О назначении Мусина А.Е. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром экономики и бюджетного планирования
Указ Президента Республики Казахстан от 10 января 2007 года N 246
Назначить Мусина Аслана Еспулаевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром экономики и бюджетного планирования.
Президент
Республики Казахстан

А.Е.Мусинді Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы N 246 Жарлығы
Аслан Есболайұлы Мусин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті