О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2005 года N 92-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в Перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 2, исключить;
в графе 5 строки, порядковый номер 59:
в подпунктах 1) и 4) слово "январь" заменить словом "июнь";
в подпунктах 2) и 3) цифры "2005" заменить цифрами "2007";
подпункт 5) исключить;
в подпункте 6) слово "февраль" заменить словом "июнь".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 92-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 2-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 59-жолдың 5-бағанында:
1) және 4) тармақшалардағы "қаңтар" деген сөз "маусым" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) және 3) тармақшалардағы "2005" деген сандар "2007" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақша алынып тасталсын;
6) тармақшадағы "ақпан" деген сөз "маусым" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр