О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827
Указ Президента Республики Казахстан от 4 июня 2007 года N 337. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
В соответствии со статьей 4 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 1; 2003 г., N 44, ст. 469) следующее дополнение:
перечень профессиональных и иных праздников в Республике Казахстан, утвержденный названным Указом, дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"День государственных символов Республики Казахстан - 4 июня".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына тоықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 маусымдағы N 337 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 1, 1-құжат; 2003 ж., N 44, 469-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер тізбесі мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері күні - 4 маусым".
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті