О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 5 июля 2006 года N 140 и от 10 октября 2006 года N 198
Указ Президента Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года N 313
Подлежит опубликованию
в Собрании актов
Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения:
1) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 5 июля 2006 года N 140 "О Комиссии по вопросам помилования при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 25, ст. 254):
ввести в состав Комиссии по вопросам помилования при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, Ташимбаева Тимура Газизбековича - заместителя заведующего Отделом по вопросам правоохранительной и судебной систем Администрации Президента Республики Казахстан, заместителем председателя;
вывести из состава указанной Комиссии Сарсенбаева А.О.;
2) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198 "О Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 38, ст. 421):
ввести в состав Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, Ташимбаева Тимура Газизбековича - заместителя заведующего Отделом по вопросам правоохранительной и судебной систем Администрации Президента Республики Казахстан, заместителем председателя;
вывести из состава указанной Комиссии Сарсенбаева А.О.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 шілдедегі N 140 және 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 313 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Кешірім жасау мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 шілдедегі N 140  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 25, 254-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Кешірім жасау мәселелері жөніндегі комиссия құрамына Тәшімбаев Тимур Ғазизбекұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Құқық қорғау және сот жүйелері мәселелері бөлімі меңгерушісінің орынбасары, төрағаның орынбасары болып енгізілсін;
аталған комиссияның құрамынан А.Ө.Сәрсенбаев шығарылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы N 198  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 421-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия құрамына Тәшімбаев Тимур Ғазизбекұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Құқық қорғау және сот жүйелері мәселелері бөлімі меңгерушісінің орынбасары, төрағаның орынбасары болып енгізілсін;
аталған Комиссияның құрамынан А.Ө.Сәрсенбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті