О назначении Шукеева У.Е. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 391
Назначить Шукеева Умирзака Естаевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности акима Южно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан

Ө.Е.Шөкеевті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 391 Жарлығы
Өмірзақ Естайұлы Шөкеев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті