О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2002 года N 873
Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября 2004 года N 1434
Постановляю:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 17 мая 2002 года N 873 "Об утверждении Правил согласования с Президентом Республики Казахстан планов законопроектных работ Правительства Республики Казахстан и с Администрацией Президента Республики Казахстан проектов законов, вносимых Правительством в Мажилис Парламента Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Правилах согласования с Президентом Республики Казахстан планов законопроектных работ Правительства Республики Казахстан и с  Администрацией Президента Республики Казахстан проектов законов, вносимых Правительством в Мажилис Парламента Республики Казахстан, утвержденных названным Указом:
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"Вносимые изменения и (или) дополнения в уже принятые планы законопроектных работ подлежат обязательному согласованию с Главой государства либо по его поручению с Администрацией Президента Республики Казахстан.";
пункт 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Законопроекты, представляемые в Администрацию Президента на предварительное согласование, вносятся только после снятия разногласий между государственными органами и проведения соответствующей экспертизы структурными подразделениями Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 17 мамырдағы N 873 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 қыркүйектегі N 1434 Жарлығы
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалары жұмыстарының жоспарларын Қазақстан Республикасының Президентімен және Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне Үкімет енгізетін заң жобаларын Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігімен келісу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 17 мамырдағы N 873  Жарлығына  мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалары жұмыстарының жоспарларын Қазақстан Республикасының Президентімен және Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне Үкімет енгізетін заң жобаларын Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігімен келісу ережелерінде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қабылданып қойылған заң жобалары жұмыстарының жоспарларына енгізілетін өзгерістер және (немесе) толықтырулар Мемлекет басшысымен не оның тапсыруы бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігімен міндетті түрде келісуге жатады.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Президент Әкімшілігіне алдын ала келісуге ұсынылатын заң жобалары мемлекеттік органдар арасындағы келіспеушіліктер жойылғаннан кейін және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің құрылымдық бөлімшелері тиісті сараптама жүргізгеннен кейін ғана енгізіледі.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті