық мiндет-
темелердi орындау
ережесi;

4) Расходы, связанные  Постанов-    январь  МФ, МСХ,
с участием на торгах   ление        2005    АЗР,
(аукционах), приобре-  Правитель-   года    МЭМР
тение имущества        ства
(активов), реализу-    Республики
емого на торгах        Казахстан
(аукционах) которое
не является предметом
государственных
закупок;
5) Правила осуществ-   Постанов-    декабрь МФ, АИС,
ления процесса госу-   ление        2007    КНБ (по
дарственных закупок,   Правитель-   года    согласо-
особенности допуска в  ства                 ванию)
информационные         Республики
системы, номенклатура, Казахстан
объемы и заказчики,
которые обязаны
осуществлять государ-
ственные закупки
товаров, работ и
услуг через информа-
ционные системы,
создаваемые для обес-
печения процесса
государственных
закупок;
6) Перечень товаров,   Постанов-    январь  МФ,
приобретаемых с целью  ление        2005    МСХ,
их последующей         Правитель-   года    АЗР,
оптово-розничной       ства                 МЭМР
реализации государст-  Республики
венным предприятиям,   Казахстан
юридическим лицам,
пятьдесят и более
процентов акций
(долей) или контроль-
ный пакет акций
которых принадлежат
государству, и
аффилиированным с
ними юридическим
лицам (за исключением
субъектов естествен-
ных монополий), не
являющийся предметом
государственных
закупок;
7) Правила включения   Приказ      февраль  МФ
и исключения из Госу-  уполномо-   2005
дарственного реестра   ченного     года
субъектов, обязанных   органа
осуществлять закупки
товаров, работ и
услуг за счет име-
ющихся в их распоря-
жении денег в соот-
ветствии с законо-
дательством
Республики Казахстан
о государственных
закупках;
8) Форма годового      Приказ      февраль  МФ
плана государственных  уполномо-   2005
закупок;               ченного     года
органа
9) Правила согласова-  Приказ      февраль  МФ
ния государственных    уполномо-   2005
закупок способом из    ченного
одного источника, а    органа
также перечень доку-
ментов, необходимых
для рассмотрения
обращений в этих
случаях
42   Закон Республики  Правила лицензирова-   Приказ      февраль  МСХ
Казахстан от      ния деятельности по    уполномо-   2005
3 июля 2002 года  производству (форму-   ченного     года
"О защите         ляции), реализации и   органа
растений          применению пестицидов
(ядохимикатов)
43   (исключена - N 135-р от 20.05.2005 г.)
2003 год
44   Закон Республики  1) Типовое положение   Приказ      февраль  АИС
Казахстан от 7    удостоверяющего        уполномо-   2005
января 2003 года  центра;                ченного     года
"Об электронном                          органа
документе и       2) Правила выдачи      Приказ      февраль  АИС
электронной циф-  регистрационного       уполномо-   2005
ровой подписи"    свидетельства;         ченного     года
органа
3) Правила хранения    Приказ      февраль  АИС
копии регистрационных  уполномо-   2005
свидетельств в соот-   ченного     года
ветствующих удостове-  органа
ряющих центрах

4) Мемлекеттiк сатып    Қазақстан  2005   Қаржы-
алу нысанасы болып      Республи-  жылғы  мині,
табылмайтын саудаларға  касы       қаңтар АШМ,
(аукциондарға) қатысуға Үкіметінің        ЖРА,
байланысты шығыстар,    қаулысы           ЭМРМ
мүлiктi (активтердi)
сатып алу;
5) Мемлекеттiк сатып    Қазақстан  2007   Қаржы-
алу процесiн жүзеге     Республи-  жылғы  мині,
асырудың ережесi,       касы       жел-   АБА,
ақпараттық жүйеге жол   Үкіметінің тоқсан ҰҚК
берудiң ерекшелiгiн,    қаулысы           (келі-
номенклатураны, көлем-                    сім
дердi және мемлекеттiк                    бойын-
сатып алу процесiн                        ша)
қамтамасыз ету үшiн
құрылған ақпараттық
жүйелер арқылы тауар-
ларды, жұмыстарды және
көрсетiлетiн қызметтердi
мемлекеттiк сатып алуды
жүзеге асыруға мiндеттi
тапсырыс берушiлер;
6) Акцияларының         Қазақстан  2005   Қаржы-
(үлестерiнiң) елу және  Республи-  жылғы  мині,
одан да көбiрек процен- касы       қаңтар АШМ,
тi немесе акцияларының  Үкіметінің        ЖРА,
мемлекеттiк сатып алу   қаулысы           ЭМРМ
нысаны болып табылмай-
тын бақылау пакетi
мемлекетке тиесiлi
мемлекеттiк кәсiпорын-
дардың, заңды тұлғалар-
дың және олармен аффи-
лиирленген заңды тұлға-
лардың (табиғи монопо-
лиялар субъектiлерiн
қоспағанда) кейiннен
көтерме-бөлшек саудада
өткiзу мақсатында сатып
алатын тауарларының
тiзбесi;
7) Тауарларды, жұмыстар Уәкілетті  2005   Қаржы-
мен көрсетiлетiн        органның   жылғы  мині
қызметтердi өз билiгiн- бұйрығы    ақпан
дегi ақша есебiнен
сатып алуды Қазақстан
Республикасының мемле-
кеттiк сатып алу туралы
заңнамасына сәйкес
жүзеге асыруға мiндеттi
субъектiлердiң мемле-
кеттiк тiзiлiмiне енгi-
зу және одан шығару
тәртiбi;
8) Мемлекеттiк сатып    Уәкілетті  2005   Қаржы-
алудың жылдық жоспары-  органның   жылғы  мині
ның нысаны;             бұйрығы    ақпан
9) Бiр көзден сатып алу Уәкілетті  2005   Қаржы-
тәсiлiмен мемлекеттiк   органның   жылғы  мині
сатып алуды келiсудiң   бұйрығы    ақпан
тәртiбi, сондай-ақ бұл
жағдайларда өтiнiштердi
қарау үшiн қажеттi
құжаттардың тiзбесi
42 "Өсiмдiктердi   Пестицидтердi (улы      Уәкілетті  2005   АШМ
қорғау туралы"  химикаттарды) өндiру    органның   жылғы
Қазақстан       (формуляциялау), өткізу бұйрығы    ақпан
Республикасы-   және қолдану жөнiндегi
ның 2002 жылғы  қызметтi лицензиялау
3 шiлдедегi     ережесi
Заңы
43   алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2005.05.20. N   135   өкімімен.
____________________________________________________________________
2003 жыл
____________________________________________________________________
44 "Электрондық    1) Куәландырушы орта-   Уәкілетті  2005   АБА
құжат және      лықтың үлгi ережесi;    органның   жылғы
электрондық                             бұйрығы    ақпан
цифрлық қолтаң- 2) Тiркеу куәлiгiн      Уәкілетті  2005   АБА
ба туралы"      беру ережесi;           органның   жылғы
Қазақстан                               бұйрығы    ақпан
Республикасының 3) Тiркеу куәлiктерi-   Уәкілетті  2005   АБА
2003 жылғы 7    нiң көшiрмелерiн        органның   жылғы
қаңтардағы  Заңы тиiстi куәландырушы     бұйрығы    ақпан
орталықтарда сақтау
ережесi

45   (Исключена - распоряжением Премьер-Министра РК   от 11.07.2008  N 184-р )
46   Закон Республики  Внесение изменений в   Постанов-   февраль  МСХ
Казахстан от       постановление Прави-  ление       2005
8 февраля 2003    тельства Республики    Правитель-  года
года "О семено-   Казахстан от 28        ства
водстве"          марта 2001 года N 394  Республики
"Об утверждении пра-   Казахстан
вил формирования,
хранения и использо-
вания государственных
ресурсов зерна"
47   Закон Республики 4) Правила привлече-   Постанов-   октябрь  МЧС,
Казахстан от      ния организаций,       ление       2005     МВД,
5 марта 2003      граждан и других лиц   Правитель-  года     МО,
года "О военном   к выполнению работ     ства                 МТСЗН
положении"        оборонного характера,  Республики
ликвидации последст-   Казахстан
вий применения
противником оружия,
восстановлению
поврежденных, раз-
рушенных объектов,
систем жизнеобеспече-
ния населения, а
также к участию в
борьбе с пожарами,
эпидемиями,
эпизоотиями;
7) О проекте Указа     Постанов-   декабрь  МО
Президента "Об ут-     ление       2006
верждении Правил       Правитель-  года
применения мер воен-   ства
ного положения на      Республики
территории, где оно    Казахстан
введено, а также
полномочия государст-
венных органов по
обеспечению этих
мер";
9) О проекте Указа     Постанов-   декабрь  МО
Президента Республики  ление       2006
Казахстан "Об утверж-  Правитель-  года
дении Правил привле-   ства
чения Вооруженных      Республики
сил, других войск и    Казахстан
воинских формирований,
государственных
органов к обеспечению
военного положения"
48   Закон Республики  Нормы и лимиты, обес-  Постанов-   февраль  МТСЗН,
Казахстан от      печивающие финансовую  ление       2005     НБ (по
25 апреля 2003    устойчивость Государ-  Правитель-  года     согласо-
года "Об обяза-   ственного фонда        ства                 ванию)
тельном социаль-  социального страхова-  Республики
ном страховании"  ния                    Казахстан
49   Закон Республики  Правила и условия      Постанов-   февраль  МФ
Казахстан от      передачи национальным  ление       2005
13 мая 2003 года  компаниям имущества,   Правитель-  года
"Об акционерных   не подлежащего прива-  ства
обществах"        тизации                Республики
Казахстан
50   Закон Республики  1)  (исключен -   от 16 февраля 2007 года N  25-р )
Казахстан от
4 июня 2003 года
"О системе здра-
воохранения"      2) Правила организа-   Постанов-   ноябрь  МЗ
ции деятельности       ление       2006
службы санитарной      Правитель-  года
авиации                ства
Республики
Казахстан
51   Земельный кодекс 1) Структура, состав,  Приказ       январь  АЗР
Республики        содержание и формы     уполномо-    2005
Казахстан от      земельно-кадастровой   ченного      года
20 июня 2003      документации и         органа
года              порядок ее ведения;
2) Правила восполне-   Приказ       январь  АЗР
ния недостающей        уполномо-    2005
информации для право-  ченного      года
вого кадастра при      органа
государственной
регистрации прав на
земельные участки или
сделок с ними на
основании ранее
выданных документов,
имеющих юридическую
силу
52   Закон Республики  1) Правила и условия   Постанов-   январь  АРНФРФО
Казахстан от      увеличения размера     ление       2005    (по сог-
4 июля 2003 года  регулярных страховых   Правления   года    ласова-
"О государствен-  выплат в период        АРФРНФО             нию)
ном регулирова-   действия договоров
нии и надзоре     аннуитета и на осно-
финансового рын-  вании актуарного
ка и финансовых   заключения и требова-
организаций"      ния к его содержанию;
2) Правила и условия   Постанов-   январь  АРНФРФО
выдачи страховой       ление       2005    (по сог-
организацией, осу-     Правления   года    ласова-
ществляющей деятель-   АРФРНФО             нию)
ность по накопитель-
ному страхованию,
займов своим страхо-
вателям;
3)  (исключен -   от 31 октября 2006 года N  310-p )
53   Закон Республики  1) Правила привлече-   Постанов-   январь  МТК
Казахстан от      ния автотранспортных   ление       2005
4 июля 2003 года  перевозчиков к лик-    Правитель-  года
"Об автомобиль-   видации чрезвычайных   ства
ном транспорте"   ситуаций;              Республики
Казахстан
2) Правила организа-   Постанов-   январь  МТК
ции и осуществления    ление       2005
перевозок неделимых    Правитель-  года
крупногабаритных и     ства
тяжеловесных грузов    Республики
на территории          Казахстан
Республики Казахстан;
3) Правила въезда на   Постанов-   январь  МТК
территорию РК и        ление       2005
выезда за ее пределы,  Правитель-  года
а также транзитного    ства
проезда по ней авто-   Республики
транспортных средств;  Казахстан
4) Правила лицензиро-  Постанов-   январь  МТК
вания в сфере автомо-  ление       2005
бильного транспорта,   Правитель-  года
в том числе квалифи-   ства
кационных требований   Республики
к лицензиатам;         Казахстан
5) Правила перевозок   Приказ      январь  МТК
грузов автомобильным   уполномо-   2005
транспортом;           ченного     года
органа
6) Правила безопас-    Приказ      январь  МТК,
ности и охраны труда   уполномо-   2005    МТСЗН
на автомобильном       ченного     года
транспорте;            органа

45  (алынып тасталды - 2008.07.11  N 184 өкімімен)
46 "Тұқым шаруа-   "Мемлекеттiк астық      Қазақстан  2005   АШМ
шылығы туралы"  ресурстарын қалыптас-   Республи-  жылғы
Қазақстан       тыру, сақтау және пайда- касы      ақпан
Республикасы-   лану ережесiн бекiту    Үкіметінің
ның 2003 жылғы  туралы" Қазақстан       қаулысы
8 ақпандағы     Республикасы Yкiметi-
Заңы             нiң 2001 жылғы 28
наурыздағы  N 394 қау-
лысына өзгерiстер
енгiзу
47 "Соғыс жағдайы  1) (алынып тасталды - 2005.10.11. N  285 өкімімен)
туралы"
Қазақстан
Республикасы-
ның 2003 жылғы
5 наурыздағы
Заңы            2) (алынып тасталды - 2005.10.11. N  285 өкімімен)
3) (алынып тасталды - 2005.10.11. N  285 өкімімен)
4) Ұйымдарды, азамат-   Қазақстан  2005   ТЖМ,
тарды және басқа адам-  Республи-  жылғы  ІІМ,
дарды қорғаныс сипатын- касы       қазан  Қорға-
дағы жұмыстарды орын-   Үкіметінің        нысми-
дауға, қарсылас жақтың  қаулысы           ні,
қару қолдануының салда-                   Еңбек-
рын жоюға, зақымданған,                   мині
қираған объектiлердi,
халықтың тыныс-тiршiлi-
гiн қамтамасыз ету
жүйелерiн қалпына кел-
тiруге, сондай-ақ өрт-
ке, эпидемияға, эпизоо-
тияға қарсы күреске
қатысуға тарту ережесi
5) (алынып тасталды - 2005.10.11. N  285 өкімімен)
6) (алынып тасталды - 2005.10.11. N  285 өкімімен)
7) Қазақстан Республи-  Қазақстан  2006   Қорға-
касы Президентiнiң      Республи-  жылғы  нысми-
"Coғыc жағдайы енгiзiл- касы       жел-   ні
ген аумақта оның шара-  Үкіметінің тоқсан
ларын қолдану тәртiбiн, қаулысы
сондай-ақ мемлекеттiк
органдардың осы шара-
ларды қамтамасыз ету
жөнiндегi өкiлеттiкте-
рiн бекiту туралы"
Жарлығының жобасы
туралы
8) (алынып тасталды - 2005.10.11. N  285 өкімімен)
9) Қазақстан Республи-  Қазақстан  2006   Қорға-
касы Президентiнiң      Республи-  жылғы  нысмині
"Қарулы Күштердi, басқа касы       жел-
әскерлердi және әскери  Үкіметінің тоқсан
құрылымдарды, мемлекет- қаулысы
тiк органдарды соғыс
жағдайын қамтамасыз
етуге тарту ережесiн
бекiту туралы" Жарлығы-
ның жобасы туралы
48 "Мiндеттi       Мемлекеттiк әлеуметтiк  Қазақстан  2005   Еңбек-
әлеуметтiк      сақтандыру қорының      Республи-  жылғы  мині,
сақтандыру      қаржылық тұрақтылығын   касы       ақпан  ҰБ
туралы"         қамтамасыз ететiн       Үкіметінің        (келі-
Қазақстан       нормалар мен лимиттер   қаулысы           сім
Республикасы-                                             бойын-
ның 2003 жыл-                                             ша)
ғы 25 сәуiр-
дегi  Заңы
49 "Акционерлiк    Жекешелендiруге жатпай- Қазақстан  2005   Қаржы-
қоғамдар        тын мүлiктi ұлттық      Республи-  жылғы  мині
туралы"         компанияларға беру      касы       ақпан
Қазақстан       ережесi мен шарттары    Үкіметінің
Республикасы-                           қаулысы
ның 2003 жылғы
13 мамырдағы
Заңы
50 "Денсаулық       1) алынып тасталды
сақтау жүйесi
туралы"
Қазақстан
Республикасы-
ның 2003 жылғы
4 маусымдағы
Заңы
2) Санитарлық авиация   Қазақстан  2006   ДСМ
қызметiнiң жұмысын      Республи-  жылғы
ұйымдастыру ережесi     касы       қараша
Үкіметінің
қаулысы
51 Қазақстан       1) Жер-кадастр құжат-   Уәкілетті  2005   ЖРА
Республикасы-   тамасының құрылымы,     органның   жылғы
ның 2003 жылғы  құрамы, мазмұны мен     бұйрығы    қаңтар
20 маусымдағы   нысандары және оны
Жер  кодексi      жүргiзу тәртiбi;
2) Жер учаскелерiне     Уәкілетті  2005   ЖРА
құқықтарды немесе       органның   жылғы
олармен жасалған мәмi-  бұйрығы    қаңтар
лелердi заңдық күшi
бар бұрын берiлген
құжаттардың негiзiнде
мемлекеттiк тiркеу
кезiнде құқықтық кадас-
тры үшiн жетiспейтiн
ақпараттың орнын
толтыру ережесi
52 "Қаржы рыногы   1) Аннуитет шарттарын   ҚНҚҰРҚА    2005   ҚНҚҰРҚА
мен қаржылық    қолдану кезеңiнде және  Басқар-    жылғы  (келі-
ұйымдарды       актуарлық қорытынды     масының    қаңтар  сім
мемлекеттiк     және оның мазмұнына     қаулысы           бойын-
реттеу және     қойылатын талаптар                        ша)
қадағалау       негiзiнде тұрақты
туралы"         сақтандыру төлемдерiнiң
Қазақстан       мөлшерiн көбейту ереже-
Республи-       сi мен шарттары
касының 2003
жылғы 4 шiлде-  2) Жинақтаушы сақтанды- ҚНҚҰРҚА    2005   ҚНҚҰРҚА
дегi  Заңы        ру жөнiндегi қызметтi   Басқар-    жылғы  (келі-
жүзеге асыратын сақтан- масының    қаңтар  сім
дыру ұйымының өз сақта- қаулысы           бойын-
нушыларына қарыздарды                     ша)
беру ережесi мен
шарттары;
3) (алынып тасталды - 2006.10.31. N  310 өкімімен)
53 "Автомобиль     1) Автомобиль көлiгiн   Қазақстан  2005   ККМ
көлiгi туралы"  тасымалдаушыларды       Республи-  жылғы
Қазақстан       төтенше жағдайларды     касы       қаңтар
Республикасы-   жоюға тарту ережесi;    Үкіметінің
ның 2003 жылғы                          қаулысы
4 шiлдедегi     2) Қазақстан Республи-  Қазақстан  2005   ККМ
Заңы             касының аумағында       Республи-  жылғы
бөлiнбейтiн iрi көлемдi касы       қаңтар
және ауыр салмақты      Үкіметінің
жүктердi тасымалдауды   қаулысы
ұйымдастыру және жүзеге
асыру ережесi;
3) Автокөлiк құралдары- Қазақстан  2005   ККМ
ның Қазақстан Республи- Республи-  жылғы
касының аумағына кiру   касы       қаңтар
және одан шығу, сондай- Үкіметінің
ақ олардың аумақ бойын- қаулысы
ша транзитпен жүру
ережесi;
4) Автомобиль көлiгi    Қазақстан  2005   ККМ
саласында, соның iшiнде Республи-  жылғы
лицензиаттарға қойыла-  касы       қаңтар
тын бiлiктiлiк талапта- Үкіметінің
рын лицензиялау ережесi қаулысы
5) Автомобиль көлiгiмен Уәкілетті  2005   ККМ
жүк тасымалдау ережесi; органның   жылғы
бұйрығы    қаңтар
6) Автомобиль көлiгiнде Уәкілетті  2005   ККМ,
еңбек қауiпсiздiгi және органның   жылғы  Еңбек-
оны қорғау ережесi;     бұйрығы    қаңтар мині

7) Методика расчета    Приказ      декабрь  МТК
тарифов на регулярные  уполномо-   2005
междугородные внутри-  ченного     года
областные, городские,  органа
пригородные и соеди-
няющие населенные
пункты: поселки, аулы
(села) с районными
или областными
центрами, городами
республиканского
значения (столицей) -
автомобильные
перевозки пассажиров
и багажа
54   Лесной кодекс     1)  (исключен - от 23 ноября 2006 года N  339-p )
Республики
Казахстан от      2) Правила рубок леса  Постанов-   февраль  МСХ,
8 июля 2003 года  на участках государ-   ление       2005     АЗР
ственного лесного      Правитель-  года
фонда;                 ства
Республики
Казахстан
3) Правила заготовки   Приказ      февраль  МСХ
живицы, древесных      уполномо-   2005
соков и второстепен-   ченного     года
ных древесных          органа
ресурсов, а также
зона возможной
подсочки древостоев
на участках государ-
ственного лесного
фонда;
4) Об утверждении      Приказ      февраль  МСХ
форм лесорубочного     уполномо-   2005
билета и лесного       ченного     года
билета, порядок их     органа
учета, хранения,
заполнения, выдачи и
прекращения действия;
5) Правила перевода    Приказ      февраль  МСХ
угодий, не покрытых    уполномо-   2005
лесом, в угодья,       ченного     года
покрытые лесом, в      органа
государственном
лесном фонде;
6) Перечень показа-    Приказ      февраль  МСХ
телей государствен-    уполномо-   2005
ного учета лесного     ченного     года
фонда, а также формы   органа
соответствующих
документов;
7) Перечень показате-  Приказ      май      МСХ
лей государственного   уполномо-   2005
лесного кадастра и     ченного     года
методика экономичес-   органа
кой оценки лесов;
8) Положение об        Приказ      февраль  МСХ
авиационных работах    уполномо-   2005
по охране и защите     ченного     года
лесного фонда;         органа
9) Санитарные правила  Приказ      февраль  МСХ
в лесах;               уполномо-   2005
ченного     года
органа
10) Правила проведе-   Приказ      февраль  МСХ
ния мероприятий на     уполномо-   2005
участках государст-    ченного     года
венного лесного фонда  органа
по воспроизводству
лесов и
лесоразведению;
11) Правила выявления  Приказ      февраль  МСХ
и создания объектов    уполномо-   2005
селекционно-генети-    ченного     года
ческого назначения;    органа
12) Правила организа-  Приказ      февраль  МСХ
ции заготовки, обра-   уполномо-   2005
ботки, хранение и      ченного     года
использование лесных   органа
семян и контролю за
их качеством;
13) Правила побочных   Приказ      февраль  МСХ
лесных пользований в   уполномо-   2005
Республике Казахстан;  ченного     года
органа

7) Жолаушыларды және    Уәкілетті  2005   ККМ
багажды қалааралық,     органның   жылғы
облысiшiлiк, қалалық,   бұйрығы    желтоқ-
қала маңындағы және                сан
елдi мекендердi: кент-
тердi, ауылдарды (село-
ларды) аудан немесе
облыс орталықтарымен,
республикалық маңызы
бар қалалармен (астана-
мен) жалғастыратын
автомобильмен тұрақты
тасымалдау тарифтерi
есебiнiң әдiстемесi
54 Қазақстан        алынып тасталды         Қазақстан  2006   АШМ
Республикасы-                           Республи-  жылғы
ның 2003 жылғы                          касы       жел-
8 шiлдедегi                             Үкіметінің тоқсан
Орман  кодексi                           қаулысы
2) Мемлекеттiк орман    Қазақстан  2005   АШМ,
қоры учаскелерiнде      Республи-  жылғы  ЖРА
ағаш кесу ережесi;      касы       ақпан
Үкіметінің
қаулысы
3) Мемлекеттiк орман    Уәкілетті  2005   АШМ
қоры участкелерiнде     органның   жылғы
есептi кеспеағаш аймақ- бұйрығы    ақпан
тары мен кесу жасы,
шайыр, ағаш шырынын
және қосалқы сүрек
ресурстарын дайындау,
орманды жанама пайда-
лану ережесi;
4) Ағаш кесу билетi     Уәкілетті  2005   АШМ
мен орман билетiнiң     органның   жылғы
нысандарын бекiту       бұйрығы    ақпан
туралы, оларды есепке
алу, сақтау, толтыру,
беру және қолданылуын
тоқтату тәртiбi;
5) Мемлекеттiк орман    Уәкілетті  2005   АШМ
қорындағы ормансыз      органның   жылғы
алқаптарды орманды      бұйрығы    ақпан
алқаптарға айналдыру
ережесi;
6) Орман қорын мемле-   Уәкілетті  2005   АШМ
кеттiк есепке алу       органның   жылғы
көрсеткiштерiнiң тiзбе- бұйрығы    ақпан
сi, сондай-ақ тиiстi
құжаттардың нысандары;
7) Мемлекеттiк орман    Уәкілетті  2005   АШМ
кадастры көрсеткiште-   органның   жылғы
рiнiң тiзбесi және      бұйрығы    мамыр
ормандарды экономикалық
бағалау әдiстемесi;
8) Орман қорын күзету   Уәкілетті  2005   АШМ
және қорғау жөнiндегi   органның   жылғы
авиациялық жұмыстар     бұйрығы    ақпан
туралы ереже;
9) Ормандардағы сани-   Уәкілетті  2005   АШМ
тарлық ережелерi;       органның   жылғы
бұйрығы    ақпан
10) Мемлекеттiк орман   Уәкілетті  2005   АШМ
қорының учаскелерiнде   органның   жылғы
ормандардың өсiмiн      бұйрығы    ақпан
молайту мен орман өсiру
жөнiндегi iс-шаралар
жүргiзу ережесi;
11) Селекциялық-гендiк  Уәкілетті  2005   АШМ
мақсаттағы объектiлердi органның   жылғы
айқындау және құру      бұйрығы    ақпан
ережесi;
12) Орман тұқымдарын    Уәкілетті  2005   АШМ
дайындауды, өңдеудi     органның   жылғы
ұйымдастыру, оларды     бұйрығы    ақпан
сақтау және пайдалану
ережесi;
13) Қазақстан Республи- Уәкілетті  2005   АШМ
касында орманды жанама  органның   жылғы
пайдалану ережесi;      бұйрығы    ақпан

14) Правила сенокоше-  Приказ      февраль  МСХ
ния и пастьбы скота    уполномо-   2005
на участках государ-   ченного     года
ственного лесного      органа
фонда
55   Водный кодекс     1) Перечень водо-      Постанов-   январь   МСХ
Республики        хозяйственных соору-   ление       2005
Казахстан от      жений, находящихся в   Правитель-  года
9 июля 2003 года  республиканской соб-   ства
ственности;            Республики
Казахстан
2) Правила эксплуата-  Постанов-   январь   МТК,
ции судоходных водных  ление       2005     МСХ
путей;                 Правитель-  года
ства
Республики
Казахстан
3) Типовые правила     Приказ      февраль  МСХ
общего водопользова-   уполномо-   2005
ния;                   ченного     года
органа
4) Лимиты водопользо-  Приказ      февраль  МСХ
вания в разрезе        уполномо-   2005
бассейнов и водополь-  ченного     года
зователей;             органа
5) Положение о произ-  Приказ      февраль  МСХ
водственном контроле в уполномо-   2005
области использования  ченного     года
и охраны водного       органа
фонда;
6) Нормативы предель-  Приказ      февраль  МСХ
но допустимых вредных  уполномо-   2005
воздействий на водные  ченного     года
объекты;               органа
7) Правила установле-  Приказ      февраль  МЗ
ния зон санитарной     уполномо-   2005
охраны и санитарных    ченного     года
охранных полос         органа
2004 год
56   Закон Республики  1) Правила лицензиро-  Постанов-  апрель   МЗ
Казахстан от      вания и квалификацион- ление       2005
13 января 2004    ных требований при     Правитель-  года
года              лицензировании видов   ства
"О лекарственных  фармацевтической       Республики
средствах"        деятельности;          Казахстан
2) Правила определе-   Постанов-   январь   МЗ
ния категории и струк- ление       2005
туры аптек, аптечных   Правитель-  года
складов;               ства
Республики
Казахстан
3) Правила аккредита-  Постанов-   декабрь   МЗ
ции физических и юри-  ление       2005
дических лиц для про-  Правитель-  года
ведения независимой    ства
экспертной оценки      Республики
соответствия субъек-   Казахстан
тов в сфере обращения
лекарственных средств
квалификационному
уровню при лицензиро-
вании видов фармацев-
тической деятельности;
4) Правила бесплатно-  Постанов-   июнь   МЗ
го и (или) льготного   ление       2005
обеспечения лекарст-   Правитель-  года
венными средствами     ства
отдельных категорий    Республики
граждан в соответст-   Казахстан
вии с законодатель-
ством Республики
Казахстан;
5) Правила подготов-   Приказ      декабрь   МЗ
ки, переподготовки,    уполномо-   2005
повышения квалифика-   ченного     года
ции и периодической    органа
аттестации физических
лиц, осуществляющих
фармацевтическую
деятельность;
6) Список основных     Приказ      январь   МЗ
(жизненно важных)      уполномо-   2005
лекарственных          ченного     года
средств, предназна-    органа
ченных для оказания
бесплатной лекарст-
венной помощи в
рамках бесплатно
гарантированного
объема медицинской
помощи, устанавли-
ваемого законодатель-
ством Республики
Казахстан;

14) Мемлекеттiк орман   Уәкілетті  2005   АШМ
қоры учаскелерiнде шөп  органның   жылғы
шабу және мал жаю       бұйрығы    ақпан
ережесi
55 Қазақстан       1) Республикалық мен-   Қазақстан  2005   АШМ
Республикасы-   шiктегi су шаруашылығы  Республи-  жылғы
ның 2003 жылғы  құрылыстарының тiзбесi; касы       қаңтар
9 шiлдедегі Су                          Үкіметінің
кодексi                                  қаулысы
2) Кеме қатынасы су     Қазақстан  2005   ККМ,
жолдарын пайдалану      Республи-  жылғы  АШМ
ережесi;                касы       қаңтар
Үкіметінің
қаулысы
3) Ортақ су пайдалану-  Уәкілетті  2005   АШМ
дың үлгi ережесi;       органның   жылғы
бұйрығы    ақпан
4) Бассейндер мен су    Уәкілетті  2005   АШМ
пайдаланушылар деңгей-  органның   жылғы
інде су пайдалану       бұйрығы    ақпан
лимиттерi;
5) Су қорын пайдалану   Уәкілетті  2005   АШМ
және қорғау саласындағы органның   жылғы
өндiрiстiк бақылау      бұйрығы    ақпан
туралы ереже;
6) Су объектiлерiне жол Уәкілетті  2005   АШМ
берiлетiн зиянды әсер-  органның   жылғы
лердiң шектi норматив-  бұйрығы    ақпан
терi;
7) Санитарлық қорғау    Уәкілетті  2005   ДСМ
аймақтары мен санитар-  органның   жылғы
лық қорғау белдеулерiн  бұйрығы    ақпан
белгiлеу ережесi
___________________________________________________________________
2004 жыл
___________________________________________________________________
56 "Дәрiлiк зат-   1) Фармацевтикалық      Қазақстан  2005   ДСМ
тар туралы"     қызмет түрлерiн         Республи-  жылғы
Қазақстан       лицензиялау кезiндегi   касы       сәуір
Республикасы-   лицензиялау ережесi мен Үкіметінің
ның 2004 жылғы  бiлiктiлiк талаптары;   қаулысы
13 қаңтардағы
Заңы             2) Дәрiханалардың,      Қазақстан  2005   ДСМ
дәрiхана қоймаларының   Республи-  жылғы
санатын және құрылымын  касы       қаңтар
айқындау ережесi;       Үкіметінің
қаулысы
3) Фармацевтикалық      Қазақстан  2005   ДСМ
қызмет түрлерiн лицен-  Республи-  жылғы
зиялау кезiнде дәрiлiк  касы       жел-
заттар айналымы сала-   Үкіметінің тоқсан
сындағы субъектiлердiң  қаулысы
бiлiктiлiк деңгейiне
сәйкестiгiне тәуелсiз
сараптамалық бағалауды
жүргiзу үшiн жеке және
заңды тұлғаларды
аккредиттеу ережесi;
4) Қазақстан Республи-  Қазақстан  2005   ДСМ
касының заңнамасына     Республи-  жылғы
сәйкес азаматтардың     касы       маусым
жекелеген санаттарын    Үкіметінің
дәрiлiк заттармен тегiн қаулысы
және (немесе) жеңiлдiк-
пен қамтамасыз ету
ережесi;
5) Фармацевтикалық      Уәкілетті  2005   ДСМ
қызметтi жүзеге асыра-  органның   жылғы
тын жеке тұлғаларды     бұйрығы    жел-
даярлау, қайта даярлау,            тоқсан
олардың бiлiктiлiгiн
арттыру және мерзiмдiк
аттестаттау ережесi;
6) Қазақстан Республи-  Уәкілетті  2005   ДСМ
касының заңнамасында    органның   жылғы
белгiленетiн медицина-  бұйрығы    қаңтар
лық көмектiң тегiн
кепiлдi көлемi шеңбе-
рiнде тегiн дәрiлiк
көмек көрсетуге арнал-
ған негiзгi (өмiрлiк
маңызы бap) дәрiлiк
заттардың тiзiмi

7) Нормы на лекарст-   Приказ      январь   МЗ
венные средства, кла-  уполномо-   2005
ссификации лекарст-    ченного     года
венных средств,        органа
Государственной фар-
макопеи Республики
Казахстан;
8) Об определении и    Приказ      январь   МЗ
утверждении составов   уполномо-   2005
аптечек первой помощи  ченного     года
для оказания           органа
неотложной медицин-
ской помощи населению;
9) Инструкция по про-  Приказ      январь   МЗ
ведению доклинических  уполномо-   2005
испытаний и (или)      ченного     года
исследований биологи-  органа
чески активных
веществ;
10) Инструкция по про-  Приказ      январь   МЗ
ведению клинических     уполномо-   2005
исследований и (или)    ченного     года
испытаний фармаколо-    органа
гических и лекарст-
венных средств;
11) Инструкция по      Приказ      январь   КФ МЗ
осуществлению госу-    уполномо-   2005
дарственного надзора   ченного     года
за фармацевтической    органа
деятельностью и
контроля за безопас-
ностью, эффектив-
ностью и качеством
лекарственных средств,
составлению акта
фармацевтического
обследования и про-
токола об админи-
стративных правонару-
шениях фармацевти-
ческой деятельности;
12) Инструкция по      Приказ      январь   КФ МЗ
составлению и утверж-  уполномо-   2005
дению фармакопейных    ченного     года
статей и других        органа
нормативно-техничес-
ких документов, опре-
деляющих качество и
безопасность лекарст-
венного средства;
13) О признании        Приказ      декабрь  КФ МЗ
отдельных стандартов   уполномо-   2005
международных фарма-   ченного     года
копеи, а тaкжe фарма-  органа
копейных статей и
других нормативно-
технических докумен-
тов на лекарственные
средства иностранных
государств;
14) Инструкция по      Приказ      январь   КФ МЗ
согласованию техноло-  уполномо-   2005
гических регламентов   ченного     года
производства лекарст-  органа
венных средств,
ведению их учета и
систематизации;
15) Инструкция по      Приказ      январь   КФ МЗ
утверждению названия   уполномо-   2005
оригинального лекар-   ченного     года
ственного средства;    органа
16) Инструкция по      Приказ      январь   КФ МЗ
согласованию ввоза и   уполномо-   2005
вывоза лекарственных   ченного     года
средств;               органа
17) Инструкция по      Приказ      январь   КФ МЗ
проведению мониторин-  уполномо-   2005
га побочных действий   ченного     года
лекарственных средств  органа
в медицинских и фарма-
цевтических
организациях;
18) Правила изготов-   Приказ      январь   КФ МЗ
ления лекарственных    уполномо-   2005
средств                ченного     года
органа
57   Закон Республики  1) Правила организа-   Постанов-   февраль  МТСЗН
Казахстан от      ции и проведения       ление       2005
28 февраля        государственного       Правитель-  года
2004 года         контроля и надзора в   ства
"О безопасности   области безопасности   Республики
и охране труда"   и охраны труда;        Казахстан
2) Правила представ-   Постанов-   февраль  АпоС,
ления информации и     ление       2005     МТСЗН
ведения государствен-  Правитель-  года
ной статистики в       ства
области безопасности   Республики
и охраны труда с       Казахстан
созданием банка
данных;

7) Дәрiлiк заттардың    Уәкілетті  2005   ДСМ
нормалары, Қазақстан    органның   жылғы
Республикасы Мемлекет-  бұйрығы    қаңтар
тiк фармакопеясының
дәрiлiк заттарының
жiктемесi;
8) Халыққа шұғыл меди-  Уәкілетті  2005   ДСМ
циналық көмек көрсету   органның   жылғы
үшiн алғашқы көмек      бұйрығы    қаңтар
көрсету аптечкасының
құрамын белгiлеу және
бекiту туралы;
9) Биологиялық белсендi Уәкілетті  2005   ДСМ
заттарды клиникаға дей- органның   жылғы
iнгi сынауларды және    бұйрығы    қаңтар
(немесе) зерттеулердi
жүргiзу жөнiндегі
нұсқаулық;
10) Фармакологиялық     Уәкілетті  2005   ДСМ
және дәрiлiк заттарды   органның   жылғы
клиникалық зерттеулердi бұйрығы    қаңтар
және (немесе) сынаулар-
ды жүргiзу жөнiндегi
нұсқаулық;
11) Фармацевтикалық     Уәкілетті  2005   ДСМ ФК
қызметтi мемлекеттiк    органның   жылғы
қадағалауды және дәрi-  бұйрығы    қаңтар
лiк заттардың қауiпсiз-
дiгiн, тиiмдiлiгi мен
сапасын бақылауды
жүзеге асыру, фармацев-
тикалық қызметтегi
әкiмшілiк құқық бұзушы-
лық туралы фармацевти-
калық зерттеу актiсi
мен хаттаманы жасау
жөнiндегi нұсқаулық;
12) Фармакопеялық       Уәкілетті  2005   ДСМ ФК
құжаттарды және         органның   жылғы
дәрiлiк заттардың       бұйрығы    қаңтар
сапасы мен қауiпсiз-
дiгiн анықтайтын басқа
да нормативтiк-техника-
лық құжаттарды жасау
және бекiту жөнiндегi
нұсқаулық;
13) Халықаралық фарма-  Уәкілетті  2005   ДСМ ФК
копеялардың жекелеген   органның   жылғы
стандарттарын, сондай-  бұйрығы    жел-
ақ шет мемлекеттердiң              тоқсан
фармакопеялық құжатта-
рын және дәрiлiк зат-
тарға арналған басқа да
нормативтiк-техникалық
құжаттарын тану туралы;
14) Дәрiлiк заттар      Уәкілетті  2005   ДСМ ФК
өндiрiсiнiң технология- органның   жылғы
лық регламенттерiн      бұйрығы    қаңтар
келiсу, оларды есепке
алуды және жүйелеудi
жүргiзу жөнiндегi
нұсқаулық;
15) Бiрегей дәрiлiк     Уәкілетті  2005   ДСМ ФК
заттардың атауын бекiту органның   жылғы
жөнiндегi нұсқаулық;    бұйрығы    қаңтар
16) Дәрiлiк заттарды    Уәкілетті  2005   ДСМ ФК
әкелудi және әкетудi    органның   жылғы
келiсу жөнiндегi        бұйрығы    қаңтар
нұсқаулық;
17) Медициналық және    Уәкілетті  2005   ДСМ ФК
фармацевтикалық ұйым-   органның   жылғы
дарда дәрiлiк заттардың бұйрығы    қаңтар
жанама әсерлерiнiң
мониторингiн жүргізу
жөнiндегi нұсқаулық;
18) Дәрiлiк заттарды    Уәкілетті  2005   ДСМ ФК
дайындау ережесi        органның   жылғы
бұйрығы    қаңтар
57 "Еңбек қауiп-   1) Еңбек қауiпсiздiгi   Қазақстан  2005   Еңбек-
сiздiгi және    және еңбектi қорғау     Республи-  жылғы  мині
еңбектi қорғау  саласында мемлекеттік   касы       ақпан
туралы"         бақылау мен қадағалауды Үкіметінің
Қазақстан       ұйымдастыру және        қаулысы
Республикасы-   жүргiзу ережесi;
ның 2004 жылғы
28 ақпандағы    2) Еңбек қауiпсiздiгi   Қазақстан  2005   Стат-
Заңы             және еңбекті қорғау     Республи-  жылғы  агент-
саласында дерекқор құра касы       ақпан  тігі,
отырып, ақпарат беру    Үкіметінің        Еңбек-
және мемлекеттiк        қаулысы           мині
статистиканы жүргiзу
ережесi;

3) Список профессий,   Приказ      февраль  МЗ
требующих предсменно-  уполномо-   2005
го медицинского осви-  ченного     года
детельствования        органа
58   Закон Республики  Правила обязательного  Постанов-   февраль  МЗ
Казахстан от      фортифицирования       ление       2005
8 апреля          (обогащения) пшенич-   Правитель-  года
2004 года         ной муки высшего и     ства
"О качестве и     первого сортов,        Республики
безопасности      производимой на        Казахстан
пищевых           территории Республики
продуктов"        Казахстан
59   Закон Республики  1) Правила внутренней  Постанов-   июнь  МИТ, МСХ,
Казахстан от      торговли;              ление       2005    МФ, МЗ
12 апреля                                Правитель-  года
2004 года                                ства
"О регулировании                         Республики
торговой                                 Казахстан
деятельности"     2) Правила осуществ-   Постанов-   январь  МИТ, МИД,
ления приграничной     ление       2007    МФ, КНБ
торговли;              Правитель-  года    (по сог-
ства                ласова-
Республики          нию)
Казахстан           МЗ, МСХ
3) Правила осуществ-   Постанов-   январь  МИТ, АИС,
ления электронной      ление       2007    НБ, (по
торговли;              Правитель-  года    согласо-
ства                ванию),
Республики          МТК, МФ
Казахстан
4) Правила розничной   Постанов-   июнь  МИТ, АИС,
торговля вне торговых  ление       2005    МФ, МТК,
мест путем сетевого    Правитель-  года    МЗ
маркетинга, общест-    ства
венных распространи-   Республики
телей, продажи по      Казахстан
почте и другими
способами;
5) (исключен)
6) Общие требования к  Приказ      июнь  МИТ
осуществлению деятель- уполномо-   2005
ности объектов         ченного     года
общественного питания  органа
по категориям
60   Бюджетный кодекс 1) О проекте Указа     Постанов-   январь  МФ,
Республики        Президента Республики  ление       2005    МЭБП,
Казахстан от      Казахстан              Правитель-  года    НБ (по
24 апреля         "О некоторых вопросах  ства                согла-
2004 года         Совета по управлению   Республики          сова-
Национальным фондом    Казахстан           нию)
Республики Казахстан";
2) Правила рассмотре-  Постанов-   январь  МЭБП
ния бюджетных инвес-   ление       2005
тиционных проектов     Правитель-  года
(программ);            ства
Республики
Казахстан
3)  (исключен - N 27-р от 16.02.2005 г.)
4) Правила перечис-    Постанов-   январь  МФ,
ления неналоговых      ление       2005    МЭБП
поступлений в бюджет;  Правитель-  года
ства
Республики
Казахстан

3) Ауысым алдындағы     Уәкілетті  2005   ДСМ
медициналық куәландыру- органның   жылғы
ды талап ететiн кәсiп-  бұйрығы    ақпан
тердiң тiзiмi
58 "Тамақ өнiм-    Қазақтан Республикасы-  Қазақстан  2005   ДСМ
дерiнiң         ның аумағында өндiрi-   Республи-  жылғы
сапасы мен      летiн жоғары және       касы       ақпан
қауiпсiздiгi    бiрiншi сортты бидай    Үкіметінің
туралы"         ұнын мiндеттi фортифи-  қаулысы
Қазақстан       кациялау (байыту)
Республикасы-   ережесi
ның 2004 жылғы
8 сәуiрдегi
Заңы
59 "Сауда қызметiн 1) Iшкi сауда ережесi;  Қазақстан  2005   ИСМ,
реттеу туралы"                          Республи-  жылғы  АШМ,
Қазақстан                               касы       маусым Қаржы-
Республикасы-                           Үкіметінің        мині,
ның 2004 жылғы                          қаулысы           ДСМ
12 сәуiрдегi    2) Шекара маңындағы     Қазақстан  2007   ИСМ,
Заңы             сауданы жүзеге асыру    Республи-  жылғы  СІМ,
ережесi;                касы       қаңтар Қаржы-
Үкіметінің        мині,
қаулысы           ҰҚК
(келі-
сім
бойын-
ша),
ДСМ,
АШМ
3) Электрондық сауданы  Қазақстан  2007   ИСМ,
жүзеге асыру ережесi;   Республи-  жылғы  АБА, ҰБ
касы       қаңтар (келі-
Үкіметінің         сім
қаулысы           бойын-
ша),
ККМ,
Қаржы-
мині
4) Маркетинг желiсi,    Қазақстан  2005   ИСМ,
қоғамдық таратушылар,   Республи-  жылғы  АБА,
почта арқылы және       касы       маусым Қаржы-
басқа да тәсiлдермен    Үкіметінің        мині,
сату жолымен сауда      қаулысы           ККМ,
орындарынан тыс бөлшек                    ДСМ
сауда жасау ережесi;
5)  алынып тасталды
6) Қоғамдық тамақтанды- Уәкілетті  2005   ИСМ
ру объектiлерiнiң қыз-  органның   жылғы
метiн санаттар бойынша  бұйрығы    маусым
жүзеге асыруға қойыла-
тын жалпы талаптар
60 Қазақстан       1) Қазақстан Республи-  Қазақстан  2005   Қаржы-
Республикасы-   касы Президентiнiң      Республи-  жылғы  мині,
ның 2004 жылғы  "Қазақстан Республика-  касы       қаңтар ЭБЖМ,
24 сәуiрдегi    сының Ұлттық қорын      Үкіметінің        ҰБ
Бюджет          басқару кеңесiнiң       қаулысы           (келі-
кодексі          кейбiр мәселелерi                         сім
туралы" Жарлығының                        бойын-
жобасы туралы;                            ша)
2) Бюджеттiк инвести-   Қазақстан  2005   ЭБЖМ
циялық жобаларды (бағ-  Республи-  жылғы
дарламаларды) қарау     касы       қаңтар
ережесi;                Үкіметінің
қаулысы
3) <*>
4) Салықтық емес түсiм- Қазақстан  2005   Қаржы-
дердi бюджетке аудару   Республи-  жылғы  мині,
ережесi;                касы       қаңтар ЭБЖМ
Үкіметінің
қаулысы

20) Правила перевозки  Приказ      февраль  МТК
пассажиров, багажа и   уполномо-   2005
грузов, учета          ченного     года
реализуемых грузов и   органа
расчетов за них и
формы багажной
квитанции;
21) Правила            Приказ      февраль  МТК
устройства временных   уполномо-   2005
приспособлений и       ченного     года
наплавных сооружений   органа
для причаливания,
швартовки и стоянки
судов, плотов и иных
плавучих объектов,
посадки на суда и
высадки с судов
пассажиров, погрузки,
выгрузки и хранения
грузов;
22) Правила и сроки    Приказ      февраль  МТК
подъема затонувшего    уполномо-   2005
имущества;             ченного     года
органа
23) Правила            Приказ      февраль  МТК
присвоения названия    уполномо-   2005
судна;                 ченного     года
органа
24) Правила            Приказ      декабрь  МТК
проектирования,        уполномо-   2006
постройки, ремонта и   ченного     года
эксплуатации судов,    органа
за которыми должен
осуществляться
технический надзор;
25) Правила об         Приказ      декабрь  МТК
изготовлении           уполномо-   2006
материалов и изделий   ченного     года
для установки          органа
на судах;
26) Перечень, формы,   Приказ      февраль  МТК
порядок выдачи и       уполномо-   2005
ведения судовых        ченного     года
документов;            органа
27) Правила перевозки  Приказ      февраль  АИС
почтовых отправлений   уполномо-   2005
внутренним водным      ченного     года
транспортом;           органа
28) Правила            Приказ      февраль  МТК
буксировки судов,      уполномо-   2005
плотов и иных          ченного     года
плавучих объектов;     органа
29) Правила действия   Приказ      февраль  МТК
капитана судна         уполномо-   2005
в случае нападения на  ченного     года
судно лиц, с целью     органа
совершения противо-
правных действий;
30) Условия,           Приказ      февраль  МТК
на которых иностранцы  уполномо-   2005
и лица без гражданст-  ченного     года
ва могут входить в     органа
состав экипажа судна
64   Закон Республики  Инструкция по опреде-  Приказ      январь  АИС,
Казахстан от      лению особенностей     уполномо-   2005    АРНФРФО
6 июля 2004 года  организации деятель-   ченного     года    (по сог-
"О кредитных      ности поставщиков      органа              ласова-
бюро и формиро-   информации, кредитных                      нию)
вании кредитных   бюро и получателей
историй в         кредитных отчетов (за
Республике        исключением субъектов
Казахстан"        кредитных историй) на
рынке информационных
услуг
65   Закон Республики  Образец удостоверения  Приказ      январь  МВД
Казахстан от      и символика эмблемы    уполномо-   2005
9 июля 2004 года  для граждан, участ-    ченного     года
"Об участии       вующих в обеспечении   органа
граждан в         общественного порядка
обеспечении
общественного
порядка"
66   Закон Республики  1) Правила проведения  Постанов-   январь  МСХ
Казахстан от      конкурса по закрепле-  ление       2005
9 июля 2004 года  нию охотничьих угодий  Правитель-  года
"Об охране,       и квалификационных     ства
воспроизводстве   требований, предъяв-   Республики
и использовании   ляемых к участникам    Казахстан
животного мира"   конкурса;
2) Правила проведения  Постанов-   январь  МСХ
конкурса по закрепле-  ление       2005
нию рыбохозяйственных  Правитель-  года
водоемов (участков) и  ства
квалификационных тре-  Республики
бований, предъяв-      Казахстан
ляемых к участникам
конкурса;

20) Жолаушыларды,       Уәкілетті  2005   ККМ
багажды және жүктердi   органның   жылғы
тасымалдау, сатылатын   бұйрығы    ақпан
жүктердi және олар үшiн
есеп айырысу мен багаж
түбiртегi нысандарын
есепке алу ережесi;
21) Кемелердiң, салдар- Уәкілетті  2005   ККМ
дың және өзге де жүзу   органның   жылғы
объектiлерiнiң айлаққа  бұйрығы    ақпан
келуiне, арқандап
байлануына және тоқтап
тұруына арналған уақыт-
ша құрылғылар мен
жүзбелi құрылыстарды
орналастыру, жолаушы-
ларды кемелерге отырғы-
зу және кемелерден
түсіру, жүктердi тиеу,
түсiру және сақтау
ережесi;
22) Суға кеткен мүлiктi Уәкілетті  2005   ККМ
көтеру ережесi;         органның   жылғы
бұйрығы    ақпан
23) Кеменiң атауын беру Уәкілетті  2005   ККМ
ережесi;                органның   жылғы
бұйрығы    ақпан
24) Техникалық қадаға-  Уәкілетті  2006   ККМ
лау жүзеге асырылуы     органның   жылғы
тиiс кемелердi жобалау, бұйрығы    жел-
жасау, жөндеу және                 тоқсан
пайдалану ережесi;
25) Кемелерге орнату    Уәкілетті  2006   ККМ
үшiн материалдар мен    органның   жылғы
бұйымдарды дайындау     бұйрығы    жел-
туралы ережесi;                    тоқсан
26) Кеме құжаттарының   Уәкілетті  2005   ККМ
тiзбесi, нысандары,     органның   жылғы
оларды беру және жүргi- бұйрығы    ақпан
зу тәртiбi;
27) Почта жөнелтiмдерiн Уәкілетті  2005   ККМ
iшкi су көлiгiмен       органның   жылғы
тасымалдау ережесi;     бұйрығы    ақпан
28) Кемелердi, сал      Уәкілетті  2005   ККМ
қайықтарды және өзге де органның   жылғы
жүзу объектiлерiн       бұйрығы    ақпан
тiркеп сүйреу ережесi;
29) Құқыққа қарсы iс-   Уәкілетті  2005   ККМ
әрекет жасау мақсатында органның   жылғы
кемеге адамдар шабуыл   бұйрығы    ақпан
жасаған жағдайда кеме
капитанының әрекет ету
ережесi;
30) Шетелдiктер мен     Уәкілетті  2005   ККМ
азаматтығы жоқ адамдар- органның   жылғы
дың кеме экипажының     бұйрығы    ақпан
құрамына кiру шарттары
64 "Қазақстан      Ақпарат берушiлердiң,   Уәкілетті  2005   АБА,
Республикасын-  кредиттiк бюролардың    органның   жылғы  ҚРҚҰРҚА
дағы кредиттiк  және кредиттiк есеп-    бұйрығы    қаңтар (келі-
бюролар және    тердi алушылардың                          сім
кредиттiк       (кредиттiк тарих                          бойын-
тарихты         субъектiлерiн қоспаған-                   ша)
қалыптастыру    да) ақпараттық қызмет-
туралы"         тер рыногындағы қызме-
Қазақстан       тiн ұйымдастырудың
Республикасының ерекшелiктерiн айқындау
2004 жылғы 6    жөнiндегi нұсқаулық
шiлдедегi  Заңы
65 "Қоғамдық тәр-  Қоғамдық тәртiптi       Уәкілетті  2005   ІІМ
тiптi қамтама-  қамтамасыз етуге қаты-  органның   жылғы
сыз етуге аза-  сатын азаматтарға       бұйрығы    қаңтар
маттардың қаты- арналған куәлiк пен
суы туралы"     эмблема нышаны
Қазақстан
Республикасы-
ның 2004 жылғы
9 шiлдедегi
Заңы
66 "Жануарлар       1) Аңшылық алқаптарын   Қазақстан  2005   АШМ
дүниесiн қорғау, және конкурсқа қатысу-  Республи-  жылғы
өсiмiн молайту   шыларға қойылатын       касы       қаңтар
және пайдалану   бiлiктiлiк талаптарын   Үкіметінің
туралы"          бекiтiп беру жөнiн-     қаулысы
Қазақстан        дегi конкурс өткiзу
Республикасының  ережесi;
2004 жылғы 9
шiлдедегi  Заңы   2) Балық шаруашылығы    Қазақстан  2005   АШМ
су тоғандарын (учаске-  Республи-  жылғы
лерiн) және конкурсқа   касы       қаңтар
қатысушыларға қойыла-   Үкіметінің
тын бiлiктiлiк талап-   қаулысы
тарын бекiтiп беру
жөнiндегi конкурс
өткiзу ережесi;

3) Нормативы в         Постанов-   октябрь МСХ
области охраны,        ление       2005
воспроизводства и      Правитель-  года
использования          ства
животного мира;        Республики
Казахстан
4) Перечень должност-  Постанов-   январь  МСХ
ных лиц уполномочен-   ление       2005
ного и территориаль-   Правитель-  года
ных органов, осущест-  ства
вляющих государствен-  Республики
ный контроль в         Казахстан
области охраны,
воспроизводства и
использования живот-
ного мира, а также
работников государст-
венных учреждений и
организаций, осущест-
вляющих непосредст-
венную охрану живот-
ного мира, имеющих
право на ношение
форменной одежды
(без погон);
5) Правила выдачи      Приказ      январь  МСХ
удостоверения          уполномо-   2005
охотника;              ченного     года
органа
6) Правила подготовки  Приказ      январь  МСХ
биологического обос-   уполномо-   2005
нования на пользова-   ченного     года
ние животным миром;    органа
7) Типовое положение   Приказ      январь  МСХ
об егерской службе     уполномо-   2005
охотохозяйственных     ченного     года
организаций;           органа
8) Образцы форменной   Приказ      январь  МСХ
одежды (без погон),    уполномо-   2005
и порядка ношения и    ченного     года
норм обеспечения ею    органа
должностных лиц
уполномоченного и
территориальных орга-
нов, осуществляющих
государственный
контроль в области
охраны, воспроизвод-
ства, и использования
животного мира,
а также работников
государственных
учреждений и органи-
заций, осуществляющих
непосредственную
охрану животного мира;
9) Методика определе-  Приказ     февраль  МСХ
ния ставок плат за     уполномо-   2005
пользование животным   ченного     года
миром;                 органа
10) Методика опреде-   Приказ     февраль  МСХ
ления размеров возме-  уполномо-   2005
щения вреда, причи-    ченного     года
ненного нарушением     органа
законодательства
Республики Казахстан
в области охраны,
воспроизводства и
использования живот-
ного мира
67   Закон Республики  Правила функциониро-   Приказ      октябрь  МЭМР
Казахстан от      вания балансирующего   уполномо-   2007
9 июля 2004 года  рынка электрической    ченного     года
"Об электро-      энергии                органа
энергетике"
68   Закон Республики  1) Правила содержания  Приказ      январь  МВД
Казахстан от      несовершеннолетних в   уполномо-   2005
9 июля 2004 года  Центре временной изо-  ченного     года
"О профилактике   ляции, адаптации и     органа
правонарушений    реабилитации несовер-
среди несовер-    шеннолетних;
шеннолетних и     2) Положение           Приказ      январь  МОН
предупреждении    о специальных органи-  уполномо-   2005
детской безнад-   зациях образования;    ченного     года
зорности и                               органа
беспризорности"   3) Положение об        Приказ     февраль  МОН
организациях образо-   уполномо-   2005
вания с особым         ченного     года
режимом содержания     органа
__________________________________________________________________________
Расшифровка аббревиатур:
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
АЗР - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
КПМ - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
АРНФРФО - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
КФ МЗ - Комитет фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан
АпоС - Агентство Республики Казахстан по статистике
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
Счетный комитет - Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
30 декабря 2004 года N 383-р
Перечень утративших силу некоторых распоряжений Премьер-Министра
Республики Казахстан

3) Жануарлар дүниесiн   Қазақстан  2005   АШМ
қорғау, өсiмiн молайту  Республи-  жылғы
және пайдалану сала-    касы       қазан
сындағы нормативтер;    Үкіметінің
қаулысы
4) Жануарлар дүниесiн   Қазақстан  2005   АШМ
қорғау, өсiмiн молайту  Республи-  жылғы
және пайдалану саласын- касы       қаңтар
дағы мемлекеттiк        Үкіметінің
бақылауды жүзеге        қаулысы
асыратын уәкiлеттi және
аумақтық органдардың
лауазымды адамдарының,
сондай-ақ жануарлар
дүниесiн қорғауды
тiкелей жүзеге асыратын
мемлекеттiк мекемелер
мен ұйымдардың нысанды
киiм (погонсыз) киімге
құқығы бар қызметкер-
лерiнiң тiзбесi;
5) Аңшы куәлiгiн беру   Уәкілетті  2005   АШМ
ережесi;                органның   жылғы
бұйрығы    қаңтар
6) Жануарлар дүниесiн   Уәкілетті  2005   АШМ
пайдалануға биология-   органның   жылғы
лық негiздеме дайындау  бұйрығы    қаңтар
ережесi;
7) Аңшылық шаруашылығы  Уәкілетті  2005   АШМ
ұйымдарының қорықшылық  органның   жылғы
қызметi туралы үлгi     бұйрығы    қаңтар
ереже;
8) Жануарлар дүниесiн   Уәкілетті  2005   АШМ
қорғау, өсiмiн молайту  органның   жылғы
және пайдалану саласын- бұйрығы    қаңтар
дағы мемлекеттiк
бақылауды жүзеге
асыратын уәкiлеттi және
аумақтық органдардың
лауазымды адамдарының,
сондай-ақ жануарлар
дүниесiн қорғауды
тiкелей жүзеге асыра-
тын мемлекеттiк меке-
мелер мен ұйымдар
қызметкерлерiнiң нысан-
ды киiмiнiң (погонсыз)
үлгiлерi, кию тәртiбi
және онымен қамтамасыз
ету нормалары;
9) Жануарлар дүниесiн   Уәкілетті  2005   АШМ
пайдаланғаны үшiн       органның   жылғы
төлемақы ставкаларын    бұйрығы    ақпан
белгiлеу әдiстемесi;
10) Қазақстан Респуб-   Уәкілетті  2005   АШМ
ликасының жануарлар     органның   жылғы
дүниесiн қорғау, өсiмiн бұйрығы    ақпан
молайту және пайдалану
саласындағы заңнамасын
бұзудан келтiрiлген
зиянды өтеу мөлшерiн
белгiлеу әдiстемесi
67 "Электр энер-   Электр энергиясының     Уәкілетті  2007   ЭМРМ
гетикасы        теңгерiмдеушi нарығы-   органның   жылғы
туралы"         ның жұмыс iстеу         бұйрығы    қазан
Қазақстан       ережесi
Республикасының
2004 жылғы 9
шiлдедегi  Заңы
68 "Кәмелетке      1) Кәмелетке толмаған-  Уәкілетті  2005   ІІМ
толмағандар     дарды Уақытша оқшаулау, органның   жылғы
арасындағы      бейiмдеу және оңалту    бұйрығы    қаңтар
құқық           орталығында ұстау
бұзушылықтардың ережесi;
профилактикасы
мен балалардың  2) Арнаулы бiлiм беру   Уәкілетті  2005   БҒМ
қадағалаусыз    ұйымдары туралы ереже;  органның   жылғы
және панасыз                            бұйрығы    қаңтар
қалуының алдын  3) Ерекше режимде       Уәкілетті  2005   БҒМ
алу туралы"     ұстайтын бiлiм беру     органның   жылғы
Қазақстан       ұйымдары туралы ереже   бұйрығы    ақпан
Республикасының
2004 жылғы 9
шiлдедегi  Заңы
____________________________________________________________________
Қысқартылған атаулардың мағынасын ашу:
ІІМ - Iшкi iстер министрлiгi;
ИСМ - Индустрия және сауда министрлiгi;
ҰҚК - Ұлттық қауiпсiздiк комитетi;
Қорғанысминi - Қорғаныс министрлiгi;
Әдiлетминi - Әдiлет министрлiгi;
Қаржыминi - Қаржы министрлiгi;
ККМ - Көлiк және коммуникациялар министрлiгi;
ЖРА - Жер ресурстарын басқару агенттiгi;
ЭMPM - Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi;
БП - Бас прокуратура;
ПМК - Премьер-Министрдiң Кеңсесi;
АШМ - Ауыл шаруашылығы министрлiгi;
Қоршағанортаминi - Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi;
Еңбекминi - Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi;
ДСМ - Денсаулық сақтау министрлiгi;
ТЖМ - Төтенше жағдайлар министрлiгi;
MACM - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi;
БҒМ - Бiлiм және ғылым министрлiгi;
ҚНҚҰРҚА - Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттiгi;
СIМ - Сыртқы iстер министрлiгi;
ТМРА - Қазақстан Республикасының табиғи монополияларды реттеу
агенттiгi;
АБА - Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi;
ДСМ ФК - Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Фармация, фармацевтикалық
және медициналық өнеркәсiп комитетi;
Статагенттiгi - Статистика агенттiгi;
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi;
ҰБ - Ұлттық Банк;
Есеп комитетi - Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау есеп
комитетi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 30 желтоқсандағы
N 383-ө өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
күші жойылған кейбiр өкiмдерiнiң тізбесі

1.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 2000 года N 79-р "О реализации Закона Республики Казахстан "О принудительном лечении граждан, больных заразной формой туберкулеза".
2.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 сентября 2000 года N 115-р "О реализации Законов Республики Казахстан "О финансовом лизинге" и "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лизинга".
3.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2001 года N 20-р "О реализации Закона Республики Казахстан "О жилищных строительных сбережениях в Республике Казахстан".
4.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 24-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О конкуренции и ограничении монополистической деятельности".
5.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан".
6.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2001 года N 67-р "О мерах по реализации Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса).
7.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 85-р "О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р".
8.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2001 года N 92-р "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан".
9.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 апреля 2002 года N 26-р "О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51".
10.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 2002 года N 44-р "О реализации Закона Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан".
11.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 121-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51".
12.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 2002 года N 163-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О контроле за исполнением республиканского и местных бюджетов".

1. "Туберкулездiң жұқпалы түрiмен ауыратын азаматтарды мәжбүрлеп емдеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 18 мамырдағы N 79-ө  өкiмi .
2. "Қаржы лизингi туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне лизинг мәселелерi бойынша өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 7 қыркүйектегi N 115-ө  өкiмi .
3. "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 7 сәуiрдегi N 20-ө  өкiмi .
4. "Бәсеке және монополистiк қызметтi шектеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 14 сәуiрдегi N 24-ө  өкiмi .
5. "Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51-ө  өкiмi .
6. "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiн (Салық кодексiн) iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 23 тамыздағы N 67-ө  өкiмi .
7. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 1 қарашадағы N 85-ө  өкiмi .
8. "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 12 қарашадағы N 92-ө  өкiмi .
9. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 11 сәуiрдегi N 26-ө  өкiмi .
10. "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 7 мамырдағы N 44-ө  өкiмi.
11. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 121-ө  өкiмi .
12. "Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуын бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 21 қазандағы N 163-ө  өкiмi .

13.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 ноября 2002 года N 171-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51".
14.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан".
15.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года N 24-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан".
16.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 марта 2003 года N 43-р "О реализации Законов Республики Казахстан "Об инвестициях" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиций".
17.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 68-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О семеноводстве".
18.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 мая 2003 года N 105-р "О мерах по реализации Таможенного кодекса Республики Казахстан".
19.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 115-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51".
20.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 143-р "О мерах по реализации Земельного кодекса Республики Казахстан".
21.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июля 2003 года N 146-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192".
22.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июля 2003 года N 153-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192".
23.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2003 года N 160-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51".
24.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 169-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов".

13. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 1 қарашадағы N 171-ө  өкiмi .
14. "Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192-ө  өкiмi .
15. "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 18 ақпандағы N 24-ө  өкiмi .
16. "Инвестициялар туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне инвестициялар мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 28 наурыздағы N 43-ө  өкiмi .
17. "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 21 сәуiрдегi N 68-ө  өкiмi .
18. "Қазақстан Республикасының Кеден кодексiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 26 мамырдағы N 105-ө  өкiмi .
19. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 3 маусымдағы N 115-ө  өкiмі .
20. "Қазақстан Республикасының Жер кодексiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 10 шiлдедегi N 143-ө  өкiмi .
21. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 15 шiлдедегi N 146-ө  өкiмi .
22. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 24 шiлдедегi N 153-ө  өкiмi .
23. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 31 шiлдедегi N 160-ө  өкiмi .
24. "Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 11 тамыздағы N 169-ө  өкiмi .

25.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан 14 августа 2003 года N 173-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан в сфере информатизации, электронного документа и электронной цифровой подписи".
26.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 августа 2003 года N 194-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об акционерных обществах".
27.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 196-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О почте".
28.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года N 225-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан".
29.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 231-р "О мерах по реализации Лесного кодекса Республики Казахстан".
30.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2003 года N 245-р "О мерах по реализации Водного кодекса Республики Казахстан".
31.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 октября 2003 года N 248-р "О дополнительных мерах по совершенствованию законодательства Республики Казахстан".
32.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 октября 2003 года N 250-р "О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192".
33.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года N 277-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об обязательном социальном страховании".
34.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 300-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года N 24-р".
35.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 310-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О военном положении".
36.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 314-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О зерне".
37.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 января 2004 года N 3-р "О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2003 года N 245-р".

25. "Ақпараттандыру, электрондық құжат және электрондық цифрлық қол қою саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 14 тамыздағы N 173-ө  өкiмi .
26. "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 29 тамыздағы N 194-ө  өкiмi .
27. "Почта туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 2 қыркүйектегi N 196-ө  өкiмi .
28. "Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 23 қыркүйектегi N 225-ө  өкiмi .
29. "Қазақстан Республикасының Орман кодексiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 26 қыркүйектегi N 231-ө  өкiмi .
30. "Қазақстан Республикасының Су кодексiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 8 қазандағы N 245-ө  өкiмi .
31. "Қазақстан Республикасының заңнамасын жетiлдiру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 13 қазандағы N 248-ө  өкiмi .
32. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192 өкiмiне толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 15 қазандағы N 250-ө  өкiмi .
33. "Мiндетті әлеуметтiк сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 12 қарашадағы N 277-ө  өкiмi .
34. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 18 ақпандағы N 24-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 300-ө  өкiмi .
35. "Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 310-ө  өкiмi .
36. "Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 314-ө  өкiмi .
37. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 8 қазандағы N 245-ө өкiмiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 12 қаңтардағы  N 3-ө  өкiмi .

38.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2004 года N 34-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий".
39.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 51-р "О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р".
40.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 52-р "О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 августа 2003 года N 173-р".
41.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 61-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте".
42.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 68-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О рекламе";
43.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года N 117-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц".
44.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 мая 2004 года N 134-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании в растениеводстве".
45.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июня 2004 года N 164-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности".
46.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июня 2004 года N 173-р "О мерах по реализации Бюджетного кодекса Республики Казахстан".
47.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июля 2004 года N 205-р "О мерах по реализации Законов Республики Казахстан "О связи" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам связи".
48.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 июля 2004 года N 206-р "О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 61-р".
49.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2004 года N 213-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июня 2004 года N 164-р".

38. "Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 11 ақпандағы N 34-ө  өкiмi .
39. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 27 ақпандағы N 51-ө  өкiмi .
40. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 14 тамыздағы N 173-ө өкiмiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 27 ақпандағы N 52-ө  өкiмi .
41. "Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 61-ө  өкiмi .
42. "Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 17 наурыздағы N 68-ө  өкiмi .
43. "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 23 сәуiрдегi N 117-ө  өкiмi .
44. "Өсімдiк шаруашылығындағы мiндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 5 мамырдағы N 134-ө  өкiмi .
45. "Сауда қызметiн реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 2 маусымдағы N 164-ө  өкiмi .
46. "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 9 маусымдағы N 173-ө  өкiмi .
47. "Қазақстан Республикасының "Байланыс туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне байланыс мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңдарын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 19 шiлдедегi N 205-ө  өкiмi .
48. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 61-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 шiлдедегi N 206-ө  өкiмi .
49. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 2 маусымдағы N 164-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 шiлдедегi N 213-ө  өкiмi .

50.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2004 года N 219-р "О мерах по реализации Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан".
51.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 237-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р".
52.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 223-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам железнодорожного транспорта".
53.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 225-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 июня 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и промышленной безопасности".
54.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 230-р "О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192-р".
55.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 2004 года N 234-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам".
56.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 243-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним".
57.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 244-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности".
58.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 246-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности".

50. "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 9 тамыздағы N 219-ө  өкiмi .
51. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 тамыздағы N 237-ө  өкiмi .
52. "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне темiр жол көлiгi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 тамыздағы N 223-ө  өкiмi .
53. "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу мен оларды жою және өнеркәсiптiк қауiпсiздiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 15 маусымдағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 тамыздағы N 225-ө  өкiмi .
54. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 18 тамыздағы N 230-ө  өкiмi .
55. "Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупімен байланысты объектiлер иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 19 тамыздағы N 234-ө  өкiмi .
56. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеу туралы" заң күшi бар Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 27 тамыздағы N 243-ө  өкiмi .
57. "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне зияткерлiк меншiк мәселелерi бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi Заңын іске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 1 қыркүйектегi N 244-ө  өкiмi .
58. "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне жедел-iздестiру қызметi мәселелерi бойынша өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 246-ө  өкiмi .

59.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 сентября 2004 года N 268-р "О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 61-р".
60.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2004 года N 283-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О кредитных бюро и формировании кредитных историй в Республике Казахстан".
61.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 284-р-1 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об электроэнергетике".
62.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 286-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира".
63.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2004 года N 292-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об инвестиционных фондах".
64.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 октября 2004 года N 306-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пожарной безопасности".
65.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 октября 2004 года N 309-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2003 года N 245-р".
66.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 октября 2004 года N 319-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об образовании".
67.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года N 326-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О лекарственных средствах".
68.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 ноября 2004 года N 346-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внутреннем водном транспорте".

59. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 61-ө өкiмiне өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 16 қыркүйектегi N 268-ө  өкiмi .
60. "Қазақстан Республикасындағы кредиттік бюролар және кредиттiк тарихты қалыптастыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 27 қыркүйектегi N 283-ө  өкiмi .
61. "Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 28 қыркүйектегi N 284-ө  өкiмi .
62. "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 286-ө  өкiмi .
63. "Инвестициялық қорлар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 1 қазандағы N 292-ө  өкiмi .
64. "Өрт қауiпсiздiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 18 қазандағы N 306-ө  өкiмi .
65. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 8 қазандағы N 245-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 қазандағы N 309-ө  өкiмi .
66. "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 22 қазандағы N 319-ө  өкiмi .
67. "Дәрiлiк заттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 3 қарашадағы N 326-ө  өкiмi .
68. "Iшкi су көлігі" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 25 қарашадағы N 346-ө  өкiмi .