О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 285-p
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О военном положении":
внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в Перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 47:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) и 8) исключить;
в графе 5 подпунктов 4), 7) и 9) слово "февраль" заменить словом "октябрь".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкіміне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 285-ө Өкімі
"Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi  Заңына  сәйкес:
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
peттік нөмiрi 47-жолда:
1), 2), 3), 5), 6) және 8) тармақшалар алынып тасталсын;
4), 7) және 9) тармақшалардың 5-бағанындағы "ақпан" деген сөз "қазан" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр