О комплектовании внутренних войск
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 марта 1996 г. N 137-р
На основании статей 8 и 9 Закона Республики Казахстан от 23 июня 1992 г. N 1408 Z922200_ "О внутренних войсках Республики Казахстан" и в целях обеспечения их потребности военнослужащими срочной службы Министерству обороны Республики Казахстан в 1996-2000 г. направлять в соответствии с ежегодной нормативной потребностью граждан призывного возраста, прошедших по отбору Министерства внутренних дел Республики Казахстан подготовку в автошколах Союза водителей Казахстана за счет средств указанного общества в порядке оказания добровольной помощи, для комплектования внутренних войск.
Премьер-Министр

Iшкi әскерлердi жасақтау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 25 наурыздағы N 137
"Қазақстан Республикасының iшкi әскерлерi туралы" 1992 жылғы 23 маусымдағы N 1408 Қазақстан Республикасы Заңының 8 және 9-баптары негiзiнде және олардың мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерге деген қажетiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iрiктеуi бойынша Қазақстан жүргiзушiлер одағының автомектептерiнде аталған қоғамның ерiктi көмек көрсету ретiндегi қаражаты есебiнен әзiрлiктен өткен әскерге шақырылу жасындағы азаматтарды, жыл сайынғы нормативтiк қажеттiлiкке сәйкес, 1996-2000 жылдары iшкi әскерлердi жасақтау үшiн жiберетiн болсын.
Премьер-Министр