Об использовании чистого дохода Национального Банка Республики Казахстан за 2001 год
Указ Президента Республики Казахстан от 22 апреля 2002 года N 852
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 30 марта
1995 года
Z952155_
"О Национальном Банке Республики Казахстан" постановляю:
1. По предложению Правления Национального Банка Республики Казахстан
чистый доход Национального Банка Республики Казахстан за 2001 год,
уменьшенный на сумму созданных общих провизий (резервов) по банковским
активам, направить:
1) на пополнение уставного капитала - 4 534 357,0 тыс. тенге;
2) на пополнение резервного капитала - 4 147 872,0 тыс. тенге;
3) в доход республиканского бюджета - 10 399 464,0 тыс. тенге;
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2001 жылғы таза кірісінің жұмсалуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 22 сәуір N 852
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30
наурыздағы
Z952155_
Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес қаулы
етемін:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының ұсынысы
бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің банктік активтер бойынша
құрылған жалпы провизиялар (резервтер) сомасына азайтылған 2001 жылғы таза
кірісі:
1) жарғылық капиталды толықтыруға - 4 534 357,0 мың теңге;
2) резервтік капиталды толықтыруға - 4 147 872,0 мың теңге;
3) республикалық бюджет кірісіне - 10 399 464,0 мың теңге жіберілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.