Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Шанхай (Китайская Народная Республика)
Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2005 года N 1510
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Шанхай (Китайская Народная Республика) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Шанхай қаласында (Қытай Халық Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 қаңтардағы N 1510 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Шанхай қаласында (Қытай Халық Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті