О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 августа 2005 года N 215-р
В целях реализиции  Закона  Республики Казахстан от 28 июня 2005 года "О государственных пособиях семьям, имеющим детей" Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в двухмесячный срок разработать и внести в установленном законодательством порядке в Правительство Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра

"Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 2 тамыздағы N 215-ө Өкімі
"Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 28 маусымдағы  Заңын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі екі ай мерзімде "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулысының жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізілсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы