О назначении Шакирова А.О. Уполномоченным по правам человека в Республике Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 сентября 2007 года N 416
Назначить Шакирова Аскара Оразалиевича Уполномоченным по правам человека в Республике Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

А.О.Шәкіровты Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары жөніндегі уәкіл етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 24 қыркүйектегі N 416 Жарлығы
Асқар Оразалыұлы Шәкіров Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары жөніндегі уәкіл болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті