Об открытии Посольства Республики Казахстан в Иорданском Хашимитском Королевстве
Указ Президента Республики Казахстан от 9 января 2007 года N 242
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан и
республиканской печати
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Иорданским Хашимитским Королевством  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Аммане (Иорданское Хашимитское Королевство) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Иордан Хашимиттік Корольдігінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 242 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Иордан Хашимиттік Корольдігімен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Амман қаласында (Иордан Хашимиттік Корольдігі) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті