О назначении Билялова С.С. акимом Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2007 года N 421
Назначить Билялова Серика Султангазиновича акимом Северо-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан

С.С.Біләловті Солтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 9 қазандағы N 421 Жарлығы
Серік Сұлтанғазыұлы Біләлов Солтүстік Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті