О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1240
В соответствии с Земельным кодексом  Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и в целях уточнения источников формирования Национального фонда Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 42; 2003 г., N 6, ст. 60) следующее дополнение:
в Правилах формирования и использования Национального фонда Республики Казахстан, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 7 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) средства, поступающие от продажи государством земельных участков сельскохозяйственного назначения в частную собственность;".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1240 Жарлығы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне  сәйкес және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру көздерін нақтылау мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбір мәселелері туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 42-құжат; 2003 ж., N 6, 60-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру және пайдалану ережесінде:
7-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) мемлекеттің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін жеке меншікке сатуынан түсетін қаражаттың;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті